Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#1 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by shlauf »

vettel wrote:Citam danas clanak udes bio na brzoj ceti 2x kombi, jedan kamio i A4. cesto idem tom cesto i kontam ''pa Boze na sta ovo lici''. Neko se od nadleznih idiota sjetio skinut sloj ionako loseg asvalta i ograniciti brzinu na 80kmh. IZ pravca Blazuja cesta je blago receno katastrofa. na 80kmh imas osjecaj da ce te izbacit prva krivina, jer auto bukvalno poskakuje. A sto je najgore nasi sumaheri na toj cesti propuhuju motore i procepljuju dizne.
Zaboravio si i EGR ventil. :D
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#2 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by goran16v »

Tim propuhivacima treba samo dati dobar i ispravan auto da provezu istom brzinu da vide kako to izgleda i a onda da vide u kakvim se oni grobovima qurce.
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#3 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by sorcerer »

goran16v wrote:Tim propuhivacima treba samo dati dobar i ispravan auto da provezu istom brzinu da vide kako to izgleda i a onda da vide u kakvim se oni grobovima qurce.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by goran16v »

Ha ja, ako ima ista u glavi skontace kako je blizu onom svijetu i nece nikad vise.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#5 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by johntra »

Piše u Avazu da je ovaj kamiondžija kriv, divljao sa istim...mislim, smiješno ga nazvati kamiondžijom, lik ima 21 godinu...a isto tako, onaj sa kombijem stajao sa strane i istovarao robu negdje tamo ka Plandištu...kroz razvaljenu ogradu...
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#6 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by sorcerer »

cesto vidjam razne papane na toj dionici da stoje pola u desnoj traci pola na travi i nesto tu rade....a murija stoji preko puta s radarom i bas ih briga ......nevidjeni papanluk i javasluk....
User avatar
drugtito2011
Posts: 2889
Joined: 01/08/2011 18:45

#7 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by drugtito2011 »

Pa te iste kamiondžije divljaju po gradu tokom dana, i niko ništa.

Prije 15-tak dan sam oko 5.30 ujutro bio kod muzeja i vido kako kamiondžije voze. Izmedju 2 trake, najmanje 80 km/h.

Kamiondžije + Schumacheri, gore ne može
Last edited by drugtito2011 on 23/09/2013 14:50, edited 1 time in total.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#8 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by goran16v »

Pa to je upravo i apsurd na nasim cestama, svima onima koji zive od volana, taksistima, komercijalistima, kamiondzijama, dostavljacima, vozacima itd itd bi trebalo biti u interesu da se to vise postuju saobr. propisi, pocevsi od njih samih, jer to njihov posao cini laskim, a sto je puno bitnije sigurnijim ali jok.... ako neko nemilice krsi pravila to su upravo oni jer se vode plitkim rezonom ako zive od volama dozvoljeno im je sve!
frankwhite
Posts: 169
Joined: 27/05/2009 13:07
Location: Sarajevo

#9 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by frankwhite »

sorcerer wrote:cesto vidjam razne papane na toj dionici da stoje pola u desnoj traci pola na travi i nesto tu rade....a murija stoji preko puta s radarom i bas ih briga ......nevidjeni papanluk i javasluk....
ja sam cesto tu vidjao pjesake da prelaze preko autoputa, iako ima nadvoznjak...
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#10 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by Brus Lee »

shlauf wrote:
vettel wrote:Citam danas clanak udes bio na brzoj ceti 2x kombi, jedan kamio i A4. cesto idem tom cesto i kontam ''pa Boze na sta ovo lici''. Neko se od nadleznih idiota sjetio skinut sloj ionako loseg asvalta i ograniciti brzinu na 80kmh. IZ pravca Blazuja cesta je blago receno katastrofa. na 80kmh imas osjecaj da ce te izbacit prva krivina, jer auto bukvalno poskakuje. A sto je najgore nasi sumaheri na toj cesti propuhuju motore i procepljuju dizne.
Zaboravio si i EGR ventil. :D
I onaj PDF filter
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#11 Re: Brza cesta Ilidza- Blazuj !!!

Post by sorcerer »

frankwhite wrote:
sorcerer wrote:cesto vidjam razne papane na toj dionici da stoje pola u desnoj traci pola na travi i nesto tu rade....a murija stoji preko puta s radarom i bas ih briga ......nevidjeni papanluk i javasluk....
ja sam cesto tu vidjao pjesake da prelaze preko autoputa, iako ima nadvoznjak...
a tu su probili ogradu da mogu prelazit ko u svom selu sto su prelazili po makadamu....
Post Reply