cisto informativno

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
hairly
Posts: 49
Joined: 27/01/2007 17:10
Location: Ze

#1 cisto informativno

Post by hairly »

moze li mi iko reci kakav ja nissan primera, valjal to ista? Ima li servisa u ili oko SA
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: cisto informativno

Post by chuchumbamayumbe »

hairly wrote:moze li mi iko reci kakav ja nissan primera, valjal to ista? Ima li servisa u ili oko SA
Imas ovlasteni servis na Cengic Vili i na Stupu, kooiko ja znam. Nema bas nesto puno Primera, ali naidje pokoja. Ne znam na koju godinu pikiras?
Ja nemam nikakva iskustva sa njima, imao sam poznanika koji je vozao Primeru 2.0 diesel, hvalio ju je i tako to, ali znas nase ljude. Slabo ce ti ko reci kada izvali 15-20k maraka da se zajebo.
Cini mi se da ima raje na forumu koji ce ti moci dati podrobniji odgovor.
ZorZ
Posts: 11
Joined: 03/05/2005 11:27
Location: daleko od kuce

#3 Re: cisto informativno

Post by ZorZ »

hairly wrote:moze li mi iko reci kakav ja nissan primera, valjal to ista? Ima li servisa u ili oko SA
Imam ja Primeru 2.0 TD (model 2000). Sto se auta tice, tu nema sta da se foliramo, auto je uredno, zahvalno i ne kvari se tek tako. Ja svoju imam vec godinu dana, osim ulja i filtera nisam imao potrebe da ista mijenjam.
Za servis se takodje snalazim, posto sam iz tuzlanskog kraja a tamo nema ovlasteni servis, odem u pouzdane servise, koje sam koristio i prije.
Mislim da ti je najblizi Nissan servis van BiH u Slavonskom Brodu i cuo sam da su regularni. Govorim van BiH jer mi je receno da su nasi dileri ograniceni sa servisiranjem, mogu uraditi one osnovne izmjene, ali kad vec dodje do onih preporucenih Nissan pregleda na 15.000, 30.000 i vise km, onda su tanki ...
Ako ti treba adresa iz S.Broda, javi ... ove dvije u SA vidim da imas ...
Pozdrav
hairly
Posts: 49
Joined: 27/01/2007 17:10
Location: Ze

#4 Re: cisto informativno

Post by hairly »

ZorZ wrote:
hairly wrote:moze li mi iko reci kakav ja nissan primera, valjal to ista? Ima li servisa u ili oko SA
Imam ja Primeru 2.0 TD (model 2000). Sto se auta tice, tu nema sta da se foliramo, auto je uredno, zahvalno i ne kvari se tek tako. Ja svoju imam vec godinu dana, osim ulja i filtera nisam imao potrebe da ista mijenjam.
Za servis se takodje snalazim, posto sam iz tuzlanskog kraja a tamo nema ovlasteni servis, odem u pouzdane servise, koje sam koristio i prije.
Mislim da ti je najblizi Nissan servis van BiH u Slavonskom Brodu i cuo sam da su regularni. Govorim van BiH jer mi je receno da su nasi dileri ograniceni sa servisiranjem, mogu uraditi one osnovne izmjene, ali kad vec dodje do onih preporucenih Nissan pregleda na 15.000, 30.000 i vise km, onda su tanki ...
Ako ti treba adresa iz S.Broda, javi ... ove dvije u SA vidim da imas ...
Pozdrav
E hvala ti kolega, al otpala je ta solucija. Prodata je primera koju sam htio uzet, pa sam uzeo renault lagunu. Vidicemo kako ce se pokazat
Post Reply