Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#6876 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kB27 »

foxlife wrote: 21/07/2021 09:32
kB27 wrote: 21/07/2021 09:23 Skoda ce da se popravlja o svom trosku, Pezo lijepo naplati totalku i fura dalje. Steta sto ovaj sa Skodom nije preticao samo malo kasnije, da vidimo kako bi prosao u susretu sa ovom cisternom iza. Ona se ne bi sklanjala na trotoar.
Onda bi imali isti slucaj kao kdo vranduka
Ne bi isli povrijedjeni u bolnicu nego u bakije odmah a nasli bi se ovi branioci da kazu kako ne treba pisati o njima jer su mrtvi bili dobri i sl
Tj o vozacu bi tako pricali
Moguce, mada sumnjam da je bila bas tolika brzina ovdje... :run: Ali sigurno nije ispod 90-100. Octavia bas i nije kartonsko auto (ocito nije ni neka sreca), ali takodjer Pezo je ocito stajao ili se kretao jako malom brzinom (kad je vidio budalu sklonio se koliko je mogao). Da je i on vozio istom brzinom, dijelova bi bilo od Bistrika do Cobanije.

Kako god, ne bi mi ga sekunde zao bilo da je poljubio cisternu. I isto zelim svakome, pa i sebi ako ikad uradim neko slicno sranje.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6877 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

kB27 wrote: 21/07/2021 09:43
foxlife wrote: 21/07/2021 09:32

Onda bi imali isti slucaj kao kdo vranduka
Ne bi isli povrijedjeni u bolnicu nego u bakije odmah a nasli bi se ovi branioci da kazu kako ne treba pisati o njima jer su mrtvi bili dobri i sl
Tj o vozacu bi tako pricali
Moguce, mada sumnjam da je bila bas tolika brzina ovdje... :run: Ali sigurno nije ispod 90-100. Octavia bas i nije kartonsko auto (ocito nije ni neka sreca), ali takodjer Pezo je ocito stajao ili se kretao jako malom brzinom (kad je vidio budalu sklonio se koliko je mogao). Da je i on vozio istom brzinom, dijelova bi bilo od Bistrika do Cobanije.

Kako god, ne bi mi ga sekunde zao bilo da je poljubio cisternu. I isto zelim svakome, pa i sebi ako ikad uradim neko slicno sranje.
Par stranica prije smo imali forumasa koji tako ne misli al jbg
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#6878 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Seyfo »

Za Pežo 307 ima mnogo dijelova po otpadima, tako da obzirom da osiguranje kretena iz škode ima da mu plati, možda nađe računicu da ga krpi. Kabina je čitava, motora bar pola. Isti vrijedi i za škodilaka.
Inače upada u oči da je škodilak preticao na punoj i da je pežo pokušao da se skloni da izbjegne sudar. Sve to kad bi se uzelo u obzir, vozač škodilaka bi trebalo da bude osuđen po više osnova. Ali dabogda.
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#6879 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kB27 »

Vozac Skodilaka je, osim sto je idiot, takodjer i ocito jako nesposoban vozac. Koliko se covjek sa Pezoom sklonio u stranu, ovaj kreten se bez problema mogao provuci da ga i ne okrzne, cak i u slucaju da je vozilo koje je prestizao vozilo po samoj liniji - a vjerujem da nije. Covjek mu je doslovno ostavio 95% voznog dijela trake trake na raspolaganju. Vidi se po tome gdje se skuplja prasina i pijesak kuda se vozi a kuda ne.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6880 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

kB27 wrote: 21/07/2021 11:12 Vozac Skodilaka je, osim sto je idiot, takodjer i ocito jako nesposoban vozac. Koliko se covjek sa Pezoom sklonio u stranu, ovaj kreten se bez problema mogao provuci da ga i ne okrzne, cak i u slucaju da je vozilo koje je prestizao vozilo po samoj liniji - a vjerujem da nije. Covjek mu je doslovno ostavio 95% voznog dijela trake trake na raspolaganju. Vidi se po tome gdje se skuplja prasina i pijesak kuda se vozi a kuda ne.
Mozemo pretpostaviti da je i od udara pezo jos vise u stranu al ne vise od pola metra sto i dalje ostavlja prostora da ne bude ovakav sudar nego ako nista sudare se bocnim stranama a ne ovako skoro pa direktno
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#6881 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kB27 »

foxlife wrote: 21/07/2021 11:17
kB27 wrote: 21/07/2021 11:12 Vozac Skodilaka je, osim sto je idiot, takodjer i ocito jako nesposoban vozac. Koliko se covjek sa Pezoom sklonio u stranu, ovaj kreten se bez problema mogao provuci da ga i ne okrzne, cak i u slucaju da je vozilo koje je prestizao vozilo po samoj liniji - a vjerujem da nije. Covjek mu je doslovno ostavio 95% voznog dijela trake trake na raspolaganju. Vidi se po tome gdje se skuplja prasina i pijesak kuda se vozi a kuda ne.
Mozemo pretpostaviti da je i od udara pezo jos vise u stranu al ne vise od pola metra sto i dalje ostavlja prostora da ne bude ovakav sudar nego ako nista sudare se bocnim stranama a ne ovako skoro pa direktno
U sudaru ovog tipa zadnji kraj Pezoa je mogao hodati lateralno (sto se i vidi na slikama, jos vise je sklonjen sa ceste) ali prednji mislim da nije. Ali i to sto kazes, u najgorem slucaju bi se bocno "liznuli". O sposobnosti vozaca Skodilaka govori i to da je vozilo koje je prestizao u cijeloj situaciji ostalo neokrznuto. Sto znaci da je desno imao jos Bog zna koliko prostora, ali se odlucio da se skoro frontalno zabije u Pezo koji skoro pa stoji.

Kladim se da ovo nije bilo prestizanje jednog-dva vozila na punoj, ovo je bila voznja suprotnom trakom bar 200-300 metara. Za Haga.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6882 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

kB27 wrote: 21/07/2021 11:31
foxlife wrote: 21/07/2021 11:17

Mozemo pretpostaviti da je i od udara pezo jos vise u stranu al ne vise od pola metra sto i dalje ostavlja prostora da ne bude ovakav sudar nego ako nista sudare se bocnim stranama a ne ovako skoro pa direktno
U sudaru ovog tipa zadnji kraj Pezoa je mogao hodati lateralno (sto se i vidi na slikama, jos vise je sklonjen sa ceste) ali prednji mislim da nije. Ali i to sto kazes, u najgorem slucaju bi se bocno "liznuli". O sposobnosti vozaca Skodilaka govori i to da je vozilo koje je prestizao u cijeloj situaciji ostalo neokrznuto. Sto znaci da je desno imao jos Bog zna koliko prostora, ali se odlucio da se skoro frontalno zabije u Pezo koji skoro pa stoji.

Kladim se da ovo nije bilo prestizanje jednog-dva vozila na punoj, ovo je bila voznja suprotnom trakom bar 200-300 metara. Za Haga.
Ma znam da ne moze al eto i to da uzmemo kao okolnost opet ima prostora da se provuce i da se sto kazes liznu a ne ovako far u far
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#6883 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

kB27 wrote: 21/07/2021 11:31
foxlife wrote: 21/07/2021 11:17

Mozemo pretpostaviti da je i od udara pezo jos vise u stranu al ne vise od pola metra sto i dalje ostavlja prostora da ne bude ovakav sudar nego ako nista sudare se bocnim stranama a ne ovako skoro pa direktno
U sudaru ovog tipa zadnji kraj Pezoa je mogao hodati lateralno (sto se i vidi na slikama, jos vise je sklonjen sa ceste) ali prednji mislim da nije. Ali i to sto kazes, u najgorem slucaju bi se bocno "liznuli". O sposobnosti vozaca Skodilaka govori i to da je vozilo koje je prestizao u cijeloj situaciji ostalo neokrznuto. Sto znaci da je desno imao jos Bog zna koliko prostora, ali se odlucio da se skoro frontalno zabije u Pezo koji skoro pa stoji.

Kladim se da ovo nije bilo prestizanje jednog-dva vozila na punoj, ovo je bila voznja suprotnom trakom bar 200-300 metara. Za Haga.
+ velika je šansa da je vozač vozila kog je ovaj preticao refleksno pobjegao udesno, možda i kočio.
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#6884 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kB27 »

Laplace wrote: 21/07/2021 12:01
kB27 wrote: 21/07/2021 11:31

U sudaru ovog tipa zadnji kraj Pezoa je mogao hodati lateralno (sto se i vidi na slikama, jos vise je sklonjen sa ceste) ali prednji mislim da nije. Ali i to sto kazes, u najgorem slucaju bi se bocno "liznuli". O sposobnosti vozaca Skodilaka govori i to da je vozilo koje je prestizao u cijeloj situaciji ostalo neokrznuto. Sto znaci da je desno imao jos Bog zna koliko prostora, ali se odlucio da se skoro frontalno zabije u Pezo koji skoro pa stoji.

Kladim se da ovo nije bilo prestizanje jednog-dva vozila na punoj, ovo je bila voznja suprotnom trakom bar 200-300 metara. Za Haga.
+ velika je šansa da je vozač vozila kog je ovaj preticao refleksno pobjegao udesno, možda i kočio.
Da, mada ima i vozaca koji ne kontaju sta se desava ispred njih, a posebno ne iza i oko njih, ali to je bas rijetkost. Ko zna, mozda se Skodilak igrao ganje s nekim, pa taj neko se ubacio i odfurao a Skodilak poljubio Pezoa ni krivog ni duznog. Jer se nerijetko divlja tako u parovima ili grupicama. Preksinoc idem od Stupa prema gradu glavnom cestom, vidim Mini Cooper i Polo malo krivudaju i prave slalom izmedju auta (btw. ocajno im ide, ne mijenjas traku i stanes opet iza njih na narednom semaforu). Stanemo na semaforu kod Doma penzionera, Polo je pored mene a Mini ispred njega, ja pogledam u Polo kad neko im kuca na prozor - kontam migrant trazi markicu jer je tu na raskrsnici bio jos jedan. Kad ono ipak nije, nego policajac iz T-Roc-a koji stoji iza mene izasao, kucnuo im na prozor i rekao da stanu na prosirenje ispred McD-a. Nije valjda htio da se "ofira" rotacijom (nije bil ni potrebe), da moze dalje operisati na istoj dionici. :mrgreen: Kad je otisao nazad u auto, ja pogledam u Polo kad unutra dvije balavice. :zoka:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6885 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

kB27 wrote: 21/07/2021 12:09
Laplace wrote: 21/07/2021 12:01

+ velika je šansa da je vozač vozila kog je ovaj preticao refleksno pobjegao udesno, možda i kočio.
Da, mada ima i vozaca koji ne kontaju sta se desava ispred njih, a posebno ne iza i oko njih, ali to je bas rijetkost. Ko zna, mozda se Skodilak igrao ganje s nekim, pa taj neko se ubacio i odfurao a Skodilak poljubio Pezoa ni krivog ni duznog. Jer se nerijetko divlja tako u parovima ili grupicama. Preksinoc idem od Stupa prema gradu glavnom cestom, vidim Mini Cooper i Polo malo krivudaju i prave slalom izmedju auta (btw. ocajno im ide, ne mijenjas traku i stanes opet iza njih na narednom semaforu). Stanemo na semaforu kod Doma penzionera, Polo je pored mene a Mini ispred njega, ja pogledam u Polo kad neko im kuca na prozor - kontam migrant trazi markicu jer je tu na raskrsnici bio jos jedan. Kad ono ipak nije, nego policajac iz T-Roc-a koji stoji iza mene izasao, kucnuo im na prozor i rekao da stanu na prosirenje ispred McD-a. Nije valjda htio da se "ofira" rotacijom (nije bil ni potrebe), da moze dalje operisati na istoj dionici. :mrgreen: Kad je otisao nazad u auto, ja pogledam u Polo kad unutra dvije balavice. :zoka:
Dvije balavice to mi se svidja 😋

Al upravu si ovo sto se ganjaju
Uglavnom ili poznanici ili sasvim obicni koji se odluc3 trkati da pikazu ciji je veci

Ja sa semafora krenem normala za razliku od ostalih izgledam ko sumaher i odmah se nadje nekih trkaca koji bi se trkali nesto i sl a ja normalno krenuo
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#6886 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Gray »

Nije mi baš ova Škoda Octavia karavan za trkanja :-?
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#6887 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kB27 »

Slazem se, reklo bi se porodicno auto. A porodicni ljudi koji na takvom mjestu voze takvom brzinom i preticu na punoj... hmm mozda se i trkaju.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6888 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

Gray wrote: 21/07/2021 12:31 Nije mi baš ova Škoda Octavia karavan za trkanja :-?
Ne potcjenjuj nase trkace
Oni ce se trkati i u marutiju ako treba sa 0.2 motorom koji je tezak 5 tona samo da pokaze nesto
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#6889 Re: Crna hronika BH cesta

Post by S4mpion »

Mislim da je vozač Škode zasp'o za volanom, a, po oštećenjima, ne bih rek'o da se vozilo brzo.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6890 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 21/07/2021 14:02 Mislim da je vozač Škode zasp'o za volanom, a, po oštećenjima, ne bih rek'o da se vozilo brzo.
Moguce al cisti sumnjam u 5 popodne da neko zaspe al eto moguce je
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#6891 Re: Crna hronika BH cesta

Post by black_adrian »

možda je čovjek radio noćnu, pa nije spavao nikako cijeli dan..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6892 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

A mozda je i kreten kojem je idol sumaher pa je htio osvojiti veliku nagradu kurban bajrama
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#6893 Re: Crna hronika BH cesta

Post by black_adrian »

ko će znati sad to, možemo samo nagađati...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6894 Re: Crna hronika BH cesta

Post by foxlife »

Pa nagadjamo ti u jednu krajnost ja u drugu
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#6895 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Previse je prometno bilo tada jer sam naisla iza,mnogo auta nesto se jurca nabija na karambolku blica svrlja pegla krivine i ostalo,ako je preticala skoda to je debilizam debilicarski nista drugo jer je frekvencija bila povecana....bajramske radosti,naprcas 5 ljudi u auto i hajmo roki
User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#6896 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

Ja sam oko 16i15 isao tranzitom i bilo je guzve
noviclan
Posts: 10903
Joined: 31/10/2013 06:48

#6897 Re: Crna hronika BH cesta

Post by noviclan »

Login77777 wrote: 21/07/2021 09:29
kB27 wrote: 21/07/2021 09:23 Skoda ce da se popravlja o svom trosku, Pezo lijepo naplati totalku i fura dalje. Steta sto ovaj sa Skodom nije preticao samo malo kasnije, da vidimo kako bi prosao u susretu sa ovom cisternom iza. Ona se ne bi sklanjala na trotoar.
Ma na licu mjesta izvuci mjmuna iz auta i nalemati. Drugo ne poznaju. Huja mi se nafati kad vidim smrada da preko pune pretice a vozi kola od jedva sto konja.
Dovoljno je i 70 konja kad kreteni voze viber 40km/h
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#6898 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Image

Image
shandrprcSA
Posts: 9793
Joined: 23/02/2013 08:16

#6899 Re: Crna hronika BH cesta

Post by shandrprcSA »

sta je ovom narodu jebo majku...
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#6900 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote: 21/07/2021 19:46 Image

Image
Pogibija u Audiju?
Koliko je napredovala sigurnost u automobilu, mališa mu jebo znanje.
Post Reply