"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#2851 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amrica »

Control panel wrote:
Better Man wrote:Bio je juce u Oslobodjenju clanak o ovome taxi standu i kako se stanari Kralja Tomislava zale na taksiste i kako se od njih ne moze prolaziti itd. i stanari traze od nadleznih da se taksisti uklone iz Kralja Tomislava u Danijela Ozme.
bilo je i na prosloj skupstini kantona, ali izgleda da su taxisti (sarajevotaxija) jaci od svega. :x

:?

Malo logike, gdje god da zelim ici, bilo je izvodljivo ako je stand na starom mjestu. Ali iz Danijela O. prvo mora taxi u Alipasinu, pa smotati kroz onu malu Hadzinekako :?: nekad valjda bila F.J. Spanca, paralelnu sa Danijela O., pa se vratiti u Kralja T. pa tek onda krenuti na put. Koja musterija je toliko luda da placa to vizakanje ukrug kad moze "uFatiti" taxi na mahanje? Ili nazvati?
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#2852 Re: "Majstori" parkiranja

Post by samo_ovaj_put »

mmf wrote:
Dr.Mr.Fr. wrote:
Nema znaka i ne možeš mu ništa...jest da je na pola pješacke zone ali opet mu ne možeš ništa :roll:
To vjerovatno znači da se smiješ popeti na bilo koji trotoar, ostaviti auto i otići? :skoljka: :run:
da
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#2853 Re: "Majstori" parkiranja

Post by erni3 »

Image

Ovaj prekuc'o :D
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#2854 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semmy »

Image
User avatar
Better Man
Posts: 16762
Joined: 01/10/2006 20:10

#2855 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

amrica wrote:
Control panel wrote:
Better Man wrote:Bio je juce u Oslobodjenju clanak o ovome taxi standu i kako se stanari Kralja Tomislava zale na taksiste i kako se od njih ne moze prolaziti itd. i stanari traze od nadleznih da se taksisti uklone iz Kralja Tomislava u Danijela Ozme.
bilo je i na prosloj skupstini kantona, ali izgleda da su taxisti (sarajevotaxija) jaci od svega. :x

:?

Malo logike, gdje god da zelim ici, bilo je izvodljivo ako je stand na starom mjestu. Ali iz Danijela O. prvo mora taxi u Alipasinu, pa smotati kroz onu malu Hadzinekako :?: nekad valjda bila F.J. Spanca, paralelnu sa Danijela O., pa se vratiti u Kralja T. pa tek onda krenuti na put. Koja musterija je toliko luda da placa to vizakanje ukrug kad moze "uFatiti" taxi na mahanje? Ili nazvati?
Ne mora taxi iz Danijela Ozme prvo u Alipasinu, vec skrene u ulicu Jezero i izadje u ulicu paralelno sa Danijela Ozme i onda u kralja Tomislava.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#2856 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shlauf »

Image

Kod apoteke BREKA. Dijaspora sa tablicama Ontario. Bitno je da komsiluk vidi da se snaš'o i da je stao na noge :lol:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
TheGodfather001
Posts: 1552
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#2857 Re: "Majstori" parkiranja

Post by TheGodfather001 »

shlauf wrote:Image

Kod apoteke BREKA. Dijaspora sa tablicama Ontario. Bitno je da komsiluk vidi da se snaš'o i da je stao na noge :lol:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Ma taj Merc je na Ontario tablicama mozda vise od 5-6 godina... I vozi ga nekad neka gospodja i, valjda, njen muz... Parkiran je na Cengic Vili... Ali su opet "majstori" parkiranja :D
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2858 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

mjesta uvjek ima unutra ili ispred a on je stao ispred ulaza nije potpuno zaklonio ulaz auto moze da prođe ali vecina auta je na ulazu vidi se gdje je zuta linija kod njegove vozaceve strane

Image

ova traka kojom ja vozim je jednosmjerna ? tako su i strelice nacrtane a dok sam vozio od pocetka od mobilmedie do ovog kojeg sam sliko mimoiso sam se sa 4 auta
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2859 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sparky »

a tako daleko je parking sa 750-900 slobodnih mjesta :lol:
Mojmilo,kod okretaljke

Image
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#2860 Re: "Majstori" parkiranja

Post by madnessa »

sparky wrote:a tako daleko je parking sa 750-900 slobodnih mjesta :lol:
Mojmilo,kod okretaljke
jest... al' ovdje ima hlad... :-)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2861 Re: "Majstori" parkiranja

Post by chuchumbamayumbe »

sparky wrote:a tako daleko je parking sa 750-900 slobodnih mjesta :lol:
Mojmilo,kod okretaljke

Image
Ovaj je ostao u kvaru, bio sam prisutan kada su otvarali haubu, okupilo se nekoliko ljudi. Vjerovatno nisu stigli da ga odšlepaju.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#2862 Re: "Majstori" parkiranja

Post by poznanik »

Hrasno, ispred kladionice „Williams“ u malom Bosmalu

Image
Image

Hrasno, ispred Malog Robota

Image

Na Grbavici, čovjek redovno parkira svoje auto na travi, iako je uvijek slobodan parking 15 m. straga

Image
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2863 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sparky »

chuchumbamayumbe wrote: Ovaj je ostao u kvaru, bio sam prisutan kada su otvarali haubu, okupilo se nekoliko ljudi. Vjerovatno nisu stigli da ga odšlepaju.
posto kazes da se okupilo nekoliko ljudi znaci da su ga bez nekog srkleta i prevelikog napora mogli pregurati i na parking pored... ovako je papanluk u hladu :-D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2864 Re: "Majstori" parkiranja

Post by chuchumbamayumbe »

sparky wrote:
chuchumbamayumbe wrote: Ovaj je ostao u kvaru, bio sam prisutan kada su otvarali haubu, okupilo se nekoliko ljudi. Vjerovatno nisu stigli da ga odšlepaju.
posto kazes da se okupilo nekoliko ljudi znaci da su ga bez nekog srkleta i prevelikog napora mogli pregurati i na parking pored... ovako je papanluk u hladu :-D
Koliko sam skužio, jutros tog auta nije bilo.
Vjerovatno su pričekali šlep službu negdje u hladu, ili su uspjeli da ga poprave.
Elem, nije da branim čovjeka, dapače, ali samo objašnjavam slučaj.
Ima ovdje još poprilično onih koji se optužuju bezrazložno.
Evo ovaj Mercedes na USA tablicama, zaista mi nije jasno zašto njega uslikaste?! Pretpostavljam da je čovjek parkirao prije ovog iza njega zelenog Citroena, i parkirao je tako da ne zagradi kontejnere za smeće. Ako ko treba da bude prozvan, to je lola sa BMW-om ispred.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#2865 Re: "Majstori" parkiranja

Post by poznanik »

"Dijaspora" na slobodi...ups - na godišnjem, u BiH :D

Image
Last edited by poznanik on 29/06/2011 09:22, edited 1 time in total.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#2866 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dadoka84 »

Telemach stup...

Image
Image
User avatar
olensoner
Posts: 1151
Joined: 24/01/2008 19:34

#2867 Re: "Majstori" parkiranja

Post by olensoner »

Taj Mercedes sveCke table, lafo Brabus, a cadi gore nego dvica dizel, lola natrpao neki dan nekakvih plavusa voza se po gradu, dobro mu pra'o :lol:
User avatar
Zvek
Posts: 1430
Joined: 16/10/2010 19:58

#2868 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Zvek »

Ovo je Telemachov Punto, nisu imali mjesta, Husein zauzeo svojim A5 :-D .
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#2869 Re: "Majstori" parkiranja

Post by CharlesBukowski »

Image

Buši gume hahahaha
User avatar
jedaneska
Posts: 396
Joined: 24/11/2010 19:40

#2870 Re: "Majstori" parkiranja

Post by jedaneska »

olensoner wrote:Taj Mercedes sveCke table, lafo Brabus, a cadi gore nego dvica dizel, lola natrpao neki dan nekakvih plavusa voza se po gradu, dobro mu pra'o :lol:
ljudi se trude da zadive plavuše sa bjesnim kolima, rade po svijetu ko crnci da ih koja ne bi odbila, a nisu svjesni da se one pale na bilo šta, plavuša pada jednako i na Fiću, i na Kiu, i na Škodurinu, i na Mercedesa, njoj je sve svejedno, bitno je da ne stoji na trolejbuskoj ba, ko da se one razumiju šta je šta :lol:
User avatar
olensoner
Posts: 1151
Joined: 24/01/2008 19:34

#2871 Re: "Majstori" parkiranja

Post by olensoner »

jedaneska wrote:
olensoner wrote:Taj Mercedes sveCke table, lafo Brabus, a cadi gore nego dvica dizel, lola natrpao neki dan nekakvih plavusa voza se po gradu, dobro mu pra'o :lol:
ljudi se trude da zadive plavuše sa bjesnim kolima, rade po svijetu ko crnci da ih koja ne bi odbila, a nisu svjesni da se one pale na bilo šta, plavuša pada jednako i na Fiću, i na Kiu, i na Škodurinu, i na Mercedesa, njoj je sve svejedno, bitno je da ne stoji na trolejbuskoj ba, ko da se one razumiju šta je šta :lol:
Znam ja to dobro, vozim auto poprilicno skupo i rijetko za nase prostore znam kako je, ali iskreno daleko im kuca od moje...
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2872 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image

stojcevac, ne moze prosetati kojih 50 metara i ostaviti kombi na parkingu, nego mora doci do kraja sa kombijem.

Image

grbavica


Image

skola na grbavici
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#2873 Re: "Majstori" parkiranja

Post by topcam »

User avatar
olensoner
Posts: 1151
Joined: 24/01/2008 19:34

#2874 Re: "Majstori" parkiranja

Post by olensoner »

Imam ja jednog ovakvog komsiju, udari auta i naprijed i nazad, nista on mrtav hladan, njemu to sve normalno :-)
Hendrix
Posts: 4102
Joined: 27/02/2004 00:00

#2875 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Hendrix »

Ako ovo ne bude prvo mjesto ove godine za parkiranje odustajem od takmičenja...

Uštedio čovjek marku na parkingu kod željezničke stanice, vrlo lukavo... :D

Image

Image
Locked