Automobili koji "pale" žene

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
selmicaaa_
Posts: 80
Joined: 20/06/2011 18:41

#176 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by selmicaaa_ »

amrica wrote:moze i alfa giulietta :)
LIKEEEE:)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#177 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

cinjenica je da vecinu zena "pali" mali gradski auto i da ce se mnoge prije okrenuti za takvim nego za nekim terencima limuzinama
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#178 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by citroen »

respo wrote:cinjenica je da vecinu zena "pali" mali gradski auto i da ce se mnoge prije okrenuti za takvim nego za nekim terencima limuzinama
Nisi u pravu., :D :D :D :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#179 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

ne gledaj djevojke kojima je bingo kad uhvate nekog sa limuzinom :) a tih je manjina i znamo otprilike zasto se okrecu za njima

govorim iskljucivo o okretanju zbog ljepote
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#180 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Strpljiva »

respo wrote:ne gledaj djevojke kojima je bingo kad uhvate nekog sa limuzinom :) a tih je manjina i znamo otprilike zasto se okrecu za njima

govorim iskljucivo o okretanju zbog ljepote
Al' nikako uhvatiti jednog, haman da moram u red :(
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#181 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by citroen »

Strpljiva wrote:
respo wrote:ne gledaj djevojke kojima je bingo kad uhvate nekog sa limuzinom :) a tih je manjina i znamo otprilike zasto se okrecu za njima

govorim iskljucivo o okretanju zbog ljepote
Al' nikako uhvatiti jednog, haman da moram u red :(
Budi strpljiva.. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#182 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Eshek »

Ima djevojaka koje se pale na skupa auta. U to sam se uvjerio iz prve ruke, dok sam i sam vozao takva.


Međutim, samo treba sjesti u

Image

i tek tada ćete vidjeti koliko se pale na starog, dobrog fićuku :D
selmicaaa_
Posts: 80
Joined: 20/06/2011 18:41

#183 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by selmicaaa_ »

Ima i onih cura koje vole auta, koje znaju vise od nekih muskaraca o autu, a ne mora znaciti da se pale :D :roll:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#184 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

moje misljenjeo pale je da se okrenu ponajvise zbog ljepote
evo recimo da znas o autima opet ga gledas po izgledu jer ne znas sta se krije ispod ne samo ti nego i muskarci koji su veci znalci
selmicaaa_
Posts: 80
Joined: 20/06/2011 18:41

#185 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by selmicaaa_ »

Haha zavisi kako ko. Mene je tata vodio od 4 godine sa svojim prijateljima koji su uvijek pricali o autima, i svako auto koje kupi mene zove s njim. I nema sanse da mom ljubimcu nesto fali hehe
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#186 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Qler »


Prodaje moj brat ovo auto, pa ako hoces, 10k i vozi, 2000. godina, 1.8 turbo benzin :D automatik :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#187 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

selmicaaa_ wrote:Haha zavisi kako ko. Mene je tata vodio od 4 godine sa svojim prijateljima koji su uvijek pricali o autima, i svako auto koje kupi mene zove s njim. I nema sanse da mom ljubimcu nesto fali hehe
nisi me razumjela al nema veze
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#188 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by frfi. »

eh ja se za ovim uvvvijek okrenem, moj drim kar :(
Image

jes da ce neki reci da je bezze al meni je totalno poseban i presladak, pogotovo bijeli, mooozda jednog dana i ja sebi nabavim jednog :-D :-D
User avatar
Mjesanac
Posts: 7706
Joined: 01/09/2009 01:45
Location: Sarajevo

#189 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Mjesanac »

vanda wrote:Taj zuti Porsche vozi sin od frajera (cenzurisano) koji drzi Bosnalijek ili ima vecinski dio vlasnistva, nisam siguran. Inace mi je dobar jaran :)
:lol: :lol:

Kao prvo niko "ne drzi" Bosnalijek jer je D.D., a najveci vlasnik dionica i to oko 20 posto je drzava.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#190 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by ljubav_aha »

Eshek wrote:Ima djevojaka koje se pale na skupa auta. U to sam se uvjerio iz prve ruke, dok sam i sam vozao takva.


Međutim, samo treba sjesti u

Image

i tek tada ćete vidjeti koliko se pale na starog, dobrog fićuku :D
:-D
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#191 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Nadzornik »

Pica.gorina teorema glasi ovako: :-D

Teorema prva:
Kvadrat širine ženskog osmijeha jednak je zbroju kvadrata nad širinom i dužinom muške odbarenosti.

Teorema druga:
Umnožak veličine automobila te snage njegovog motora obrnuto je proporcionalan kvadratu dužine i širine vlasnikovog alata. :-D

Teorema treća:
Prava dužina muškosti odredjuje se tako da se od njegove navodne dužine u cm (po riječima vlasnika spomenutog organa :D ) oduzme suma razlike izmedju prave i navodne težine žene (u kg) podijeljena sa 5, te razlike prave i navodne starosti (u godinama) podijeljena sa 2. Ovako odredjenoj vrijednosti u cm oduzeti još 1,5 cm, te rezultat zaokružiti na nižu decimalu. :dance:
lavic
Posts: 3079
Joined: 14/04/2011 15:03

#192 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by lavic »

frfi. wrote:eh ja se za ovim uvvvijek okrenem, moj drim kar :(
Image

jes da ce neki reci da je bezze al meni je totalno poseban i presladak, pogotovo bijeli, mooozda jednog dana i ja sebi nabavim jednog :-D :-D
I meni je ovaj beng super, i pravo mi cool vidjeti curu koja ga zna voziti.
Rob_Atl
Posts: 5329
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#193 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Rob_Atl »

User avatar
stjuardessa
Posts: 11
Joined: 20/10/2011 22:15

#194 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by stjuardessa »

Ajd da vidimo ko ce odglumiti ravnodusnost http://www.google.ba/imgres?q=cadillac+ ... 40&bih=781
User avatar
stjuardessa
Posts: 11
Joined: 20/10/2011 22:15

#195 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by stjuardessa »

Honda NSX wrote:
respo wrote:
Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....


http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
mogu ja jer me ne privlace "djipovi" niti glomazna vozila
Baš Cayenne nije djip. Nije ni glomazan. elegantan je i lijep. Pročitaj kako fino piše da je agilan i profinjen, a ne neki terenac, jasno je već na prvi pogled....

sigurna je da dobra auta privlače sviju. I svako će prije obratiti pažnju na lijepo, skupo, auto nego na bilo koje drugo. A to mene boli briga za auta, auta su prevozna sredstva je samo utjeha ljudi koji ih ne mogu priuštiti, pa kao eto boli ih briga za auta. To je isto ko ono "ne valja biti previše bogat", to donosi sa sobom probleme i itd. samo utjeha ljudi koji pretpostavljaju da neće biti bogati, pa da im je lakše živjeti.

Auto naravno ne čini čovjeka, niti će ga ikada činiti, niti je najbitnija stvar na svijetu, al hajmo prestat lagat i govoriti da nas boli briga šta ko vozi, i šta sami vozimo. Eto ljepše je putovati u Yugi nego u Mercedesu, koje gluposti. Onda nam treba biti svjedno i gjde živimo, i gdje idemo na more, i šta smo obukli na sebe. jer na kraju, "auto je samo prevozno sredstvo", "majice su samo odjeća" (koga briga jel od neke smrdljive sintetike", a "stanovi su samo prostor za život", koga briga koliki je i kako namješten.
Ma prodaju nam lazni moral ! :D :-)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#196 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by ljubav_aha »

stjuardessa wrote:Ajd da vidimo ko ce odglumiti ravnodusnost http://www.google.ba/imgres?q=cadillac+ ... 40&bih=781
to samo blik blink populacija vozi,no offense :D
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#197 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Don Zivconi »

Honda NSX wrote:
respo wrote:
Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....


http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
mogu ja jer me ne privlace "djipovi" niti glomazna vozila
Baš Cayenne nije djip. Nije ni glomazan. elegantan je i lijep. Pročitaj kako fino piše da je agilan i profinjen, a ne neki terenac, jasno je već na prvi pogled....

sigurna je da dobra auta privlače sviju. I svako će prije obratiti pažnju na lijepo, skupo, auto nego na bilo koje drugo. A to mene boli briga za auta, auta su prevozna sredstva je samo utjeha ljudi koji ih ne mogu priuštiti, pa kao eto boli ih briga za auta. To je isto ko ono "ne valja biti previše bogat", to donosi sa sobom probleme i itd. samo utjeha ljudi koji pretpostavljaju da neće biti bogati, pa da im je lakše živjeti.

Auto naravno ne čini čovjeka, niti će ga ikada činiti, niti je najbitnija stvar na svijetu, al hajmo prestat lagat i govoriti da nas boli briga šta ko vozi, i šta sami vozimo. Eto ljepše je putovati u Yugi nego u Mercedesu, koje gluposti. Onda nam treba biti svjedno i gjde živimo, i gdje idemo na more, i šta smo obukli na sebe. jer na kraju, "auto je samo prevozno sredstvo", "majice su samo odjeća" (koga briga jel od neke smrdljive sintetike", a "stanovi su samo prostor za život", koga briga koliki je i kako namješten.
Znas kako pisu neki auto magazini za ovoga porsche NAJBRZI NIGDJE
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#198 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Don Zivconi »

Dr. Octagon wrote:Anonima Lombarda Fabrica Automobili......

Za te novce vjerujte da ne može ništa bolje da se vozi na našim cestama.Ko nema za Ferrarija-vozi Alfu.....
Žene ih naravno obožavaju......

http://m0.ttxm.co.uk/images/galleries/m ... 159Ti4.jpg
Sa Ti opremom ovo sto si ti postavio :mrgreen:

Novi spider :mrgreen: dal treba za ovo para

Image
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#199 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by AmADin_gospo »

na ova auta se žene pale

http://badsiege.com/auto-moto/us-cars/

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

itd, itd, itd....
User avatar
Kio
Posts: 492
Joined: 24/08/2010 23:10

#200 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Kio »

Image
Post Reply