"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65965
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29076 Re: "Majstori" parkiranja

Post by _BataZiv_0809 »

Nikad u zivotu se tu nisam parkirao
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29077 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Ne budite bukvalci. :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13180
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#29078 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Evolution_IV »

bahato pusenje kurca,eno mu evropa 2KM/h,em u hladu em legalno...al jok ja sam Tito i partija...SDA omogucila :)


btw.redovno tu sjevaju kazne :) :thumbup:
Naslovnica
Posts: 27849
Joined: 20/03/2013 15:38

#29079 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Evolution_IV wrote: 30/05/2021 19:23 bahato pusenje kurca,eno mu evropa 2KM/h,em u hladu em legalno...al jok ja sam Tito i partija...SDA omogucila :)


btw.redovno tu sjevaju kazne :) :thumbup:
Nece shapka na shapku
shandrprcSA
Posts: 9793
Joined: 23/02/2013 08:16

#29080 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

S4mpion wrote: 30/05/2021 18:09 Evo kralja:

Image

Image

Image
https://www.instagram.com/numa_samo_argelini/

Image
Naslovnica
Posts: 27849
Joined: 20/03/2013 15:38

#29081 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Jel to ovaj kriminalac, diler, bivsi pripadnik policije?!?!

PODNESENA KRIVIČNA PRIJAVA NARKO DILERU ARMINU NUMANOVICU ZBOG PRIJETNJI UBISTVOM ŠEJLI TURKOVIĆ

Kantonalnom Tužilaštvu Kantona Sarajevo podnesena je krivična prijava protiv sarajevskog narko dilera i ARMINA NUMANOVICA zvanog NUMA.

Naime,ARMIN NUMANOVIC se tereti da je "počinio krivično djelo propisano krivičnim zakonom FBIH,s ciljem zastrašivanja u vidu prijetnji da ce napasti na tudji život i tijelo,kako bi pribavio korist,a drugome nanio štetu,čime je počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti iz Člana 183.KZFBIH.

U krivičnoj prijavi narko dileru ARMINU NUMANOVICU se stavlja na teret da je u vidno alkoholiziranom stanju i pod vidnim uticajem opojnih droga,u Centru Sarajeva u ulici Hamza Hume,ugrozio sigurnost zaštićenoj svjedokinji Tužilaštva BIH i Specijalnog Tužilaštva Kosova ŠEJLI TURKOVIĆ,na taj način da je kao suvozač iz automobila BMW X6,koje je presrelo ŠEJLU istoj rekao:"DROLJO MRTVA SI,BIT ĆETE UBIJENI I TI I TVOJ JEBAČ MELIS BEHADAREVIĆ,ISTO KAO I RAMIZ DELALIĆ,NIKO VAS NEMOZE ZAŠTITITI ".

Potom se kako doslovno stoji u jednoj krivicnoj prijavi izričito obratio SEJLI TURKOVIC:"SLUŠAJ TI KURVO,JEBATI ĆU I TEBE I ZIKU I ZIKINO DIJETE,DOĆI ĆU TI KUCI I ZAPALITI VAS ŽIVE"

Na kraju je takodjer pijani i nadrogirani narko diler NUMANOVIC rekao:"JEBEM VAM MEZAR RAMIZA DELALICA ĆELE I VAS MEZAR GDJE ĆETE LEĆI"

O ovom slučaju navedenog dana upoznati su inspektori Odjeljenja Kriminalističke Policije Prve Policijske Uprave MUP-a Kantona Sarajevo,kao i dežurni kantonalni tužilac LJILJA MARILOVIĆ.

Podsjećanja radi narko diler ARMIN NUMANOVIC je sin izvjesne ŠAHE LEKIĆ zvane MULJA,prve rodice EKREMA LEKICA koji je jedan od organizatora i financijera ubistva RAMIZA DELALICA CELE,a protiv kojeg je kao i protiv FAHRUDINA RADONCICA I NASERA KELJMENDIJA svjedočila i dala svoj iskaz SEJLA TURKOVIC i istražiteljima SIPA-e,istražiteljima SAD i EULEXA sto se može dovesti u vezu sa motivom napada na njih u ovom slucaju,obzirom da su i LEKIC I RADONCIC u vise navrata instruirali i stajali iza mnogih napada i zastrašivanja upravo gore pomenute svjedokinje ,koje su izvršavala lica koja su u rodbinskim i prijateljskim vezama sa njima sto je sve evidentirano u MUP-u KS kao i u SIPA-i.

Vrijedno je pomenuti da je ARMIN NIMANOVIC u proteklom periodu predhodno finansiran i instruiran od strane FAHRUDINA RADONCICA zastrašivao SEJLU TURKOVIC uvredljivim i prijetećim porukama koje joj je slao putem društvenih mreža,te neke od njih koje su dostavljene Tužilaštvu KS možete pročitati na naslovnoj slici našeg teksta.

Ovaj isfrustrirani razbojnik i samozvani sportista,a sadašnji šef sale"HOOKAH bar ARGELINI CIGLANE"je takodjer u proteklom periodu vise puta u kasnim noćnim satima automobilima BMW X6 i i Audi A7,dolazio ispred kuće ZIKE TURKOVICA u ulicu Hercegovačka u Sarajevu,u kojoj živi njegova supruga SEJLA sa maloljetnim djetetom,te je tom prilikom dugo svirao,zvao i psovao i prijetio,o čemu je blagovremeno prijavljen nadležnim policijskim institucijama,a o čemu su i pisali mnogi mediji i portali.Nakon toga vise puta je telefonom ARMIN NUMANOVIC uznemiravao SEJLU,slao koj prijeteće i poruke vulgarnog sadržaja,koje možete i vidjeti u naslovnihci ovog teksta.

Podsjećanja radi,a o čemu su takodjer pisali mnogi portali,NUMANOVIC je prvi rodjak i MERSUDINA MEME LEKICA vlasnika caffe bara RETRO,BELME LEKIC (udovica ubivenog SELVERA LEKICA),kao i ORNELE i NINE MICIC,lica koja su se u medijima pominjala u kontekstu "gusinjsko-pesterkog narko kartela",te kao bivši vlasnici salona za prostituciju(salon ljepote "ZERINA") iza kojih u svemu stoji EKREM LEKIC,koji je kako stoji u kosovskoj optužnici u Tacki 2. dio OKG (organizirane kriminalne grupe) koja je organizovala "tesko ubojstvo" RAMIZA DELALIĆA.Po poslednjim informacijama Memo Lekić je bio oženjen izvjesnom Lejlom Kodžaga koja ga je napustila nakon saznanja da je diler droge i posrednik u prostituciji u Sarajevu.

Kantonalnom tužilaštvu kantona Sarajevo su takodjer podnesene krivične prijave i vode se istrage protiv svih gore navedenih lica koja su isto tako u rodbinskim vezama sa EKREMOM LEKICEM i koji su po njegovim licnim instrukcijama lažno prijavljivali policiji zaštićeni svjedokinju Turković Šejlu,telefonski joj prijetili smrću,bacali joj eksplozive i koktele ispred kuće,zaustavljali je na ulici i prenosili prijetnje od trećih lica,uznemiravali i zastrašivali njenu porodicu i maloljetnog sina,a sve u cilju promjene iskaza ili eventualnog odustajanja od daljnjeg svjedočenja protiv EKREMA LEKICA ali i FAHRUDINA RADONCICA koji je po provjerenim informacijama glavni režiser svih ovih pritisaka na Šejlu Turković koji traju već deset godina.

Na njegovu licnu žalost i nesreću,mali ARMIN NUMANOVIC je zadobio smrtonosne povrede lobanje od policajca Direkcije za koordinaciju policijskih tijela,siledzije iz sela Turovi,MUHAMEDA SEHOVICA SEHE aktualnog pratioca državne tužiteljice Dijane Kajmakovic,koji je odrastao u porodici LEKIC i kojeg je njegov stari svat EKREM LEKIC i oženio sadašnjom suprugom ALISOM,dugogodišnjom bivšom svalerkom njegovog prvog rodjaka ENVERA LEKIĆA-ČUPE.

Incident se desio u tadašnjem ugostiteljskom objektu TORINO na Ciglanamaciji je vlasnik tada bio NUMANOVIC,gdje je usljed sukoba i kafanske tuče SEHOVIC zabio u čelo NUMANOVICU razbijenu flašu usljed čega je NUMANOVIC jedva preživio i operiran u KCUS,gdje mu je ugrađen stent na čelo,zbog čega danas pati od čestih napada epilepsije i teških glavobolja.

Slučaj je do nedavno bio jako dobro zataškan,NUMANOVIC je tada u izjavi slagao da je pao i povrijedio se.Medjutim otvorena je nova istraga u tom pravcu na temelju izjava inspektora i svjedoka,očevidca i učesnika u tući.

Napominjemo da se pred Osnovnim Sudom u Sarajevu vodio i radno-pravni postupak izmedju ARMINA NUMANOVICA kojeg je zastupao odvjetnik Safet Medišević,i MUP- a KS zbog njegove suspenzije i prestanka radnog odnosa,radi teže povrede radne dužnosti,izazivanjem opće opasnosti,upotrebom vatrenog oružja odnosno službenog pištolja u svoj privatni ulični obračun koji se desio u Sarajevskom naselju Dolac Malta.
User avatar
mk ultra
Posts: 19462
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#29082 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Bila je numina tema dok je forumas tercius bio aktivan :mrgreen:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#29083 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ruud »

Imal' ko zivaca da posalje email gospodi komesaru i ministru? Mislim da je ovo cista zloupotreba i kaljanje "casti" MUPa.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#29084 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ruud »

čim sam ja kritikovao, obilo se o' glavu :D

https://image.prntscr.com/image/VlfUbib ... KuGSvg.png

najlakše je po običnom narodu, a kolege mogu gdje hoće i kako hoće :oops:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#29085 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

ruud wrote: 31/05/2021 13:11 čim sam ja kritikovao, obilo se o' glavu :D

https://image.prntscr.com/image/VlfUbib ... KuGSvg.png

najlakše je po običnom narodu, a kolege mogu gdje hoće i kako hoće :oops:
pa ne bi se obilo da nisi parkirao nepropisno

ne kontam ovo nikako svjesno parkiras nepropisno i onda se bunis ako te kazne
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#29086 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ruud »

ništa se ja ne bunim.
komentarišem rad Policije.
piše se parkiranje u ulici uz opasku da je auto na raskrsnici, i neka se piše, a kolegama se toleriše nasred ceste.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#29087 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

ruud wrote: 31/05/2021 13:19 ništa se ja ne bunim.
komentarišem rad Policije.
piše se parkiranje u ulici uz opasku da je auto na raskrsnici, i neka se piše, a kolegama se toleriše nasred ceste.
ok to smo valjda vec utvrdili da ne rade svoj posao

meni licno je sumnjivo da je on jos ikako u policiji ako znamo uz sta se sve povezivao al me nista ne iznenadjuje i da je neki tim lider sefic ili sl
Naslovnica
Posts: 27849
Joined: 20/03/2013 15:38

#29088 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

foxlife wrote: 31/05/2021 14:34
ruud wrote: 31/05/2021 13:19 ništa se ja ne bunim.
komentarišem rad Policije.
piše se parkiranje u ulici uz opasku da je auto na raskrsnici, i neka se piše, a kolegama se toleriše nasred ceste.
ok to smo valjda vec utvrdili da ne rade svoj posao

meni licno je sumnjivo da je on jos ikako u policiji ako znamo uz sta se sve povezivao al me nista ne iznenadjuje i da je neki tim lider sefic ili sl
Meščini da je on nogiran iz policije?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#29089 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

Naslovnica wrote: 31/05/2021 14:45
foxlife wrote: 31/05/2021 14:34
ruud wrote: 31/05/2021 13:19 ništa se ja ne bunim.
komentarišem rad Policije.
piše se parkiranje u ulici uz opasku da je auto na raskrsnici, i neka se piše, a kolegama se toleriše nasred ceste.
ok to smo valjda vec utvrdili da ne rade svoj posao

meni licno je sumnjivo da je on jos ikako u policiji ako znamo uz sta se sve povezivao al me nista ne iznenadjuje i da je neki tim lider sefic ili sl
Meščini da je on nogiran iz policije?
I ja mislim da sam to negdje citao al nisam siguran kao sto rekoh ne bi me iznenadilo da je jos policajac ili cak i neki klinac
noviclan
Posts: 10865
Joined: 31/10/2013 06:48

#29090 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

muha_sa wrote: 30/05/2021 18:11
S4mpion wrote: 30/05/2021 18:09 Evo kralja:

Image

Image

Image
E svašta :-)
Jaoo jevao pucku mame svoje, nekada su cesce prolazili oni autobusi za hotel europe
User avatar
vjeshalica
Posts: 17158
Joined: 31/03/2019 14:56

#29091 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Ne bi taj lik bio sta jeste, da nema jaka ledja iza sebe pod jedan, a pod broj dva da nema kamaru debila takode iza sebe, kad kazem debila mislim na one sto dabgube u pušihanama....sve bi bilo drugacije da kod nas mladje generacije nisu glupe, ali sta da se radi,dug je zivot imace se vremena kajati
Dimu1927
Posts: 3974
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#29092 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dimu1927 »

Naslovnica wrote: 31/05/2021 14:45
Meščini da je on nogiran iz policije?
nije


a ovaj clanak sto pise o njemu, ja se ne sjecam da je ikad bilo ikakvo sudjenje ili postupak u vezi sa tim, tako da na osnovu cega bi ga nogirali iz policije...
User avatar
notsure
Posts: 1129
Joined: 31/07/2008 19:57

#29093 Re: "Majstori" parkiranja

Post by notsure »

Image
noviclan
Posts: 10865
Joined: 31/10/2013 06:48

#29094 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Mozda ga slikao za olx.ba
User avatar
escobar__
Posts: 8874
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#29095 Re: "Majstori" parkiranja

Post by escobar__ »

Klasično bahaćenje jer ovo se kod nas ne kažnjava. Bogalji uzimaju po dva-tri parking mjesta jer im se može, a patrole se time ne zamaraju.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#29096 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black_adrian »

Koliko prekršaja po gradu ima i svakakvih papanluka od parkiranja, paljenja guma, gasanja, i onda mene zaustavi jer ga nisam pustio da se uključi a ja bio na putu sa prvenstvom prolaza.
User avatar
Laplace
Posts: 10317
Joined: 19/11/2012 18:37

#29097 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

black_adrian wrote: 03/06/2021 09:11 Koliko prekršaja po gradu ima i svakakvih papanluka od parkiranja, paljenja guma, gasanja, i onda mene zaustavi jer ga nisam pustio da se uključi a ja bio na putu sa prvenstvom prolaza.
Čuj toga... Meni je nedavno čekao da se uključi, ja ga nisam propustio (često propustim, mada nekad stanem da se uključi a on neće pa se uključi iza mene). Tek kad sam skoro prošao vidio sam da su mu uključene rotacije (one novije su, uske, a sunčano bilo). Mislio sam da će za mnom ali biće da mi to nije zamjerio (možda zato što sam bio u koloni vozila).
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#29098 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black_adrian »

Laplace wrote: 03/06/2021 09:35
Čuj toga... Meni je nedavno čekao da se uključi, ja ga nisam propustio (često propustim, mada nekad stanem da se uključi a on neće pa se uključi iza mene). Tek kad sam skoro prošao vidio sam da su mu uključene rotacije (one novije su, uske, a sunčano bilo). Mislio sam da će za mnom ali biće da mi to nije zamjerio (možda zato što sam bio u koloni vozila).
a jeste slabo se to vidii na suncu..ima i tolerantnih sreća..

ja propustim često, al ovaj se baš bezobrazno ubacivao i rekoh nećeš, i ostane on na pola trake one tuđe kako se krenuo ubacit.. ja u retrovizor pogledam kad upali rotaciju... stanem, dobar dan blabla, vozačka i saobraćajna, dam mu.. kaže znate li da ste bili dužni propustiti pješaka? rekoh ja ga nisam vidio, a nije ni bilo pješaka jer ja baš pazim na to pogotovo na tom putu jer znaju izletiti k'o ludi.. i kaže eto u redu je, sretno... neki mlad, možda da ima 26-7 godina..
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#29099 Re: "Majstori" parkiranja

Post by S4mpion »

vjeshalica wrote: 01/06/2021 08:42 Ne bi taj lik bio sta jeste, da nema jaka ledja iza sebe pod jedan, a pod broj dva da nema kamaru debila takode iza sebe, kad kazem debila mislim na one sto dabgube u pušihanama....sve bi bilo drugacije da kod nas mladje generacije nisu glupe, ali sta da se radi,dug je zivot imace se vremena kajati
Sve su generacije glupe, bez izuzetka.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#29100 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

S4mpion wrote: 03/06/2021 11:50
vjeshalica wrote: 01/06/2021 08:42 Ne bi taj lik bio sta jeste, da nema jaka ledja iza sebe pod jedan, a pod broj dva da nema kamaru debila takode iza sebe, kad kazem debila mislim na one sto dabgube u pušihanama....sve bi bilo drugacije da kod nas mladje generacije nisu glupe, ali sta da se radi,dug je zivot imace se vremena kajati
Sve su generacije glupe, bez izuzetka.
Vala baš, sve stariji pametni, a ovi ih mladi klempaju na "nagradnim igrama" i uzimaju im pare lopatom :D
Locked