Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

zdruzdjo
Posts: 5179
Joined: 16/08/2009 00:27

#32651 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Evolution_IV wrote: 11/05/2021 14:33
a tek el.romobili to je najnovija sorta majmunoviĆa........ :run:


Kome ba mater???????

Zajexxx se.

Vozim romobil, biciklo i auto.
Ali fakat kad sam na romobilu i bicikletu bas pazim na auta i da se ne kurchim. Kad vidim biciklistu kako se kurci vozeci po cesti niz zmaja od bosne a ima prava-zdrava biciklistica staza, dodje mi da ga autom zgovnam u trotoar. jeex te ja kad sam na biciklu/romobilu prvenstveno svoju guzicu gledam. ali debila ima koji isto da ih nije uopste briga pao, skrsio se, pod tockove podletio.......
Svejedno.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#32652 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dozer »

Ma nije ni pjesacima mane...
To kad vidi pjesacki, samo zagazi. OK, pjesacki je, sve u dure, ali brate...pogledaj lijevo-desno, mozda je auto na 2m od pjesackog i ide 40 kmh, a ono zagazi hladno na cestu bez da uopste pogleda oko sebe.
O onima koji tipkaju na mobitel, totalno iskopcani iz vremena i prostora, i samo se sjargaju na cestu - suvisno je bilo sta pricati. Ovi ne jebu ni pjesacki, ni ne-pjesacki...samo zagaze.

Onda imamo i one nekakve cudnovate likove koji prelaze cestu, jal na pjesackom jal mimo njega, i kad naidje auto oni namjerno uspore hod. Ono, u stilu - ja zajeban, sta hosh...
Prije neki dan sam tako lika zatjero u neku stvar. Krenuo je on preko pjesackog, ali cim je zagazio na njega upalilo mu se crveno. Do pjesackog je picio, kao da stigne na zeleno, i cim je zagazio na cestu odmah usporio hod za 50%, bez obzira sto je na pjesacki zagazio dok mu je blinkalo zeleno, a onda se upalilo crveno.
I vuce se nogu za nogom, a tacno mu se po hodu i na faci vidi da to radi namjerno. Sve nekakvi glumci jbt... Ovo s dobrom palijom treba i hodati i voziti, i samo razbijati glavuse, redom.
Last edited by Dozer on 11/05/2021 15:17, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#32653 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Sad nekakav hipster na romobilu, sredinom Džemala Bijedića, pravo kroz kružni, ne jebe nikog 5%, ništa kaciga, pizde materine, da se očeše poginuo bi.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 12642
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#32654 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

zdruzdjo wrote: 11/05/2021 15:08



Kome ba mater???????

Zajexxx se.

Vozim romobil, biciklo i auto.
Ali fakat kad sam na romobilu i bicikletu bas pazim na auta i da se ne kurchim. Kad vidim biciklistu kako se kurci vozeci po cesti niz zmaja od bosne a ima prava-zdrava biciklistica staza, dodje mi da ga autom zgovnam u trotoar. jeex te ja kad sam na biciklu/romobilu prvenstveno svoju guzicu gledam. ali debila ima koji isto da ih nije uopste briga pao, skrsio se, pod tockove podletio.......
Svejedno.
:thumbup: 8)
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32655 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by foxlife »

idem desnom trakom i na malti u traci skretanje za desno stoji lik sa upaljena sva 4 skoro pred iskljucenje i samo se ubaci u desnu traku
srecom bio sam malo dalje i sviram mu ja nista on i zaobidjem ga negdje kod malte on mase rukama u stilu sta je

tacno neke trebas udarati da bi skontali da ugorzavaju i ometaju druge

srecom sto nemam oruzje uz sebe u trenutku ne bi razmisljao nego bi pucao al kasnije onda skontam da bi zbog gluposti sebi upropastio zivot
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32656 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

najgori formati debila su kad natovare zenturacu i dEcu u auto,izadju na magistralu i lagano 40,50 pri tome upiruci prstom u sve zivo sto vide dok razgledaju debilnim ocima...i s vremena na vrijeme kad skontaju da gube nadzor nad putanjom gruhnu po kocnici i stiklaju iza sebe auta

kad ih preteknes eto ih ubrzavaju ili samo vidis tele blejuce kofol nesto gleda i cudi se

jebem vam sve degensko
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#32657 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote: 11/05/2021 21:53 najgori formati debila su kad natovare zenturacu i dEcu u auto,izadju na magistralu i lagano 40,50 pri tome upiruci prstom u sve zivo sto vide dok razgledaju debilnim ocima...i s vremena na vrijeme kad skontaju da gube nadzor nad putanjom gruhnu po kocnici i stiklaju iza sebe auta

kad ih preteknes eto ih ubrzavaju ili samo vidis tele blejuce kofol nesto gleda i cudi se

jebem vam sve degensko
Dugo te nije bilo Šeki. :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#32658 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

vjeshalica wrote: 11/05/2021 21:53 najgori formati debila su kad natovare zenturacu i dEcu u auto,izadju na magistralu i lagano 40,50 pri tome upiruci prstom u sve zivo sto vide dok razgledaju debilnim ocima...i s vremena na vrijeme kad skontaju da gube nadzor nad putanjom gruhnu po kocnici i stiklaju iza sebe auta

kad ih preteknes eto ih ubrzavaju ili samo vidis tele blejuce kofol nesto gleda i cudi se

jebem vam sve degensko
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32659 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

pa boga mi, vozis iza lika i gledas kako prstima pokazuje lijevo i desno,pogledas u spiglu vidis iza sebe 10 auta, a prduckas drugom, a ne mozes preteci jer ima saobracaja...msm smijesno stvarno, ako ste dosli da razgledate komadajte se pjeske pustite ljude koji poslom idu da dodju gdje su i krenuli
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#32660 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Davno rekoh--KRALJICAAAAAAAAAAAAA :thumbup:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32661 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by foxlife »

ovo oko pokazivanja sam imao slicnu situaciju
vozim iz pravca ilidze i bez ovog kretena je poprilicna guzva
on je u srednjoj traci usporio izvadio mobitel kod starackog doma i slika radon hotel

ispred njega praznina da avion moze sletiti
ne bih puno pogrijesio da kazem da je 2 zelena propustio od hife do semafora
User avatar
Evolution_IV
Posts: 12642
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#32662 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /210511172

:lol: :lol: :lol:


ne smije niko drzat odstojanje i mora se drkat mobitel 8)
User avatar
Laplace
Posts: 10201
Joined: 19/11/2012 18:37

#32663 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 11/05/2021 22:36 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /210511172

:lol: :lol: :lol:


ne smije niko drzat odstojanje i mora se drkat mobitel 8)
Zašto me ne čudi da je na čelu Taxi?

Jedan od komentara objašnjava situaciju (što sam i pretpostavio da se desilo):

"MaloPlavo
prije 29 minuta
Hehe ja bio prisutan tu. Samo lik se ukopao. Nije bilo pjesaka, ni auta ni psa na ulici... nabio ih da uzme osiguranje"
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#32664 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

avijon wrote: 11/05/2021 14:22
foxlife wrote: 11/05/2021 14:06
Laplace wrote: 11/05/2021 13:23

Neki dan biciklista u suprotnom smjeru pravo u mene, ne ferma ni 1%. Već sam pisao o dvojici koji su kroz jednosmjernu išli pravo u mene u suprotnom smjeru, samo me zaobišli i produžili kao da je sve normalno. Prije desetak dana lik prolazi biciklom kroz crveno kroz sredinu raskrsnice,ne obraća pažnju na saobraćaj. Generalno, biciklisti se ponašaju kao da za njih ZOBS ne važi. Uz to, voze glavnom cestom na dijelu puta gdje postoji biciklistička staza (koja je u to vrijeme prazna).
biciklisti su mozda i najgori i najbahatiji u saobracaju jer skoro isto koriste i ulicu i pjesacke staze a najmanje cini mi se biciklisticke gdje postoje
Najveca stoka uz motordzije za njih pravila zobsa ne vaze, a redovni glume pro bono policajce i neku pravdu pokusavaju provoditi :lol:

Bolesni ljudi imam osjecaj da se nabiju na biciklo samo da bi iznudjivali reakcije i trazili konflikte
Svi smo mi ista govna, bez obzira da li smo pješaci, bicilisti, romobilisti ili vozači.
Pješaci se ponašaju kao da su iznad zakona.
Biciklisti glume ugroženu vrstu i furaju se na zdrav život i da su eko osvjepteni, a seljački sjede na dvije stolice, malo kao pješaci - malo kao biciklisti, prolaze na crvena svjetla, voze kontra smjerom itd. Cvile da su ugroženi na cesti kad treba voze po trotoaru, odmah *ebu mater svakom eko nagazi na bic.
Romobilisti su siva zona. U gro slučajeva hispteri i slični bez grama osjećaja za saobraćaj i druge, za njih ništa ne važi, koriste cestu, bic. staze trotoare i misle da su kul, dok jednom ne naleti na rame!
Vozači misle da su najjači i da niko drugi ne postoji.
E kako se šaltamo da prevoznog sredstva na prevozno sredstvo tako mijenjamo ove gore mode-ove, a u biti i dalje jedna te ista primitivna govna.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32665 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by foxlife »

jeste to tako samo sto malo njih koristi biciklo i romobile tako da ovi sto su samo pjesaci ili pjesaci i vozaci su iskljuceni iz ponasanja na biciklu i romobilu i za njih se ne moze reci kako bi se ponasali u tim situacijama
naravno vrlo vjerovatno isto kao i ovi sada al ne koriste tako da uvijek moramo biti oprezni kad nekoga opisujemo i njegovo ponasanje
User avatar
Evolution_IV
Posts: 12642
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#32666 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

Laplace wrote: 11/05/2021 23:11
Evolution_IV wrote: 11/05/2021 22:36 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /210511172

:lol: :lol: :lol:


ne smije niko drzat odstojanje i mora se drkat mobitel 8)
Zašto me ne čudi da je na čelu Taxi?

Jedan od komentara objašnjava situaciju (što sam i pretpostavio da se desilo):

"MaloPlavo
prije 29 minuta
Hehe ja bio prisutan tu. Samo lik se ukopao. Nije bilo pjesaka, ni auta ni psa na ulici... nabio ih da uzme osiguranje"
nema veze,da su drzali odstojanje stali bi na vrijeme :)


sto se mene tice,nek uzimaju levate taxe kad mogu...
kakaljin
Posts: 11581
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#32667 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Evolution_IV wrote: 12/05/2021 10:32
Laplace wrote: 11/05/2021 23:11
Evolution_IV wrote: 11/05/2021 22:36 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /210511172

:lol: :lol: :lol:


ne smije niko drzat odstojanje i mora se drkat mobitel 8)
Zašto me ne čudi da je na čelu Taxi?

Jedan od komentara objašnjava situaciju (što sam i pretpostavio da se desilo):

"MaloPlavo
prije 29 minuta
Hehe ja bio prisutan tu. Samo lik se ukopao. Nije bilo pjesaka, ni auta ni psa na ulici... nabio ih da uzme osiguranje"
nema veze,da su drzali odstojanje stali bi na vrijeme :)


sto se mene tice,nek uzimaju levate taxe kad mogu...
Znaci podrzavas da ti taksista iz cista mira tebi naglo stane bez ikavog smisla i ti ga udaris iza.

Svaki normalan vozac ne gleda samo auto ispred sebe vec gleda i ispred tog auta sta se desava da bude spreman na vrijeme
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#32668 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Itekako gledam ispred, pa i iza sebe i pored sebe. Retrovizori nisu za čupanje obrva postavljeni.

Svo vrijeme vožnje ažuriram u glavi situaciju oko sebe, za slučaj prestrojavanja, kočenja, izbjegavanja...
kakaljin
Posts: 11581
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#32669 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

drug_profi wrote: 12/05/2021 12:03 Itekako gledam ispred, pa i iza sebe i pored sebe. Retrovizori nisu za čupanje obrva postavljeni.

Svo vrijeme vožnje ažuriram u glavi situaciju oko sebe, za slučaj prestrojavanja, kočenja, izbjegavanja...
Tako je kad se vozi treba se samo voziti i pratiti siutacija u saobracaju da se moze na vrijeme reagovati

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#32670 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dozer »

drug_profi wrote: 12/05/2021 12:03 Itekako gledam ispred, pa i iza sebe i pored sebe. Retrovizori nisu za čupanje obrva postavljeni.

Svo vrijeme vožnje ažuriram u glavi situaciju oko sebe, za slučaj prestrojavanja, kočenja, izbjegavanja...
Kod mene je ovo nakon milion i kusur km postala automatika. Ponekad se uhvatim da sam poceo kociti na vrijeme, a da u toj cekundi nisam ni razmisljao o tome.... Ili da sam presaltao gore ili dole jer je trebalo, a da se ne sjecam kad sam to uradio...

Sa zenom se cesto "podjapam" jer 10-20 auta ispred ili iza vidim neko koje se "ponasa" debilno, pa prokomentarisem, a cesto i dodam "zena" ili "nadobudni balavi trkac". Odmah sam sovinista, 'vaki, 'naki, ili "eto, ti znas ko je iza tebe"... Onda se na preticanju ispostavi da jeste zena, ili da jeste nadobudni balavi trkac...
User avatar
Laplace
Posts: 10201
Joined: 19/11/2012 18:37

#32671 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 12/05/2021 10:32
Laplace wrote: 11/05/2021 23:11
Evolution_IV wrote: 11/05/2021 22:36 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /210511172

:lol: :lol: :lol:


ne smije niko drzat odstojanje i mora se drkat mobitel 8)
Zašto me ne čudi da je na čelu Taxi?

Jedan od komentara objašnjava situaciju (što sam i pretpostavio da se desilo):

"MaloPlavo
prije 29 minuta
Hehe ja bio prisutan tu. Samo lik se ukopao. Nije bilo pjesaka, ni auta ni psa na ulici... nabio ih da uzme osiguranje"
nema veze,da su drzali odstojanje stali bi na vrijeme :)


sto se mene tice,nek uzimaju levate taxe kad mogu...
I to što kažeš. I mene su par puta pokušali navući na tu foru (vozi sporo, onda naglo ubrza pa naglo zakoči), ali neće da može, držim ja odstojanje.
splinter
Posts: 7334
Joined: 08/10/2011 12:28

#32672 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by splinter »

Dozer wrote: 12/05/2021 13:24
drug_profi wrote: 12/05/2021 12:03 Itekako gledam ispred, pa i iza sebe i pored sebe. Retrovizori nisu za čupanje obrva postavljeni.

Svo vrijeme vožnje ažuriram u glavi situaciju oko sebe, za slučaj prestrojavanja, kočenja, izbjegavanja...
Kod mene je ovo nakon milion i kusur km postala automatika. Ponekad se uhvatim da sam poceo kociti na vrijeme, a da u toj cekundi nisam ni razmisljao o tome.... Ili da sam presaltao gore ili dole jer je trebalo, a da se ne sjecam kad sam to uradio...

Sa zenom se cesto "podjapam" jer 10-20 auta ispred ili iza vidim neko koje se "ponasa" debilno, pa prokomentarisem, a cesto i dodam "zena" ili "nadobudni balavi trkac". Odmah sam sovinista, 'vaki, 'naki, ili "eto, ti znas ko je iza tebe"... Onda se na preticanju ispostavi da jeste zena, ili da jeste nadobudni balavi trkac...
A Bogami nekad penzioneri znaju biti najgori :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#32673 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 12/05/2021 13:36 I to što kažeš. I mene su par puta pokušali navući na tu foru (vozi sporo, onda naglo ubrza pa naglo zakoči), ali neće da može, držim ja odstojanje.
Pa mene je lik pokusao uhvatiti na pjesackom. Krenuli, skretanje desno, nema pjesaka, ali on full kocnicu slozi.
Ja stao metar iza njega. I kuliram.
Krenuo on, a ja ispred njega pa hop.
Stojim i gledam u retrovizor. Mislis da je pokusao izaci.

A i ja tako samo cep guzici trazim... nikad pameti doci. Jednom cu naletiti na vecu budalu.
mali_balon
Posts: 11230
Joined: 12/09/2012 09:57

#32674 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_balon »

Ljudi vi pojma nemate kako je ljepo i opustajuce vozit kamion....svi ovi problemi ne postoje :evil: .....ali je jebeno kad se sjedne u auto
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#32675 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Joj danas nervoze i histerije po gradu, pa to je za ne povjerovati. Jedva sam čekao da se dočepam svoje gajbe i da zaključam vrata.
Sirene, uvaljivanja, jebendanja, opći pićvajz.
Mnogima se izgleda i ramazan odužio...
8-)
Post Reply