Automobili koji "pale" žene

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#151 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....


http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
mogu ja jer me ne privlace "djipovi" niti glomazna vozila
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#152 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Vegetastar »

mrzim porse cayanne
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#153 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Honda NSX »

respo wrote:
Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....


http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
mogu ja jer me ne privlace "djipovi" niti glomazna vozila
Baš Cayenne nije djip. Nije ni glomazan. elegantan je i lijep. Pročitaj kako fino piše da je agilan i profinjen, a ne neki terenac, jasno je već na prvi pogled....

sigurna je da dobra auta privlače sviju. I svako će prije obratiti pažnju na lijepo, skupo, auto nego na bilo koje drugo. A to mene boli briga za auta, auta su prevozna sredstva je samo utjeha ljudi koji ih ne mogu priuštiti, pa kao eto boli ih briga za auta. To je isto ko ono "ne valja biti previše bogat", to donosi sa sobom probleme i itd. samo utjeha ljudi koji pretpostavljaju da neće biti bogati, pa da im je lakše živjeti.

Auto naravno ne čini čovjeka, niti će ga ikada činiti, niti je najbitnija stvar na svijetu, al hajmo prestat lagat i govoriti da nas boli briga šta ko vozi, i šta sami vozimo. Eto ljepše je putovati u Yugi nego u Mercedesu, koje gluposti. Onda nam treba biti svjedno i gjde živimo, i gdje idemo na more, i šta smo obukli na sebe. jer na kraju, "auto je samo prevozno sredstvo", "majice su samo odjeća" (koga briga jel od neke smrdljive sintetike", a "stanovi su samo prostor za život", koga briga koliki je i kako namješten.
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#154 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Honda NSX »

Vegetastar wrote:mrzim porse cayanne
kako možeš "mrziti" porsche cayenne? kako možeš mrziti bilo koje auto? Šta je tebi uradio porshce cayenne pa ga mrziš? dužan ti para? razbio ti staklo. Može ti se ne sviđati, usmjeri tu mržnju na dobar dio ljudi na našim prostorima koji ga posjeduju i način na koji su došli do njega (čast izuzecima), a ne sam porsche cayenne.......

prošli je bio fakat napadan, ovaj odličan, decentan, eto pročitaj fino o njemu, predobra ova stranica, objektivno piše o autu, lijepo nekako kaže o svim autima, ono kad hoš da kupiš da znaš šta kupuješ i šta ti treba prije nego što baciš pare. Prvi put kod nas a korisno i objektivno....
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#155 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Vegetastar »

Honda NSX wrote:
Vegetastar wrote:mrzim porse cayanne
kako možeš "mrziti" porsche cayenne? kako možeš mrziti bilo koje auto? Šta je tebi uradio porshce cayenne pa ga mrziš? dužan ti para? razbio ti staklo. Može ti se ne sviđati, usmjeri tu mržnju na dobar dio ljudi na našim prostorima koji ga posjeduju i način na koji su došli do njega (čast izuzecima), a ne sam porsche cayenne.......

prošli je bio fakat napadan, ovaj odličan, decentan, eto pročitaj fino o njemu, predobra ova stranica, objektivno piše o autu, lijepo nekako kaže o svim autima, ono kad hoš da kupiš da znaš šta kupuješ i šta ti treba prije nego što baciš pare. Prvi put kod nas a korisno i objektivno....
pa fino; ja ne govorim da je auto loš, dapače. I poštujem stavove ljudi koji pišu na toj stranici. Ja govorim svoje lično mišljenje. Možda je riječ "mrzim" preoštra, i nisam želio da me neko tako bukvalno shvati. Meni se, lično, porse cayenne nimalo ne sviđa. Zna se šta je porse - proizvođač supersportskih automobila, ali shvatam i činjenicu da se tržište mijenja, i da jedan proizvođač supersportskih automobila mora širiti ponudu da bi iole ostao konkurentan. Sve to shvatam ali to ne mora značiti da mi se automobil sviđa. Štaviše smatram (moje lično mišljenje) da je ružan i nepotreban model.

ne kažem da ga ne bih volio dobiti, ali bih ga u tom slučaju momentalno prodao i kupio sebi Range Rover.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#156 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Strpljiva »

Honda NSX wrote:
Vegetastar wrote:mrzim porse cayanne
kako možeš "mrziti" porsche cayenne? kako možeš mrziti bilo koje auto? Šta je tebi uradio porshce cayenne pa ga mrziš? dužan ti para? razbio ti staklo. Može ti se ne sviđati, usmjeri tu mržnju na dobar dio ljudi na našim prostorima koji ga posjeduju i način na koji su došli do njega (čast izuzecima), a ne sam porsche cayenne.......

prošli je bio fakat napadan, ovaj odličan, decentan, eto pročitaj fino o njemu, predobra ova stranica, objektivno piše o autu, lijepo nekako kaže o svim autima, ono kad hoš da kupiš da znaš šta kupuješ i šta ti treba prije nego što baciš pare. Prvi put kod nas a korisno i objektivno....
Vidi ovog što se upalio, pa ne mrzi tebe :-D

Nije loš, ali kada kažeš Porshe meni je mini verzija auta u glavi i po tome je prepoznatljiv, sa svim performansama. Ne znam što im je trebala verzija džipa u toj priči. Ja volim glomazna auta, ali ovaj ima krizu identiteta. Niti je džip niti normalno. Da čekamo i Ferrarija?!

Ovo nije pokušaj nipodištavanja tvog ukusa niti Porshe Cayenne, samo viđenje. Ukusi su različiti.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#157 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by MedenoSrce »

Honda NSX wrote: Eto ljepše je putovati u Yugi nego u Mercedesu, koje gluposti. Onda nam treba biti svjedno i gjde živimo, i gdje idemo na more, i šta smo obukli na sebe. jer na kraju, "auto je samo prevozno sredstvo", "majice su samo odjeća" (koga briga jel od neke smrdljive sintetike", a "stanovi su samo prostor za život", koga briga koliki je i kako namješten.

Nije mi jasno zašto kada god se povede priča o automobilima uzima se Mercedes i Yugo kao neka komparativna konstanta. Meni je najljepše auto Toyota i ne okrećem se ni za tim autom, ali pogledam ko vozi. Naime, imam teoriju da Toyotu voze pametne osobe pa pogledam da li im se to vidi na licu. :D
Imam predrasudu o osobama koje imaju potrebu da u gradskoj sredini voze velike automobile.
Isto tako ne mogu da shvatim da će neko po šahtovima grada Sarajeva vozati jedan skupocjeni nisko spušteni automobil.
User avatar
olensoner
Posts: 1151
Joined: 24/01/2008 19:34

#158 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by olensoner »

Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....
http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
Sto se tice Cayenne-a, imam ga priliku cesto voziti onaj stari model Cayenne S. Da je interesantan i da mami poglede drugih istina je, ali licno mislim da ako neko vec zeli tu vrstu auta da je Range Rover Sport daleko bolji iz puno razloga.
Cayenne nije uopste dobra realizacija zamisli te neke Poresche-a da napravi supersportski SUV, dok je to RR odradio vrhunski, ne znam kakav je novi model, jer ga nisam vozio, ali stari je samo prenapuhan, od cijene do svega, nema neke profinjenosti kad se vozi.
User avatar
Anell
Posts: 835
Joined: 17/03/2005 20:37
Location: Sarajevo

#159 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Anell »

sportski automobili def. coupei, dvosjedi, roadsteri itd
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#160 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

Honda NSX wrote:
respo wrote:
Honda NSX wrote:ni žensko ni muško ne mogu odoliti ovome.....


http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205
mogu ja jer me ne privlace "djipovi" niti glomazna vozila
Baš Cayenne nije djip. Nije ni glomazan. elegantan je i lijep. Pročitaj kako fino piše da je agilan i profinjen, a ne neki terenac, jasno je već na prvi pogled....

sigurna je da dobra auta privlače sviju. I svako će prije obratiti pažnju na lijepo, skupo, auto nego na bilo koje drugo. A to mene boli briga za auta, auta su prevozna sredstva je samo utjeha ljudi koji ih ne mogu priuštiti, pa kao eto boli ih briga za auta. To je isto ko ono "ne valja biti previše bogat", to donosi sa sobom probleme i itd. samo utjeha ljudi koji pretpostavljaju da neće biti bogati, pa da im je lakše živjeti.

Auto naravno ne čini čovjeka, niti će ga ikada činiti, niti je najbitnija stvar na svijetu, al hajmo prestat lagat i govoriti da nas boli briga šta ko vozi, i šta sami vozimo. Eto ljepše je putovati u Yugi nego u Mercedesu, koje gluposti. Onda nam treba biti svjedno i gjde živimo, i gdje idemo na more, i šta smo obukli na sebe. jer na kraju, "auto je samo prevozno sredstvo", "majice su samo odjeća" (koga briga jel od neke smrdljive sintetike", a "stanovi su samo prostor za život", koga briga koliki je i kako namješten.
vidis da stam stavio "djip" pod navodnike uostalom ni land rover nije djip zna se sta je djip
i kao sto rekose gore
nije stvar u tome jeli dobar on po performansama ili ko zna cemu
nego je do ukusa meni se ne svidja i to je to
licno volim manja gradska auta
recimo za mene je peugeot 206 sto se tice dizajna vrh medju obicnim autima
pogledaj ga danas i danas je atraktivan iako ima 12 godina
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#161 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by p206 »

respo wrote:recimo za mene je peugeot 206 sto se tice dizajna vrh medju obicnim autima
pogledaj ga danas i danas je atraktivan iako ima 12 godina
mislim ono... zna čoek!

evo jedna zgodna za ovu temu

User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#162 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by ljubav_aha »

s obziom na ovakvu temu,ocevidno se musakarci ne "pale" na automobile :D
User avatar
Zvek
Posts: 1430
Joined: 16/10/2010 19:58

#163 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Zvek »

Image
Image

i potvrda :mrgreen:

Image
User avatar
Anell
Posts: 835
Joined: 17/03/2005 20:37
Location: Sarajevo

#164 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Anell »

Istina za 206, obozavaju ga... narocito CC izvedbu.
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#165 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by citroen »

Ne znam koji automobili pale zene,ali znam koji gase.., :D :D :D :D :D

Image
Image
Image
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#166 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by pustopoljina »

pali me jaguar, zeleni...ali ga vozi neki sto je stariji i od broja jedan.
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1138
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#167 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

I ja volim automobile koji "pale" žene, a ne volim automobile koje žene pale... :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#168 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by respo »

Image
Dr. Octagon
Posts: 256
Joined: 14/09/2011 13:22

#169 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Dr. Octagon »

Anonima Lombarda Fabrica Automobili......

Za te novce vjerujte da ne može ništa bolje da se vozi na našim cestama.Ko nema za Ferrarija-vozi Alfu.....
Žene ih naravno obožavaju......

http://m0.ttxm.co.uk/images/galleries/m ... 159Ti4.jpg
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#170 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Bakir1 »

ko bi pametan mogao odoliti ovoj oznaci :D
Image
User avatar
Romeo 80
Posts: 4362
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#171 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by Romeo 80 »

Dr. Octagon wrote:Anonima Lombarda Fabrica Automobili......

Za te novce vjerujte da ne može ništa bolje da se vozi na našim cestama.Ko nema za Ferrarija-vozi Alfu.....
Žene ih naravno obožavaju......

http://m0.ttxm.co.uk/images/galleries/m ... 159Ti4.jpg

O da, potpuno se slažemo! :thumbup: :thumbup:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#172 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by shin »

Nisam zensko, ali me upali ko da sam zena;


Image

:D
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#173 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by hocunecu »

pustopoljina wrote:pali me jaguar, zeleni...ali ga vozi neki sto je stariji i od broja jedan.
:thumbup:

ne mogu da vjerujem :-D
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#175 Re: Automobili koji "pale" žene

Post by amrica »

moze i alfa giulietta :)
Post Reply