"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: Bobi, _BataZiv_0809

respo

#701 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

ne smeta onim atleticarima sto trce na 110 sa preponama
samo ova prepona malo velika pa mozda ne prodju ovu
krusty

#702 Re: "Majstori" parkiranja

Post by krusty »

jeste li vi slijepi ili ne vidite da je covjek parkirao na ISCRTANO PARKING MJESTO ?

a ocito jeste slijepi od previse vremena provedenog za kompjuterom na ovom forumu kad ne vidite da iza auta ima bar metar prostora koliko i jeste ona "zebra"
Neelix

#703 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Neelix »

Hoces reci da ti niko nikad nije preporucio naocale?

Image
za_sada_bez_dobrog_nicka

#704 Re: "Majstori" parkiranja

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Ovom samo zadnji točak viri izvan mjesta, ali ostalo je regulara...
vratnik

#705 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vratnik »

[ :)
Last edited by vratnik on 15/12/2009 09:24, edited 1 time in total.
teAMICA

#706 Re: "Majstori" parkiranja

Post by teAMICA »

@ za_sada_bez_dobrog_nicka
@ krusty
Ajd' života vam recite da se šalite... :roll:
Better Man

#707 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:Ovom samo zadnji točak viri izvan mjesta, ali ostalo je regulara...
Kakva ba regulara! Čovjek po svim pravilima nepropisno parkiran, jer je parkirao pored vrata za izlaz u vanrednim situacijama kao što je požar itd.
Cholina_Lokica

#708 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cholina_Lokica »

Better Man wrote:
za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:Ovom samo zadnji točak viri izvan mjesta, ali ostalo je regulara...
Kakva ba regulara! Čovjek po svim pravilima nepropisno parkiran, jer je parkirao pored vrata za izlaz u vanrednim situacijama kao što je požar itd.
na ocrtanom mjestu je...
viri mu jedan tocak, i to nije strasno... nit kome smeta, nit koga blokira... jest malo ruzno parkirao, ali nije nista toliko strasno da bi se sad ovdje svi ibretili i prozivali ga...
Gray

#709 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gray »

Dile wrote:
Better Man wrote:
na ocrtanom mjestu je...
viri mu jedan tocak, i to nije strasno... nit kome smeta, nit koga blokira... jest malo ruzno parkirao, ali nije nista toliko strasno da bi se sad ovdje svi ibretili i prozivali ga...

Slažem se. U BBI-u su na različitim spratovima različito ucrtana mjesta, tako da su na prvom sva mjesta "ravno" postavljena, dok su na ispod spratovima neka mjesta postavljena i u drugom smjeru, kao npr ovo paralelno uz zid. Koliko vidim na slici čovjek je parkirao na to mjest. Nije parkirao baš najbolje, ali nije ni nagazio na zebru kojom se ide prema izlazu.
vratnik

#710 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vratnik »

:roll:
teAMICA

#711 Re: "Majstori" parkiranja

Post by teAMICA »

:roll: :roll:
vratnik

#712 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vratnik »

Zebra, parking
:lol:
'vako su meni likovi prije par godina uredno parkirali golfa 2 pred vrata od garaze, ali tako da u garazu nisam nikako mogao uci, a u avliju jedva. Urlam, vristim (u po noci), vec se smirujem da ne pocnem busiti gume i razbijati sofersajbe i skontam i lijepo likovima skinem tablice.. Kontam, hajde pozvonice ujutru :) .
Ujutru (moje jutro, oko 12 sati), zvoni, zvoni. Komsinica, kcerka joj i momak: komsija, jesi ti skinuo tablice? jesam, a ti si kreten sto mi je parkirao pred garazu, hodi malo 'vamo. Joj, izvini, ja to inace ne radim, ali htjeli smo na more krenuti jutros, pa da nam je blizu da pakujemo..
A meni je blizu da pored svoje garaze parkiram ulicu dalje p. ti m? Joj izvini, necemo vise..
Znam da necete posto vam sigurno trebaju i gume i sofersajba i krov, evo ti tablice / zaboravih spomenuti da sam ih savio da mogu u kovertu stati od silnog bijesa sto sam u po noci pola marsa morao proci / i mrs. :twisted:
Ali vidis, oni su kontali da je to mozda parking. Nisam trebao biti tako ostar...
krusty

#713 Re: "Majstori" parkiranja

Post by krusty »

Better Man wrote:

hahahaha jesi ti ikad bio u BBI ?

kao prvo covjek je parkirao na iscrtano mjesto OCIGLEDNO

kao drugo viri mu zadnji tocak 15cm pa sta ? ne smeta nikome OCIGLEDNO

kao trece idi se zali u BBI sto su iscrtali mjesto za parking blizu izlaza prema liftovima i stepenicama hahaha

kao cetvrto prolaz je slobodan (VIDI "ZEBRU" ISCRTANU IZA AUTA ??? ) i ja sam sto puta parkirao na isto ovo mjesto na -2, mozes motor parkirat iza a ne da je prepreka pjesacima
krusty

#714 Re: "Majstori" parkiranja

Post by krusty »

teAMICA wrote:@ za_sada_bez_dobrog_nicka
@ krusty
Ajd' života vam recite da se šalite... :roll:

ajd zivota ti, ti reci da se salis ? ne vidis ocigledno iscrtano parking mjesto na slici i auto parkirano u okviru tog parking mjesta, malo ukoso ali sta ?
vratnik

#715 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vratnik »

ol rajt, sve sam vidio
:thumbup:
:run:
Sounder

#716 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sounder »

Neelix wrote:Hoces reci da ti niko nikad nije preporucio naocale?

Image
Ne kontam ovu sliku ni ja. Je li mjesto za parkiranje ili nije? Meni se cini da se vrata ulazna/izlazna nalaze u desnom cosku iza kola, prema tome nebi trebao biti parking. A ako jeste, onda nije debil vozac, nego je debil onaj koji je nacrtao plan te parking garaze!
Better Man

#717 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

krusty wrote:
Better Man wrote:

hahahaha jesi ti ikad bio u BBI ?

kao prvo covjek je parkirao na iscrtano mjesto OCIGLEDNO

kao drugo viri mu zadnji tocak 15cm pa sta ? ne smeta nikome OCIGLEDNO

kao trece idi se zali u BBI sto su iscrtali mjesto za parking blizu izlaza prema liftovima i stepenicama hahaha

kao cetvrto prolaz je slobodan (VIDI "ZEBRU" ISCRTANU IZA AUTA ??? ) i ja sam sto puta parkirao na isto ovo mjesto na -2, mozes motor parkirat iza a ne da je prepreka pjesacima
I slijepac bi vidio da ono nije parking mjesto!
Cholina_Lokica

#718 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cholina_Lokica »

beter man, haman pa si ti slijepac pa ne vidis da je parking mjesto ili nikad nisi bio u bbi. eto ti i dio broja mjesta se vidi ispod prednjeg tocka... sve u svemu otidji u bbi i nadji to mjesto i pogledaj...
Neelix

#719 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Neelix »

isto tako se vidi linila dokle je ograniceno mjesto, ispred zadnjeg tocka, sto znaci da je zadni dio auta kompletan izvan mjesta
Daphna

#720 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Daphna »

A ja sam toliko slijepa da sam ispod auta, u onome što je Neelix označio vidjela onaj znak da je rezervisano za invalide :roll:
:lol:
I dalje gledam sliku i uvjerena sam da je tako :mrgreen:
kurty

#721 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kurty »

Ja se smijem svaki put, kad ulazim na ova vrata i kad vidim da je ovdje naznaceno parking mjesto... Covjek se parkirao na parking mjesto, ali ne bas najbolje... Mislim da je puno kulturnije se ovako parkirati, nego na NIVOU 1 na sred obiljezenog dijela za kratanje vozila ostaviti auto... i to na onom dijelu kad se izlazi sa nivoa 2 i skrene desno...
Gray

#722 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gray »

Neelix wrote:isto tako se vidi linila dokle je ograniceno mjesto, ispred zadnjeg tocka, sto znaci da je zadni dio auta kompletan izvan mjesta

Danas sam baš bio u BBI-u i zbog ove teme sam dobro pogledao ovo mjesto, C7 mjesto br. 50. Ono ispred zadnjeg desnog točka je sjena, a ne linija, linija ide tek iza točka. Ovo mjesto je tako napravljeno da je iscrtana zebra i nekih 50 - 70 centimetara od zida, tako da se može proći i između auta i zida.

Tako da je ovaj parkirao unutar mjesta, ali malo ukoso. Nije najsretnije, ali nije ni kriminalno kako neki kažu.
krusty

#723 Re: "Majstori" parkiranja

Post by krusty »

Neelix wrote:isto tako se vidi linila dokle je ograniceno mjesto, ispred zadnjeg tocka, sto znaci da je zadni dio auta kompletan izvan mjesta
e jesi gigant, pa vidis li ti kako je blizu ovaj zid gdje su nacrtani ovi likovi ljudi ?

kako ce prema tom zidu stati auto da je mjesto icrtano tako ko sto ti tvrdis ? ni smart ne bi mogao tako parkirati a da ne izviri bar 30 cm ovamo hahahaha

vidis li uopste gdje zebra pocinje ?

kakva bolan linija ? pa da ima tu linije gdje su to tako siroka parking mjesta ? :lol: :lol: de ti jos jednom u BBI na popravni...

ne mogu da vjerujem da si bio u garazi, slikao ovo, i bio uvjeren da je mjesto drugacije iscrtano nego kako je ovaj parkirao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Better Man wrote:
I slijepac bi vidio da ono nije parking mjesto!

jel tebi dosadno pa samo provociras ili sta ?

hahahaha
za_sada_bez_dobrog_nicka

#724 Re: "Majstori" parkiranja

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

sve pametnjakovići i pametnjakovićke po forumu... :twisted:
Gray

#725 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gray »

Da napokon završi ova priča, evo to famozno mjesto.

Image
Post Reply