Nova Suzuki vitara

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37288
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#701 Re: Nova Suzuki vitara

Post by bitanga_sa_otesa »

vauvau wrote: Može li se naručiti s plinom vitara?
nemam pojma ,nisam se bas interesovao za te sepete...
User avatar
nepass1
Posts: 9664
Joined: 06/07/2017 07:35

#702 Re: Nova Suzuki vitara

Post by nepass1 »

basicm wrote:stavi onda hayabusu umjesto vitare, bice razlika jos veca.
Nema smisla, I ti to znas, ali se pravis.

Ja jos nisam vidio da je neko negativno pisao o vitari, mozda neke zamjerke ali ne kao mane. Za pare koje traze odlican, I jedan od najboljih za obnovu voznog parka na nivou drzave. Nama trebaju budzet auti, mogla je Dacia to uraditi ali se pokondirili.
ima i vitara mana, zatvaranje gepeka moras malo jace krhnuti inace ga ne zatvori, ako zelis visoko da sjedis zaboravi na ogledalo na sofersajbi, jednostavno ne moze se podici da bi vidio zadnju sofersajbu, malo su i sjedista kratka za nad visocije (prostor za noge) u fl verziji ih jos skratili, valjda indijcima taman :D ubacivanje u rikverc nekad nece od prve, mora se ponovo stisnuti kvacilo i onda ubaci.
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#703 Re: Nova Suzuki vitara

Post by konektovan »

Throttle wrote:Ja mislim da je neko razvuko drugom stotku na testu ako je moguce i izbjegao saltanje pa je rezultat do 100 bolji nego deklarisani
Je li ima neko pravilo kako ga saltati do stoje???
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#704 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

Trebaš ugraditi polovnu plinsku instalaciju tad se brže šalta, i okačit na retrovizor komad visočke sudžuke :roll:
r_faruk
Posts: 4684
Joined: 20/01/2003 00:00

#705 Re: Nova Suzuki vitara

Post by r_faruk »

vauvau wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
NediM17 wrote:
Dere, dere. Mogu misliti kako bi ga tek sad oderao, nakon sto ga je pregazilo vrijeme. :lol:
na plin il na benzin?
Može li se naručiti s plinom vitara?
moze u ac boras...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#706 Re: Nova Suzuki vitara

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
Throttle wrote:Ja mislim da je neko razvuko drugom stotku na testu ako je moguce i izbjegao saltanje pa je rezultat do 100 bolji nego deklarisani
Je li ima neko pravilo kako ga saltati do stoje???
Recimo da je glupost vrtit dizel do crvenog jer gubis ubrzanje,ja kad bi ovo mjerio,nabio bi gas na 4500 i krenuo bi iz druge i tako jebao auto za sva vremena :D
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#707 Re: Nova Suzuki vitara

Post by konektovan »

condy wrote:Trebaš ugraditi polovnu plinsku instalaciju tad se brže šalta, i okačit na retrovizor komad visočke sudžuke :roll:
Ne znam cemu takav komentar?!
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#708 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

konektovan wrote:
condy wrote:Trebaš ugraditi polovnu plinsku instalaciju tad se brže šalta, i okačit na retrovizor komad visočke sudžuke :roll:
Ne znam cemu takav komentar?!
Pa diskusija je oko stvari gdje se nema šta polemisat. Fabrika kako kaže i za jedan i za drugi, tako je. Šta dalje diskutovat kako ko šalta i sl. ??? Tvrdit da auto ubrzava daleko bolje nego što u fabričkim specifikacijama piše a za drugo auto da ono ide sporije nego što fabrika kaže i to puno sporije, a ovo nisu male razlike, i onda još diskutovati oko toga kako to neko može postići sa brzim šaltanjem, koji je bolji, kojem je sorry veći si l. neozbiljno je pa moj prethodni komentar shvati samo kao sarkazam na te gluposti.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#709 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Bakir1 »

condy wrote: moj prethodni komentar shvati samo kao sarkazam na te gluposti.
sarkazam u pokusaju.........
sta bi ti trebao biti za mene jer si trenutno iz zenice?,
okaci komad armature na audija ;-)
NediM17
Posts: 21640
Joined: 05/11/2009 11:49

#710 Re: Nova Suzuki vitara

Post by NediM17 »

condy wrote:
NediM17 wrote:
condy wrote:Ide, ide bolje kad ga testira i šalta Hamo sa polovnom plinskom instalacijom :D

To je klasična kopija priče vlasnika potrošenih vozila i praznih mozgova, ocam kako ide, Suzuki dere Audija, ocam.... :lol: :lol:
Dere, dere. Mogu misliti kako bi ga tek sad oderao, nakon sto ga je pregazilo vrijeme. :lol:

Jedino sto je vise potroseno od tvog truHlexa je tvoj plivadonski mozak.
Ma nema sumnje da dere, posebno kad ga gazi poletni čovjek od pet i kusur banki, brzih moždanih rekacija i kad ga on počne da pritišĆe ima da leti i da preskače Audije....i druge švabe. A on sav sretan, pjeni ko mali cuko kad vidi komad mesa :roll: :D
"Poletni covjek od pet i kusur banki" za razliku od tebe jos uvijek ima ocuvanu mozdanu funkciju i zna sta i koliko moze.Punih 36 godina za volanom, bez udesa hvala Bogu, postuje zakon, vozi po ogranicenjima za razliku od neizivljenih kockoglavih papancica upitnog IQ-a u polovnim, neregistrovanim, tehnicki neispravnim truljama sto kontaju da su nenadjebivi. Tebi valjda ona hava u gradu celika izjela sivu mozdanu masu, ako je uopste bilo u kockastoj glavi.
Nedokazan si i sirov ko visocka pecenica sto je Hamic susi u pauzi izmedju probnih voznji.
Dolazis na teme, seres, pljujes, prosipas nekakav hejt. Nikad nista smisleno, konstruktivno, stalno nesto antiprotivan. Onaj vau vau simpatican lik za razliku od tebe, troluje, zajebava i zabavlja forumske mase.
Prestani zagadjivati teme koje su ljudi otvorili da razmjenjuju misljenja, iskustva. Ono dodje prica o garanciji, o ovlastenim servisima, o diskovima, plocicama, felgama, servisnim planovima, a u zivotu nije nogom krocio u isti. Otvoris fino sebi temu, a i ne moras eno ti "pitamo mehaniĆare" pa objasnjavaj ljudima kako se uklanja katalizator, kako DPF off, kako se blindira EGR posto si to vec garant odradio na truljoberu.
Zivim za dan kad ce eko test postati eliminatoran i rijesiti nas trovaca, da i nasa djeca disu cisti zrak.A do tada ces valjda i ovaj reciprocni bilateralni sporazum sa Japanom o slobodnoj trgovini zavrsiti pa ce biti povoljnih novih auta. :lol:

Stop smecu i smetljarima
Throttle
Posts: 12969
Joined: 10/06/2016 12:35

#711 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Throttle »

konektovan wrote:
Throttle wrote:Ja mislim da je neko razvuko drugom stotku na testu ako je moguce i izbjegao saltanje pa je rezultat do 100 bolji nego deklarisani
Je li ima neko pravilo kako ga saltati do stoje???
Nema, samo ako su duge brzine neka auta mogu navuci drugom stotku pa ne izgube nista na saltanju u trecu. Nekom je opet zao da ga zavrce u crveno pa prije stotke salta trecu i onda imas sekundu-dvije losiji rezultat
User avatar
sime_cipol
Posts: 16249
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#712 Re: Nova Suzuki vitara

Post by sime_cipol »

Bakir1 wrote:
condy wrote: moj prethodni komentar shvati samo kao sarkazam na te gluposti.
sarkazam u pokusaju.........
sta bi ti trebao biti za mene jer si trenutno iz zenice?,
okaci komad armature na audija ;-)
Gas masku :skoljka:


P.S. sarkazam 8-)
Throttle
Posts: 12969
Joined: 10/06/2016 12:35

#713 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Throttle »

NediM17 wrote:[ Tebi valjda ona hava u gradu celika izjela sivu mozdanu masu
Sve mi diraj, zagadjenje nemoj :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#714 Re: Nova Suzuki vitara

Post by konektovan »

Throttle wrote:
konektovan wrote:
Throttle wrote:Ja mislim da je neko razvuko drugom stotku na testu ako je moguce i izbjegao saltanje pa je rezultat do 100 bolji nego deklarisani
Je li ima neko pravilo kako ga saltati do stoje???
Nema, samo ako su duge brzine neka auta mogu navuci drugom stotku pa ne izgube nista na saltanju u trecu. Nekom je opet zao da ga zavrce u crveno pa prije stotke salta trecu i onda imas sekundu-dvije losiji rezultat

To ima dvije teorije, ne zna mogucnosti vozils ili mu zao goriva, motora,...... :mrgreen:
Throttle
Posts: 12969
Joined: 10/06/2016 12:35

#715 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Throttle »

Sasut će se :mrgreen:
Friško ulje uvijek, na radnoj temperaturi i radi mu šta hoćeš. Ako se saspe, i bio je za otpada :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#716 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

Bakir1 wrote:
condy wrote: moj prethodni komentar shvati samo kao sarkazam na te gluposti.
sarkazam u pokusaju.........
sta bi ti trebao biti za mene jer si trenutno iz zenice?,
okaci komad armature na audija ;-)
Pa nas nije stid onoga što jesmo :) :) :skoljka:

Šta nas ima biti stid što smo imali tvornicu, toliki broj zaposlenih i tada i sad, toliko toga izgradili i ovdje i na drugim mjestima, pravimo čelik, industrija, tako i vama to što ste prepoznatljivi po sudžuki, koži, ništa loše u tome nema ??? Neko čelik, neko sudžuku!
Last edited by condy on 21/01/2019 15:16, edited 1 time in total.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#717 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Bakir1 »

pa dobro malo si mutav po obicaju...
bespredmetno je trositi slova na taj slučaj iz te perspektive.
kada vec editujes, suho meso nikada nije bilo pokretac bilo cega vezanog za visoko, industrija koja je vezana za visoko je jako drugacije tematike, ali u skorojevic fazonu jest suho meso je od cega ja hljeb zaradjujem ;-)
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#718 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

Ja, imate i piramide šta ima s njima jeste li otkopali :D

Mutavo je tvrditi da onaj Ford koji prodajes da valja da je bez ulaganja i da mu kilometri na satu nista ne znace. A skoro dosao do 400 hiljada km :)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#719 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Bakir1 »

Zajebo si se jako ;-)
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#720 Re: Nova Suzuki vitara

Post by konektovan »

Condy, od danas si za mene Mr.Edit ili Ms Edita..... :mrgreen:
MLogo se u zadnje vreme edituješ. :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#721 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

U sta sam se bakire zajebo ? Da je onaj Ford nezatrpan grob ili da nema piramida u Visokom ??? Bajkovite price pucas kako su kilometri samo broj i nista vise da bi se prodalo auto...a vamo lafo prosipas pricu o necijim percepcijama o vama visocacima
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#722 Re: Nova Suzuki vitara

Post by Bakir1 »

Pa kad te neko ogoli pokazes bez raznih cp koliko si supalj...
Taj Ford nije moj sunce moje inteligentno iz okolice Teslića, ja znam taj auto i vlasnika, sa prodajom tog auta ja nemam nista, Bakir je moje ime a ne Mahir....
Voditi diskusiju s tobom a da su percepcija je suho meso i piramide bi mogao moj sin od 5 godina.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#723 Re: Nova Suzuki vitara

Post by condy »

konektovan wrote:Condy, od danas si za mene Mr.Edit ili Ms Edita..... :mrgreen:
MLogo se u zadnje vreme edituješ. :mrgreen:
Nista nemam editovat sve sto sad mislim, mislio sam i prije sto godina :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37288
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#724 Re: Nova Suzuki vitara

Post by bitanga_sa_otesa »

evo jedan sto je mijenjao ulje redovno 120.000 predjenih :lol: :lol: :lol:
Image
kilometri su samo broj...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#725 Re: Nova Suzuki vitara

Post by amar1994 »

condy wrote:
Šta nas ima biti stid što smo imali tvornicu, toliki broj zaposlenih i tada i sad, toliko toga izgradili i ovdje i na drugim mjestima, pravimo čelik, industrija, tako i vama to što ste prepoznatljivi po sudžuki, koži, ništa loše u tome nema ??? Neko čelik, neko sudžuku!
zato smo mi donacije u Sarajevu dobili,ljepota nam :) :izet:
Post Reply