- Registracija vozila - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
noviclan
Posts: 10901
Joined: 31/10/2013 06:48

#4426 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by noviclan »

Almir_ wrote: 09/03/2022 21:44 2016 god. kupljena polica 100% do isteka
2017 god prva registracija.
Koji % bonusa trebam imati sada 2022 god.
Stim da sam auto prodao, polica ostala kod mene
Imas 0, ponjihovom pravilniku mozes izvrsiti prenos bonusa zadnje tri godine
noviclan
Posts: 10901
Joined: 31/10/2013 06:48

#4427 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by noviclan »

preludezalude wrote: 08/03/2022 19:15 Jel ovo opet mimo zakona kao onda kad je Federalni ministar donio nezakonitu odluku o eko testu?
Dzontra_Volta wrote: 10/03/2022 08:29
Službene novine Federacije BiH, broj 18/22

Na osnovu člana 19. stav (2) Zakona o Vladi Federacije Bosne i Hercegovine ("Službene novine Federacije BiH", br. 1/94, 8/95, 58/02, 19/03, 2/06 i 8/06), na prijedlog Federalnog ministarstva prometa i komunikacija u saradnji sa Federalnim ministarstvom unutrašnjih poslova, Vlada Federacije Bosne i Hercegovine, na 306. sjednici, održanoj 03.03.2022. godine, donosi


ODLUKU


O NEPRIHVATANJU DOKAZA O OBAVLJENOM TEHNIČKOM PREGLEDU VOZILA SA STANICA ZA TEHNIČKI PREGLED VOZILA IZVAN PODRUČJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE


I.


Ovom odlukom utvrđuje se obaveza organa koji provode postupke registracije vozila na području Federacije Bosne i Hercegovine da, u skladu sa odredbama člana 219. Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na cestama u Bosni i Hercegovini ("Službeni glasnik BiH", br. 6/06, 75/06, 44/07, 84/09, 48/10, 18/13, 8/17, 89/17 i 9/18), člana 72-78. Zakona o cestovnom prijevozu Federacije Bosne i Hercegovine ("Službene novine Federacije BiH", br. 28/06, 2/10 i 57/20) i Pravilnika o registraciji vozila ("Službeni glasnik BiH", br. 69/09 i 29/20), kao mjerodavne prihvataju dokaze o tehničkoj ispravnosti vozila koje izdaju stanice tehničkog pregleda vozila sa područja Federacije Bosne i Hercegovine.

II.


Ova odluka stupa na snagu narednog dana od dana objavljivanja u "Službenim novinama Federacije BiH" i primjenjivat će se do uspostave pune implementacije usaglašenog Pravilnika o tehničkim pregledima vozila na području Bosne i Hercegovine, o čemu će Vlada Federacije Bosne i Hercegovine donijeti odgovarajuću Odluku.

V. broj 283/2022
03. marta 2022. godine
Sarajevo


Premijer
Fadil Novalić, s. r.
Eto, od danas nema više priznavanja tehničkih pregleda urađenih u manjem entitetu.
preludezalude
Posts: 5617
Joined: 07/03/2012 00:09

#4428 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by preludezalude »

noviclan wrote: 10/03/2022 19:32
preludezalude wrote: 08/03/2022 19:15 Jel ovo opet mimo zakona kao onda kad je Federalni ministar donio nezakonitu odluku o eko testu?
Dzontra_Volta wrote: 10/03/2022 08:29

Eto, od danas nema više priznavanja tehničkih pregleda urađenih u manjem entitetu.
Meni se cini da je opet ovo nezakonito i da je prekoracenje ovlasti opet (cudo) od strane Novalica. Federalni premijer donosi pravilnik i poziva se na ZOBS BiH i Pravilnik o registraciji vozila BiH.
Registracija vozila je na nivou drzave a ne entiteta.
Kad je tako azuran sto nije donio pravilnik o ne placanju eko testa koji je donesen nezakonito i gurnut silom u upotrebu
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#4429 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Almir_ »

noviclan wrote: 10/03/2022 19:31
Almir_ wrote: 09/03/2022 21:44 2016 god. kupljena polica 100% do isteka
2017 god prva registracija.
Koji % bonusa trebam imati sada 2022 god.
Stim da sam auto prodao, polica ostala kod mene
Imas 0, ponjihovom pravilniku mozes izvrsiti prenos bonusa zadnje tri godine
Izvini nisam do kraja bio precizan, sve je auto registrovano do 2021 i sad u 2022 ce biti.
2016 8 mjeseci sam dokupio policu.
Sada u 2022 cu dobiti povrat, ali zadrzat cu trenutni bonus 30% samo ne znam jel on uredu.
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#4430 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Almir_ »

Almir_ wrote: 11/03/2022 00:51
noviclan wrote: 10/03/2022 19:31

Imas 0, ponjihovom pravilniku mozes izvrsiti prenos bonusa zadnje tri godine
Izvini nisam do kraja bio precizan, sve je auto registrovano do 2021 i sad u 2022 ce biti.
Sa 2022, 6 godina.
2016 8 mjeseci sam dokupio policu.
Sada u 2022 cu dobiti povrat, ali zadrzat cu trenutni bonus 30% samo ne znam jel on uredu.
noviclan
Posts: 10901
Joined: 31/10/2013 06:48

#4431 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by noviclan »

Almir_ wrote: 11/03/2022 00:51
noviclan wrote: 10/03/2022 19:31

Imas 0, ponjihovom pravilniku mozes izvrsiti prenos bonusa zadnje tri godine
Izvini nisam do kraja bio precizan, sve je auto registrovano do 2021 i sad u 2022 ce biti.
2016 8 mjeseci sam dokupio policu.
Sada u 2022 cu dobiti povrat, ali zadrzat cu trenutni bonus 30% samo ne znam jel on uredu.
Valjda u trenutku prekida zadrzavas tajsteceni bonus koji ti pise na polici 30% iduce vozilo kada budes registrovao ide ti opet taj 30%, kazu tek kada se zavrti cijela godina ides deset procenata u bonua
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#4432 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by EasyMan »

Dvije godine ako ne koristis policu onda bonus gubis. Bar je tako bilo prije.
User avatar
Optimist
Posts: 13637
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4433 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Optimist »

3 godine.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#4434 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by EasyMan »

Optimist wrote: 11/03/2022 15:29 3 godine.
Jos bolje :D
LonelyW
Posts: 28
Joined: 28/03/2021 21:32

#4435 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by LonelyW »

Bio na tehničkom. Auto prešlo 7000km. Uzeli da pretresaju po autu i po gepeku.Reko alo dječko šta mi po gepeku roviš jel treba nešto? Kaže mora vidjeti ima li opreme. Ali ajde to sve probavanje kočnica , kačanja sonde na auspuh i otvaranja prozora. Nego dok sam se okrenuo na sekund iskoristili šansu što ne gledam i zakačili ODB dijagnostiku na kompjuter auta. Auto pod garancijom i novo. Reko kakve greške tražiš auto novo. Možeš samo nešto da sjebeš prčkajući po kompjuteru. Kaže mora se to na autima euro 5 i 6. A kako kačaš tu dijagnostiku na golfa dvojku? Gurneš u rupu na pragu? E kaže stari auti što nemaju kompjuter ne moraju na dijagnostiku. Kaže pregleda samo modul za izduvne gasove. I nema grešaka kod mene. Ma reko nemoj mi pričat, jel moguće , na 7000km nijedne greške. Golf čađo prolazi a euro 6 auto ako ima grešku neku u kompjuteru pada tehnički. Jebem sve i njima i tehničkom. Ja sam novo auto jedva kupio kako ne bi imao problema a oni j..u svoju m...u u usta i kačaju neko govno od dijagnostike ne bi li šta sjebali. Da sam ga vidio na vrijeme ne bi je zakačio sigurno. Pederi samo čekaju da se okreneš jer se ljudi bune . Znam odlično kako dijagnostika funkcioniše i koristio sam je i sam na ranijim autima i uspješno dijagnostifikovao kvarove i otklanjao greške. Ali po tim servisima i tehničkim rade uglavnom priučena djeca i ko zna kakve su im te dijagnostike i znaju li rukovati sa njima. Kača i skida dijagnostiku dok je auto upaljeno. Ja znam da je pravilo da se dijagnostika kača i skida dok je auto bez kontakta. Ali poenta je da je auto novo a to njihovo prčkanje može samo da pobrka nešto a nikako ne može da pomogne. Znači svake godine ja moram da dajem auto u ruke kojekakvim budalama da prčkaju po njemu i svaki puta svo auto isprljaju. Izgleda da su naredili da od nove godine tehnički pregledi moraju da imaju ODB dijagnostiku, Tako da će vjerovatno da obaraju ako imate greške na motoru tj izduvnom sistemu. Dosta ljudi je prepravilo ODB konektore zbog zaštite od krađe pa će praviti problem i oko toga. Bolje da me je ošamario nego što mi je prčkao oko kompjutera. Sad moram naći neku dijagnostiku da pregledam da vidim da nije šta pojebano.Uzeo bi sad auto i polupao ga . Jebeš auto kad ga moram dati svakoj budali da ulazi i drka po njemu.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4436 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
da mi je malo vasih problema...
LonelyW
Posts: 28
Joined: 28/03/2021 21:32

#4437 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by LonelyW »

bitanga_sa_otesa wrote: 13/03/2022 19:09 :lol: :lol: :lol: :lol:
da mi je malo vasih problema...
Ma znam brate al zamisli eto nategneš se i kupiš nov auto a neka budala na tehničkom ti ga kača na kompjuter i kontroliše jel ga fabrika dobro napravila. Poslije toga razmišljaš šta je on to radio i da li će da ti auto poslije toga raditi kako treba i da li će da popali lampice ili ćeš da imaš problema na servisu zbog garancije. Nekome je palo na pamet kako narodu da izbije još para iz džepa i uvede to u sklop tehničkog pregleda i onda ti tehnički pregledi nabave ko zna kakve skalamerije od dijagnostike a radnici im većinom nemaju pojma ni kako se to koristi. Ali ajde sve to, nego što stari dizelaši imaju diplomatski imunitet na gasove i mogu da prođu a mene će da obore ako je jedna svjećica ofulala jednom. To nema veze ni s mozgom ni sa ekologijom. Čisto zajebavanje naroda. Vidjela žaba gdje se konji kuju. Prepisuju zakone iz EU a tamo odavno zabranjeno da se vozaju stare čađe. Za euro 6 rigorozno a za auta proizvedena prije nego je pojam euro i postojao nema nikakvih kriterijuma.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#4438 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by Mea_parvitas »

Da li je moguce da se prilikom manje stete, za koju sam kriv (izlazak sa parkinga rikvercom i gledajuci samo jednu stranu i auto koje se kretalo, zagrebao sam prednji branik drugog vozila koje je se pojavilo odjednom iza mene, a koje je na firmu i kasko osigurano, pa smo samo popunili euro obrazac) sada gubim narednu premiju osiguranja 50 na 20%??? Inace imam vozacku vise od 15 godina i prva je ikada saobracajna nezgoda. Koji je najbolji nacin da se to rijesi, osiguranje mi spominje mogucnost otkupa odstete koja ce sigurno biti uvecana jer ce reci da se mijenja branik, ili eto tako da izgubim premiju za 50 na 20%, sto mi je smijesno, ako za toliko vremena nisi imao prekrsaj, manja je steta, nije voznja u alkoholisanom stanju i sl. valjda to treba biti rizik osiguranja koje je na tebi bilo dobro 15 godina x 200 i nesto KM.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4439 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

LonelyW wrote: 13/03/2022 19:32
Ma znam brate al zamisli eto nategneš se i kupiš nov auto a neka budala na tehničkom ti ga kača na kompjuter i kontroliše jel ga fabrika dobro napravila. Poslije toga razmišljaš šta je on to radio i da li će da ti auto poslije toga raditi kako treba i da li će da popali lampice ili ćeš da imaš problema na servisu zbog garancije. Nekome je palo na pamet kako narodu da izbije još para iz džepa i uvede to u sklop tehničkog pregleda i onda ti tehnički pregledi nabave ko zna kakve skalamerije od dijagnostike a radnici im većinom nemaju pojma ni kako se to koristi. Ali ajde sve to, nego što stari dizelaši imaju diplomatski imunitet na gasove i mogu da prođu a mene će da obore ako je jedna svjećica ofulala jednom. To nema veze ni s mozgom ni sa ekologijom. Čisto zajebavanje naroda. Vidjela žaba gdje se konji kuju. Prepisuju zakone iz EU a tamo odavno zabranjeno da se vozaju stare čađe. Za euro 6 rigorozno a za auta proizvedena prije nego je pojam euro i postojao nema nikakvih kriterijuma.
sve te ja razumijem ,ali ne mozes se s rogatim bosti.
vezano za ovo sto su ukljucili dijagnostiku ,nista ti se nece desiti autu ,bezveze dramis...
preludezalude
Posts: 5617
Joined: 07/03/2012 00:09

#4440 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by preludezalude »

LonelyW wrote: 13/03/2022 19:07 Bio na tehničkom. Auto prešlo 7000km. Uzeli da pretresaju po autu i po gepeku.Reko alo dječko šta mi po gepeku roviš jel treba nešto? Kaže mora vidjeti ima li opreme. Ali ajde to sve probavanje kočnica , kačanja sonde na auspuh i otvaranja prozora. Nego dok sam se okrenuo na sekund iskoristili šansu što ne gledam i zakačili ODB dijagnostiku na kompjuter auta. Auto pod garancijom i novo. Reko kakve greške tražiš auto novo. Možeš samo nešto da sjebeš prčkajući po kompjuteru. Kaže mora se to na autima euro 5 i 6. A kako kačaš tu dijagnostiku na golfa dvojku? Gurneš u rupu na pragu? E kaže stari auti što nemaju kompjuter ne moraju na dijagnostiku. Kaže pregleda samo modul za izduvne gasove. I nema grešaka kod mene. Ma reko nemoj mi pričat, jel moguće , na 7000km nijedne greške. Golf čađo prolazi a euro 6 auto ako ima grešku neku u kompjuteru pada tehnički. Jebem sve i njima i tehničkom. Ja sam novo auto jedva kupio kako ne bi imao problema a oni j..u svoju m...u u usta i kačaju neko govno od dijagnostike ne bi li šta sjebali. Da sam ga vidio na vrijeme ne bi je zakačio sigurno. Pederi samo čekaju da se okreneš jer se ljudi bune . Znam odlično kako dijagnostika funkcioniše i koristio sam je i sam na ranijim autima i uspješno dijagnostifikovao kvarove i otklanjao greške. Ali po tim servisima i tehničkim rade uglavnom priučena djeca i ko zna kakve su im te dijagnostike i znaju li rukovati sa njima. Kača i skida dijagnostiku dok je auto upaljeno. Ja znam da je pravilo da se dijagnostika kača i skida dok je auto bez kontakta. Ali poenta je da je auto novo a to njihovo prčkanje može samo da pobrka nešto a nikako ne može da pomogne. Znači svake godine ja moram da dajem auto u ruke kojekakvim budalama da prčkaju po njemu i svaki puta svo auto isprljaju. Izgleda da su naredili da od nove godine tehnički pregledi moraju da imaju ODB dijagnostiku, Tako da će vjerovatno da obaraju ako imate greške na motoru tj izduvnom sistemu. Dosta ljudi je prepravilo ODB konektore zbog zaštite od krađe pa će praviti problem i oko toga. Bolje da me je ošamario nego što mi je prčkao oko kompjutera. Sad moram naći neku dijagnostiku da pregledam da vidim da nije šta pojebano.Uzeo bi sad auto i polupao ga . Jebeš auto kad ga moram dati svakoj budali da ulazi i drka po njemu.
Trebao si mu samo pokazati gdje je auspuh ako ga interesuju izduvni gasovi. Ja sad prvi put cujem da na tehnickom pregledu spajaju dijagnostiku. Ja bih se pobunio i vjerovatno otisao na drugu stanicu pod izgovorom da spajanje dijagnostike dopustam samo u ovlastenom servisu, pogotovo sto se radi o novom autu
Last edited by preludezalude on 13/03/2022 19:56, edited 1 time in total.
noviclan
Posts: 10901
Joined: 31/10/2013 06:48

#4441 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by noviclan »

Ne rece nam koji je tehnicki u pitanju da ga zaobilazimo
LonelyW
Posts: 28
Joined: 28/03/2021 21:32

#4442 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by LonelyW »

preludezalude wrote: 13/03/2022 19:55
LonelyW wrote: 13/03/2022 19:07 Bio na tehničkom. Auto prešlo 7000km. Uzeli da pretresaju po autu i po gepeku.Reko alo dječko šta mi po gepeku roviš jel treba nešto? Kaže mora vidjeti ima li opreme. Ali ajde to sve probavanje kočnica , kačanja sonde na auspuh i otvaranja prozora. Nego dok sam se okrenuo na sekund iskoristili šansu što ne gledam i zakačili ODB dijagnostiku na kompjuter auta. Auto pod garancijom i novo. Reko kakve greške tražiš auto novo. Možeš samo nešto da sjebeš prčkajući po kompjuteru. Kaže mora se to na autima euro 5 i 6. A kako kačaš tu dijagnostiku na golfa dvojku? Gurneš u rupu na pragu? E kaže stari auti što nemaju kompjuter ne moraju na dijagnostiku. Kaže pregleda samo modul za izduvne gasove. I nema grešaka kod mene. Ma reko nemoj mi pričat, jel moguće , na 7000km nijedne greške. Golf čađo prolazi a euro 6 auto ako ima grešku neku u kompjuteru pada tehnički. Jebem sve i njima i tehničkom. Ja sam novo auto jedva kupio kako ne bi imao problema a oni j..u svoju m...u u usta i kačaju neko govno od dijagnostike ne bi li šta sjebali. Da sam ga vidio na vrijeme ne bi je zakačio sigurno. Pederi samo čekaju da se okreneš jer se ljudi bune . Znam odlično kako dijagnostika funkcioniše i koristio sam je i sam na ranijim autima i uspješno dijagnostifikovao kvarove i otklanjao greške. Ali po tim servisima i tehničkim rade uglavnom priučena djeca i ko zna kakve su im te dijagnostike i znaju li rukovati sa njima. Kača i skida dijagnostiku dok je auto upaljeno. Ja znam da je pravilo da se dijagnostika kača i skida dok je auto bez kontakta. Ali poenta je da je auto novo a to njihovo prčkanje može samo da pobrka nešto a nikako ne može da pomogne. Znači svake godine ja moram da dajem auto u ruke kojekakvim budalama da prčkaju po njemu i svaki puta svo auto isprljaju. Izgleda da su naredili da od nove godine tehnički pregledi moraju da imaju ODB dijagnostiku, Tako da će vjerovatno da obaraju ako imate greške na motoru tj izduvnom sistemu. Dosta ljudi je prepravilo ODB konektore zbog zaštite od krađe pa će praviti problem i oko toga. Bolje da me je ošamario nego što mi je prčkao oko kompjutera. Sad moram naći neku dijagnostiku da pregledam da vidim da nije šta pojebano.Uzeo bi sad auto i polupao ga . Jebeš auto kad ga moram dati svakoj budali da ulazi i drka po njemu.
Trebao si mu samo pokazati gdje je auspuh ako ga interesuju izduvni gasovi. Ja sad prvi put cujem da na tehnickom pregledu spajaju dijagnostiku. Ja bih se pobunio i vjerovatno otisao na drugu stanicu pod izgovorom da spajanje dijagnostike dopustam samo u ovlastenom servisu, pogotovo sto se radi o novom autu
Prate kad ne gledaš pa spoje na brzinu. Znaju da se ljudi bune pa vataju na kvarno. :-x
LonelyW
Posts: 28
Joined: 28/03/2021 21:32

#4443 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by LonelyW »

bitanga_sa_otesa wrote: 13/03/2022 19:39
LonelyW wrote: 13/03/2022 19:32
Ma znam brate al zamisli eto nategneš se i kupiš nov auto a neka budala na tehničkom ti ga kača na kompjuter i kontroliše jel ga fabrika dobro napravila. Poslije toga razmišljaš šta je on to radio i da li će da ti auto poslije toga raditi kako treba i da li će da popali lampice ili ćeš da imaš problema na servisu zbog garancije. Nekome je palo na pamet kako narodu da izbije još para iz džepa i uvede to u sklop tehničkog pregleda i onda ti tehnički pregledi nabave ko zna kakve skalamerije od dijagnostike a radnici im većinom nemaju pojma ni kako se to koristi. Ali ajde sve to, nego što stari dizelaši imaju diplomatski imunitet na gasove i mogu da prođu a mene će da obore ako je jedna svjećica ofulala jednom. To nema veze ni s mozgom ni sa ekologijom. Čisto zajebavanje naroda. Vidjela žaba gdje se konji kuju. Prepisuju zakone iz EU a tamo odavno zabranjeno da se vozaju stare čađe. Za euro 6 rigorozno a za auta proizvedena prije nego je pojam euro i postojao nema nikakvih kriterijuma.
sve te ja razumijem ,ali ne mozes se s rogatim bosti.
vezano za ovo sto su ukljucili dijagnostiku ,nista ti se nece desiti autu ,bezveze dramis...
Nije nikakvo dramljenje nego prčkanje po nečemu po čemu prčkati ne treba. Ono što nije pokvareno ne treba popravljati. Šta ako neko tako izgubi 5 godina garancije? Misliš li da na ovlaštenom servisu ne mogu otkriti da je nešto kačano na kompjuter?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4444 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

LonelyW wrote: 13/03/2022 20:18 Misliš li da na ovlaštenom servisu ne mogu otkriti da je nešto kačano na kompjuter?
mislis li da iz gorenja mogu otkriti da li si otvarao vrata frizidera?

sta znaci kačano ??
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#4445 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by basicm »

Ne treba dati, moze pretisnuti pogresnu puljku pa poremetiti sve. Sta ti on ima kaciti svoje aparate?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4446 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

u svakom ovlastenom ima velika tabla sa slikama svih auta koja su ikad prodali i cim neko spoji bilo kakvu napravu u obd upali se crvena laNpica .
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4447 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by mk ultra »

Dođeš na tehnicki slucajno te cipuju :lol:
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#4448 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by basicm »

Ma sta da ti npr u skodu ubace program od honde? To vise niko ne ispravi.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4449 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by bitanga_sa_otesa »

ili od tamića :shock:
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#4450 Re: REGISTRACIJA - infarkt

Post by basicm »

bitanga_sa_otesa wrote: 13/03/2022 21:20 ili od tamića :shock:
Jos gore! Eto, sve je jasno. Ja ne dam, ako kaze da ce kaciti ja idem u drugu stanicu.
Post Reply