"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
hopi
Posts: 5685
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#14251 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

tako treba kvoterbek, daj i meni mejl ako ćeš slati u njemačku centralu, ne može stoka ovako!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14252 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Image
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Leon16v
Posts: 5773
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14253 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leon16v »

Ovi smartovi su najjaci, i gore kod Prve gimnazije, uvuce se između 2 auta, pa na ovaj fazon bude parkiran

__ __ __ |__ Ovaj uspravni je smart, slikovito nema šta :mrgreen: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14254 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Leon16v wrote:Ovi smartovi su najjaci, i gore kod Prve gimnazije, uvuce se između 2 auta, pa na ovaj fazon bude parkiran

__ __ __ |__ Ovaj uspravni je smart, slikovito nema šta :mrgreen: :lol:
:thumbup: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Laplace
Posts: 10317
Joined: 19/11/2012 18:37

#14255 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

ing-ecc wrote:Image
Neobičan stil parkiranja.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#14257 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Yapi Yapo »

KB9 wrote:najbolji su ti mufloni

auta od 50-100 hiljada maraka i gledanje kako ustedit marku na parkingu :izet:
njih jednostavno boli qrac. i mene bi.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#14258 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quarterback »

ma ne bi bolan, moras biti seljak za to

urban tip ce parkirati regularno i platiti parking da vozi ne znam sta jer mu nije u glavi programirano da se seljači
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#14259 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dobar osjecaj »

quarterback wrote:ma ne bi bolan, moras biti seljak za to
urban tip ce parkirati regularno i platiti parking da vozi ne znam sta jer mu nije u glavi programirano da se seljači
iznenadio bi se koliko urbane raje klosari i kakogod gledaju da usparaju na svemu, da se ogrebu za cigare, kafu, pice, rucak/veceru, toliko gledaju da izbjegnu svaku pomisao placanja parkinga. medju svojim poznanicima imam ljudi koji uglavnom vaze za urbane ljude ali po pitanju parkinga me podsjecaju na divokoze ili majmune kuda se sve zavlace, pentraju, guraju i ubacuju samo da bi izbjegli platiti parking. mene dusa boli za njihovim vozilima kad ih provlace kroz neke ostatke plocnika, blato, kad se zavlace pod nekim uglovima kuda je i covjeku nezgodno hodati ali na licu im je neopisivo zadovoljstvo sto ce usparati tih nekoliko markica.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#14260 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quarterback »

dobar osjecaj wrote:
quarterback wrote:ma ne bi bolan, moras biti seljak za to
urban tip ce parkirati regularno i platiti parking da vozi ne znam sta jer mu nije u glavi programirano da se seljači
iznenadio bi se koliko urbane raje klosari i kakogod gledaju da usparaju na svemu, da se ogrebu za cigare, kafu, pice, rucak/veceru, toliko gledaju da izbjegnu svaku pomisao placanja parkinga. medju svojim poznanicima imam ljudi koji uglavnom vaze za urbane ljude ali po pitanju parkinga me podsjecaju na divokoze ili majmune kuda se sve zavlace, pentraju, guraju i ubacuju samo da bi izbjegli platiti parking. mene dusa boli za njihovim vozilima kad ih provlace kroz neke ostatke plocnika, blato, kad se zavlace pod nekim uglovima kuda je i covjeku nezgodno hodati ali na licu im je neopisivo zadovoljstvo sto ce usparati tih nekoliko markica.
gledam i ja da ustedim ali je to uvijek tako sto je na moj racun, nikad nije preko tudjih ledja
npr da prostis .ebacu sebe tako sto cu voziti preko kiseljaka da ustedim recimo 11 km za autoput u 2 pravca, ali necu nikad ostaviti auto pred neciji haustor da ne platim 2 marke parkinga

za vikend sam sticajem prilika bio u situaciji oba dana da me drugi voze pa sam mogao vidjeti kako parkiraju, nisam mogao vjerovati da tip na parking koji je ovakav, s tim da ove srednje linije auta uopste ne bi trebalo biti ali ovo je sarajevo grad parking papaka

IIIIIIIII
-------
IIIIIIIII


jos dodaje svoje auto u drugi red pa to izgleda ovako

IIIIIIIII
---=---
IIIIIIIII

i to se priljubio svojim suvozackim vratima tipu na vozacka, kaze jebiga ako mu ne rade suvozacka vrata nece moci izaci

pa reko bolan ja u svom autu ne mogu nikako sa suvozackog mjesta preci na vozacko, prvo jer nisam cackalica a drugo jer je srednji greben u autu prevelik da se prebacujem, eventualno jedino da oborim sjediste vozaca pa da udjem sa zadnjeg ili kroz gepek ali bih prije toga prvo razbio tvoje auto pa se onda zajebavao da udjem u svoje...

i to radi covjek od 65 godina, pristojan, gospodin po svemu drugom osim po parkiranju

...

sinoc gledam 2 majmuna, ja taman usao u garazu, i cujem neka muzika i stade nekakav clio, krenem iz garaze pjeske kuci, kad oni parkirali tamo gdje sam uslika onu tojotu iznad, na sred, izvadili nekakve hamburgere i jedu tu

pa mater vam jebem uhljupsku, prvo tu u tom mraku svako sere i pisa i smrdi da proci ne mozes i vi ste nasli tu jesti, drugo tu je jebeni prolaz vec opjevan na ovom forumu

ja bih odlezao pola sarajeva radi ovoga... bem ti selo seljacko
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37288
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14261 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

nisu to urbana raja,cim klosare....samo urbano :D
Last edited by bitanga_sa_otesa on 17/05/2016 09:45, edited 1 time in total.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#14262 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quarterback »

bitanga_sa_otesa wrote:nisu to urbana raja,cim klosare....
a licili su, jebiga klosar ne vozi novi clio
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#14263 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quarterback »

doduse ti bolje znas kakva auta koji profil vozi
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37288
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14264 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

quarterback wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:nisu to urbana raja,cim klosare....
a licili su, jebiga klosar ne vozi novi clio
voze dobra auta ,svjedok sam mnogih slucajeva tipa:digao se kredit ,plata 800 rata 600....nema se jest,zivi se u brlogu,al to niko ne vidi,komsije vide auto i slike na fejsbuku..
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#14265 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quarterback »

a vjerujem
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37288
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14266 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

auta se ''odrzavaju'' u skladu s primanjima...ulje se mijenja svakih 30.000-40.000...vrlo brzo postanu štale ti auti i onda ide na piku zamjena govno za govno...
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#14267 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dobar osjecaj »

quarterback wrote: i to radi covjek od 65 godina, pristojan, gospodin po svemu drugom osim po parkiranju
Pisi kratke price. Imas materijala. Kazem ti da to rade razliciti ljudi. Taj nagon da se uspara ili da se ciganci je jaci od stecenih oblika ponasanja.
Ta slika s parkinga gdje neko jede okruzen isparavanjima urina je egzotika za sebe.

Ja licno sam fiksirana da se moram parkirati na propisani parking ispod stana. Vozila se relativno cesto mijenjaju. Dodjem, nema mjesta. Sacekam na kraju ulice. Nekad napravim krug, dva, vratim se i parkiram. Ispravljam se koliko god puta treba da bi svi oko mene imali dovoljno prostora. Ne penjem se na plocnike, ne silujem kontejnere, ne zatvaram ulaze ili prolaze.
User avatar
muha_sa
Posts: 128605
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14268 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:
quarterback wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:nisu to urbana raja,cim klosare....
a licili su, jebiga klosar ne vozi novi clio
voze dobra auta ,svjedok sam mnogih slucajeva tipa:digao se kredit ,plata 800 rata 600....nema se jest,zivi se u brlogu,al to niko ne vidi,komsije vide auto i slike na fejsbuku..
:lol: :lol:

svjedok sam kad frajer kupi bmw--dade 27 milja i pita vlasnika ima li goriva :lol: :lol:

-što pitaš :?

-ako se ugasi nemam ni za cenera da naspem :lol: :lol: :lol:
timezone
Posts: 170
Joined: 18/01/2016 21:08

#14269 Re: "Majstori" parkiranja

Post by timezone »

Šupak u duši šupak u saobraćaju
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#14270 Re: "Majstori" parkiranja

Post by duboka_misao »

sto se tice vrste auta koje pp preferira mogu reci da ne vidim neki uzorak sto se tice marke, ali s druge strane sluzbena i komercijalisti nekako dominiraju.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14271 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

muha_sa wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
quarterback wrote:
a licili su, jebiga klosar ne vozi novi clio
voze dobra auta ,svjedok sam mnogih slucajeva tipa:digao se kredit ,plata 800 rata 600....nema se jest,zivi se u brlogu,al to niko ne vidi,komsije vide auto i slike na fejsbuku..
:lol: :lol:

svjedok sam kad frajer kupi bmw--dade 27 milja i pita vlasnika ima li goriva :lol: :lol:

-što pitaš :?

-ako se ugasi nemam ni za cenera da naspem :lol: :lol: :lol:
:thumbup: :lol: :lol:
citroen xm
Posts: 18082
Joined: 17/04/2012 22:57

#14272 Re: "Majstori" parkiranja

Post by citroen xm »

Takvih primjera ima na svakom ćošku, a sve zbog toga što niko od njih ne živi život zbog sebe već zbog drugih. Kod mene je bivši komšija u kantici od ulja(5L) donosio naftu da uspe u svoj nov C5. Dakle čovjek se prije toga dan-dva parkirao ispred stana sa preostale dvije kapi nafte u rezervaru. :-)

Možda sam lud, ali nekada sa takvim smješkom pogledam ovo svoje auto i kontam u sebi: Imaš u njemu uvijek goriva, ne živiš na pašteti, imaš uredno plaćene sve režije, ne gledaš ko će ti kafu platiti..... jebo fukare u duši.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14273 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

citroen xm wrote:Takvih primjera ima na svakom ćošku, a sve zbog toga što niko od njih ne živi život zbog sebe već zbog drugih. Kod mene je bivši komšija u kantici od ulja(5L) donosio naftu da uspe u svoj nov C5. Dakle čovjek se prije toga dan-dva parkirao ispred stana sa preostale dvije kapi nafte u rezervaru. :-)

Možda sam lud, ali nekada sa takvim smješkom pogledam ovo svoje auto i kontam u sebi: Imaš u njemu uvijek goriva, ne živiš na pašteti, imaš uredno plaćene sve režije, ne gledaš ko će ti kafu platiti..... jebo fukare u duši.
:thumbup: :kiss:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14274 Re: "Majstori" parkiranja

Post by supercali »

Al vjeruj mi da se ti koji sipaju kapljice u nova auta vise jedu kad mene vide u pezou pun goriva izlazim pijem putujem nego kad vide nekog drugog sa novim bmw-om ili mene kojim slucajem da sam sa novim bmw-om koji isto sipam kapljice
Leon16v
Posts: 5773
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14275 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leon16v »

A dosta je takvih slucajeva, i kod mene jedan kolega vozi A4 1.8, i uvijek kad kod mene sjedne: "Opa, ima se može se, skoro pun, stalo se na noge"

O parking ninjama i ne treba pricati, dovoljno je proci kroz Stari Grad gore, i vidjeti gdje se sve pentraju :-D
Locked