Mazda 3 ili CRUZE

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by Qler »

Moj brat je sada 10 dana vozao Cruze-a. Kaze da je, da ublazim malo, auto kanta samo takva :D Kaze nije ni cudo sto je tako jeftin. :run:
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#27 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

adnandus wrote:Ma šta to vi znalci poredite?
Auto od 22 700 i auto od 35 000 najjeftiniji model ma extra ste mi znalci, Mazda skuplja preko 12 000 uz Cruza možeš kupiti još jednog novog Avea da bi došao na isto.
Well, of course not, don't be ridiculous kolegice
gospon, cijena je ista, tacnije, mazda j za nijansu jeftinija. Ne trci pred rudu, prvo provjeri pa onda pisi.
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#28 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by Dr.Mr.Fr. »

Mazda vazda :thumbup: toliko :mrgreen:
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#29 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by adnandus »

TenDollars wrote:
adnandus wrote:Ma šta to vi znalci poredite?
Auto od 22 700 i auto od 35 000 najjeftiniji model ma extra ste mi znalci, Mazda skuplja preko 12 000 uz Cruza možeš kupiti još jednog novog Avea da bi došao na isto.
Well, of course not, don't be ridiculous kolegice
gospon, cijena je ista, tacnije, mazda j za nijansu jeftinija. Ne trci pred rudu, prvo provjeri pa onda pisi.
http://www.chevrolet.ba/
http://www.mazda.ba/MODELI/MAZDA3/MAZDA ... 09-07b.pdf

Da ti gospon ne trcis pred moju rudu pa ako se sapletes a ja za tobom eh eto ti problema. ;-) Ja glup eto ti pametan.
Evo ti gospon linkovi iznad pa se sam uvjeri Za cijene u americi neznam jer zivim nazalost u drzavi gdje zivim i sve sto kupujem, kupujem tu gdje jesam, nisam oslobođen gospon PDV-a jer tatica mi nema neku firmu koja to moze pokriti
A koliko vidim iz Vaših prethodnih postova, Pa pobogu gospon Vi neznate ni gdje se nalazi, niti kako izgleda alnaser na motornom vozilu a tu palamudite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozz gospon :bih: :bih: :bih:
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#30 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

adnandus wrote:
TenDollars wrote:
adnandus wrote:Ma šta to vi znalci poredite?
Auto od 22 700 i auto od 35 000 najjeftiniji model ma extra ste mi znalci, Mazda skuplja preko 12 000 uz Cruza možeš kupiti još jednog novog Avea da bi došao na isto.
Well, of course not, don't be ridiculous kolegice
gospon, cijena je ista, tacnije, mazda j za nijansu jeftinija. Ne trci pred rudu, prvo provjeri pa onda pisi.
http://www.chevrolet.ba/
http://www.mazda.ba/MODELI/MAZDA3/MAZDA ... 09-07b.pdf

Da ti gospon ne trcis pred moju rudu pa ako se sapletes a ja za tobom eh eto ti problema. ;-) Ja glup eto ti pametan.
Evo ti gospon linkovi iznad pa se sam uvjeri Za cijene u americi neznam jer zivim nazalost u drzavi gdje zivim i sve sto kupujem, kupujem tu gdje jesam, nisam oslobođen gospon PDV-a jer tatica mi nema neku firmu koja to moze pokriti
A koliko vidim iz Vaših prethodnih postova, Pa pobogu gospon Vi neznate ni gdje se nalazi, niti kako izgleda alnaser na motornom vozilu a tu palamudite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozz gospon :bih: :bih: :bih:
To je tvoj problme sto gledas cijene u BiH, mogu ja naci sad u francuskoj neko auto skuplje od drugog i reci da je to auto bolje, sto ne mora znaciti. Djevojka je napisala da auto kupuje u Americi sto znaci da se cijene gledaju kakve su u americi a ne u BiH. A ako je u BiH skuplje nesot ne znaci da je bolje, murano je u BiH preko 100k i to treba da znaci da je bolji od mercedesa?
Ja ne znam nista oko tih automehanicarskih stvari, i zato sam ovdje i dosao, ako ti znas sve kojeg ces q ovdje? kad ocigledno nisi dosoa da pomognes. Nisam automehanicar i ne znam skoro nista oko toga zanimanja, isto kao sto ti ne znas nista oko mog zanimanja i ja tebe ne pokusavam da uvrijedim.
Kako si toliko pametan a ne znas naci linkove u americi za ta auta, a pored svega, doticna je stavila linkove u prvi post a ti si se nasao da pametujes i pored toga sa cijenom.
Kako me nerviraju likovi kao ti tako, na svaku temu dodju i pametuju a pametni nisu.
Sto bi to ja moroa znati gdje se nalazi alnaser objasni mi?
Hvala Bogu pa nisam automehanicar pa ne znam ni gdje se nalazi alnaser.Al PORED svega, ja sam ustvari znao gdje se to nalazi, iako ne vidim razlog zasto bi morao znati svaki dio automobila, al se ovdje drugacije to zove i nisam skontao odmah. Nisi ti vrijedan mog vremena, izgubi 10min, ljubomoran si previse, priznaj to sebi.
Ajd pozz
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#31 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by adnandus »

Ti si sine cini mi se isfrustriran nekim stvarima tu u Americi Vidis ja govorim o cijenama u zemlji gdje zivim ovo je portal Sarajevo-x.com a ne Florida-x.com ovdje ljudi zive u BiH . Sigurno 80 % muske populacije kod nas zna gdje se nalazi alnaser.
Vidis ja kad sam kupovao auto pitao sam ljude i prijatelje oko seba sta misle a ne neke ljude putem foruma u Zanzibaru, niđe veze jelda, al vjerovatno vama manjka prijatelja u Americi. Ova zemlja je meni najljepsa na svijetu i nemoze me niko iz nje istjerati a mnogi su pokusali tako da na tu tvoju Ameriku nisma nimalo ljubomoran cak sta vise . To sto sam rekao nazalost je radi vlasti koja je trenutno tu i koja isto tako mirnim putem zeli da raseli ovo malo ljudi postenih sto je ostalo.
I da nervirate me vi koji znate situaciju kod nas pa eto malo da se pohvalite kako ste ustedjeli od vasih socijala para za novo auto pa da vam mi iz domovine pomognemo kod izbora
To sto kazes da hvala bogu pa nisi automehanicar dovoljno govori o tebi, i drago mi je da si imao tu mogucnost da u Americi nesto naucis, al vidis neko mora popravljati i auta da bi ti mogao visoko rangiranu pozadinu da udobno smjestis u Chevroletića pa da nastavis svoju superiornu voznju.
Nisam ni ja automehanicar nego sigurno daleko obrazovaniji nego ti, vec sam se kalio na starim autima poput Golfa 1 Opel ascone itd. dok nisam zaradio pa kupio svoje za koje mi nije trebala preporuka forumaša nego znanje (kojim se toliko ti hvalis samo ga ja nesto ne vidim) i iskustvo :bih: :bih: :bih:
User avatar
beco
Posts: 3393
Joined: 25/08/2004 14:22

#32 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by beco »

A da pricekas na ovu Mazdu 3 izgleda kao veci update :D
http://www.autoblog.com/2011/10/20/2012 ... ve-review/
User avatar
E&E
Posts: 306
Joined: 24/09/2011 18:50

#33 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by E&E »

adnandus wrote:Ti si sine cini mi se isfrustriran nekim stvarima tu u Americi Vidis ja govorim o cijenama u zemlji gdje zivim ovo je portal Sarajevo-x.com a ne Florida-x.com ovdje ljudi zive u BiH . Sigurno 80 % muske populacije kod nas zna gdje se nalazi alnaser.
Vidis ja kad sam kupovao auto pitao sam ljude i prijatelje oko seba sta misle a ne neke ljude putem foruma u Zanzibaru, niđe veze jelda, al vjerovatno vama manjka prijatelja u Americi. Ova zemlja je meni najljepsa na svijetu i nemoze me niko iz nje istjerati a mnogi su pokusali tako da na tu tvoju Ameriku nisma nimalo ljubomoran cak sta vise . To sto sam rekao nazalost je radi vlasti koja je trenutno tu i koja isto tako mirnim putem zeli da raseli ovo malo ljudi postenih sto je ostalo.
I da nervirate me vi koji znate situaciju kod nas pa eto malo da se pohvalite kako ste ustedjeli od vasih socijala para za novo auto pa da vam mi iz domovine pomognemo kod izbora
To sto kazes da hvala bogu pa nisi automehanicar dovoljno govori o tebi, i drago mi je da si imao tu mogucnost da u Americi nesto naucis, al vidis neko mora popravljati i auta da bi ti mogao visoko rangiranu pozadinu da udobno smjestis u Chevroletića pa da nastavis svoju superiornu voznju.
Nisam ni ja automehanicar nego sigurno daleko obrazovaniji nego ti, vec sam se kalio na starim autima poput Golfa 1 Opel ascone itd. dok nisam zaradio pa kupio svoje za koje mi nije trebala preporuka forumaša nego znanje (kojim se toliko ti hvalis samo ga ja nesto ne vidim) i iskustvo :bih: :bih: :bih:
:thumbup:
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#34 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

adnandus wrote:Ti si sine cini mi se isfrustriran nekim stvarima tu u Americi Vidis ja govorim o cijenama u zemlji gdje zivim ovo je portal Sarajevo-x.com a ne Florida-x.com ovdje ljudi zive u BiH . Sigurno 80 % muske populacije kod nas zna gdje se nalazi alnaser.
Vidis ja kad sam kupovao auto pitao sam ljude i prijatelje oko seba sta misle a ne neke ljude putem foruma u Zanzibaru, niđe veze jelda, al vjerovatno vama manjka prijatelja u Americi. Ova zemlja je meni najljepsa na svijetu i nemoze me niko iz nje istjerati a mnogi su pokusali tako da na tu tvoju Ameriku nisma nimalo ljubomoran cak sta vise . To sto sam rekao nazalost je radi vlasti koja je trenutno tu i koja isto tako mirnim putem zeli da raseli ovo malo ljudi postenih sto je ostalo.
I da nervirate me vi koji znate situaciju kod nas pa eto malo da se pohvalite kako ste ustedjeli od vasih socijala para za novo auto pa da vam mi iz domovine pomognemo kod izbora
To sto kazes da hvala bogu pa nisi automehanicar dovoljno govori o tebi, i drago mi je da si imao tu mogucnost da u Americi nesto naucis, al vidis neko mora popravljati i auta da bi ti mogao visoko rangiranu pozadinu da udobno smjestis u Chevroletića pa da nastavis svoju superiornu voznju.
Nisam ni ja automehanicar nego sigurno daleko obrazovaniji nego ti, vec sam se kalio na starim autima poput Golfa 1 Opel ascone itd. dok nisam zaradio pa kupio svoje za koje mi nije trebala preporuka forumaša nego znanje (kojim se toliko ti hvalis samo ga ja nesto ne vidim) i iskustvo :bih: :bih: :bih:
blago se vama kad imate sa-x, jeben portal moram priznati. Novinari su vrlo profesionalni, a ljudi na forumu vrlo edukovani. Vecina ih je besposlicari koji su 24h na netu, sta ocekivati od takvih ljudi.
ako je neki forum u americi ne znaci da ga ti iz BiH ne moze sposjetiti, i obratno. nemas ti govoriti o kakvim cijenama, pitanje je iz amerike i cijene su iz amerike, koje su realne bar z auta, a ne kao u Bosni, cuj mazda 12k skuplja od cruza. ccc
i nii dobro upucen ocigledno, amerika i zapadna evropa nimaju mnogo razlike, ovdje se od socijale ne moze ustedjeti nista,i nema nista bez rada, a rada nema bez nekog znanja. Svi koji u Americi nesto zarade trebalo bi da se cijene mnogo vise nego sto se cijene u drzavi kao sto je Bosna. Ti kada bi dosao na americki forum svi bi te dobro docekali, a kod nas svima smeta kad neko dodje iz amerike na bosansk forum, iako je on bosanac, i trebalo bi ustvari da bude drago tim ljudima da se neko drzi svoje nacije, i svog jezika. Jer taj koji je dosao na taj isti forum, sutra ce u tu Bosnu velike pare investirati, konkretno ja, sigurno u narednih 5-7 godina cu u Bosnu investirati do 200k KM, a ovakvih je mnogo, samo sto to ljudima smeta, a ne bi trebalo, tezak je kruh ovdje vjeruj mi. Pozdrav i tebi i sa-x. Mene vise necete vidjeti.
User avatar
E&E
Posts: 306
Joined: 24/09/2011 18:50

#35 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by E&E »

TenDollars wrote:
adnandus wrote:Ti si sine cini mi se isfrustriran nekim stvarima tu u Americi Vidis ja govorim o cijenama u zemlji gdje zivim ovo je portal Sarajevo-x.com a ne Florida-x.com ovdje ljudi zive u BiH . Sigurno 80 % muske populacije kod nas zna gdje se nalazi alnaser.
Vidis ja kad sam kupovao auto pitao sam ljude i prijatelje oko seba sta misle a ne neke ljude putem foruma u Zanzibaru, niđe veze jelda, al vjerovatno vama manjka prijatelja u Americi. Ova zemlja je meni najljepsa na svijetu i nemoze me niko iz nje istjerati a mnogi su pokusali tako da na tu tvoju Ameriku nisma nimalo ljubomoran cak sta vise . To sto sam rekao nazalost je radi vlasti koja je trenutno tu i koja isto tako mirnim putem zeli da raseli ovo malo ljudi postenih sto je ostalo.
I da nervirate me vi koji znate situaciju kod nas pa eto malo da se pohvalite kako ste ustedjeli od vasih socijala para za novo auto pa da vam mi iz domovine pomognemo kod izbora
To sto kazes da hvala bogu pa nisi automehanicar dovoljno govori o tebi, i drago mi je da si imao tu mogucnost da u Americi nesto naucis, al vidis neko mora popravljati i auta da bi ti mogao visoko rangiranu pozadinu da udobno smjestis u Chevroletića pa da nastavis svoju superiornu voznju.
Nisam ni ja automehanicar nego sigurno daleko obrazovaniji nego ti, vec sam se kalio na starim autima poput Golfa 1 Opel ascone itd. dok nisam zaradio pa kupio svoje za koje mi nije trebala preporuka forumaša nego znanje (kojim se toliko ti hvalis samo ga ja nesto ne vidim) i iskustvo :bih: :bih: :bih:
blago se vama kad imate sa-x, jeben portal moram priznati. Novinari su vrlo profesionalni, a ljudi na forumu vrlo edukovani. Vecina ih je besposlicari koji su 24h na netu, sta ocekivati od takvih ljudi.
ako je neki forum u americi ne znaci da ga ti iz BiH ne moze sposjetiti, i obratno. nemas ti govoriti o kakvim cijenama, pitanje je iz amerike i cijene su iz amerike, koje su realne bar z auta, a ne kao u Bosni, cuj mazda 12k skuplja od cruza. ccc
i nii dobro upucen ocigledno, amerika i zapadna evropa nimaju mnogo razlike, ovdje se od socijale ne moze ustedjeti nista,i nema nista bez rada, a rada nema bez nekog znanja. Svi koji u Americi nesto zarade trebalo bi da se cijene mnogo vise nego sto se cijene u drzavi kao sto je Bosna. Ti kada bi dosao na americki forum svi bi te dobro docekali, a kod nas svima smeta kad neko dodje iz amerike na bosansk forum, iako je on bosanac, i trebalo bi ustvari da bude drago tim ljudima da se neko drzi svoje nacije, i svog jezika. Jer taj koji je dosao na taj isti forum, sutra ce u tu Bosnu velike pare investirati, konkretno ja, sigurno u narednih 5-7 godina cu u Bosnu investirati do 200k KM, a ovakvih je mnogo, samo sto to ljudima smeta, a ne bi trebalo, tezak je kruh ovdje vjeruj mi. Pozdrav i tebi i sa-x. Mene vise necete vidjeti.
Ma kakva je to drzava kao sto je Bosna jado jadni jebem li te u ta usta zvaljava? Neka tebe i takvih ko sto ste ti tamo u ameriKi, al u Bosnu ne diraj! Nisu mogli ni mnogo jaci i veci od tebe, pa ne dozvoljavam ni jednom jadi jadnom!
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#36 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

.
Last edited by TenDollars on 21/10/2011 22:25, edited 1 time in total.
User avatar
E&E
Posts: 306
Joined: 24/09/2011 18:50

#37 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by E&E »

I treba nam da budemo robovi dok god imamo takve jadnike u istom govornom podrucju kao sto si ti, ovde nije bitna ni nacionalnost ni bilo sta drugo, zao mi je sto ima degena kakav si ti, a razgovaraju istim jezikom kao i ja FUJ! Eto te u ameriKi, al komplekse i svoju bijedu lijeci po njihovim forumima, mojne vise po nasim dosta ti je bilo.

P.S. Da si ti znao ovde biti covjek ne bi gore pobjego ;) Vjerovatno si pocetkom rata cuvo zene u podrumu pa prvom prilikom ispalio vani.
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#38 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

E&E wrote:I treba nam da budemo robovi dok god imamo takve jadnike u istom govornom podrucju kao sto si ti, ovde nije bitna ni nacionalnost ni bilo sta drugo, zao mi je sto ima degena kakav si ti, a razgovaraju istim jezikom kao i ja FUJ! Eto te u ameriKi, al komplekse i svoju bijedu lijeci po njihovim forumima, mojne vise po nasim dosta ti je bilo.

P.S. Da si ti znao ovde biti covjek ne bi gore pobjego ;) Vjerovatno si pocetkom rata cuvo zene u podrumu pa prvom prilikom ispalio vani.
Ne brini se, ja sam ovdje od prije nekoliko godina, bio sam u ratu i lbizni su mi skoro svi poginuli ako je vec u tome problem. poginuli su za takve debile da meni govore kako sam ja amerikanac a ne bosanac. pa mozes ti i svi tamo meni kurac pusiti da znas.
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#39 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by citroen »

Tema mazda 3 ili cruze, popustite malo.. :x :x :x :x :x
User avatar
E&E
Posts: 306
Joined: 24/09/2011 18:50

#40 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by E&E »

TenDollars wrote:
E&E wrote:I treba nam da budemo robovi dok god imamo takve jadnike u istom govornom podrucju kao sto si ti, ovde nije bitna ni nacionalnost ni bilo sta drugo, zao mi je sto ima degena kakav si ti, a razgovaraju istim jezikom kao i ja FUJ! Eto te u ameriKi, al komplekse i svoju bijedu lijeci po njihovim forumima, mojne vise po nasim dosta ti je bilo.

P.S. Da si ti znao ovde biti covjek ne bi gore pobjego ;) Vjerovatno si pocetkom rata cuvo zene u podrumu pa prvom prilikom ispalio vani.
Ne brini se, ja sam ovdje od prije nekoliko godina, bio sam u ratu i lbizni su mi skoro svi poginuli ako je vec u tome problem. poginuli su za takve debile da meni govore kako sam ja amerikanac a ne bosanac. pa mozes ti i svi tamo meni kurac pusiti da znas.
Sam sebe predstavljas ko amerianca, ne predstavljam te ja ni jednog momenta. A sto se tice pusenja de molim te ako dodjes nekad u nasu lijepu BiH javi se pa da dodjem gdje god ti kazes pa da vidimo ko ce kome popusiti. Broj telefona, ime prezime i adresu mozes dopiti putem privatne poruke, samo se javi.
goibos
Posts: 341
Joined: 15/10/2009 12:42

#41 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by goibos »

mazda vazda

kakav chevrolet, jedino camaro i to iz sedamdeset i neke
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#42 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

Evo vidite kako ljudi dau savjete i ne za*ebavaju nikoga. Ako imas sta korisno reci, ako nemas vozda. VOlim to.
Eh da, lijepa je ta nasa Bosna, samo kad slusam na hayatu kako je u jutarnjem programu ismijavaju, tu nasu lijepu Bosnu, niko se ne zali i ne primjecuje, a ja iz Amerike saljem mailove, zivkam i bespotrebno se nerviram, kad neko ljude u Bosni javno ismijava. A niko vas(nas) ne ismijava vec sami mi.
Mir mir mir. ajd necemo vise, sorry malo smo pretjerali fkt.
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#43 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by TenDollars »

.
Frooteky
Posts: 443
Joined: 20/09/2010 19:39

#44 Re: Mazda 3 ili CRUZE

Post by Frooteky »

adnandus wrote:Ti si sine cini mi se isfrustriran nekim stvarima tu u Americi Vidis ja govorim o cijenama u zemlji gdje zivim ovo je portal Sarajevo-x.com a ne Florida-x.com ovdje ljudi zive u BiH . Sigurno 80 % muske populacije kod nas zna gdje se nalazi alnaser.
Vidis ja kad sam kupovao auto pitao sam ljude i prijatelje oko seba sta misle a ne neke ljude putem foruma u Zanzibaru, niđe veze jelda, al vjerovatno vama manjka prijatelja u Americi. Ova zemlja je meni najljepsa na svijetu i nemoze me niko iz nje istjerati a mnogi su pokusali tako da na tu tvoju Ameriku nisma nimalo ljubomoran cak sta vise . To sto sam rekao nazalost je radi vlasti koja je trenutno tu i koja isto tako mirnim putem zeli da raseli ovo malo ljudi postenih sto je ostalo.
I da nervirate me vi koji znate situaciju kod nas pa eto malo da se pohvalite kako ste ustedjeli od vasih socijala para za novo auto pa da vam mi iz domovine pomognemo kod izbora
To sto kazes da hvala bogu pa nisi automehanicar dovoljno govori o tebi, i drago mi je da si imao tu mogucnost da u Americi nesto naucis, al vidis neko mora popravljati i auta da bi ti mogao visoko rangiranu pozadinu da udobno smjestis u Chevroletića pa da nastavis svoju superiornu voznju.
Nisam ni ja automehanicar nego sigurno daleko obrazovaniji nego ti, vec sam se kalio na starim autima poput Golfa 1 Opel ascone itd. dok nisam zaradio pa kupio svoje za koje mi nije trebala preporuka forumaša nego znanje (kojim se toliko ti hvalis samo ga ja nesto ne vidim) i iskustvo :bih: :bih: :bih:
Ja sam između El. Teh i Mašnistva a pojma nemam :oops:
Locked