Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
jande87
Posts: 41
Joined: 07/01/2021 19:22

#26 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by jande87 »

allem_77 wrote: 09/01/2021 00:05
jande87 wrote: 08/01/2021 15:11 Sledeca je situacija.

Naseljeno mjesto ogranicenje 50h, puna linija, znak zabranjeno preticanje. Prilikom skretanja ulijevo u ulicu ima isprekidana linija.

Ja sam vozio i ispred mene nije bilo nikoga, a iza mene se momak sa BMW. Dao sam smigavac za skretanje ulijevo nekih 60 plus metara prije samog skretanja.
Pogled u retrovizor nema nikoga u lijevoj traci, pogled naprijed nema nikoga blago sam poceo skretati i puf BMW me udradio po sred mojih vrata.. preticao me.

Kada je izasao iz auta rekao je da je vidio zmigavac ulijevo ali da je utripovao da cu desno i da ce me naglo zabici sa lijeve strane.

Ko je po vama ovdje kriv. Alkohola kod mene nije bilo, za njega ne znam. Policija se postavila da sam ja kriv i svako moje sugerisanje da je vozac BMW prekrsio sledeca pravila:

1. Preticao po punoj liniji,
2. Preticao iako je imao znak zabranjeno preticanje,
3. Zapoceo preticanje iako je vidio zmigavac za skretanje ulijevo, sam je priznao i pred policajcem.
4. Preticao na raskrsnici
5. Vjerovatno je mozda i prekoracio ogranicenje sto ne mogu tvrditi 100%, vrata su mi skroz odvaljena i prag.

Povrijedjenih nije bilo.

Ko je kriv po vama?
Mogao si ti i stati kod te isprekidane i čekati žrtvu.
Odnosno blokirati saobraćaj.
Vozač iza tebe ima dvije mogućnosti.
Da te zaobiđe ili da čeka čitav dan.

On jednostavno na sudu može reći ovo što sam ja napisao. Da nije vidio žmigavac, da je čekao pet minuta... i kada je odlučio da te zaobiđe ti si naglo skrenuo u lijevo i blokirao ga.
Nemoguce. Npr. Imam 2 svjedoka sa sobom koji su bili u autu, iako su moji, opet su svjedoci. Ali eto kod nas je sve moguce.
jande87
Posts: 41
Joined: 07/01/2021 19:22

#27 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by jande87 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 08/01/2021 23:44 Žmigavac ne znači ništa niti te može spasiti krivice, to dobro zapamti ubuduće. Možeš voziti sa žmigavcem odavde do Mostara bez ograničenja i skretanja.

Da si krenuo na isprekidanoj ulijevo, onda bi se moglo pričati o njegovoj krivici jer te zveknuo sleđa. Ti si uzrok sudara u ovom slučaju, a ne bmw. Govnarija jeste, al tako je jbg.

Bmw će dobiti kaznu za preticanje preko pune, a ti ćeš dobiti kaznu za nepropisno presjecanje pune tj skretanje ulijevo, kao i titulu krivca za udes gdje će osig. kuća nadoknaditi troškove BMWu.

Ubuduće pazi kad skrećeš na punoj ulijevo.

Edit: tek sad vidim da spominješ isprekidanu liniju. Da li si baš tačno na isprekidanoj udaren? Nadam se da si dobro uslikao sve.
Da sam skrenuo na punoj ulijevo obojica bi gazili punu liniji i na taj nacin bi se izjednacili po tom prekrsaju i na osnovu toga bi priznao da sam kriv, iako on nije smio preticati, znaci imao je znak, ali nisam. Tacno me udario na sred raskrsnice.
A zmigavac itekako znaci, npr. Pogledaj pravilo kod preticanja kada se ne smije preticati.

A ovo sto je gore vjestak napisao da prekrsaj ne mozes izjednacavati sa uzrokom je glupost, 90 % udesa proizilazi iz cinjenja prekrsaja. Kao sto gore ovaj napisa da sam raskrsnici prosao kroz crveno i udario lika ko je skrece po tom pravilu je on kriv za udes a ja za crveno ili crveno ima jace znacenje od pune linije.
Beno
Posts: 421
Joined: 05/11/2011 00:29

#28 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Beno »

Pa zato i dolazi policija da radi uvidjaj ako ne mogu da se dogovore i zato se slika. Pa ako se ne slazes sa policajcem ides na sud. Nije policajac Tito da je njegova zadnja. Ako mislis da si upravu, valjda si slikao sve dobro i to je to. Zato i postoji sud. Ne odredjuje policajac jesi li kriv ili nisi.
Last edited by Beno on 09/01/2021 03:12, edited 1 time in total.
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#29 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by allem_77 »

jande87 wrote: 09/01/2021 00:39
allem_77 wrote: 09/01/2021 00:05
jande87 wrote: 08/01/2021 15:11 Sledeca je situacija.

Naseljeno mjesto ogranicenje 50h, puna linija, znak zabranjeno preticanje. Prilikom skretanja ulijevo u ulicu ima isprekidana linija.

Ja sam vozio i ispred mene nije bilo nikoga, a iza mene se momak sa BMW. Dao sam smigavac za skretanje ulijevo nekih 60 plus metara prije samog skretanja.
Pogled u retrovizor nema nikoga u lijevoj traci, pogled naprijed nema nikoga blago sam poceo skretati i puf BMW me udradio po sred mojih vrata.. preticao me.

Kada je izasao iz auta rekao je da je vidio zmigavac ulijevo ali da je utripovao da cu desno i da ce me naglo zabici sa lijeve strane.

Ko je po vama ovdje kriv. Alkohola kod mene nije bilo, za njega ne znam. Policija se postavila da sam ja kriv i svako moje sugerisanje da je vozac BMW prekrsio sledeca pravila:

1. Preticao po punoj liniji,
2. Preticao iako je imao znak zabranjeno preticanje,
3. Zapoceo preticanje iako je vidio zmigavac za skretanje ulijevo, sam je priznao i pred policajcem.
4. Preticao na raskrsnici
5. Vjerovatno je mozda i prekoracio ogranicenje sto ne mogu tvrditi 100%, vrata su mi skroz odvaljena i prag.

Povrijedjenih nije bilo.

Ko je kriv po vama?
Mogao si ti i stati kod te isprekidane i čekati žrtvu.
Odnosno blokirati saobraćaj.
Vozač iza tebe ima dvije mogućnosti.
Da te zaobiđe ili da čeka čitav dan.

On jednostavno na sudu može reći ovo što sam ja napisao. Da nije vidio žmigavac, da je čekao pet minuta... i kada je odlučio da te zaobiđe ti si naglo skrenuo u lijevo i blokirao ga.
Nemoguce. Npr. Imam 2 svjedoka sa sobom koji su bili u autu, iako su moji, opet su svjedoci. Ali eto kod nas je sve moguce.
Mislio sam da nema svjedoka. Zato sam naveo taj gore primjer.
Po meni ste obojica krivi. On malo više, jer je prekršio znak zabrane preticanja.
A ti što nisi u momentu skretanja pogledao u retrovizor. Sreća pa nije nikome ništa bilo. Osim materijalne štete.
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#30 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by vindfaker »

lahko je sad bit pametan nakon sto se sve desilo, al ipak treba provjerit sva 3 retrovizora i nema sanse da ne vidis ima li ko
c0de
Posts: 472
Joined: 27/05/2009 11:28

#31 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by c0de »

allem_77 wrote: 09/01/2021 00:32
c0de wrote: 09/01/2021 00:27
allem_77 wrote: 09/01/2021 00:05

Mogao si ti i stati kod te isprekidane i čekati žrtvu.
Odnosno blokirati saobraćaj.
Vozač iza tebe ima dvije mogućnosti.
Da te zaobiđe ili da čeka čitav dan.

On jednostavno na sudu može reći ovo što sam ja napisao. Da nije vidio žmigavac, da je čekao pet minuta... i kada je odlučio da te zaobiđe ti si naglo skrenuo u lijevo i blokirao ga.
I u 2 metra nabio 50km/h brzinu? Yeah... Mozda se i vratio da uzme zalet :lol:
Pa nema svjedoka. :D
Može reći da se zaustavio 100 metara iza njega.
Ima fizika i sudski vjestak. Ali nazalost, kakvo nam je pravosudje, sve se to moze kupiti novcem i iskriviti u ciju zelis korist...
jande87
Posts: 41
Joined: 07/01/2021 19:22

#32 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by jande87 »

Vjestak kojeg sam pitao za misljenje kaze da nije moja odgovornost jer mi je grubo narusena prednost, preticanje preko pune linije i znak zabranjeno preticanje + smigavac na vrijeme.
Vidjecemo sta ce biti, ovo ide na sud. A u najgorem slucaju ne mogu samo ja biti kriv iako sebe ne smatram krivim uopste.

Na stranu sve ali ko jos pretice u naseljeno mjesto preko pune linije gdje ima znak zabranjeno preticanje i jos na vrijeme uz dati zmigavac. Cista nasilnicka voznja zato se ne osjecam odgovornim. Da je meni puna linija bila sve bi priznao i plati i cao.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#33 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by mirsek »

jande87 wrote: 09/01/2021 09:19 Vjestak kojeg sam pitao za misljenje kaze da nije moja odgovornost jer mi je grubo narusena prednost, preticanje preko pune linije i znak zabranjeno preticanje + smigavac na vrijeme.
Vidjecemo sta ce biti, ovo ide na sud. A u najgorem slucaju ne mogu samo ja biti kriv iako sebe ne smatram krivim uopste.

Na stranu sve ali ko jos pretice u naseljeno mjesto preko pune linije gdje ima znak zabranjeno preticanje i jos na vrijeme uz dati zmigavac. Cista nasilnicka voznja zato se ne osjecam odgovornim. Da je meni puna linija bila sve bi priznao i plati i cao.
Upravo tako. Kako to da tvoj zmigavac nema vaznost ali eto ima vaznost od bmw-a(ako ga je uopste upalio) koji pretice kroz cisti prekrsaj.
User avatar
basicm
Posts: 10480
Joined: 16/01/2012 21:38

#34 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by basicm »

Ma ne mozes biti kriv nikako. On je preticanjem preko pune i nepostujuci tvoj zmigavac izazvao udes. Na sud ako ne moze drukcije.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#35 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by S4mpion »

Po logici ovih policajaca, niko nigdje ne bi smio skrenuti ulijevo, a na sve strane bismo imali lovce na lahke pare.
Livorno
Posts: 89
Joined: 31/07/2017 14:20

#36 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Livorno »

jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
zigson
Posts: 3030
Joined: 04/04/2015 22:17

#37 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by zigson »

Opaaa je li to istina. Ocekujem repliku i novi zaplet sad :lol:

@Livorno gdje je tacno bilo to pa da vidimo ima li znak ili ne hehehe. A i ako je covjek dao zmigavac dosta ranije kako on kaze da ce skrenuti ne znam kako nisi vidio kad si preticao, ili si kolonu preticao pa nisi stigao vidjeti. Hajde ne mozemo ovo nedoreceno ostaviti :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#38 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by bingov buraz »

Puna linija je sama po sebi znak zabrane preticanja,saobraćajni znak može a i ne mora biti.
c0de
Posts: 472
Joined: 27/05/2009 11:28

#39 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by c0de »

Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Jel X5 vozis ili je 320d
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#40 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by MorningStar »

Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Nista eto nac'i da znam.Ako nema znaka zabrane preticanja to puna linija nista :lol: samo obidji :lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#41 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Bullet Tooth Tony »

Logicno je, da ako je sa BMWom, nije dao zmigavac jer ta opcija ne postoji na BMWu :lol:
Livorno
Posts: 89
Joined: 31/07/2017 14:20

#42 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Livorno »

zigson wrote: 10/01/2021 00:48 Opaaa je li to istina. Ocekujem repliku i novi zaplet sad :lol:

@Livorno gdje je tacno bilo to pa da vidimo ima li znak ili ne hehehe. A i ako je covjek dao zmigavac dosta ranije kako on kaze da ce skrenuti ne znam kako nisi vidio kad si preticao, ili si kolonu preticao pa nisi stigao vidjeti. Hajde ne mozemo ovo nedoreceno ostaviti :lol:
Hrasnica, iz pravca famosa prema kruznom toku.
User avatar
drndalo
Posts: 22821
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#43 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by drndalo »

Opa, niko vise Golfa 4 ne vozi, samo XC-i, X5 i ostali xxx alati...
User avatar
Optimist
Posts: 13656
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#44 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Optimist »

Bullet Tooth Tony wrote: 10/01/2021 08:51 Logicno je, da ako je sa BMWom, nije dao zmigavac jer ta opcija ne postoji na BMWu :lol:
Nisi bio na proslom casu, BMW je preticao a drugo vozilo skretalo.
jande87
Posts: 41
Joined: 07/01/2021 19:22

#45 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by jande87 »

Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Haha kakav lik, nije to taj slucaj.
I u tvom slucaju ti si izazvao udes, gdje ces preko pune linije? Jos pretices kolonu auta i izazivas udes.
Da se ja pitam dobio bi 5 godina zabrane voznje i ponovno polaganje. Jos se branis, cuti i poklopi se. I da obavezno smrskanje BMW.
c0de
Posts: 472
Joined: 27/05/2009 11:28

#46 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by c0de »

Optimist wrote: 10/01/2021 10:59
Bullet Tooth Tony wrote: 10/01/2021 08:51 Logicno je, da ako je sa BMWom, nije dao zmigavac jer ta opcija ne postoji na BMWu :lol:
Nisi bio na proslom casu, BMW je preticao a drugo vozilo skretalo.
Pa mora dati zmigavac i kada pretice :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#47 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by un1ted »

Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Je li te stid? Sta da si ti bio u tom volvu s djecom?
Livorno
Posts: 89
Joined: 31/07/2017 14:20

#48 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Livorno »

jande87 wrote: 10/01/2021 11:04
Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Haha kakav lik, nije to taj slucaj.
I u tvom slucaju ti si izazvao udes, gdje ces preko pune linije? Jos pretices kolonu auta i izazivas udes.
Da se ja pitam dobio bi 5 godina zabrane voznje i ponovno polaganje. Jos se branis, cuti i poklopi se. I da obavezno smrskanje BMW.
Dva identicna udesa u par dana nisu slucajnost, ali dvije skoro iste price na forumu ne mogu biti slucajnost, jer nakon sto sam ja ispricao svoju pricu na forumu, ti registrujes novi account i otvaras zasebnu temu, i pricas svoju iskrivljenu verziju.
Livorno
Posts: 89
Joined: 31/07/2017 14:20

#49 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by Livorno »

un1ted wrote: 10/01/2021 11:12
Livorno wrote: 10/01/2021 00:29
jande87 wrote: 08/01/2021 22:37 Nisam nista potpisao. Zvali su me da pitaju jesam li razmislio da priznam, rek'o nista ne potpisujem i mozemo na sud.
A odvojili su nas prilikom davanja izjava i duvanja.
Kaze meni saobracajac, zmigavac? Zmigavac ne znaci nista.. on je samo pokazivac pravca, haha. I kao moze on reci da nisi dao zmigavac. Pa reko sad je rekao pred tobom da je vidio zmigavac.. Sto znaci ako ne bude u zapisniku zmigavac da mi namjestaju, a i ovako sam uvjeren.
Al imam svjedoke za zmigavac
I kad zelis sudsko odlucivanje, moras potpisati da zelis sudsko odlucivanje.
Ja mislim da si ti lik sa Volvom xc60 kojeg sam ja sa bmw udario na preticanju prije par dana. Puna linija jeste bila ali znak zabrane preticanja nije bio.
Lp i vidimo se na sudu
PS to sto ti je zena suvlasnica jedne ogromne kompanije, pomoglo ti je da ti na licu mjesta ne pisu nikakav prekrsaj, al na sudu to vise ne prolazi.
Je li te stid? Sta da si ti bio u tom volvu s djecom?
A sta da sam ja bio na skuteru i da mi je on presjekao putanju i da sam podlegao.
profatr
Posts: 440
Joined: 23/07/2016 07:01

#50 Re: Nezgoda prilikom skretanja ulijevo

Post by profatr »

"O da ti je BMW-e i ostalo sve ..." :D
Locked