"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: Bobi, _BataZiv_0809

Trebevic

#901 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Trebevic »

Ja kol'ko vidim ispred touarega ima parkirano auto, a kako je još mogao parkirati ovdje, pa da može normalno izaći iz auta? Hem su ovi napravili uske parkinge hem je ovaj s peticom zauzeo 1,5 mjesto
respo

#902 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

taj ispred tuarega sigurno viri bar pola metra na prolaz
Control panel

#903 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

a oni papci sto se parkiraju pred vratima u merkatoru.
Sarayman

#904 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sarayman »

Prije pola sata u dobrom starom Mercatoru. Interesantno da ima naljepnicu "P" na zadnjoj šajbi. 20 sekundi poslije slikanja dosao je radnik obezbjeđenja i stanicom izdiktirao podatke koji su otišli na razglas.

Image
weltschmertz

#905 Re: "Majstori" parkiranja

Post by weltschmertz »

Evo vise njih..:D

Ma pogledajte samo ovu zelenu povrsinu oko igralista, u stvari ne vidi se.. :D

Image

A ove tri zgrade sto se jasno vide, izmedju njih se nalaze parking mjesta.. :oops: Ali puno je jednostavnije se parkirati ispod kosa.. :x
Better Man

#906 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

Jednom sam izlazio iz Merkatora na vrata gdje je ovaj papak parkirao Clia i nisam mogao proći, jer je neki papak se tu parkirao s auto. Papak je bio kod auta i kažem mu fino da ne može tu parkirati da je to ulaz za pješake, a on se nagovori meni kako to nije ulaz za pješake, već da se tu mogu parkirati vozila. I šta nakon toga reči tom papku. Touareg koji se popeo na ivičnjak, ili mali trotuar nije imao drugog izbora, jer ne bi mogao stai zbog Renaulta 5 koji mu je uzeo dio mjesta, a ispred Touarega nema ništa parkirano, već se vidi Golf 3 u prolazu.
Control panel

#907 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

ja se takvima s merakom parkiram uz vrata da ne mogu uci. sta me briga ja sam stao u svoj prostor a sto se on primakao to je njegov problem. neka ulazi u svoje auto na suvozaceva vrata ili kr :dance: oz gepek.
mayab

#908 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

Jos jedan "specijalac", na raskrsnici uzbrdo od TC Otoka prema Aneksu, i jos sto je najgore, ne vidi se ide li auto sa desne strane za one koji dodju na raskrsnicu!To sto smeta pjesacima necu ni spominjati.
Tako je bio danima parkiran, dan i noć, i policija nista, a sigurno su tu prolazili.

Image
photo

#909 Re: "Majstori" parkiranja

Post by photo »

[img][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/773/dsc01320m.th.jpg[/img][/img]
ispred Holiday Inna. Diplomata.
neka neko postavi fotku kako treba, ja ne znam. sorry.
Last edited by photo on 05/01/2010 23:06, edited 13 times in total.
campa_xxx

#910 Re: "Majstori" parkiranja

Post by campa_xxx »

04.01.2009. Mercator na Socijalnom
Vozac zena....

Image
Sounder

#911 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sounder »

weltschmertz wrote:Evo vise njih..:D

Ma pogledajte samo ovu zelenu povrsinu oko igralista, u stvari ne vidi se.. :D

Image

A ove tri zgrade sto se jasno vide, izmedju njih se nalaze parking mjesta.. :oops: Ali puno je jednostavnije se parkirati ispod kosa.. :x
kisa pada, hladno, djeca se ne igraju vani kosarke
holowey

#912 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

Control panel wrote:ja se takvima s merakom parkiram uz vrata da ne mogu uci. sta me briga ja sam stao u svoj prostor a sto se on primakao to je njegov problem. neka ulazi u svoje auto na suvozaceva vrata ili kr :dance: oz gepek.
i onda kada ti dodjes do svog auta, skontas da je lik otisao, ali je isto tako otisla i tvoja antena, retrovizor, i sl. a dosla jedna veeeeelika parnica na autu... ne isplati se sa rogatima bosti :x
Control panel

#913 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

holowey wrote:
Control panel wrote:ja se takvima s merakom parkiram uz vrata da ne mogu uci. sta me briga ja sam stao u svoj prostor a sto se on primakao to je njegov problem. neka ulazi u svoje auto na suvozaceva vrata ili kr :dance: oz gepek.
i onda kada ti dodjes do svog auta, skontas da je lik otisao, ali je isto tako otisla i tvoja antena, retrovizor, i sl. a dosla jedna veeeeelika parnica na autu... ne isplati se sa rogatima bosti :x
jeste a ima i onaj osjecaj straha da li ga OKLEN gledam.
Control panel

#914 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

campa_xxx wrote:04.01.2009. Mercator na Socijalnom
Vozac zena....

Image
neka prica ko sta hoce ja sam se uvjerio hiljadu puta da zene i nisu bas tako ''dobri i pazljivi'' vozaci kao sto ih se predstavlja. jeza me prodje na neke njihove poteze koji se granice sa vjreovali ili ne. od ukljucivanja, skretanja, voznje u suportonom smijeru, prestrojavanja i kada joj sviras vidis joj onaj tupi pogled kao sta mi sviras. sve sam uradila ispravno.

ah da ne zaboravim Q7 iz sveCke na istom mjestu i policija nista. hebote ja bih angazovao tog pauka iz cijele BiH digao ga i onda bi taj lik to sve lijepo platio. ili bi stavio policijsku patrolu da dezura i dan i noc. pa mora ga jednom pomjeriti. a onda bih lijepo napunio budzet KS.
Last edited by Control panel on 06/01/2010 09:10, edited 1 time in total.
Karabaja

#915 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Karabaja »

ko predstavlja žene kao dobre i pažljive vozače? :-D
duboka_misao

#916 Re: "Majstori" parkiranja

Post by duboka_misao »

Karabaja wrote:ko predstavlja žene kao dobre i pažljive vozače? :-D
:x :x ko se nasadio autom na betonsku chunu? zna li neko? a?
Karabaja

#917 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Karabaja »

ko bolan? :) ja? kad? :) nisam nikad :)
ja muško :-D
duboka_misao

#918 Re: "Majstori" parkiranja

Post by duboka_misao »

Karabaja wrote:ko bolan? :) ja? kad? :) nisam nikad :)
ja muško :-D
ne vadi se, ne ide ti, nego odoh sad do opstine ilidza dole uvijek bude zanimljivih parkiranja
Asana

#919 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Asana »

jest, sve ove fotke prikazuju kako su se zene parkirale :lol:

Onda umjesto "vidi lole kako je parkiro" koristite barem izraz - lolita ... :lol:
Vragolan

#920 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Vragolan »

sorge_sa wrote:Image

zali boze auta, ko ga vozi. :( :-?
kojeg auta volva ili opela

pogledaj malo opela kako je parkiran, i stavi se u sitaciju da ti je to jedino mjesto u garazi (vjerovatno nije, garant je bilo mjesta malo dalje od ulaza, ali et)
i da moras auto, od nekih 20/30 tisuca, parkirati pored krsa koji vrijedi 2000KM, kako izaci da ne ostetis svoje auto, kako ce suvozac uci u opela a da te ne lupi po vratima i ne ostavi u najboljem slucaju malo ogreobtinicu

djaba je seljaci ne paze da li ti mas novo ili staro auto, meni su tako unistili vrata na novom autu iako sam propisno parkirao, pazim da svi imaju mjesta da komotno izadju iz auta itd itd,
kakve meni koristi ako ja fino parkiram, jer gledam da izajdem iz auta a da ne luam svoje ili tudje auto, kada dodje seljacina, hem mi lupi auto svojim vratima (a mogo je komotno izaci samo nije trebao toliko brzo i siroko otvoriti vrata), hem nekad moram na suvozaceva vrata ulaziti
i narvano da cu ja, u slucaju da nema mjesta na kraju garaze, parkirati kao ovaj volvo, javi se na PP da te obavjestim gdje cu parkirati da me slikas i proglasis papkom
gaius

#921 Re: "Majstori" parkiranja

Post by gaius »

ja ovom volvu zamjeram to što vozač ne veže pojas.. :) čovjek nikome ne smeta.. izuzev što ima dobro auto :)
starii

#922 Re: "Majstori" parkiranja

Post by starii »

prije sam se trudio da parkiran normalno i da ne smeta drugom..al od kad sam poceo da dobivao one čize na vratima auta od drugih koji parkiraju tik do mene, nastojim da auto ukoso parkiram i da blokiram da mi ne moze niko tik do mene stati...znam da nije uredu al jebiga dam tolike pare za novo auto i onda ti dode tako neko i sjebe auto...
Cafe Camargue

#923 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cafe Camargue »

fol kod paralelnog parkiranja (kada je tjeskoba) je da se što više približite autu ali sa strane suvozača, tako da mu se ni teoretski ne može prići i nema čiza ni ogrebotina (osim ako ne vozi neki kloc pa vam ne ostavi ogrebotinu već udubljenje :) )

tako je ovaj gore u volvu komotno mogao ući pravo a ne u rikverc, fino se pribiti uz opela i izbjegao bi ovo ofiranje
mayab

#924 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

Na stranu parkiranje lika iz Volva, nego on je tipicni primjerak bosanske seljacine koji ima jedan od najsigurnijih auta na svijetu, ali mu se tesko vezati, a da ga auto ne bi opominjao vezao je pojaseve fiksno.
Da Bog sačuva...strašno!! :-)
krusty

#925 Re: "Majstori" parkiranja

Post by krusty »

Cafe Camargue wrote:fol kod paralelnog parkiranja (kada je tjeskoba) je da se što više približite autu ali sa strane suvozača, tako da mu se ni teoretski ne može prići i nema čiza ni ogrebotina (osim ako ne vozi neki kloc pa vam ne ostavi ogrebotinu već udubljenje :) )

tako je ovaj gore u volvu komotno mogao ući pravo a ne u rikverc, fino se pribiti uz opela i izbjegao bi ovo ofiranje

fol i jeste da se parkira u rikverc

zato ovi majstori ovako zauzmu po 2 mjesta jer dodju i samo smotaju na parking mjesto, a to zna vrlo mali broj vozaca uraditi kako treba... zato te i zagrebe seljak jer smota izmedju 2 auta a nema predstave koliko je lakse kad se ulazi na rikverc

a konkretno ovaj s volvom, ako si ikad bio u ovom mercatoru onda bi bas volio da te vidim kako se bas na ovom mjestu okreces 18 puta da bi usao pravo, i pitanje je da li bi ti to uspjelo s obzirom da ovdje gdje je stajao ovaj sto je slikao je parkirano auto (to su oni sto parkiraju uz one portale oko pokretnih stepenica...
Post Reply