Problem nakon velikog servisa

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: Bobi, _BataZiv_0809

MikroBelaj

#26 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by MikroBelaj »

Da ga je odvuko u FR isto mu se pishe... :D
NediM17

#27 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by NediM17 »

Nista gore na svijetu, nego kad poslije majstora, moras ici majstoru.
Aethaercyn

#28 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

channel10 wrote:
Aethaercyn wrote:Nista nisu mogli naci. Kazu da je sve uredno. Jos kazu da je moguce da se ne mogu naviknuti na vozilo posle velikog servisa?!? Alo baaaa :-) :shock: Ako bi trebalo biti razlike, to je onda samo na bolje, a ne na gore.
Sutra pravac Tuzla, ovlasteni PUG servis. Nema druge.
Imam problem, a ovi ne znaju sta je. Ili znaju a prave se šabani.

A Karabaji koji je uletio u servis, neko je od radnika (ili je gazda) zvao prašinare. Dođoše ljudi, isto kao i da nisu. Ne ostavlja covjek nista. Je*e sve sto ulazi pod kucnu gredu. Sve sto prelazi kucni prag. Čak gazda rece sa ce ga tuziti za nanosenje dusevne boli, vrijedjanje idr. Ja sam oplako kad gazda to reče. Koji ciganluk majko mila. Kao u španskoj safunjari :mrgreen:
Bezveze se njemu smijes, a tebi se isto desava. Auto islo kako treba prije ostavljanja njima. Jos ti na kraju kazu da je sve ok, a vrlo dobro znas da nije ok.

Ne znas ni sta su radili na njemu. Jesu li jos sta skinuli i zamijenili dok su veliki servis radili?! Ti nisi bio tu i ne znas sta su radili. Niti ih mozes tuziti niti dokazati ovo ili ono, a oni to vrlo dobro znaju. I na kraju se smijes tom gore liku, a ti u istoj poziciji.
Ja se ne smijem liku, nego se smijem tom vlasniku servisa. Na njegovo lopovsko ponasanje, zakidanje i varanje. Još kaze da će lika tuziti :shock:
Gospodin koji je uletio u servis je pricao o povratu novca. Kaze, uradili ste nesto to niste trebali - nesto sto je bilo ispravno, vi ste kaze lafo radili reparaciju. I ako ste reparirali, problem je ostao isti. Kaze kako to nije primjećeno od strane vaših servisera/mehanicara.

Razumijem ja to sto pricas. Medjutim danas kada sam dotjerao auto, 90% vremena sam bio tu. Izvukao sam se samo da kafu popijem.
Aethaercyn

#29 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

MikroBelaj wrote:Nebih da budem surov,ali kad rece Peugeot,sve mi je bilo jasno.......
A šta to fali Peugeot-u? :roll:
Aethaercyn

#30 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

NediM17 wrote:Nista gore na svijetu, nego kad poslije majstora, moras ici majstoru.
E to ti je paša moj najgore.
amar1994

#31 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by amar1994 »

Aethaercyn wrote:
MikroBelaj wrote:Nebih da budem surov,ali kad rece Peugeot,sve mi je bilo jasno.......
A šta to fali Peugeot-u? :roll:
nije vw/audi o yeah :izet: :izet: :izet: :run:
konektovan

#32 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by konektovan »

Aethaercyn wrote:
NediM17 wrote:Nista gore na svijetu, nego kad poslije majstora, moras ici majstoru.
E zato ce moje sljedece auto biti svapcko, zbog ovih velemajstora. :mrgreen: Haj sto ne mogu ds naprave auto, vec se i ja razbolim cekajuci po servisu, niko grijanja nema kako treba. :mrgreen: Padne imunitet, prehlada, pisam svako pola sata, secer skoci, pritisak, i jos mi na kraju kazu, hebiga druze, ipak su to noviji motori, tesko je uspostaviti dijagnozu, a moj motor 13 godina star, i ugradjen u milione vozila. Ne bi mi bilo krivo da vozim kakvog infinitija, lexusa, hondu, ali hebeni francuz je u pitanju?! :mrgreen: :mrgreen:
amar1994

#33 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:

kvantna fizika ako nije 1,9 tdi u pitanju :run:

cast izuzetcima koji se potrude oko svakog motora i auta :) :thumbup:
drndalo

#34 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by drndalo »

Pa kako ce neko ko ne zna dijagnosticirati francuza sa 12 senzora znati svabu sa 17 senzora ? Tek tu imas da na*ebes...
bitanga_sa_otesa

#35 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:Po svemu sudeci, najbolji i najposteniji majstor ispade bitanga, cojek nikog nije zahebo po pricama forumasa?! :mrgreen: :thumbup:

Jos samo da ukine nama pojedinim sankcije, i bice kandidat za nobelovu nagradu. :mrgreen:
kako nisam,ja sam sviju zajebo u zivotu...a nagradu mi ispred nosa uze neki tokar iz pretisa,dervishalidovic...moracu se pocet borit i ja protiv antifasista....
O'zone
Globalni moderator
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#36 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by O'zone »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:Po svemu sudeci, najbolji i najposteniji majstor ispade bitanga, cojek nikog nije zahebo po pricama forumasa?! :mrgreen: :thumbup:

Jos samo da ukine nama pojedinim sankcije, i bice kandidat za nobelovu nagradu. :mrgreen:
kako nisam,ja sam sviju zajebo u zivotu...a nagradu mi ispred nosa uze neki tokar iz pretisa,dervishalidovic...moracu se pocet borit i ja protiv antifasista....
Bolje da si učio pjevat no šarafat :mrgreen:
bitanga_sa_otesa

#37 Re: Problem nakon velikog servisa

O'zone wrote: Bolje da si učio pjevat no šarafat :mrgreen:
a evo ucim pomalo,samo me hebe imao sam 2- iz muziĆkog... :(
O'zone
Globalni moderator
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#38 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by O'zone »

bitanga_sa_otesa wrote:

Ocjena nije bitna bitna je volja i popit po jaje ujutro radi glasnica. Malo nekih patriJotskih strofa i na konju si do ljetnih ferija taman ono koncert za raju iz dijaspore
HAVANA

#39 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by HAVANA »

bitanga_sa_otesa wrote:
Ja cu te ucit svirat i pjevat, a ti meni mjenjaj kvacila i zupcaste.
HAVANA

#40 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by HAVANA »

O'zone wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:

Ocjena nije bitna bitna je volja i popit po jaje ujutro radi glasnica. Malo nekih patriJotskih strofa i na konju si do ljetnih ferija taman ono koncert za raju iz dijaspore
Jebo ba jaje,stok i kisela i ko tifa.
O'zone
Globalni moderator

#41 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by O'zone »

Nakon dva štoka ko rahmetli Pavarotti :lol:
zli_hordas

#42 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by zli_hordas »

Nije srmota ni priznat da nesto ne znas.
konektovan

#43 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:

E tuga Boga mi,..
bitanga_sa_otesa

#44 Re: Problem nakon velikog servisa

HAVANA wrote: Ja cu te ucit svirat i pjevat, a ti meni mjenjaj kvacila i zupcaste.
moze eto dogovorili smo se :lol:
bitanga_sa_otesa

#45 Re: Problem nakon velikog servisa

O'zone wrote: Malo nekih patriJotskih strofa i na konju si do ljetnih ferija taman ono koncert za raju iz dijaspore
odoh i ja majko ,bosnu brani TI
NediM17

#46 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by NediM17 »

konektovan wrote:
Aethaercyn wrote:
E zato ce moje sljedece auto biti svapcko, zbog ovih velemajstora. :mrgreen: Haj sto ne mogu ds naprave auto, vec se i ja razbolim cekajuci po servisu, niko grijanja nema kako treba. :mrgreen: Padne imunitet, prehlada, pisam svako pola sata, secer skoci, pritisak, i jos mi na kraju kazu, hebiga druze, ipak su to noviji motori, tesko je uspostaviti dijagnozu, a moj motor 13 godina star, i ugradjen u milione vozila. Ne bi mi bilo krivo da vozim kakvog infinitija, lexusa, hondu, ali hebeni francuz je u pitanju?! :mrgreen: :mrgreen:
Ako mozes druze novo, pa makar i Dacia, i onda si makar 100-150 hiljada miran da te nece nista jebavati i da neces hodati po kvazi majstorima.

Jedini polovnjak sa kojim sam bio rahat je bio Nissan Bluebird 2.0 dizel, sve drugo je jebavalo u mozak, pa makar na sitno. Grije se disk, zakovalo grijanje, prosupljio se mali hladnjak grijanja, otiso stabilizator, senzor ABS-a..., ma bjezi.
Aethaercyn

#47 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

amar1994 wrote::lol: :lol: :lol:

kvantna fizika ako nije 1,9 tdi u pitanju :run:
:D :D :D :D :thumbup:
Aethaercyn

#48 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

O'zone wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1192399101

:mrgreen:
Aethaercyn

#49 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by Aethaercyn »

Da javim samo da je problem bio u vakum crijevu. Prilikom radu su ga najvjerovatnije zakacili.
U ov. servisu su takodjer pregledali kako je odradjen veliki servis, sve je pomijenjano sto "ulazi" u veliki servis, osim ulja i filtera.
Rekli su mi i to da moram zamijenjeniti rashladnu tečnost!?! A na fakturi od servisa gdje sam radio servis pise da je zamijenjeno (4 litra G12-ke) :? WTF
Izgleda da su me jebnuli i tu :-)
Savjetovali su mi da to odradim kod njih mali servis posto je neka lafo akcija. Odbio sam posto imam jos nekih cca 5k preci (mijenjam svakih 10k - Total QUARTZ 9000 ulje 5w40 + svi filteri). Zadnji put mijenjao krajem januara.

E sada odo malo do ovog servisa da vidim kako to oni mijenjaju rashladnu tecnost. Ja mislim da je bilo isprazni moju iz sistema, vrati ponovo i reci da je mijenjano :D Naravno, naplati na kraju :D
konektovan

#50 Re: Problem nakon velikog servisa

Post by konektovan »

Aethaercyn wrote:Da javim samo da je problem bio u vakum crijevu. Prilikom radu su ga najvjerovatnije zakacili.
U ov. servisu su takodjer pregledali kako je odradjen veliki servis, sve je pomijenjano sto "ulazi" u veliki servis, osim ulja i filtera.
Rekli su mi i to da moram zamijenjeniti rashladnu tečnost!?! A na fakturi od servisa gdje sam radio servis pise da je zamijenjeno (4 litra G12-ke) :? WTF
Izgleda da su me jebnuli i tu :-)
Savjetovali su mi da to odradim kod njih mali servis posto je neka lafo akcija. Odbio sam posto imam jos nekih cca 5k preci (mijenjam svakih 10k - Total QUARTZ 9000 ulje 5w40 + svi filteri). Zadnji put mijenjao krajem januara.

E sada odo malo do ovog servisa da vidim kako to oni mijenjaju rashladnu tecnost. Ja mislim da je bilo isprazni moju iz sistema, vrati ponovo i reci da je mijenjano :D Naravno, naplati na kraju :D

Pa to se zove recikliranje, ispusti tvoju tecnost, poslije je vrati, ako treba i dopuni sustem, ko i sa klimom. :D :D :D
Post Reply