Photo-session

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
68847
Posts: 894
Joined: 24/03/2006 21:59

#26

Post by 68847 »

damirkatkic wrote:
A handrio sam se na pisti, nisam mogao izaci kada smo posli, tj skrenuh negdje tamo starim putem, kuda se prije ulazilo, pa smo se malo vozikali po vinogradu :lol: dok se nismo iskopeljali :lol:
A ko ti rece da moze tuda?
damirkatkic
Posts: 59
Joined: 25/08/2007 10:28
Contact:

#27

Post by damirkatkic »

68847 wrote:
damirkatkic wrote:
A handrio sam se na pisti, nisam mogao izaci kada smo posli, tj skrenuh negdje tamo starim putem, kuda se prije ulazilo, pa smo se malo vozikali po vinogradu :lol: dok se nismo iskopeljali :lol:
A ko ti rece da moze tuda?
dottore :lol:
:? :? :? :-D :-D :-D :-D
User avatar
68847
Posts: 894
Joined: 24/03/2006 21:59

#28

Post by 68847 »

damirkatkic wrote:
68847 wrote:
damirkatkic wrote:
A handrio sam se na pisti, nisam mogao izaci kada smo posli, tj skrenuh negdje tamo starim putem, kuda se prije ulazilo, pa smo se malo vozikali po vinogradu :lol: dok se nismo iskopeljali :lol:
A ko ti rece da moze tuda?
dottore :lol:
:? :? :? :-D :-D :-D :-D
Usalta ga konacno. :-D
damirkatkic
Posts: 59
Joined: 25/08/2007 10:28
Contact:

#29

Post by damirkatkic »

Ajoooj, pa pomislio sam ja odmah jer kontam samo sam s tobom pricao ono kod kombija, i kasnije kad podjo sam i pitao kuda vodi put, ali si se zakamuflirao ovdje pravo :lol:

Zao mi sto ode sa PG. Mada nisam upucen u razloge.
Ako te nekad povuce zelja za tom vrstom, bhtuning.com, bila bi nam cast 8) Gotivio sam one tvoje postove sa raznim fotkama cudnih auta.
User avatar
68847
Posts: 894
Joined: 24/03/2006 21:59

#30

Post by 68847 »

Sta ces; preferiraju se mudri postovi plave boje.
A tu sam ja.
Osmatram iz prikrajka i pojavljujem se nenadano, iz krivine. :)
damirkatkic
Posts: 59
Joined: 25/08/2007 10:28
Contact:

#31

Post by damirkatkic »

68847 wrote:Sta ces; preferiraju se mudri postovi plave boje.
A tu sam ja.
Osmatram iz prikrajka i pojavljujem se nenadano, iz krivine. :)
Ma hebem ja njih sve, ti si meni tamo bio legenda. Nevolim ja takva ponasanja, hebat ih... Drago mi je da si jos u igri 8)
bianconero
Posts: 126
Joined: 04/02/2007 01:59

#32

Post by bianconero »

primjetio sam da si stavio tamne folije na stakla. reci mi, ima li problema sa policijom i ima li problema sa parkiranjem po noci.
jaran je stavio one pijacarske folije pa se po noci nista ne vidi iznutra, sve je nekako ljubicasto.
damirkatkic
Posts: 59
Joined: 25/08/2007 10:28
Contact:

#33

Post by damirkatkic »

bianconero wrote:primjetio sam da si stavio tamne folije na stakla. reci mi, ima li problema sa policijom i ima li problema sa parkiranjem po noci.
jaran je stavio one pijacarske folije pa se po noci nista ne vidi iznutra, sve je nekako ljubicasto.
Ja sam stavio pretprosle godine folije u Sarajevu, firma se zove Llumar i kostale su 500KM sa ugradnjom, uz te folije sam dobio atest(izgleda isto kao bivse saobracajne, roze boje) koji je validan, i trenutno ja jos uvjek nemam problema, kad me zaustave prilozim njega. U saobracajnoj nije zaveden, jer je postavljeno prije zakona, a nema ni mjesta vise nista da se napise. Sad kad budem vadio novu, stavicu i folije i crni krov i 17" felge, jer sve to mora biti. A da i spusten ovjes, a kako i za to imam atest tj tzv TUV i to ce biti.

Inace imas na netu Llumar pa bolje malo pogledaj, kod mene su tzv blind folije. A ne nema problema navece jer vidi se iz auta sve kao da nema folija.
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#34

Post by ifbbpro »

ibro dirka wrote:Fotografije vrlo dobar (4), auta zesci krkanluk.
Krkanluk? Ne bih bas rekao.. predobro izgledaju oba Audija!
Bas su sredjena onako, po mjeri.
Post Reply