Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#9251 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nightvision »

mirzet87sa wrote:Mogu ja sam, nije to poenta. Poenta je kad nesto tvrdis, dodji i uvjeri se da nije tako. Insistiram da sjedi sa mnom jer znam da klosar nema marke, pa ako nista da ga pljunem dok bude izlazio na autobuskoj stanici. Najlakse je tvrditi nesto preko tastature, a kad treba sudjelovati stotinu i jedan izgovor. Fol ne gine mi se, pokvarene ti kocnice, celave gume smijesna prica totalno.
Ne mozes bolan ni sam. Helikopterom treba do pola sata, s tuzlanskog aerodroma do butmira. A kamoli autom. Da veyrona vozis ne mozes. Bjezi ba tam, ovo sto si izvalio je sigurno jedna od najvecih izvala ikad izrecenih na klixovom forumu.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9252 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Bujrum, da vidis koliko grijesis. Sa - tz 1h okruglo.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9253 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Sve je to super , ali to je ludost :-)
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#9254 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nightvision »

mirzet87sa wrote:Bujrum, da vidis koliko grijesis. Sa - tz 1h okruglo.
Cime si mjerio? Pjescanim satom? Mislim, nemoj dzaba. Odvadi malo. Sat i po' bi ti mogli halalaliti. Sat ni pod razno.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9255 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

:lol:

Evo ja dajem dvije milje eura da ja sjedim s njim. :) Ako ne dodje do TZ sa sahat, a sigurno nece ako ja budem sjedio s njim, onda mi dodje auto. Ono sto ja dodjem njemu, to ce dobiti. Ako dodje za sahat, ja njemu dodjem motocikl koji vrijedi kao njegova dva auta, plus onih 2 milje eura. :lol:

Oj, ljudi sprcali tolike godine u paksu, a ne znaju da sahat ima šezdeset dekika. :lol:

mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9256 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Ne kazem da nije, niti tvrdim nesto sto nisam sam probao. Od nedzarica do tuzle okruglo sahat. Izlaz iz grada preko zaobilaznice, karaula, tz
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9257 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Nemas ti @direstraits0078 prebijene marke, a ne motore od 50+ milja.. ne ofiraj se, prosle su ti 90te. Ponuda je jasna 1000eura ako stignem za sat, sve preko ja placam. Ispod sata 2000eura. Ja biram vrijeme dana.
User avatar
mk ultra
Posts: 19443
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9258 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Instaliraj race chrono na telefon
Napravi stazu sarajevo tuzla
Vozi
Stavi nam xlsx da vidimo

Mi cemo da klikeve lupamo da skupimo tisuću eura, mi smo fukara, ili cak ima i ona gora kategorija el-mesakin
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9259 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

To bosnjo, raspodjeli milju na 100 ljudi, svi po cenera'. Da ne bi jos angazovao mustafu mijajlovica da komentarise euforicni prenos
User avatar
mk ultra
Posts: 19443
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9260 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Sta cu... ja bih i helikopterski prenos, al te ne moze stici
Treba nam kakav zajebat dron
Ps.
Bosnjo nisam :lol:
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9261 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Eto siguran si, uvjeren, nemas sta izgubiti. Pravac mikrokreditna organizacija, dignes milju dvije kredita, vratis odmah sutradan, a od ostatka kupis kakvog zajebaTog drona. Ja sam posten, pobijedim pobijedim, izgubim i platim. Svako svojim putem :- )
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#9262 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Koshpa »

Mora da je vozio onu subotu na nedelju kad se sat vracao unazad pa mu ispalo Sa-Tz sat vremena :D ( bez ljutnje )
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9263 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Budi džek pa prihvati. ;) Necu te ja ofirati po forumu, ne sekiraj se. ;) Ti biraj vrijeme dana, noci, sta god zelis. Polazna tacka semafor na Džemsa Bijedića na Nedžarićima, cilj kod BKC-a. Ti biraj rutu, ova je najbrža:

Image

Da ne bi bilo izvrdavanja tokom puta i na cilju, iza ce ici vozilo koje ima 200 ks manje od tvog (kad je bilo novo), ali ubrzava bolje od tvog i ima vecu maks brzinu. Odmah da se razumijemo, ni ovo vozilo ne moze do TZ za 1 sahat. ;) Ali tebe i tvoje vozilo moze pratiti, preteci i ostaviti na toj dionici dobre minutaže. ;)

Kao sto vidis, u ovome je najmanji problem milja ili par milja eura. A sve sto smo duzni, to cemo vratiti i platiti. ;)
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#9264 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

mirzet87sa wrote:Mogu ja sam, nije to poenta. Poenta je kad nesto tvrdis, dodji i uvjeri se da nije tako. Insistiram da sjedi sa mnom jer znam da klosar nema marke, pa ako nista da ga pljunem dok bude izlazio na autobuskoj stanici. Najlakse je tvrditi nesto preko tastature, a kad treba sudjelovati stotinu i jedan izgovor. Fol ne gine mi se, pokvarene ti kocnice, celave gume smijesna prica totalno.
Pa covjek ti je ponudio pare, nece da sjedi sa tobom pri tom pokusaju. Sta tu nije jasno. Nije lud. Ali kad je ponudio lovu ti si poceo mjenjati pricu.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9265 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Ja klosarske price :lol:
Pokvaren mjenjac, tokareni diskovi, celave gume, brze auto iza mene koje me moze preskocit.. Pusti se bolan price, ponesi pare i zavezi, to je sve sto od tebe trazim.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9266 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Nepass wrote: Pa covjek ti je ponudio pare, nece da sjedi sa tobom pri tom pokusaju. Sta tu nije jasno. Nije lud. Ali kad je ponudio lovu ti si poceo mjenjati pricu.
Nema taj marke, krije se vec mjesecima od mene, ne mijesaj se u nesto sto ne znas.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#9267 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Evo i drugi je ponudio opkladu? I njega znas?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#9268 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Meni ne bi bilo mrsko doći posvjedočiti makar i u 3 ujutru. :zoka:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#9269 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nightvision »

mirzet87sa wrote:Ponuda je jasna 1000eura ako stignem za sat, sve preko ja placam. Ispod sata 2000eura. Ja biram vrijeme dana.
Jasna je i matematika. Radi se o cesti koja "od carsije" "do carsije" ima cca 120 km. Da bi je presao za sat vremena morao bi cijelo vrijeme voziti prosjecnom brzinom od 120 km/h. Svako ko je jednom odvezao tu cestu zna o kakvim se krivinama radi, zna kroz kakvu vukoyebinu se vozi, i zna da jednostavno nema teoretske sanse da se predje za sat vremena jer ima daleko vise dionica na kojoj se igubi na vremenu nego sto ima onih gdje se moze dobiti. Znaci ono gdje ne mozes voziti 120 km/h moras "nabrati" negdje drugo a ne mozes ni pod razno jer jednostavno nema ceste gdje mozes nabrati izgubljeno. I to sve opet u idealnim uslovima, prakticno da je cesta prazna, i opet ne mozes. Da ne spominjem ostale ucesnike u saobracaju. Uostalom, pitaj ove nase blinkerase sto voze pod pratnjom koliko im treba od sarajeva do tuzle. :mrgreen: Ja ti kazem, nekoliko puta sam letio tu relaciju, vozio nebrojeno puta. Ne znam i nije mi jasno zasto pokusavas dokazati nedokazivo, i sta i kome se dokazujes, nije me ni briga, ali stvarno odvadi malo.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9270 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Sve je jasno, evo se nudi i suvozac, i pare. Nebitno jesu li pare na kredu, pozajmljene, ukradene, bitno je da nisu falsifikovane. :)
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9271 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

direstraits0078 wrote:Nuto, gdje se to kulira u ova doba? Eno me zamolio moodolator da te ne provociram. Ko biva, ako te isprovociram opet, ima da me svega banuje iod glave do pete. Sve nickove. I sve ajpi adrese. :lol:

Nego, sto si to nervozan? Trzas se nesto, nesto pratis retrovizore, nesto si umislio da si bitan? :lol:
direstraits0078 wrote:Ce da se odradi. Moci ces birati u sta ce da se gurne kad ti bude otfikaren. ;) Ako budes pri svijesti, naravno. Ako ne budes, postarat cemo se da budes. ;)
Ne znam jesi gledao kad uzivo, ali cudo koliko krvi istece iz insana. K'o da vola prikolje covjek. A opet ziv. A nekom srce pukne isto ko sijalica. Svasta.
direstraits0078 wrote::lol:

Eeeej, moj coro coravi. Kako bolan ne vidis da sve znamo o tebi, i koliko para na racunu imas, odnosno nemas, i ko ti je caca pederski, i kud hodas, i s kim se vucas, i ko ce te zovnuti da mu se nacrtas kad bude trebalo? Nisi iz bosne, nisi dijaspora, da nisi svemirac, jebo li te caca pederski? :lol: Ma nama svejedno i da si s marsa direktno pao. Jednom su nam prijetili s nekakvim likovima, kazu njih ne moze ziv insan ubiti, to neki superljudi. Pa se provedose ko bos po trnju, nadjubrise junacki. A tebe jednog takvog mrljavog blecka da ne mozemo dovuci za nos taman tamo gdje treba da nam se namjestis? :lol:

A namjestio si se, i to jos kako. Da ti ne pisem ponovo, znamo gdje si, s kojeg modela mobitela pises, koja ti je ip adresa, koja ti je mac adresa, i jos stvari koje taj tvoj zakrzljali mozak ne moze shvatiti. Ali kome ja pisem. :lol: Pa nisam ti ja bitanga s otesa ili slican tip da se s tobom po forumu natezem. :lol: A i on bi te vjerovatno otreso ko slinu, sto je najzalosnije. :lol:

E sad sam se sjetio sta si, ti si mir-zet djet-set, nova vrsta. :lol:
Koga da shvatim ozbiljno, direta i me_again? Prvi, kao sto vidis, zna i kad serem, a drugi me prati vec par mjeseci, a nikako da me zaustave, prebiju, bahnu, sta vec prijete preko poruka. Ne budi smijesan.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9272 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Koshpa wrote:Mora da je vozio onu subotu na nedelju kad se sat vracao unazad pa mu ispalo Sa-Tz sat vremena :D ( bez ljutnje )
:lol:
Dobra. Kao Put oko svijeta za 80 dana. :lol:
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9273 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

nightvision wrote: Jasna je i matematika. Radi se o cesti koja "od carsije" "do carsije" ima cca 120 km. Da bi je presao za sat vremena morao bi cijelo vrijeme voziti prosjecnom brzinom od 120 km/h. Svako ko je jednom odvezao tu cestu zna o kakvim se krivinama radi, zna kroz kakvu vukoyebinu se vozi, i zna da jednostavno nema teoretske sanse da se predje za sat vremena jer ima daleko vise dionica na kojoj se igubi na vremenu nego sto ima onih gdje se moze dobiti. Znaci ono gdje ne mozes voziti 120 km/h moras "nabrati" negdje drugo a ne mozes ni pod razno jer jednostavno nema ceste gdje mozes nabrati izgubljeno. I to sve opet u idealnim uslovima, prakticno da je cesta prazna, i opet ne mozes. Da ne spominjem ostale ucesnike u saobracaju. Uostalom, pitaj ove nase blinkerase sto voze pod pratnjom koliko im treba od sarajeva do tuzle. :mrgreen: Ja ti kazem, nekoliko puta sam letio tu relaciju, vozio nebrojeno puta. Ne znam i nije mi jasno zasto pokusavas dokazati nedokazivo, i sta i kome se dokazujes, nije me ni briga, ali stvarno odvadi malo.
Ti odradio tu relaciju nekoliko puta, a ja je godisnje odradim 200 do 250 puta. Sarajevo tuzla. Ne par puta, ne par desetina puta, nego par stotina puta. Sedmicno odem barem 15-20x, znam sta pricam.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9274 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

mirzet87sa wrote:
mirzet87sa wrote:Nuto, gdje se to kulira u ova doba? Eno me zamolio moodolator da te ne provociram. Ko biva, ako te isprovociram opet, ima da me svega banuje iod glave do pete. Sve nickove. I sve ajpi adrese. :lol:

Nego, sto si to nervozan? Trzas se nesto, nesto pratis retrovizore, nesto si umislio da si bitan? :lol:
mirzet87sa wrote:Ce da se odradi. Moci ces birati u sta ce da se gurne kad ti bude otfikaren. ;) Ako budes pri svijesti, naravno. Ako ne budes, postarat cemo se da budes. ;)
Ne znam jesi gledao kad uzivo, ali cudo koliko krvi istece iz insana. K'o da vola prikolje covjek. A opet ziv. A nekom srce pukne isto ko sijalica. Svasta.
mirzet87sa wrote::lol:

Eeeej, moj coro coravi. Kako bolan ne vidis da sve znamo o tebi, i koliko para na racunu imas, odnosno nemas, i ko ti je caca pederski, i kud hodas, i s kim se vucas, i ko ce te zovnuti da mu se nacrtas kad bude trebalo? Nisi iz bosne, nisi dijaspora, da nisi svemirac, jebo li te caca pederski? :lol: Ma nama svejedno i da si s marsa direktno pao. Jednom su nam prijetili s nekakvim likovima, kazu njih ne moze ziv insan ubiti, to neki superljudi. Pa se provedose ko bos po trnju, nadjubrise junacki. A tebe jednog takvog mrljavog blecka da ne mozemo dovuci za nos taman tamo gdje treba da nam se namjestis? :lol:

A namjestio si se, i to jos kako. Da ti ne pisem ponovo, znamo gdje si, s kojeg modela mobitela pises, koja ti je ip adresa, koja ti je mac adresa, i jos stvari koje taj tvoj zakrzljali mozak ne moze shvatiti. Ali kome ja pisem. :lol: Pa nisam ti ja bitanga s otesa ili slican tip da se s tobom po forumu natezem. :lol: A i on bi te vjerovatno otreso ko slinu, sto je najzalosnije. :lol:

E sad sam se sjetio sta si, ti si mir-zet djet-set, nova vrsta. :lol:
Koga da shvatim ozbiljno, direta i me_again? Prvi, kao sto vidis, zna i kad serem, a drugi me prati vec par mjeseci, a nikako da me zaustave, prebiju, bahnu, sta vec prijete preko poruka. Ne budi smijesan.
Ovo si ti mogao sam napisati. Ko ce ti vjerovati da sam ja ovo napisao? Svasta.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#9275 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zoya »

Je li bilo za žmigavce? Šta je ovo sa ovim vozačima?! Slabo ko uključi žmigavce kad hoće skrenuti. Užas.
Post Reply