Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#39701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »

Fakat, samom sebi sam se iznenadio kakvih sve izraza imam u saobracaju :pisnuo: :pisnuo:
Ali, u ovom slucaju bas i nisam nesto komentarisao... bar ne previse :mrgreen:

S druge strane, pocesto nisam sam, najcesce su tu kolege s kojim idem na posao i nazad, pa nema smisla i njih snimati.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17152
Joined: 31/03/2019 14:56

#39702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

semirsar wrote: 13/08/2022 21:17
vjeshalica wrote: 07/08/2022 09:28 Brate, poenta je u raskrsnici kod Adazala, a ne kod Binga.

Onaj ko se ne zna ukljuciti od Binga prema Aerodromu udesno, ili ulijevo na Stup neka baci vozacku u smece.

Covjek je postavio video raskrsnice kod Adazala i pustanje onih koji skrecu od Aerodroma prema Ilidzi i iz Ilidze prema Aerodromu i Stupu. Ta raskrsnica je guzvancija i ludilo zivo i treba malo biti tolerantan.


evo, jesam li bio dovoljno tolerantan, jos ako si to ti bila... ma jos mi je draze :)
i oklen sad da se u ovom pravcu mere preko lijevo do adazala?!!
I malo dalje preko pune do piletine ispod gaca, fakat debilno, imam negdje video dje lola blokirao obje trake jerbo nije odma' mog'o smotat direkt ispod kioska :evil:
Takvi ko ti mene ne pustaju,vec ih ja pustam ;) mene ne bole kompleksi kao vecinu ovdje u saobracaju, cesto tuda prodjem i stvarno me ne boli nekoga da pustim da se ukljuci pogotovo i dole nize kod burdelj pijace... meni tih par sekundi ne znaci nista, ako je neko uljudan,ako se namece to cu da naplatim pa nek mu zena fitilji skuplju regu
User avatar
canvra888
Posts: 4245
Joined: 09/07/2021 15:03

#39703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by canvra888 »

semirsar wrote: 13/08/2022 21:02
jbl majku... razvezalo pricu do besvjesti, qrcobolja za sviranje, ne jebu oto oni... :twisted:
Imbecili. Pisao sam ovdje o sličnoj situaciji koju sam doživio. Ovakve degenerike koji misle da su sami na ulici bih najradije izdegenečio.
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#39704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »

vjeshalica wrote: 13/08/2022 23:21
semirsar wrote: 13/08/2022 21:17
Spoiler
Show
evo, jesam li bio dovoljno tolerantan, jos ako si to ti bila... ma jos mi je draze :)
i oklen sad da se u ovom pravcu mere preko lijevo do adazala?!!
I malo dalje preko pune do piletine ispod gaca, fakat debilno, imam negdje video dje lola blokirao obje trake jerbo nije odma' mog'o smotat direkt ispod kioska :evil:
Takvi ko ti mene ne pustaju,vec ih ja pustam ;) mene ne bole kompleksi kao vecinu ovdje u saobracaju, cesto tuda prodjem i stvarno me ne boli nekoga da pustim da se ukljuci pogotovo i dole nize kod burdelj pijace... meni tih par sekundi ne znaci nista, ako je neko uljudan,ako se namece to cu da naplatim pa nek mu zena fitilji skuplju regu
'vaki kao ja, pustamo svakog ko normalno da zmigavac pri prestrojavanju pa da je ne znam kolika guzva, 'vaki kao ja ne sviramo onima koji grijese a imaju "P" pozadi mada hi ima koji nema sanse da su pocetnici a voze avta sa "P" pozadi, al hajd. 'vaki kao ja... sve nas je manje, imbecilizam nadvladava tiktokeri. instagramuse, fejsbljucbljucasi preuzimaju primat u saobracaju. Ali ti to znas, ne treba tebi govoriti... do sljedeceg 'pustanja :kiss:
User avatar
Optimist
Posts: 13616
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#39705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Svidja mi se kako ubrzas poslije zaustavljanja, i ne vuces se po cesti. :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17152
Joined: 31/03/2019 14:56

#39706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Optimist wrote: 14/08/2022 07:31 Svidja mi se kako ubrzas poslije zaustavljanja, i ne vuces se po cesti. :thumbup:
O kakvoj je sofercini rijec dovoljno govori video prije (kod Adazala) Nazor se pravi solidaran, nije u stanju da sa dovoljne udaljenosti ablenduje da se rascisti sve(dok prilazi raskrsnici), cak i golfa sa desne strane tako glupo pusta koji mu se tako glupo preblizu nalazi i prolazi pored njegovog vozila, kao i onaj sto skrece ulijevo(prema Elidžy)vec nazor snima video da meni poduke daje i ostatku pucanstva na forumu. Ali to je njegov izbor i njegova stvar,hoce li ili nece. Video je samo snimio jer ga je strasno zabolilo ono u prethodnom sto je bilo. Ako cemo za utjehu, nije u obavezi da ikoga pusta, cak stavise, nek to ne radi posto i ne zna.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Pravo pustanje koje ne usporava previse saobracaj je kad usporis i ranije blicnes da neko prodje, ako taj nije idiot i skonta na vrijeme i krene, sve se moze zavrsiti bez stajanja i samo sa usporavanjem.
Mozda nekom djeluje glupo, ali kada prvi skroz stane onda stane jos citava kolona iza njega, nakin sto prvi ponovo krene treba puno vremena da krene cijela kolona i to je ono sto najvise stvara guzvu i haos, kada bi se vise praktikovalo samo usporavanje i ostavljanje prostora to bi znacajno moglo smanjiti guzve.
User avatar
konektovan
Posts: 40481
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#39708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Ateista wrote: 14/08/2022 08:31 Pravo pustanje koje ne usporava previse saobracaj je kad usporis i ranije blicnes da neko prodje, ako taj nije idiot i skonta na vrijeme i krene, sve se moze zavrsiti bez stajanja i samo sa usporavanjem.
Mozda nekom djeluje glupo, ali kada prvi skroz stane onda stane jos citava kolona iza njega, nakin sto prvi ponovo krene treba puno vremena da krene cijela kolona i to je ono sto najvise stvara guzvu i haos, kada bi se vise praktikovalo samo usporavanje i ostavljanje prostora to bi znacajno moglo smanjiti guzve.
Ništa mi gore nema, toliko teletu blicam, sijalice mi pregore. :mrgreen: ...ono nešto blene, pita se je li mene, pa dok i rukama mu ne počnem mahati, pokazivati, da mu dajem prednost...osjedim matere mi. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

konektovan wrote: 14/08/2022 08:49
Ateista wrote: 14/08/2022 08:31 Pravo pustanje koje ne usporava previse saobracaj je kad usporis i ranije blicnes da neko prodje, ako taj nije idiot i skonta na vrijeme i krene, sve se moze zavrsiti bez stajanja i samo sa usporavanjem.
Mozda nekom djeluje glupo, ali kada prvi skroz stane onda stane jos citava kolona iza njega, nakin sto prvi ponovo krene treba puno vremena da krene cijela kolona i to je ono sto najvise stvara guzvu i haos, kada bi se vise praktikovalo samo usporavanje i ostavljanje prostora to bi znacajno moglo smanjiti guzve.
Ništa mi gore nema, toliko teletu blicam, sijalice mi pregore. :mrgreen: ...ono nešto blene, pita se je li mene, pa dok i rukama mu ne počnem mahati, pokazivati, da mu dajem prednost...osjedim matere mi. :mrgreen:
Da, ima ih koji ne kontaju dok ne stanes skroz, izadjes iz auta i kazes mu hajd prodji, pustam te. :D
Takve je najbolje ni ne pustati, usporis, ako vidis da ne konta prodjes, steta samo onih iza ako ih ima koji ne mogu od takvih proci.
User avatar
Laplace
Posts: 10304
Joined: 19/11/2012 18:37

#39710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

vjeshalica wrote: 13/08/2022 23:21
semirsar wrote: 13/08/2022 21:17



evo, jesam li bio dovoljno tolerantan, jos ako si to ti bila... ma jos mi je draze :)
i oklen sad da se u ovom pravcu mere preko lijevo do adazala?!!
I malo dalje preko pune do piletine ispod gaca, fakat debilno, imam negdje video dje lola blokirao obje trake jerbo nije odma' mog'o smotat direkt ispod kioska :evil:
Takvi ko ti mene ne pustaju,vec ih ja pustam ;) mene ne bole kompleksi kao vecinu ovdje u saobracaju, cesto tuda prodjem i stvarno me ne boli nekoga da pustim da se ukljuci pogotovo i dole nize kod burdelj pijace... meni tih par sekundi ne znaci nista, ako je neko uljudan,ako se namece to cu da naplatim pa nek mu zena fitilji skuplju regu
Sa takvim sam neki dan za malo izbjegao sudar. On se treba uključiti sa sporedne ceste, sa njegove lijeve strane glavnom cestom idem ja a sa njegove desne strane ide auto. Ovaj sa njegove desne strane stane u traci (uobičajeno kod nas) a lik koji se uključuje zaboravio na mene i krene se uključivati. Vozio sam tuđi auto (moj kod majstora) pa sam se maksimalno trudio da izbjegnem sudar. Problem više je što je cesta bila mokra a njegove gume nisu bile nešto naročito dobre. Srećom, vozio sam po ograničenju i stao na vrijeme. I sreća je da sam na vrijeme vidio da je u pitanju VW pa sam bio dodatno oprezan.
User avatar
Laplace
Posts: 10304
Joined: 19/11/2012 18:37

#39711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

canvra888 wrote: 14/08/2022 02:02
semirsar wrote: 13/08/2022 21:02
jbl majku... razvezalo pricu do besvjesti, qrcobolja za sviranje, ne jebu oto oni... :twisted:
Imbecili. Pisao sam ovdje o sličnoj situaciji koju sam doživio. Ovakve degenerike koji misle da su sami na ulici bih najradije izdegenečio.
Kad se autocesta tek počela graditi i od Jošanice ka Podlugovima bile samo dvije trake (bez zaustavne), ja se vraćao iz Mostara i nailazim na dva kombija koji voze brzinom 60 km/h jedan do drugog i pričaju. Blicaj, sviraj, nema koristi. U neko doba su završili samit nesvrstanih i jedan se sklonio u desnu.

A čekanje da ovakvi završe razgovore je uobičajeno.
User avatar
mk ultra
Posts: 19444
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#39712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Image

Mini polukruzni kroz pjesacki i prvi na semaforu ocamiii
User avatar
vjeshalica
Posts: 17152
Joined: 31/03/2019 14:56

#39713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Ma svako nek radi sta hoce, ima sankcija za posljedice. Dal ona u tri boje, bolnicka ili pokop. Stvar je izbora. Drugacije ne mozes.
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#39714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »

vjeshalica wrote: 14/08/2022 08:02
Optimist wrote: 14/08/2022 07:31 Svidja mi se kako ubrzas poslije zaustavljanja, i ne vuces se po cesti. :thumbup:
O kakvoj je sofercini rijec dovoljno govori video prije (kod Adazala) Nazor se pravi solidaran, nije u stanju da sa dovoljne udaljenosti ablenduje da se rascisti sve(dok prilazi raskrsnici), cak i golfa sa desne strane tako glupo pusta koji mu se tako glupo preblizu nalazi i prolazi pored njegovog vozila, kao i onaj sto skrece ulijevo(prema Elidžy)vec nazor snima video da meni poduke daje i ostatku pucanstva na forumu. Ali to je njegov izbor i njegova stvar,hoce li ili nece. Video je samo snimio jer ga je strasno zabolilo ono u prethodnom sto je bilo. Ako cemo za utjehu, nije u obavezi da ikoga pusta, cak stavise, nek to ne radi posto i ne zna.
pa dobro je bona, sto se odma' upali, eto, necu te vise puscat', dje problem Image
a poduke nisam dav'o nikom, pa tako ni tebi, nesto s' ti pobrkala, al hajd'... ostaj ti nama i dalje kak'a si, ne mjenjaj se :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#39715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »


primjetih jednu stvar na ovoj brzoj, cim neko naleti na ove koji idu 80/90km/h u lijevoj traci, odmah poce blicanje sviranje mahanje pa na kraju kad se "smetnja" skloni u desno i paralel voznja, sta li valjda da ga urekne s urokljivim okama?! :mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#39716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EasyMan »

drug_profi wrote: 07/08/2022 18:42
EasyMan wrote: 07/08/2022 16:57

Nista. Nemoj meni tih seljackih fora papcino.
Pametnije bi ti bilo da procitas sta sam pisao. Bmk dal si ateista ili nisi, ne mora ti to na celu pisati.
Napysi se q.
Hocu, javi mi se porukom.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#39717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EasyMan »

_BataZiv_0809 wrote: 07/08/2022 19:47
EasyMan wrote: 07/08/2022 16:57

Nista. Nemoj meni tih seljackih fora papcino.
Pametnije bi ti bilo da procitas sta sam pisao. Bmk dal si ateista ili nisi, ne mora ti to na celu pisati.
Tjedan
Hvala ljudino, sto preskoci ovog tvog havera? :D
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#39718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

EasyMan wrote: 14/08/2022 20:35
drug_profi wrote: 07/08/2022 18:42
Napysi se q.
Hocu, javi mi se porukom.
Bilo ti je lijepo u Banovićima, pa bi htio još?
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#39719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EasyMan »

drug_profi wrote: 14/08/2022 20:43
EasyMan wrote: 14/08/2022 20:35

Hocu, javi mi se porukom.
Bilo ti je lijepo u Banovićima, pa bi htio još?
:lol:
Jel realno da prijetis na forumu nekome banom :lol: Jesi li ti bolestan? :lol:
Nema sta jaci ste od gej lobija :lol:

Fuj
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#39720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

EasyMan wrote: 14/08/2022 20:48
drug_profi wrote: 14/08/2022 20:43

Bilo ti je lijepo u Banovićima, pa bi htio još?
:lol:
Jel realno da prijetis na forumu nekome banom :lol: Jesi li ti bolestan? :lol:
Nema sta jaci ste od gej lobija :lol:

Fuj
Samo te savjetujem drug da smiris hormone.
noviclan
Posts: 10865
Joined: 31/10/2013 06:48

#39721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

semirsar wrote: 13/08/2022 21:02
jbl majku... razvezalo pricu do besvjesti, qrcobolja za sviranje, ne jebu oto oni... :twisted:
Taman prolaz na zeleno trepcuce
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#39722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EasyMan »

drug_profi wrote: 14/08/2022 20:52
EasyMan wrote: 14/08/2022 20:48

:lol:
Jel realno da prijetis na forumu nekome banom :lol: Jesi li ti bolestan? :lol:
Nema sta jaci ste od gej lobija :lol:

Fuj
Samo te savjetujem drug da smiris hormone.
Nemas ti mene sta savjetovati nego smirite vi hormone. Sta mislis ti da ja radim ako me neko banuje bez razloga, placem? :D
Rekoh ti, ako hoces da ti popusim javi se porukom i manite me se vasih drugarskih banovanja.

Sljedeci put ako budes htio da me citiras prvo procitaj sta sam ranije pisao i ne ulijeci ko padobranac. Niti sam kad koga uvrijedio niti me zanima ko je koje vjere niti kakva mu je glava itd…
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#39723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Al mores laprndat naprazno, to ti ne sporim...
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#39724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EasyMan »

Adio
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#39725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by L u c i f e r »

Kae
Hos da sad proljegnem krozate
Post Reply