"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
Laplace
Posts: 10302
Joined: 19/11/2012 18:37

#30951 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

black_adrian wrote: 01/12/2021 19:47 Ja nikako me kontam ove civile utjerivače zakona. Ako me vidiš da sam parkirao il uradio nešto protuzakonoto, zovi policiju jarane slobodno nemoj mene peglati, šta ti imaš sa tim.

Parkiram na trotoar kod EP na Ciglanama da sačekam regeneraciju prije nego što ugasim auto i naspem gorivo, sklonim se fino da mogu biciklisti i pješaci prolazit, prolazi lik s kesama kojem je dosadno u životu i ibreti se kako sam se tu zaustavio i još mi čestita. Rekoh, hvala.
Da, nikad ne znaš ko je kakav, čak ni kad su starci u pitanju.

foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30952 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

plava strijela wrote: 01/12/2021 20:01 https://youtu.be/BHJxIwvFIGY

Stop xam

Ovako je trebao i dedi da se nakači na haubu
isti je to mentalni sklop skoro u pet deka sto kazu
bahati vozaci su svuda gdje mogu cim odu u zapadne zemlje nema vecih postivalaca zakona jer zna da ce ga svabo ili francuz oderati za cifru koji ne moze zamisliti
i ovo opravdavaju samo ovakvi kao i sami vozaci niko vise

kao sto rekoh juce cini mi se negdje kod nas nekima je mrsko ovo stanje sredjivati a nekima ovo stanje odgovara
User avatar
vjeshalica
Posts: 17145
Joined: 31/03/2019 14:56

#30953 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Jes, isto ko sto mi seljokani ne smijemo vani raditi sta ovdje radimo, tako i ti ne smijes gumenim brudama jebavat mater kao ovom cikici... :run:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30954 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

vjeshalica wrote: 01/12/2021 21:34 Jes, isto ko sto mi seljokani ne smijemo vani raditi sta ovdje radimo, tako i ti ne smijes gumenim brudama jebavat mater kao ovom cikici... :run:
prvo ovo nisam ja drugo sa gumenim brudama sam se ja kacio u vezi drugih stvari al su znali da nisu u pravu pa su se povlacili
nisu gumeni tako glupi da tako lako dodju u kontakt s policijom ako nazovem istu

ps. moje iskustvo sa bas ozbiljnim kriminalcima je takvo da on nece sebe ni dovesti u situaciju da mu neko nesto prigovara ili da neko ima priliku da ga pljuje zbog necega ovako banalnog
sale07
Posts: 1283
Joined: 18/05/2018 12:28

#30955 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sale07 »

Ja neki dan u Kranjčevićevoj kupim djecu iz vrtica i sad treba proci onom ulicom kod konzuma, kad na cosku ne mogu proci jer auta s obje strane parkirana. Izdajem iz auta, iza mene jos neko auto i pitam Jel neko zna cije bi auto moglo biti, kad neki čovjek govori da je jedno auto od radnice iz konzuma. Udjem u Konzum potrazim radnicu, da bi ista prvo se pretvarala da nije njeno auto. Nakon toga joj govorim, gospodjo nema potrebe da zovemo policiju samo pomjerite auto da prodjem. Nakon čega on izlazi, i analizira situaciju i govori kao pa ne smeta moje vozilo nego to drugo vozilo. Ja joj pokušavam objasniti da uopst nije bitno koje vozilo smeta da samo zelim proci, i da sam igrom slučaja nasao prvo nju pa od nje i trazim da samo pomjeri vozilo pola metra naprijed i da cu ja a i druga vozila moci proci. Da bi ona na sve to rekla kako ipak ne zeii pomjerit vozilo,
Ja gledam i ne vjerujem, govorim joj gospodjo u autu imam troje djece Jel stvarno treba da zovemo policiju, kaze ona zovi. E reko stvarno smo ko ljudi dotakli dno dna. Sjedam u auto zovem policiju, u tom dolazi vlasnik drugog vozila promjera vozilo i mi prolazimo.
Izmedju ostalog to je kao neka sefica smjene ili te poslovnice u konzumu i poslije nesto kontam jadni ti radnici kad im je takvo dno dna od covjeka nadredjeni.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#30956 Re: "Majstori" parkiranja

Post by redhat »

foxlife wrote: 01/12/2021 21:42
vjeshalica wrote: 01/12/2021 21:34 Jes, isto ko sto mi seljokani ne smijemo vani raditi sta ovdje radimo, tako i ti ne smijes gumenim brudama jebavat mater kao ovom cikici... :run:
prvo ovo nisam ja drugo sa gumenim brudama sam se ja kacio u vezi drugih stvari al su znali da nisu u pravu pa su se povlacili
nisu gumeni tako glupi da tako lako dodju u kontakt s policijom ako nazovem istu

ps. moje iskustvo sa bas ozbiljnim kriminalcima je takvo da on nece sebe ni dovesti u situaciju da mu neko nesto prigovara ili da neko ima priliku da ga pljuje zbog necega ovako banalnog
Ti nemas nikakva iskustva, ali ces imati od sutra......ja sam zabavan ali i edukativan, volim za širu zajednicu da učinim pokoju milost.
A osobama ometenim u razvoju treba pomoći i ako su u četvrtoj deciniji života. Ne bi mi mrsko pa nađoh dotičnog koji ujutru odvozi a popodne dovozi pa mi reče da si i jučer mangupa glumio i unosio se u lice - naravno pustio si ga da izlopata 5 kvadrata asfalta ko i jutros.
Sad još imam veću želju da se upoznamo - laka noć i vidimo se ujutru, znam ti i ime i prezime i auto koje voziš i gdje radiš.
Internet je čudo a privatnost je precijenjena a kad se dvije tri glavice udruže svašta se sazna.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30957 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

redhat wrote: 01/12/2021 22:04
foxlife wrote: 01/12/2021 21:42

prvo ovo nisam ja drugo sa gumenim brudama sam se ja kacio u vezi drugih stvari al su znali da nisu u pravu pa su se povlacili
nisu gumeni tako glupi da tako lako dodju u kontakt s policijom ako nazovem istu

ps. moje iskustvo sa bas ozbiljnim kriminalcima je takvo da on nece sebe ni dovesti u situaciju da mu neko nesto prigovara ili da neko ima priliku da ga pljuje zbog necega ovako banalnog
Ti nemas nikakva iskustva, ali ces imati od sutra......ja sam zabavan ali i edukativan, volim za širu zajednicu da učinim pokoju milost.
A osobama ometenim u razvoju treba pomoći i ako su u četvrtoj deciniji života. Ne bi mi mrsko pa nađoh dotičnog koji ujutru odvozi a popodne dovozi pa mi reče da si i jučer mangupa glumio i unosio se u lice - naravno pustio si ga da izlopata 5 kvadrata asfalta ko i jutros.
Sad još imam veću želju da se upoznamo - laka noć i vidimo se ujutru, znam ti i ime i prezime i auto koje voziš i gdje radiš.
Internet je čudo a privatnost je precijenjena a kad se dvije tri glavice udruže svašta se sazna.
super kad znas ime i prezime i koje auto vozim i gdje radim dodji mi na posao kuci ili gdje vec i popricaj sa mnom nikakav problem
ja nigdje nisam krio privatnost i svako to zna ko me poznaje
da nisam mozda i prekjucer glumio mangupa i 5 proslih dana zaredom?

fino je to kad se neko lose informise
samo naprijed

ps. mozes mi u pp reci ime prezime gdje radim da ti odmah odgovorim je li tacno ili nije
User avatar
Laplace
Posts: 10302
Joined: 19/11/2012 18:37

#30958 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

redhat wrote: 01/12/2021 22:04
foxlife wrote: 01/12/2021 21:42

prvo ovo nisam ja drugo sa gumenim brudama sam se ja kacio u vezi drugih stvari al su znali da nisu u pravu pa su se povlacili
nisu gumeni tako glupi da tako lako dodju u kontakt s policijom ako nazovem istu

ps. moje iskustvo sa bas ozbiljnim kriminalcima je takvo da on nece sebe ni dovesti u situaciju da mu neko nesto prigovara ili da neko ima priliku da ga pljuje zbog necega ovako banalnog
Ti nemas nikakva iskustva, ali ces imati od sutra......ja sam zabavan ali i edukativan, volim za širu zajednicu da učinim pokoju milost.
A osobama ometenim u razvoju treba pomoći i ako su u četvrtoj deciniji života. Ne bi mi mrsko pa nađoh dotičnog koji ujutru odvozi a popodne dovozi pa mi reče da si i jučer mangupa glumio i unosio se u lice - naravno pustio si ga da izlopata 5 kvadrata asfalta ko i jutros.
Sad još imam veću želju da se upoznamo - laka noć i vidimo se ujutru, znam ti i ime i prezime i auto koje voziš i gdje radiš.
Internet je čudo a privatnost je precijenjena a kad se dvije tri glavice udruže svašta se sazna.
Vidi vraga, ja sam previše otkrio o sebi. Bar pola foruma zna gdje radim, gdje živim i koji auto vozim kao i kuda ga vozim. Ne gine mi upoznavanje sa kolegama sa foruma, još ako sam negdje nešto zaboravio (a godine i onaj Austrijanac stižu).
User avatar
Laplace
Posts: 10302
Joined: 19/11/2012 18:37

#30959 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Hoće li neko napisati šta je to foxlife zaboravio? Neću moći da spavam, baš me je zaintrigiralo.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#30960 Re: "Majstori" parkiranja

Post by redhat »

foxlife wrote: 01/12/2021 22:09
redhat wrote: 01/12/2021 22:04

Ti nemas nikakva iskustva, ali ces imati od sutra......ja sam zabavan ali i edukativan, volim za širu zajednicu da učinim pokoju milost.
A osobama ometenim u razvoju treba pomoći i ako su u četvrtoj deciniji života. Ne bi mi mrsko pa nađoh dotičnog koji ujutru odvozi a popodne dovozi pa mi reče da si i jučer mangupa glumio i unosio se u lice - naravno pustio si ga da izlopata 5 kvadrata asfalta ko i jutros.
Sad još imam veću želju da se upoznamo - laka noć i vidimo se ujutru, znam ti i ime i prezime i auto koje voziš i gdje radiš.
Internet je čudo a privatnost je precijenjena a kad se dvije tri glavice udruže svašta se sazna.
super kad znas ime i prezime i koje auto vozim i gdje radim dodji mi na posao kuci ili gdje vec i popricaj sa mnom nikakav problem
ja nigdje nisam krio privatnost i svako to zna ko me poznaje
da nisam mozda i prekjucer glumio mangupa i 5 proslih dana zaredom?

fino je to kad se neko lose informise
samo naprijed

ps. mozes mi u pp reci ime prezime gdje radim da ti odmah odgovorim je li tacno ili nije
Ja sam ti old school, znaš žuč zima, godina 1993, treskavica 1994. tandzara i tako te stvari - slabo divanim ove digitalne tehologije. Uživo ćemo mi to sutra.
Ako nisi ti onda kao što neko reče nemaš razloga za brigu, ako pak jesi ti..... :D
Upravo ti gledam sliku, interesantna si pojava, godit ću ti vjeruj mi
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30961 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

redhat wrote: 01/12/2021 22:16
foxlife wrote: 01/12/2021 22:09
super kad znas ime i prezime i koje auto vozim i gdje radim dodji mi na posao kuci ili gdje vec i popricaj sa mnom nikakav problem
ja nigdje nisam krio privatnost i svako to zna ko me poznaje
da nisam mozda i prekjucer glumio mangupa i 5 proslih dana zaredom?

fino je to kad se neko lose informise
samo naprijed

ps. mozes mi u pp reci ime prezime gdje radim da ti odmah odgovorim je li tacno ili nije
Ja sam ti old school, znaš žuč zima, godina 1993, treskavica 1994. tandzara i tako te stvari - slabo divanim ove digitalne tehologije. Uživo ćemo mi to sutra.
Ako nisi ti onda kao što neko reče nemaš razloga za brigu, ako pak jesi ti..... :D
Upravo ti gledam sliku, interesantna si pojava, godit ću ti vjeruj mi
poslao sam ti pp pa tamo mozemo o svemu ako te zanima a ja cu ti reci je li tacno ime prezime i sl
da ne bude kao onaj kontaktirao sam te da ti vratim nesto sto si izgubio
nije posteno da ovdje zatrpavamo temu
ako imas nesto reci slobodno pp
User avatar
Laplace
Posts: 10302
Joined: 19/11/2012 18:37

#30962 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#30963 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Ovdje bi moglo biti nekog sexa,.... :lol:

Al' fakat,..šta je to respo zaboravio? :lol:
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#30964 Re: "Majstori" parkiranja

Post by redhat »

konektovan wrote: 01/12/2021 22:26 Ovdje bi moglo biti nekog sexa,.... :lol:

Al' fakat,..šta je to respo zaboravio? :lol:
Muškost, ako je ikad i imao......vrlo je prijemčiv i krotak na pp, valjda nisam u njegovoj ciljnoj grupi 70+ hahaha
BTW ja tek sad vidim na videu da je u ibizi vreća soli i da auto radi u mjestu dok čovjek posipa. Znači čovjek radi o svom grošu i to besplatno onu što inače plaćamo i ja i on pa i ovaj magarac iz naših režijskih troškova, plata, penzija da radi KJKP Rad.
Čisti snijeg dok magarac snima.....a sa magaretom samo oštro, nema priče sa tovarom :evil:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30965 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

redhat wrote: 01/12/2021 22:34
konektovan wrote: 01/12/2021 22:26 Ovdje bi moglo biti nekog sexa,.... :lol:

Al' fakat,..šta je to respo zaboravio? :lol:
Muškost, ako je ikad i imao......vrlo je prijemčiv i krotak na pp, valjda nisam u njegovoj ciljnoj grupi 70+ hahaha
BTW ja tek sad vidim na videu da je u ibizi vreća soli i da auto radi u mjestu dok čovjek posipa. Znači čovjek radi o svom grošu i to besplatno onu što inače plaćamo i ja i on pa i ovaj magarac iz naših režijskih troškova, plata, penzija da radi KJKP Rad.
Čisti snijeg dok magarac snima.....a sa magaretom samo oštro, nema priče sa tovarom :evil:
jel meni prijetis?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50401
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#30966 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bloo »

redhat wrote: 01/12/2021 22:16
foxlife wrote: 01/12/2021 22:09
super kad znas ime i prezime i koje auto vozim i gdje radim dodji mi na posao kuci ili gdje vec i popricaj sa mnom nikakav problem
ja nigdje nisam krio privatnost i svako to zna ko me poznaje
da nisam mozda i prekjucer glumio mangupa i 5 proslih dana zaredom?

fino je to kad se neko lose informise
samo naprijed

ps. mozes mi u pp reci ime prezime gdje radim da ti odmah odgovorim je li tacno ili nije
Ja sam ti old school, znaš žuč zima, godina 1993, treskavica 1994. tandzara i tako te stvari - slabo divanim ove digitalne tehologije. Uživo ćemo mi to sutra.
Ako nisi ti onda kao što neko reče nemaš razloga za brigu, ako pak jesi ti..... :D
Upravo ti gledam sliku, interesantna si pojava, godit ću ti vjeruj mi
Opomena pred ban.
Redhat, foxlife, S4mpion i striker_sarajevo.
Leon16v
Posts: 5766
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#30967 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leon16v »

Smirite se, dobit cete ban, pa nećemo znati ishod :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 10302
Joined: 19/11/2012 18:37

#30968 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Sutra kupujem kokice i pratim crnu hroniku. :novine:
User avatar
darius_maximus
Posts: 3221
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#30969 Re: "Majstori" parkiranja

Post by darius_maximus »

Nego, kraće trajao onaj Taken s Neesonom, nego ovo.
"Znam ko si, znam đe živiš..."

Tačno treba čovjeku stolica...

Image
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#30970 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black_adrian »

Laplace wrote: 01/12/2021 23:18 Sutra kupujem kokice i pratim crnu hroniku. :novine:
Rano ujutro maksuz kahva, rahat-lokum i forum, da šta ne propustim.
Naslovnica
Posts: 27836
Joined: 20/03/2013 15:38

#30971 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Image
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#30972 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

i ja cu ujutro kokice kupiti da vidim sta ce se desiti od strane internet ratnika
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30973 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Sutra će biti nestašica kokica u prodavnicama.
User avatar
Hajvan
Posts: 9638
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#30974 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Hajvan »

majstorima samo....

User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#30975 Re: "Majstori" parkiranja

Post by S4mpion »

foxlife wrote: 01/12/2021 18:38
kakaljin wrote: 01/12/2021 18:31

Na osnovu ovoga sam ja prosao bez kazne na trotoaru jer sam cekao mamu kod lugavine, ostala auta bila uza zid ja parkirao uz cestu i ostavio prolaz tj zastitio pjesake da prodju fino izmedju mog auta i zgrade. Kad sam to rekao policajcu putio me je. A morao sam na trotoar stati jer mama ne moze puno da hoda a morala je tu doci.

NE mogu da shvatim ovoliko rasprave oko covjeka koji snima i psuje starijem covjeku bez obzira na prekrsaj koji je napravio, niko ne zna zasto je to uradio, mozda ga je nuzda natjerala da tu dodje. Kao sto sam vidio ovdje da je neko na pisao da kupi nekoga ko jedva hoda i na stakama. Pa ja bi mu da sam tu bio jos pomogao da lakse taj sto treba dodje do auta a ne kao na snimku da mu psuje starijem covjeku od sebe. I jos neko brani tog sto psuje starijem covjeku bez obzira sta je taj stariji covjek uradi. Mora se imati neka kultura u ohodjenju sa starijim ljudima. Jos covjek iako je pogresno parkiran posipa so da se odledi trotoar da pjesaci mogu lakse prolaziti da ne padnu na ledu.
bez branjenja iako ce tako zvucati
on kupi osobu koja zivi u zgradi ispred koje je parking
zasto ne parkira na taj parking ispred ulaza gdje ta osoba koja je na stakama ili svejedno nepokretna ne udje gdje je duplo blize nego ovamo ide pored zgrade?
Editovano, da ne bih dobio ban*

foxlife, lutkice moja. :maca:
Last edited by S4mpion on 02/12/2021 00:16, edited 1 time in total.
Locked