"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
azurna_obala
Posts: 5598
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#31026 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azurna_obala »

foxlife wrote: 02/12/2021 12:28
azurna_obala wrote: 02/12/2021 11:54


Nema niko pravo da ti psuje majku. Tačka.
znaci snimac je trebao dedu poceti udarati sto ga posipa sa soli to bi bilo prikladnije nego da mu psuje?
Ko je prvi počeo ovdje?

Hoćeš da prosipaš pravdu, glumiš moralnu vertikalu, telefon i zovni policiju. Nema priče i rasprave.

Lično, da sam na dedinom mjestu sama bih zovnula policiju, preuzela odgovornost za parkiranje, ali ovakvog idiota svakako prijavila.
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#31027 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Moze se i drugacije reagovati, bez psovanja.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#31028 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

foxlife wrote: 02/12/2021 12:34
Logovan wrote: 02/12/2021 12:32
Zasto bi ga udarao?
Ako je vec snimao, mogao je samo snimiti bez pricanja i to je to. Kakvo psovanje, kakvo udaranje.
zato sto ga je posuo?
Čime ga je posuo? Sredstvom koji u dodiru sa kožom izaziva sva moguća oboljenja ili brzu smrt? :oops:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31029 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:44
foxlife wrote: 02/12/2021 12:28

znaci snimac je trebao dedu poceti udarati sto ga posipa sa soli to bi bilo prikladnije nego da mu psuje?
Ko je prvi počeo ovdje?

Hoćeš da prosipaš pravdu, glumiš moralnu vertikalu, telefon i zovni policiju. Nema priče i rasprave.

Lično, da sam na dedinom mjestu sama bih zovnula policiju, preuzela odgovornost za parkiranje, ali ovakvog idiota svakako prijavila.
pa nije ni raspravljao koliko vidim dok dedo nije poceo da se raspravlja i posipa sol na njega
onda je pocelo psovanje pa opet sol itd
ja koliko cujem ovaj i govori zovi policiju (u slucaju da vi ne cujete)

onda nevezano za ovaj slucaj kad zovnes policiju kad ona dodje?
nepropisno parkirani ode sa mjesta i sta dobijes?
kad god neko zove policiju ili on ode ili druga strana
rijetko u ovim slucajevima sacekaju policiju obojica
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31030 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

Logovan wrote: 02/12/2021 12:46
foxlife wrote: 02/12/2021 12:34

zato sto ga je posuo?
Čime ga je posuo? Sredstvom koji u dodiru sa kožom izaziva sva moguća oboljenja ili brzu smrt? :oops:
kakve to veze ima sada
znaci ovaj nema pravo psovati a ovaj ima pravo posipati so na ljude

evo odemo u titovu i pocnemo posipati ljude
sta mislis sta bi se desilo?
onako nista jer je to so nista ti nece biti?


ne kontam vas nikako
opravdavate jedno a kritikujete drugo a ako nisu iste stvari onda su bar priblizne nebitno koja je gora u ovom pitanju jedno ili drugo

papak jer je psovao trebao ga je dedo prebiti
to je valjda opravdano?
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#31031 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

foxlife wrote: 02/12/2021 12:48
azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:44

Ko je prvi počeo ovdje?

Hoćeš da prosipaš pravdu, glumiš moralnu vertikalu, telefon i zovni policiju. Nema priče i rasprave.

Lično, da sam na dedinom mjestu sama bih zovnula policiju, preuzela odgovornost za parkiranje, ali ovakvog idiota svakako prijavila.
pa nije ni raspravljao koliko vidim dok dedo nije poceo da se raspravlja i posipa sol na njega
onda je pocelo psovanje pa opet sol itd
ja koliko cujem ovaj i govori zovi policiju (u slucaju da vi ne cujete)

onda nevezano za ovaj slucaj kad zovnes policiju kad ona dodje?
nepropisno parkirani ode sa mjesta i sta dobijes?
kad god neko zove policiju ili on ode ili druga strana
rijetko u ovim slucajevima sacekaju policiju obojica
Priznaj da si ti snimatelj :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31032 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

muha_sa wrote: 02/12/2021 12:52
foxlife wrote: 02/12/2021 12:48

pa nije ni raspravljao koliko vidim dok dedo nije poceo da se raspravlja i posipa sol na njega
onda je pocelo psovanje pa opet sol itd
ja koliko cujem ovaj i govori zovi policiju (u slucaju da vi ne cujete)

onda nevezano za ovaj slucaj kad zovnes policiju kad ona dodje?
nepropisno parkirani ode sa mjesta i sta dobijes?
kad god neko zove policiju ili on ode ili druga strana
rijetko u ovim slucajevima sacekaju policiju obojica
Priznaj da si ti snimatelj :lol:
direktor producent snimatelj reziser i glavni i odgovorni urednik
ima li jos neka funkcija?

ps. boli me za snimatelja neka stvar neka ga kazne ako ima osnova al me nervira ovo da nisu vidjeli pospianje dede prvo pa onda psovanje i onda opravdavanje da ga je trebao prebiti
gnusanje na jedno a onda se predlaze gore
ne kontam taj mentalni sklop
Last edited by foxlife on 02/12/2021 12:54, edited 1 time in total.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5598
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#31033 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azurna_obala »

Hajde respo stisni i priznaj...očito da ti znaš i čuješ bolje od nas.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31034 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:53 Hajde respo stisni i priznaj...očito da ti znaš i čuješ bolje od nas.
pa nemam ja sta priznavati
jel vi cujete ili ste gluhi?

raspravljam ovdje jer su dupli arsini u pitanju
User avatar
azurna_obala
Posts: 5598
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#31035 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azurna_obala »

Samo nam nemoj majku
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#31036 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

foxlife wrote: 02/12/2021 12:56
azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:53 Hajde respo stisni i priznaj...očito da ti znaš i čuješ bolje od nas.
pa nemam ja sta priznavati
jel vi cujete ili ste gluhi?

raspravljam ovdje jer su dupli arsini u pitanju
Ispred tvoje zgrade svaki dan desetine onih koji cine prekršaj i parkiraju gdje ima vidljiv znak zabrane zaustavljanja i parkiranja :-) pred pekarom Malta, pred Merkurom, u tvojoj ulici :-) jel policija ikog kaznila kad si ih zvao osim tvoje mame :? svaki dan gledam policiju i podjahkad vidim da nekom stave cestitku za brisac :-)
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31037 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

muha_sa wrote: 02/12/2021 12:59
foxlife wrote: 02/12/2021 12:56

pa nemam ja sta priznavati
jel vi cujete ili ste gluhi?

raspravljam ovdje jer su dupli arsini u pitanju
Ispred tvoje zgrade svaki dan desetine onih koji cine prekršaj i parkiraju gdje ima vidljiv znak zabrane zaustavljanja i parkiranja :-) pred pekarom Malta, pred Merkurom, u tvojoj ulici :-) jel policija ikog kaznila kad si ih zvao osim tvoje mame :? svaki dan gledam policiju i podjahkad vidim da nekom stave cestitku za brisac :-)
svaki dan zovnem policiju i kaznjavaju kad dodju po pozivu
ocisti se citava ulica dok su oni tu
ovi koji tu navrate onako ili da jedu ne gledaju te prekrsaje
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#31038 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

foxlife wrote: 02/12/2021 13:00
muha_sa wrote: 02/12/2021 12:59

Ispred tvoje zgrade svaki dan desetine onih koji cine prekršaj i parkiraju gdje ima vidljiv znak zabrane zaustavljanja i parkiranja :-) pred pekarom Malta, pred Merkurom, u tvojoj ulici :-) jel policija ikog kaznila kad si ih zvao osim tvoje mame :? svaki dan gledam policiju i podjahkad vidim da nekom stave cestitku za brisac :-)
svaki dan zovnem policiju i kaznjavaju kad dodju po pozivu
:thumbup:

Svaki dan sam na pijaci jal u Bingu--ova me hanuma slomi :( :-) kunem se da svaki dan vidim policiju a rijetko, baš rijetko da vidim da nekom cestitku stave iako bi mogli svaki dan par milja u budžet nabešat a samim tim i vaspitat mnoge bolikurce.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31039 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:59 Samo nam nemoj majku
nemam razloga jer raspravljamo iako sam mozda i imao "pravo" jer su mi dvojica prijetila a ja im fino slao pp da rascistimo licem u lice ili kako god zele
jedan zna rute kretanja drugi zna ime prezime gdje radim
pa bujrum eto neka dodje gdje radim i neka mi kaze sta ima za reci a drugi neka i dalje prati rute kretanja i lika sa nadimkom beca

al ne svi nesto zajebani vidjet cemo se sutra cekat cu te i sl
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31040 Re: "Majstori" parkiranja

Post by foxlife »

muha_sa wrote: 02/12/2021 13:03
foxlife wrote: 02/12/2021 13:00
svaki dan zovnem policiju i kaznjavaju kad dodju po pozivu
:thumbup:

Svaki dan sam na pijaci jal u Bingu--ova me hanuma slomi :( :-) kunem se da svaki dan vidim policiju a rijetko, baš rijetko da vidim da nekom cestitku stave iako bi mogli svaki dan par milja u budžet nabešat a samim tim i vaspitat mnoge bolikurce.
ja ti govorim kad god sam nazvao dosli su i kaznili sve
a znam da dodje policija onako nekad pa i ne gledaju ove nepropisno parkirane
e tako se ja borim protiv papaka
zovnem dodju kazne i to je to jer znam da ce bar neko biti tu nepropisno parkiran i neka jednog opameti dosta

ps. to sto vidis da stave cestitku je velika mogucnost da su dosli po pozivu dal ja ili neko drugi
azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#31041 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

muha_sa wrote: 02/12/2021 11:50
azdralovic wrote: 02/12/2021 10:58 Znaci ako nemate gdje parkirati, posolite trotoar i to je sad tvoje :sax:
E jebi ga sad azdralovicu :-) ne pratiš :-) covjek se popeo na trotoar da saceka nekog ko je pomocu štapa pokretan, ja bi ga još nagradio za tih 5 minuta što je stao.
U ovom naselju u krugu 100 metara ima snimatelji da se svakodnevno nasnimaju onih koji na sred saobracajnice ostave auto sa upaljena 4 i odu u mesnicu, telemah, rajzen fajzen banku, buregdzinicu i da ne nabrajam dalje a u tom istom krugu ima 3 parkinga na kojem se uvijek može nac mjesto das e auto ostavi dok se obavi to što treba. Al jok, valja prohodat 50 metar :-)
Pratim, majstorski je parkirao i to je to... i nije mi nikakav argument sto ih ima jos u tom naselju, da on nije takav...
Fino treba uvesti ove snimace kao u Beogradu sto imaju, vozaju se okolo i slikaju... pa kad dodje kazan objasnjavaj ti 5 minuta i ovo i ono
User avatar
darius_maximus
Posts: 3241
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#31042 Re: "Majstori" parkiranja

Post by darius_maximus »

azurna_obala wrote: 02/12/2021 12:40
darius_maximus wrote: 02/12/2021 11:59

Image
Nećemo pretjerivati
A, jebi ga, da je države ne bismo uopšte pričali o ovome.
Dedo, ako dolazi po osobu s invaliditetom, imao bi mjesto, očišćeno sve, posuto, itd.
Ako nema, mogao bi se žaliti, tužiti i šta sve ne.

Pošto je ovdje uglavnom svako prepušten sam sebi i pošto se ponašamo kao plemenske zajednice, imaš ove situacije.
Hejbet je ovdje prekršaja, od nepropisnog parkiranja, verbalnog napada, fizičkog napada, itd.
Pitanje je smije li se i posipati javna površina svojim preparatima, ali to je već SF.

Tako dođemo do ovoga što imamo.
Jedan prekršaj, pa psovka, pa fizički napad, pa prijetnje presretanja, još samo do dođe do krvne osvete i ubistva.
Lično, ne bih nikada dedu dirao, ali nije ničije ovdje za ramazana.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#31043 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black_adrian »

Ja kad sam pročitao da čeka nekog ko je slabo pokretan, tj. ko ovisi o škama meni je tu sva priča stala. Da sam na dedinom mjestu isto bih parkirao, samo što snimač ne bi ovako dobro prošao. Kad su takve situacije u pitanju ne zanima me zakon, dovoljno je da ne ugrožava nikog. Ista stvar i kad voziš nekog u hitnu, a baš je hitan slučaj. Imao sam nekoliko tih situacija i s merakom sam prolazio na crveno i nisam poštovao ograničenja. Naravno, uz puni oprez da nikog ne ugrozim i da je sve čisto 100%. A jeste bilo s obzirom da aam u svim situacijama vozio između 22 i 05h ujutro.

Kakva je to nekultura, ja ne vjerujem. Dedo ga je trebao lopatom posolit i njega i njegov mobitel. Psovati majku k'o iz topa nekom duplo starijem od tebe je van pameti, u svakom slučaju. Ja to ne bih mogao izgovorit sve da meni dedo psuje sve što imam, a ne ovako započeti. Usotalom, dedo je zmaj, šteta što neko nije bio tu da snimača malo nauči pameti. Dedo se fino sklonio uz samu ivicu trotoara i nikom ne smeta, a snimač ga pegla jer nema pametnija posla, derište jedno kreštavo.
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31044 Re: "Majstori" parkiranja

Post by TheGodfather001 »

Deda je u debelom prekršaju, a snimatelj je nevaspitan. Ne znam odakle izlazi osoba sa štakama, ali svaki izlaz iz tih zgrada je bliži parGinGu nego trotoaru - mjestu gdje se čiča parkirao. I deda nešto zamahuje i baca po snimatelju prah koji može biti i kiselina i živi kreč i sol i šećer, a i antraks, tako da je deda zaslužio možda čak i neku "istragicu" oko praha iz gepeka. Snimatelja poslati na kurs lijepog ponašanja i obnašanja osnovne građanske dužnosti.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2434
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#31045 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ZyzzSar »

black_adrian wrote: 02/12/2021 13:28 Ja kad sam pročitao da čeka nekog ko je slabo pokretan, tj. ko ovisi o škama meni je tu sva priča stala. Da sam na dedinom mjestu isto bih parkirao, samo što snimač ne bi ovako dobro prošao. Kad su takve situacije u pitanju ne zanima me zakon, dovoljno je da ne ugrožava nikog. Ista stvar i kad voziš nekog u hitnu, a baš je hitan slučaj. Imao sam nekoliko tih situacija i s merakom sam prolazio na crveno i nisam poštovao ograničenja. Naravno, uz puni oprez da nikog ne ugrozim i da je sve čisto 100%. A jeste bilo s obzirom da aam u svim situacijama vozio između 22 i 05h ujutro.

Kakva je to nekultura, ja ne vjerujem. Dedo ga je trebao lopatom posolit i njega i njegov mobitel. Psovati majku k'o iz topa nekom duplo starijem od tebe je van pameti, u svakom slučaju. Ja to ne bih mogao izgovorit sve da meni dedo psuje sve što imam, a ne ovako započeti. Usotalom, dedo je zmaj, šteta što neko nije bio tu da snimača malo nauči pameti. Dedo se fino sklonio uz samu ivicu trotoara i nikom ne smeta, a snimač ga pegla jer nema pametnija posla, derište jedno kreštavo.
:thumbup: :thumbup:
perfektno objasnjenje, u potpunosti se slazem
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31046 Re: "Majstori" parkiranja

Post by TheGodfather001 »

black_adrian wrote: 02/12/2021 13:28 Ja kad sam pročitao da čeka nekog ko je slabo pokretan, tj. ko ovisi o škama meni je tu sva priča stala. Da sam na dedinom mjestu isto bih parkirao, samo što snimač ne bi ovako dobro prošao. Kad su takve situacije u pitanju ne zanima me zakon, dovoljno je da ne ugrožava nikog. Ista stvar i kad voziš nekog u hitnu, a baš je hitan slučaj. Imao sam nekoliko tih situacija i s merakom sam prolazio na crveno i nisam poštovao ograničenja. Naravno, uz puni oprez da nikog ne ugrozim i da je sve čisto 100%. A jeste bilo s obzirom da aam u svim situacijama vozio između 22 i 05h ujutro.

Kakva je to nekultura, ja ne vjerujem. Dedo ga je trebao lopatom posolit i njega i njegov mobitel. Psovati majku k'o iz topa nekom duplo starijem od tebe je van pameti, u svakom slučaju. Ja to ne bih mogao izgovorit sve da meni dedo psuje sve što imam, a ne ovako započeti. Usotalom, dedo je zmaj, šteta što neko nije bio tu da snimača malo nauči pameti. Dedo se fino sklonio uz samu ivicu trotoara i nikom ne smeta, a snimač ga pegla jer nema pametnija posla, derište jedno kreštavo.
Trotoar nije za parkiranje. Tačka.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#31047 Re: "Majstori" parkiranja

Post by un1ted »

TheGodfather001 wrote: 02/12/2021 13:31 Deda je u debelom prekršaju, a snimatelj je nevaspitan. Ne znam odakle izlazi osoba sa štakama, ali svaki izlaz iz tih zgrada je bliži parGinGu nego trotoaru - mjestu gdje se čiča parkirao. I deda nešto zamahuje i baca po snimatelju prah koji može biti i kiselina i živi kreč i sol i šećer, a i antraks, tako da je deda zaslužio možda čak i neku "istragicu" oko praha iz gepeka. Snimatelja poslati na kurs lijepog ponašanja i obnašanja osnovne građanske dužnosti.
:-) :-) :-) zovi policiju, a ne psovati i snimati. Koji q cs ti mene snimati? Hajd otidji i snimaj one ispred nargilhana, ne moras im nista govoriti :)

Za poštivanje sam pravila, ali ne za uzimanje stvari u svoje ruke i javno eksponiranje nekim snimkom. Stani, pozovi policiju, budi svjedok i odgovoran gradjanin. S druge strane, naci ce se odgovorni koji ce dedi platiti kaznu, jer od drzave ce dobiti qitu.

Vjerujem da je za svog zivotnog vijeka vise puta trebao imati pravo da neka institucija svaki dan dolazi i transportuje nepokrenu osobu, da ne mora on pod stare dane.
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31048 Re: "Majstori" parkiranja

Post by TheGodfather001 »

un1ted wrote: 02/12/2021 13:36
TheGodfather001 wrote: 02/12/2021 13:31 Deda je u debelom prekršaju, a snimatelj je nevaspitan. Ne znam odakle izlazi osoba sa štakama, ali svaki izlaz iz tih zgrada je bliži parGinGu nego trotoaru - mjestu gdje se čiča parkirao. I deda nešto zamahuje i baca po snimatelju prah koji može biti i kiselina i živi kreč i sol i šećer, a i antraks, tako da je deda zaslužio možda čak i neku "istragicu" oko praha iz gepeka. Snimatelja poslati na kurs lijepog ponašanja i obnašanja osnovne građanske dužnosti.
:-) :-) :-) zovi policiju, a ne psovati i snimati. Koji q cs ti mene snimati? Hajd otidji i snimaj one ispred nargilhana, ne moras im nista govoriti :)

Za poštivanje sam pravila, ali ne za uzimanje stvari u svoje ruke i javno eksponiranje nekim snimkom. Stani, pozovi policiju, budi svjedok i odgovoran gradjanin. S druge strane, naci ce se odgovorni koji ce dedi platiti kaznu, jer od drzave ce dobiti qitu.

Vjerujem da je za svog zivotnog vijeka vise puta trebao imati pravo da neka institucija svaki dan dolazi i transportuje nepokrenu osobu, da ne mora on pod stare dane.
Pa deda je dobio invalidsku oznaku (neko je naveo to) i ocrtana su mjesta gdje se može beskonačno dugo parkirati sa manjom udaljenosti od izlaza iz zgrade. Opet kažem deda se malo bahatio, a snimač prepoznao žrtvu i priliku. Naravno da je trebao pozvati policiju snimatelj i sačekati reakciju policije na licu mjesta.
Još bolje je da mu ima neko platiti kaznu. U naseljima gdje živi puno invalida i članova njihovih porodica nećeš vidjeti da je neko od njih parkirao na trotoar upravo zbog empatije prema osoba koje su u istoj usranoj životnoj situaciji prikovani za kolica.
A da je dedu snimila majka sa djetetom u kolicima ili invalid i da ne može proći zbog njegovog parkiranja? Kakav bi onda puls forumaša bio? Lako je pasti u vatru i jbt snimatelju sve po spisku, ali i deda je zaslužio odliv sredstava u iznosu od 40KM plus pregled praha iz gepeka.
Last edited by TheGodfather001 on 02/12/2021 13:46, edited 1 time in total.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3241
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#31049 Re: "Majstori" parkiranja

Post by darius_maximus »

black_adrian wrote: 02/12/2021 13:28 Ja kad sam pročitao da čeka nekog ko je slabo pokretan, tj. ko ovisi o škama meni je tu sva priča stala. Da sam na dedinom mjestu isto bih parkirao, samo što snimač ne bi ovako dobro prošao. Kad su takve situacije u pitanju ne zanima me zakon, dovoljno je da ne ugrožava nikog. Ista stvar i kad voziš nekog u hitnu, a baš je hitan slučaj. Imao sam nekoliko tih situacija i s merakom sam prolazio na crveno i nisam poštovao ograničenja. Naravno, uz puni oprez da nikog ne ugrozim i da je sve čisto 100%. A jeste bilo s obzirom da aam u svim situacijama vozio između 22 i 05h ujutro.

Kakva je to nekultura, ja ne vjerujem. Dedo ga je trebao lopatom posolit i njega i njegov mobitel. Psovati majku k'o iz topa nekom duplo starijem od tebe je van pameti, u svakom slučaju. Ja to ne bih mogao izgovorit sve da meni dedo psuje sve što imam, a ne ovako započeti. Usotalom, dedo je zmaj, šteta što neko nije bio tu da snimača malo nauči pameti. Dedo se fino sklonio uz samu ivicu trotoara i nikom ne smeta, a snimač ga pegla jer nema pametnija posla, derište jedno kreštavo.
Na onom mjestu, ne znam vala koga može neko čekati, iskren da budem.
Radio sam u blizini i ono je po 50 metara udaljeno od svake tačke, zgrada koje su sa desne strane snimka, Bosmala koji je u pozadini, itd.
Do zgrada mislim da ima jedno 30 metara livade i snijega (ako nema neki prolaz, ali se ne sjećam da je bio).
Moguće je, naravno, ali mi se čini logičnije čekati na onom kružnom parkingu (zgrade okružuju ogroman parking).

Što se tiče psovanja, da, bespotrebno.
Moglo se "privatnije" riješiti sve, a i ne znam cijelu priču prije i poslije snimka, tako da imamo što imamo.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#31050 Re: "Majstori" parkiranja

Post by un1ted »

TheGodfather001 wrote: 02/12/2021 13:44 da je dedu snimila majka sa djetetom u kolicima ili invalid i da ne može proći zbog njegovog parkiranja?
Koliko vidim, auto moze proci.
Locked