Policija!!!

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#51

Post by saviola »

MIŠICA wrote:
Comrad wrote:
MIŠICA wrote: Znači drot me je džaba "ribao"nekih pola sata :x .Da problem s drotovima bude veći mene zaustavljaju gdje stignu.Istina ja stvarno brzo vozim al neka me kazne koji puta pa ću valjda prestati,do sada ni jednu kaznu nisam platila za prekoračenje brzine.Baš danas se vraćam s posla i opet policajac(ko da izviruje).Ograničenje je bili 60km/h a ja sam vozila 105km/h.Tip me zaustavi reče dobar dan i okrenu se kolegi iznenađen:Hej pa ovo je žensko!Aja već "spremna za svađu "pa šta ako sam žensko?".On se nasmija i reče mi:Ništa gospođo samo malo usporite!Neko me dribla zbog punomoći a neko zbog brzine ništa! :-)
Treb'o ti je spucat' kaznu...ccc...presla si 40 km preko i ti bi se svadjala :-)
Ma vala nek mi je spuca ali mi se ne sviđa njihova ne kultura,ko da nemaju razreda škole.

pise se "nekultura" :D
gaius
Posts: 1017
Joined: 17/09/2004 10:33

#52

Post by gaius »

a inače je ku lturno voziti 45 preko ograničenja :)
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#53

Post by saviola »

MIŠICA wrote:
gaius wrote:a inače je ku lturno voziti 45 preko ograničenja :)
Da si napisao "kul turno",pogodio bi jer meni jeste "cool" brza vožnja,ali nije bitno.Poenta moje priče nije o prelasku ograničenja, nego o predrasudama policajaca, prema ženama kao vozačima(sporim).A vala imao je priliku, pa što me nije kaznio,ne bih bježala od nje.
:-)

pa mora da mnogo dobro izgledas kad ti je oprostio +45km/h :D :-)
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#54

Post by Comrad »

MIŠICA wrote:
gaius wrote:a inače je ku lturno voziti 45 preko ograničenja :)
Da si napisao "kul turno",pogodio bi jer meni jeste "cool" brza vožnja,ali nije bitno.Poenta moje priče nije o prelasku ograničenja, nego o predrasudama policajaca, prema ženama kao vozačima(sporim).A vala imao je priliku, pa što me nije kaznio,ne bih bježala od nje.
:-)
Pa meni licno nekako i nije cool vidjeti zenu da ga gari 130-140 kroz naseljeno mjesto, jednostavno ne znam - izgleda krkanski, to mi vise pristaje muskim racerima. :D
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#55

Post by JD »

MIŠICA wrote:...ccc...presla si 40 km preko i ti bi se svadjala :-)
Ma vala nek mi je spuca ali mi se ne sviđa njihova ne kultura,ko da nemaju razreda škole.[/quote]

pa imaju oni razreda, par razreda srednje skole. ali to nije dovoljno da budes drot, inace... kod nas moze sve.
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#56

Post by saviola »

JD wrote:
MIŠICA wrote:...ccc...presla si 40 km preko i ti bi se svadjala :-)
Ma vala nek mi je spuca ali mi se ne sviđa njihova ne kultura,ko da nemaju razreda škole.
pa imaju oni razreda, par razreda srednje skole. ali to nije dovoljno da budes drot, inace... kod nas moze sve.[/quote]



a koliko ti imas razreda kad pises "ne kultura"? :lol:
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#57

Post by Any »

MIŠICA wrote:
saviola wrote:
MIŠICA wrote: Da si napisao "kul turno",pogodio bi jer meni jeste "cool" brza vožnja,ali nije bitno.Poenta moje priče nije o prelasku ograničenja, nego o predrasudama policajaca, prema ženama kao vozačima(sporim).A vala imao je priliku, pa što me nije kaznio,ne bih bježala od nje.
:-)

pa mora da mnogo dobro izgledas kad ti je oprostio +45km/h :D :-)
O izgledu ne raspravljam,mogu ti samo reći da je izgled stvar ukusa,odnosno mišljenja od osobe do osobe.

P.S.Da ti bi vidjeti! :-) :D
ja sam cuo kad ga zene nagare :D da se klip najbolje razradi 8)
User avatar
68847
Posts: 894
Joined: 24/03/2006 21:59

#58

Post by 68847 »

Comrad wrote: Pa meni licno nekako i nije cool vidjeti zenu da ga gari 130-140 kroz naseljeno mjesto, jednostavno ne znam - izgleda krkanski, to mi vise pristaje muskim racerima. :D
Htjede rec': muskim krkanima?
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#59 Re: Policija!!!

Post by Edin H. »

BigBalabuto wrote:Ima li veci ublehara ili kako jedan na televiziji rece klosara sto otimaju raji novac????????
Ovo je vise necuveno umjesto da se bave kriminalom koga je na pasja preskakala ovdje kod nas oni pisu kazne na uplatnice radi gluposti zbog kojih te u normalnim zemljama policija upozori na nepravilnost

npr. meni upaljena bila pozicija a ne oborena svijetla u toku dana :roll: jer prekidac ima dvije pozicije i ostao na prvoj nisam registrovao i popusim 30Km naravno moras im i peti primjerak donjeti u roku od 8 dana jer inace udaraju kamatama po 20KM :x

A to je meni sta je drugima mogu samo da pomislim??????

A kad nalete na cele kose i kreze samo sto im kafu neplate pozdravljaju se sa njima kao da mu ga majka rodi :-?
Je li to ti imas nesto protiv Cele? :x
Post Reply