Papanluk na automobilima

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
KENANHZS
Posts: 27
Joined: 25/05/2009 21:00

#626 Re: Papanluk na automobilima

Post by KENANHZS »

Ma znam o cemu pricas,ja vozim Audi od recimo pristojne kubikaze,ali nikad ne divljam po gradu,a ovaj papak sa ovom cetvorkom i jos npr onaj renault RS zuti,i jos poneki,pa od njih se ne moze zivjeti u gradu.Neki dan su se njih dvojica zaganjali na otoci,ljudi morali na prosirenja da se sklanjaju. Zivotinje hoce nazor da te izguraju sa ceste,ne mogu tih kompleksa nikako,al et svasta se izgleda naselilo u grad.
User avatar
uradi sam
Posts: 497
Joined: 29/07/2009 01:11

#627 Re: Papanluk na automobilima

Post by uradi sam »

a..slike u predhodnim postovima sve govore...pa kada pogledas auta zamisli kakvi su to mentalni sklopovi ljudi koji NAPUCAVAJU TAKVA AUTA I NA KAKAV NACIN. zaljepi levat neku naljepnicu brze bolje na cestu da vidi da nije dobio par kubika :lol: :lol: :lol:
User avatar
olensoner
Posts: 1149
Joined: 24/01/2008 19:34

#628 Re: Papanluk na automobilima

Post by olensoner »

Jao, jao dvica '84. 4000KM :-)
Vidi se da je neki inteligentan i inovativan momak, cak novi izraz u nasem jeziku nam je podario za Strut-bar, vezaci amortizera :lol:
A kad ste se vec dotakli tih divljaka carsijskih na tockovima, da li je neko upratio onog balavca sa starim crnim Puntom, crvene linije preko cijelog auta, ubacuje se naglo bez zmigavca non stop, stalno nesto trubi, kao da vozi F430, a ne Punta, par puta je moglo doci do ozbiljnijeg sudara :x .
KENANHZS
Posts: 27
Joined: 25/05/2009 21:00

#629 Re: Papanluk na automobilima

Post by KENANHZS »

Nije to balavac,on ti je jedan od osnivaca AMK CArbon,najjaceg auto moto kluba u BiH. Sta ce on trubiti,to auto ima oko 60ks cini mi se.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#630 Re: Papanluk na automobilima

Post by Industrialyzer »

cekajte , da nije to Red Line Punto ? :-D
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#631 Re: Papanluk na automobilima

Post by johntra »

KENANHZS wrote:Nije to balavac,on ti je jedan od osnivaca AMK CArbon,najjaceg auto moto kluba u BiH. Sta ce on trubiti,to auto ima oko 60ks cini mi se.
čega najjači AMK? da nije slučajno najjači u sektoru zavarenih letvi volana?
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#632 Re: Papanluk na automobilima

Post by respo »

ako ja otvorim formula klub bosna jel znaci da sam najbolji vozac formule u bih?
jao logike u pm
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#633 Re: Papanluk na automobilima

Post by Bakir1 »

olensoner wrote:A kad ste se vec dotakli tih divljaka carsijskih na tockovima, da li je neko upratio onog balavca sa starim crnim Puntom, crvene linije preko cijelog auta, ubacuje se naglo bez zmigavca non stop, stalno nesto trubi, kao da vozi F430, a ne Punta, par puta je moglo doci do ozbiljnijeg sudara :x .
otaj :lol:
http://www.pik.ba/artikal/1389879/fiat- ... -gt-turbo/
KENANHZS
Posts: 27
Joined: 25/05/2009 21:00

#634 Re: Papanluk na automobilima

Post by KENANHZS »

Ne znam Bgm,nisam ja u tim vodama,nego mi ovaj komsija je u tim klubovima,i on mi je nesto pricao,da ima preko 20 klubova u Sarajevu i da je Carbon tata mata automobilizma u BiH.
NEDZADR
Posts: 2
Joined: 14/06/2011 17:33

#635 Re: Papanluk na automobilima

Post by NEDZADR »

Carbon mozda jeste najjaci klub u BiH, a sto se tice tog golfa sto ga blatis,istina je da nije taj motor TDI obicni,nego ARL TDI od 150KS i jos cipovan i nasviran na 200KS,a vidim ljudi pisu od tuarega motor,biturbo ovo ono. Znaci ja momku servisiram auto,i znam da nije seljak i kockasta glava,kako ga se naziva,dedin dedo mu je odavde,moj 3 je komsija tako da ga jako dobro znam i kao sto kazem,ja mu servisiram vozilo ) ASA Auto) i sigurniji je od 10000000 neispravnih vozila koja se kotrljaju po gradu,jer u njega idu samo orginalni dijelovi,i cim nesto kucne momak pravi i mjenja.
User avatar
olensoner
Posts: 1149
Joined: 24/01/2008 19:34

#636 Re: Papanluk na automobilima

Post by olensoner »

Nije taj Punto sa pik.ba linka, daleko od toga da je vlasnik Turba seljacina i balavac, skroz drugi je Punto u pitanju...
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#637 Re: Papanluk na automobilima

Post by sparky »

NEDZADR wrote:...
kakve veze ima odakle mu je koji dedo?
moze mu i nanina nana biti odAvde,ali je on papak...
jel mu to sto ima "orginalne" dijelove daje pravo da ugrozava ljude?

nemam pojma ko je i sta vozi i kako vozi,ali ako je ovako kako kazu ljudi onda ga bezveze branis
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#638 Re: Papanluk na automobilima

Post by dottore »

KENANHZS wrote:Ne znam Bgm,nisam ja u tim vodama,nego mi ovaj komsija je u tim klubovima,i on mi je nesto pricao,da ima preko 20 klubova u Sarajevu i da je Carbon tata mata automobilizma u BiH.
a SRCS je tata mata za njih... :dance:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#639 Re: Papanluk na automobilima

Post by citroen »

sparky wrote:
NEDZADR wrote:...
kakve veze ima odakle mu je koji dedo?
moze mu i nanina nana biti odAvde,ali je on papak...
jel mu to sto ima "orginalne" dijelove daje pravo da ugrozava ljude?

nemam pojma ko je i sta vozi i kako vozi,ali ako je ovako kako kazu ljudi onda ga bezveze branis
haha,cuj originalni dijelovi ugradjeni i onda nije papak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mayab
Posts: 26962
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#640 Re: Papanluk na automobilima

Post by mayab »

citroen wrote:
sparky wrote:
NEDZADR wrote:...
kakve veze ima odakle mu je koji dedo?
moze mu i nanina nana biti odAvde,ali je on papak...
jel mu to sto ima "orginalne" dijelove daje pravo da ugrozava ljude?

nemam pojma ko je i sta vozi i kako vozi,ali ako je ovako kako kazu ljudi onda ga bezveze branis
haha,cuj originalni dijelovi ugradjeni i onda nije papak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Menščini da se "zvanje" papak stiče ponašanjem i odnosom prema drugima , a ne time odakle mu je dedo i kakve dijelove ugradjuje u svoj auto! :bih:
NEDZADR
Posts: 2
Joined: 14/06/2011 17:33

#641 Re: Papanluk na automobilima

Post by NEDZADR »

Kao i obicno,ljudi nemaju privatni zivot,pa izvrcu rijeci po forumu. Momak nije imao nikad sudara,a koliko je kanti po gradu koje idu po 60km/h,ali ne mogu da stanu i prave sudare,jer su ne ispravne,o tome sam htijeo da kazem u vezi dijelova. Znacii on i 10000 kako ih vi zovete trkaca sa ispravnim autima ne prave nikad sudare,to su momci koji na SR-u pokazuju sta znaju,a na ulici su rijetko iznad 60km/h,ali ipak ljudi smo,eto sigurno vecina od vs koji ne voze auta preko 150Ks,pa se sigurno svi pridrzavate pravila. A razlika je u tome,sto kad dizela od 100Ks pritisnes za svoj cejf,to traje kratko,a kad stisnes auto od 200 i kusur konja,onda je on kilometar ispred tebe,i odma ispade divljak.
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#642 Re: Papanluk na automobilima

Post by citroen »

NEDZADR wrote:Kao i obicno,ljudi nemaju privatni zivot,pa izvrcu rijeci po forumu. Momak nije imao nikad sudara,a koliko je kanti po gradu koje idu po 60km/h,ali ne mogu da stanu i prave sudare,jer su ne ispravne,o tome sam htijeo da kazem u vezi dijelova. Znacii on i 10000 kako ih vi zovete trkaca sa ispravnim autima ne prave nikad sudare,to su momci koji na SR-u pokazuju sta znaju,a na ulici su rijetko iznad 60km/h,ali ipak ljudi smo,eto sigurno vecina od vs koji ne voze auta preko 150Ks,pa se sigurno svi pridrzavate pravila. A razlika je u tome,sto kad dizela od 100Ks pritisnes za svoj cejf,to traje kratko,a kad stisnes auto od 200 i kusur konja,onda je on kilometar ispred tebe,i odma ispade divljak.
Nek si ti nama ziv i zdrav :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#643 Re: Papanluk na automobilima

Post by said89 »

citroen wrote:
NEDZADR wrote:Kao i obicno,ljudi nemaju privatni zivot,pa izvrcu rijeci po forumu. Momak nije imao nikad sudara,a koliko je kanti po gradu koje idu po 60km/h,ali ne mogu da stanu i prave sudare,jer su ne ispravne,o tome sam htijeo da kazem u vezi dijelova. Znacii on i 10000 kako ih vi zovete trkaca sa ispravnim autima ne prave nikad sudare,to su momci koji na SR-u pokazuju sta znaju,a na ulici su rijetko iznad 60km/h,ali ipak ljudi smo,eto sigurno vecina od vs koji ne voze auta preko 150Ks,pa se sigurno svi pridrzavate pravila. A razlika je u tome,sto kad dizela od 100Ks pritisnes za svoj cejf,to traje kratko,a kad stisnes auto od 200 i kusur konja,onda je on kilometar ispred tebe,i odma ispade divljak.
Nek si ti nama ziv i zdrav :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D
User avatar
Bekir_SA
Posts: 220
Joined: 24/11/2009 01:05

#644 Re: Papanluk na automobilima

Post by Bekir_SA »

dottore wrote:
KENANHZS wrote:Ne znam Bgm,nisam ja u tim vodama,nego mi ovaj komsija je u tim klubovima,i on mi je nesto pricao,da ima preko 20 klubova u Sarajevu i da je Carbon tata mata automobilizma u BiH.
a SRCS je tata mata za njih... :dance:

AMK CARBON SE OGRAĐUJE OD SVEGA NAPISANOG U OVOJ TEMI, ZNACI NI JEDAN POST NIJE NAPISAN OD STRANE NASIH CLANOVA...
MOLIMO VAS DA NE UZIMATE AMK CARBON KAO POREĐENJE SA DIVLJACIMA
AMK CARBON IMA SVOJ STATUT I REGISTROVAN JE KAO AUTO MOTO KLUB - UDRUŽENJE LJUBITELJA AUTOMOBILIZMA

OVAJ PUNTO KOGA SPOMINJETE U POSTOVIMA IZNAD NIJE NI O OD OSNIVACA AMK CARBON

HVALA

SAV INFO IMATE NA WWW.AMKCARBON.COM
User avatar
gol-man
Posts: 222
Joined: 29/03/2007 11:10
Location: Zanzibar

#645 Re: Papanluk na automobilima

Post by gol-man »

Svaka čast AMK CARBON za ograđivanje od papaka. Jer da ovo niste odradili, proizilazi da to podržavate i naravno svi bi bila "razapeti" uskoro ..
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#646 Re: Papanluk na automobilima

Post by smak »

Image
User avatar
Averus
Posts: 20330
Joined: 13/02/2008 17:07

#647 Re: Papanluk na automobilima

Post by Averus »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

dosta od mene :D
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#648 Re: Papanluk na automobilima

Post by TheGodfather001 »

Pod uslovom da su registrovana, nikad mi neće biti jasno kako ovakva vozila ili hibridi vozila i čega ne već, mogu proći tehnički pregled... Pa za svaku prepravku, alteraciju šasije ili motora je potreban atest i potvrda određenog organa...
lavic
Posts: 3028
Joined: 14/04/2011 15:03

#649 Re: Papanluk na automobilima

Post by lavic »

Wind wrote:Nekom papanluk, nekom cool....

Grad je ljepsi bez ovog oskrnavljenog BMW-a.
Nek su ga novi vlasnici ubili.
User avatar
hopi
Posts: 5594
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#650 Re: Papanluk na automobilima

Post by hopi »

ne znam jel bio
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/681700 joj jes ga napucao šta je ovo
200D motor al zato mora spoljer i po da bude!
Post Reply