Realne cijene automobila

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

quepasa
Posts: 5
Joined: 14/04/2008 20:02

#76 Re: Realne cijene automobila

Post by quepasa »

eh ovako necu puno pametovat al zelim samo da kazem zasto neka auta kod nas drze cijenu i koja su mozda malo i precjenjena
kupite vi kiu,hyundaia,daciu,seata da ne nabrajam vise ili bilo koje slicno auto da je staro 20 god i da slusa kao jedan golf 2 ja mu javno ispred bbi p.....m eto toliko
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#77 Re: Realne cijene automobila

Post by whow »

bingov buraz wrote:
whow wrote:Bas me nasmijavate , posebno nas dragi tajkun aka majstor za poljupce emko 123 koji zna i ko se gdje borio i kad je pobjegao i slicne povjerljive podatke.Nije neobicno sto se u Bosni razvila ta neka mrznja prema dijaspori koja uglavnom zivi puno bolje od domicilnog stanovnistva koje se poslije rata naselilo u Bosnu i Hercegovinu . U dijaspori su zavrsili najsposobniji , najvrijedniji , najjaci i najobrazovaniji BiH gradjani koji nisu mogli zivjeti pod terorom nacionalistickih partija . Bosanko drustvo je korumpirano i podivljalo od jada , mrznje i bijede za sto krivicu ne snose samo politicari nego i narod koji podrzava i glasa za te i takve politicare evo vec drugu deceniju. Dakle ja se ne stidim sto sam otisao iz te jadne i jalne nacionalisticke Bosne u kojoj covjek ne moze priustiti ni za tramvajsku kartu a ne govorim da posteno zaradi BMW. Vidis u Kanadi je to moguce ; i zaraditi za novoga BMW-a i za kucu i za godisnji odmor i za normalan zivot . Stoga iako sam rodjen u Sarajevu Kanadu smatram svojom domovinom i zemljom koja mi je omogucila da zivim kao covjek bez obzira na ime i prezime. Mozda je emko 123 u pravu kada konstatira da nasa dijaspora i nema mnogo toga zajednicko za Bosnom .Sjedece generacije rodjene u Americi i Kanadi neci ni znati iz kakve vukojebine i jada su dosli i bice sretni sto su rodjeni u slobodnim i naprednim drzavama poput USA ili Kanade a ne u toj tamnom vilajetu kome je bog davno rekao laku noc.
Sigurno ima tamo neki Edmonton x pa se prijavi...a medju tim intelektualcima provukle su se u dijasporu i pizde i smlate koje da nisu tamo gdje jesu krepavali bi od gladi jer ne znaju zaraditi za kruha,ima raznih i u dijaspori kao i domicilnih.
Pa nije ni cudo sto Srbi i Hrvati hoce da izadju iz te i takve Bosne kad iz nje tjerate i Bosnjake koji ne klanjaju pet namaza. O tretiranju ostalih narodnosti poput Roma necu ni da govorim . Bosnjaci se hvale nekom navodnom tolerancijom a u praksi se pokazuju sve karakteristike netolerantnog i iskljucivoga drustva. Pred BiH stoji velika zadaca koju treba rijesiti prvo u glavama a tek onda na terenu. Ja kao Bosnjak koji zivi u Kanadi se osjecam ugrozenim kada dodjem na odmor u Sarajevo ili kada na ovome forumu detektiram mrznju i zavist prema dijaspori i mislim kako se tek osjeca jedan Srbin ili Hrvat koji zivi u Sarajevu . Svake godine BiH postaje extremnija i zatupljenija. Bosnu nece podjeliti ni Srbi ni Hrvati nego netoleranti i jalni Bosnjaci koji mogu podnjeti sve osim da nekom drugom bude bolje i lakse. Hajde jebes temu , uspjeli ste je sjebati . Slazem se da je doslo vrijeme da se makne sa ovoga foruma gdje pljuju ljude zato sto su postavili temu koje se nekome ne svidja. Vama i treba MILE DODIK da vas uci kulturi i civilizaciji.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#78 Re: Realne cijene automobila

Post by goran16v »

whow wrote:Bas me nasmijavate , posebno nas dragi tajkun aka majstor za poljupce emko 123 koji zna i ko se gdje borio i kad je pobjegao i slicne povjerljive podatke.Nije neobicno sto se u Bosni razvila ta neka mrznja prema dijaspori koja uglavnom zivi puno bolje od domicilnog stanovnistva koje se poslije rata naselilo u Bosnu i Hercegovinu . U dijaspori su zavrsili najsposobniji , najvrijedniji , najjaci i najobrazovaniji BiH gradjani koji nisu mogli zivjeti pod terorom nacionalistickih partija . Bosanko drustvo je korumpirano i podivljalo od jada , mrznje i bijede za sto krivicu ne snose samo politicari nego i narod koji podrzava i glasa za te i takve politicare evo vec drugu deceniju. Dakle ja se ne stidim sto sam otisao iz te jadne i jalne nacionalisticke Bosne u kojoj covjek ne moze priustiti ni za tramvajsku kartu a ne govorim da posteno zaradi BMW. Vidis u Kanadi je to moguce ; i zaraditi za novoga BMW-a i za kucu i za godisnji odmor i za normalan zivot . Stoga iako sam rodjen u Sarajevu Kanadu smatram svojom domovinom i zemljom koja mi je omogucila da zivim kao covjek bez obzira na ime i prezime. Mozda je emko 123 u pravu kada konstatira da nasa dijaspora i nema mnogo toga zajednicko za Bosnom .Sjedece generacije rodjene u Americi i Kanadi neci ni znati iz kakve vukojebine i jada su dosli i bice sretni sto su rodjeni u slobodnim i naprednim drzavama poput USA ili Kanade a ne u toj tamnom vilajetu kome je bog davno rekao laku noc.
Prije svega, nemoguce je da se domicilno stanovnistvo naseli igdje, a pogotovo u svoju rodjenu zemlju.
Kao drugo, u dijaspori su zavrsili svi oni koji su protjerani, kao i oni koji nisu imali muda, dezerteri, pobjegulje i oni koji se nisu mogli snaci ovdje (ako si iz Sarajeva prepoznaj se u jednoj od ovih kategorija osim prve) i te kategorije nemaju veze sa najsposobnijim, najvrijednijim, najjacim i najobrazovanijim gradjanima BiH jer ne isljucuju jedna drugu.
Trece, ti svakako nisi nijedna od kategorija kojom si se pohvalio jer da jesi ne bi napisao ovakvu glupost od domicilnom stanovnostvu i ne bi raspredao o no name Scionu i kupovini auta na kredit.
Cetvrto, nisi ti Kanadu ucinio takvom kakvom jeste, nego si bas ti i tebi slicni do 92. ili koje si vec godine pobjegao odavde, ucinio ovu nasu zemlju jadnom kakva jeste i nije u Kanadi zbog tebe jadnice i tebi slicnih moguce zaraditi za BMW-a i kucu nego zbog ljudi koju tu drzavi stvaraju 200 god, a ne 20-ak i manje, koliko si ti tamo. Stoga klekni i poljubi cipele svakom domicilnom kanadjaninu koji se naselio u Kanaadu kad prodje pored tebe.
Peto, kad vec prozivas da smo nesposobni, ovakvi i onakvi, i kad se vec razmecemo kucama i autima po Kanadi, ja te, kao neko ko je nosi nebosnjacko ime u nacionalistickom Sarajevu, ko nikad nije digao kredit, a kupio je nov auto od 20k EUR, pa jos jedan jeftijniji od 13k EUR (marka nije bitna, nego cifra), pa oldtimera kao hobi za oko kuce, pa stan, pa odvali svako ljeto po jedno inostranstvo, pa zimi mjesec dana na planini, pa ne gleda snizenja po gradu, poziv da razmislis da li si ti zapravo jedan nesposobnik koji nije u stanju ovo sebi obezbjediti u Sarajevu, kakvim god da si ga opisao, nego je to morao u Kanadi, i sta bih ja ovakav kakav jesam sve imao da sam, kao ti, pobjegao u tu istu Kanadu????
Ajd zdravo...
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#79 Re: Realne cijene automobila

Post by chuchumbamayumbe »

Whow, opet si fulio temu, kao i obično.
Samo da se tuspasim i ja kao nebošnjak, ali to nema nikakve veze sa zajebancijom i konstatacijama koje ovdje iznosiš.
Većinu naroda na pf Auto ne interesuje kako se ko zove i koje je vjere ili nevjere, nego nas interesuj "Automobili, pitanja, pomoć, savjeti..." kako i kaže sam naslov teme.
E sada, ako neko dođe "ta trane" (ne kažem da si sa strane, ti si naš i jedan od nas, ali se sam odvajaš od ostatka pf-a temama i postovima koji su besmisleni većina naroda ovdje) i počne da konstantno "fula temu" kao što se tebi često dešava, onda se stvara veoma plodno tlo za zajebanciju, podjebavanje i sve ostalo čemu je naš narod itekako sklon, pogotovu ako nema šta pametnije da radi. A slabo šta ima.
Što se dijaspore tiče, većini svijeta koji živi ovdje je pun klinac naše dijaspore. Kada dođu ovdje čovjeku dođe da im udijeli sadake koliko je eto teško tamo u dijaspori, ljudi se pate, jedva sastavljaju kraj sa krajem, svi u kreditima, patnja živa. Na stranu kaubojsko ponašanje, kao da ništa ne nauče od kulture, dapače, jedva čeka da izađe sa aerodromskog terminala da može nekažnjeno pljuvati po ulici, zavrljaciti kesicu čipsa kroz prozor i parkirati izrentani automobil onako kako parkiraju i ovi naši papani ovdje.
Ja mislim da si ti prvi čovjek koji je na pf Auto spomenuo Dodika, što dovoljno govori ko je ovdje normalan, a kome baš i nisu sve na broju.
Vozi raja i ovdje BMW, i kupuje kuće i stanove, ide na more i na izlete, izlazi sa rajom na kafu kada im se ćefne i zajebaje se kada hoće (za razliku od vas iz dijaspore).
Neka nama nas, samo se vi asimilirajte u vašim novim "slobodnim" državama, pametnije je, neka vam djeca nemaju pojma odakle im je porijeklo, lakše će biti i njima, i vama, a bogami i nama.


whow wrote:
bingov buraz wrote:
whow wrote:Bas me nasmijavate , posebno nas dragi tajkun aka majstor za poljupce emko 123 koji zna i ko se gdje borio i kad je pobjegao i slicne povjerljive podatke.Nije neobicno sto se u Bosni razvila ta neka mrznja prema dijaspori koja uglavnom zivi puno bolje od domicilnog stanovnistva koje se poslije rata naselilo u Bosnu i Hercegovinu . U dijaspori su zavrsili najsposobniji , najvrijedniji , najjaci i najobrazovaniji BiH gradjani koji nisu mogli zivjeti pod terorom nacionalistickih partija . Bosanko drustvo je korumpirano i podivljalo od jada , mrznje i bijede za sto krivicu ne snose samo politicari nego i narod koji podrzava i glasa za te i takve politicare evo vec drugu deceniju. Dakle ja se ne stidim sto sam otisao iz te jadne i jalne nacionalisticke Bosne u kojoj covjek ne moze priustiti ni za tramvajsku kartu a ne govorim da posteno zaradi BMW. Vidis u Kanadi je to moguce ; i zaraditi za novoga BMW-a i za kucu i za godisnji odmor i za normalan zivot . Stoga iako sam rodjen u Sarajevu Kanadu smatram svojom domovinom i zemljom koja mi je omogucila da zivim kao covjek bez obzira na ime i prezime. Mozda je emko 123 u pravu kada konstatira da nasa dijaspora i nema mnogo toga zajednicko za Bosnom .Sjedece generacije rodjene u Americi i Kanadi neci ni znati iz kakve vukojebine i jada su dosli i bice sretni sto su rodjeni u slobodnim i naprednim drzavama poput USA ili Kanade a ne u toj tamnom vilajetu kome je bog davno rekao laku noc.
Sigurno ima tamo neki Edmonton x pa se prijavi...a medju tim intelektualcima provukle su se u dijasporu i pizde i smlate koje da nisu tamo gdje jesu krepavali bi od gladi jer ne znaju zaraditi za kruha,ima raznih i u dijaspori kao i domicilnih.
Pa nije ni cudo sto Srbi i Hrvati hoce da izadju iz te i takve Bosne kad iz nje tjerate i Bosnjake koji ne klanjaju pet namaza. O tretiranju ostalih narodnosti poput Roma necu ni da govorim . Bosnjaci se hvale nekom navodnom tolerancijom a u praksi se pokazuju sve karakteristike netolerantnog i iskljucivoga drustva. Pred BiH stoji velika zadaca koju treba rijesiti prvo u glavama a tek onda na terenu. Ja kao Bosnjak koji zivi u Kanadi se osjecam ugrozenim kada dodjem na odmor u Sarajevo ili kada na ovome forumu detektiram mrznju i zavist prema dijaspori i mislim kako se tek osjeca jedan Srbin ili Hrvat koji zivi u Sarajevu . Svake godine BiH postaje extremnija i zatupljenija. Bosnu nece podjeliti ni Srbi ni Hrvati nego netoleranti i jalni Bosnjaci koji mogu podnjeti sve osim da nekom drugom bude bolje i lakse. Hajde jebes temu , uspjeli ste je sjebati . Slazem se da je doslo vrijeme da se makne sa ovoga foruma gdje pljuju ljude zato sto su postavili temu koje se nekome ne svidja. Vama i treba MILE DODIK da vas uci kulturi i civilizaciji.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#80 Re: Realne cijene automobila

Post by shlauf »

Jad i čemer. :x

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#81 Re: Realne cijene automobila

Post by johntra »

vukojebina wrote:Rece nam johntra koji je dobacio cak do italije...hm de nam reci koje ti je sledece auto? fiJat iz kragujevca mozda?
Kako ide promjena generacija Golfova, jesi ispunio svoj višestoljetni bošnjački san?
i btw, kako ide šlajfanje?
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#82 Re: Realne cijene automobila

Post by vratnik »

nastrana tema, moram zamoliti moderaciju da je zatvori...
:-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#83 Re: Realne cijene automobila

Post by HAVANA »

Svasta ovde procitat :-)
Locked