Koji automobil do 13000 km????

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#226 Re: Koji automobil do 13000 km????

Post by gurabija78 »

citroen wrote:kad krenes prema ilidzi,poslije pumpe BM i one firme in time skrenes desno i ides nekih 150 m i opet desno,ima znak servisa
hvala :thumbup:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#227 Re: Koji automobil do 13000 km????

Post by citroen »

citroen wrote:kad krenes prema ilidzi,poslije pumpe BM i one firme in time skrenes desno i ides nekih 150 m i opet desno,ima znak servisa
vidjeces na samom skretanju ima auto kuca funny auto,koja ti dodje sa lijeve strane a ti vozi pravo :bih: :bih:
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#228 Re: Koji automobil do 13000 km????

Post by gurabija78 »

citroen wrote:
citroen wrote:kad krenes prema ilidzi,poslije pumpe BM i one firme in time skrenes desno i ides nekih 150 m i opet desno,ima znak servisa
vidjeces na samom skretanju ima auto kuca funny auto,koja ti dodje sa lijeve strane a ti vozi pravo :bih: :bih:
cuo sam za taj servis poodavno, i kanim se svaki put kad dodje vakat za servis na autu da tamo odem, i ne odem... nego u ovlasteni, na klanje :D iskustva pozitivna?
mokerock
Posts: 31
Joined: 15/06/2004 03:09

#229 Re: Koji automobil do 13000 km????

Post by mokerock »

citroen wrote:
mokerock wrote:
bengin02 wrote:i ja sam donedavno bio u istoj dilemi.
kontam, ako uzmem VW valja mi nocivat kraj prozora. Ford? Nikad vise u zivotu. Imo Forda i izhebo me karburator da mi je bilo doslo da ga zapalim na sred grada.
Umjesto toga, uzmem Peugeot 307 hdi 2.0 66 kW. Nasao ga sebi u Germaniji, prva registracija 2004, preso 150 hiljadarki, uvezo, registrovo, uradio veliki servis i sve me na kraju kostalo cca. 13.000 KM. Nisam se pokajao ni najmanje. Ide ko zmaj.
Ej jarane i ja isto uradio kao ti, sve isto, samo kod mene je izvedba karavan ali nije SW, nego neka verzija grand filou, i prešo je bio 145 hiljada. Samo ja nisam uradio veliki servis i tražim ovih dana nekog majstora da mi provjeri stanje remena i vodene pumpe. Ovi šupci u ovlaštenim traže 120 km da skinu one plastike da bi vidjeli, a ja nemam love za servis. Gore sa kupio od privatnika i čovjek je izgleda održavo auto i kaže da je uradio veliki servis. Koliko te je izašo veliki servis i gdje si radio?
Ako si iz Sarajeva,idi na stup u servis "peugeot 206" ,ljudi ce pogledati,nece te zavrnuti kao ovi u ovlastenim,ako kod njih radis servis(veliki) njihov materijal i ruke, daju ti garanciju,ja radio na 1.6HDI veliki servis kod njih i kostao oko 400KM sa rukama.inace kod njih radim sve servise ,ove redovne izmjene ulja,filtera,momci su 100% regularni,evo ti broj za kontakt o33638053 pa nazovi i vidi koliko bi ti uzeli za provjeru
Nazvo sam ovlašteni servis na Ilidži i ljudi su bili OK. Skinuli samo deklo i provjerili, servis je već bio urađen i rekli da mogu voziti još bar 30 hiljada, na sigurno jer ne zna se tačno kad je urađen servis (na 120 ili 110 hiljada ili možda na 100), a ja kontam da bi mogo još bar 10 mimo toga. U glavnom likovi me nisu oderali i čini mi se da to obično i ne rade. U drugim ovlaštenim servisima su mi tražili po 120 km a u jednom neovlaštenom u nedžarićima 140 km. Užas!!!!
Post Reply