nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20626 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

izvrsni direktor wrote: 27/04/2021 14:45
tempuser wrote: 27/04/2021 14:39
drug_profi wrote: 27/04/2021 08:40 A ima li registarske tablice ovaj relijaš? Zar se ovakva vozila smiju koristiti u cestovnom saobraćaju?
Napisah ranije, prvobitni reli i jeste bio zabava za entuzijaste, obični automobili na običnim cestama, a vremenom je evoluiralo u namjenske WRC bolide i mjerenje vremena na zatvorenim etapama. Da bi održali osnovne predispozicije relija vozaći vezne dionice izmežu etapa vize normalnim cestama. Vrijeme se ne mjeri ali imaju rok do kad se moraju pojaviti na sljedećoj etapi. Upravo zbog toga se radi proizvodnja cestovnih verzija homologacija tih auta da bi ih mogli registrovati. Svaki WRC je regularno registrovan i ima tablice.
Loeb je u Švedkoj 2008. na veznoj dionici platio kaznu za prekoračenje:

Image

ima li snimak kako je autom odgurao svedskog policajca?
Ima, a ispod komentari da je švedski drot glup! :D
User avatar
Laplace
Posts: 10394
Joined: 19/11/2012 18:37

#20627 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Optimist wrote: 27/04/2021 08:35
spreca wrote: 27/04/2021 06:50
Ti nevidis nista lose u tome sto je htio pogaziti policajca? nista maljem nego na americki nacin,odmah govna upucat i zaboli me kurac za WRCeom
Jesi upoznat sa cijelim dogadjajem?
Dogovorio se sa vozacem BMWa te su popunili evropski izvjestaj. Nakon toga je dosla policija.
I vozac BMWa tvrdi da su ga policajci bez potrebe htjeli zadrzati jer su se njih dvojica sve vec bili dogovorili.
Onda je gaženje policajca sasvim OK. Znači, da znam, ako se popuni EU obrazac onda slobodno gazi policiju.
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20628 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Laplace wrote: 28/04/2021 09:47
Onda je gaženje policajca sasvim OK. Znači, da znam, ako se popuni EU obrazac onda slobodno gazi policiju.
Izvlacis iz konteksta isto kao Goran.
User avatar
Laplace
Posts: 10394
Joined: 19/11/2012 18:37

#20629 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Optimist wrote: 28/04/2021 10:09
Laplace wrote: 28/04/2021 09:47
Onda je gaženje policajca sasvim OK. Znači, da znam, ako se popuni EU obrazac onda slobodno gazi policiju.
Izvlacis iz konteksta isto kao Goran.
Dobro, malo... Neću više.

Kako god, neopravdano je onako se ponašati premapolicajcu sve i da jesu popunili EU obrazac. Malo je momku proradio ego.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#20630 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by S4mpion »

Baš me zanima jesu li policajci znali engleski, jer, ako nisu, to je baš frustrirajuće, ne znaš jel' te zaustavila policija ili crveni kmeri.
User avatar
Laplace
Posts: 10394
Joined: 19/11/2012 18:37

#20631 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

S4mpion wrote: 28/04/2021 12:55 Baš me zanima jesu li policajci znali engleski, jer, ako nisu, to je baš frustrirajuće, ne znaš jel' te zaustavila policija ili crveni kmeri.
Ako su nabadali engleski, ko zna šta su čovjeku rekli pa je poludio.
User avatar
Laplace
Posts: 10394
Joined: 19/11/2012 18:37

#20632 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

tempuser wrote: 27/04/2021 14:39
drug_profi wrote: 27/04/2021 08:40 A ima li registarske tablice ovaj relijaš? Zar se ovakva vozila smiju koristiti u cestovnom saobraćaju?
Napisah ranije, prvobitni reli i jeste bio zabava za entuzijaste, obični automobili na običnim cestama, a vremenom je evoluiralo u namjenske WRC bolide i mjerenje vremena na zatvorenim etapama. Da bi održali osnovne predispozicije relija vozaći vezne dionice izmežu etapa vize normalnim cestama. Vrijeme se ne mjeri ali imaju rok do kad se moraju pojaviti na sljedećoj etapi. Upravo zbog toga se radi proizvodnja cestovnih verzija homologacija tih auta da bi ih mogli registrovati. Svaki WRC je regularno registrovan i ima tablice.
Loeb je u Švedkoj 2008. na veznoj dionici platio kaznu za prekoračenje:

Image

A u Meksiku ga zbog tehničke neispravnosti mal nisu isključili iz saobraćaja.

A jest' ga razvalio u Meksiku... Ubiće ga mama kad se vrati kući.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20633 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 10:09
Laplace wrote: 28/04/2021 09:47
Onda je gaženje policajca sasvim OK. Znači, da znam, ako se popuni EU obrazac onda slobodno gazi policiju.
Izvlacis iz konteksta isto kao Goran.
Cokiš ga ti Goranu! :D
Prvo, BMW nije jedina šteta, nastradala je i "društvena" imovina. S kim se Ogier ta to dogovorio?
Drugi i da nije, ako ti je drot reka da staneš, moraš stati taman da si onome bubreg donirao.
Odvalio si glupost sa , nema tu šta da se vadi iz konteksta.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20634 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Laplace wrote: 28/04/2021 19:34
S4mpion wrote: 28/04/2021 12:55 Baš me zanima jesu li policajci znali engleski, jer, ako nisu, to je baš frustrirajuće, ne znaš jel' te zaustavila policija ili crveni kmeri.
Ako su nabadali engleski, ko zna šta su čovjeku rekli pa je poludio.
Prije jedno 5-6 god. stigne nas kod Podaca neka tuka u PL, dođoše dva mlada policajca, engleski obojici jako dobar.
Ako je sjećam pomenuli su nešto da je to obaveza zbog turista.
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20635 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

tempuser wrote: 28/04/2021 21:29
Optimist wrote: 28/04/2021 10:09
Laplace wrote: 28/04/2021 09:47
Onda je gaženje policajca sasvim OK. Znači, da znam, ako se popuni EU obrazac onda slobodno gazi policiju.
Izvlacis iz konteksta isto kao Goran.
Cokiš ga ti Goranu! :D
Prvo, BMW nije jedina šteta, nastradala je i "društvena" imovina. S kim se Ogier ta to dogovorio?
Drugi i da nije, ako ti je drot reka da staneš, moraš stati taman da si onome bubreg donirao.
Odvalio si glupost sa , nema tu šta da se vadi iz konteksta.
Sta ti ono napisa da je policija Loeba zamalo uhapsila u Mexicu zbog tehnicke neispravnosti?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20636 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 21:59
tempuser wrote: 28/04/2021 21:29
Optimist wrote: 28/04/2021 10:09

Izvlacis iz konteksta isto kao Goran.
Cokiš ga ti Goranu! :D
Prvo, BMW nije jedina šteta, nastradala je i "društvena" imovina. S kim se Ogier ta to dogovorio?
Drugi i da nije, ako ti je drot reka da staneš, moraš stati taman da si onome bubreg donirao.
Odvalio si glupost sa , nema tu šta da se vadi iz konteksta.
Sta ti ono napisa da je policija Loeba zamalo uhapsila u Mexicu zbog tehnicke neispravnosti?
Ne uhapsila nego isključila iz saobraćaja. Imaš klip pa gledaj, valjda tolko znaš...
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20637 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

tempuser wrote: 28/04/2021 22:03
Optimist wrote: 28/04/2021 21:59
tempuser wrote: 28/04/2021 21:29

Cokiš ga ti Goranu! :D
Prvo, BMW nije jedina šteta, nastradala je i "društvena" imovina. S kim se Ogier ta to dogovorio?
Drugi i da nije, ako ti je drot reka da staneš, moraš stati taman da si onome bubreg donirao.
Odvalio si glupost sa , nema tu šta da se vadi iz konteksta.
Sta ti ono napisa da je policija Loeba zamalo uhapsila u Mexicu zbog tehnicke neispravnosti?
Ne uhapsila nego isključila iz saobraćaja. Imaš klip pa gledaj, valjda tolko znaš...
I sta se desilo na kraju tog klipa?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20638 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 22:04
tempuser wrote: 28/04/2021 22:03
Optimist wrote: 28/04/2021 21:59

Sta ti ono napisa da je policija Loeba zamalo uhapsila u Mexicu zbog tehnicke neispravnosti?
Ne uhapsila nego isključila iz saobraćaja. Imaš klip pa gledaj, valjda tolko znaš...
I sta se desilo na kraju tog klipa?
Šta kažu na 1.05 pa nadalje, zbog čega na 1,25 Elena mlatara rukama i pita drota šta treba da radi kad nema više točkova, od sreće...? :D
Ti baš iz glupsti u glupost... To što se desilo na kraju je bila jedina opcija da ih ne isključe iz saobraćaja, nisu mogli pustiti da sami idu na 3 točka i onaj da visi na autu.
Last edited by tempuser on 28/04/2021 22:11, edited 1 time in total.
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20639 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

tempuser wrote: 28/04/2021 22:06
Optimist wrote: 28/04/2021 22:04
tempuser wrote: 28/04/2021 22:03

Ne uhapsila nego isključila iz saobraćaja. Imaš klip pa gledaj, valjda tolko znaš...
I sta se desilo na kraju tog klipa?
Šta kažu na 1.05 pa nadalje, zbog čega na 1,25 Elena mlatara rukama i objašnjava da nemaju više točkova, od sreće...? :D
Ti baš iz glupsti u glupost...
Vidi se odavno ko ovdje mlati gluposti.

Na kraju klipa dobija policijsku pratnju da ide prema svome timu mehanicara na narednom brzincu. Nikakvo iskljucenje se nije desilo koje ti toliko potenciras.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20640 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 22:10
tempuser wrote: 28/04/2021 22:06
Optimist wrote: 28/04/2021 22:04

I sta se desilo na kraju tog klipa?
Šta kažu na 1.05 pa nadalje, zbog čega na 1,25 Elena mlatara rukama i objašnjava da nemaju više točkova, od sreće...? :D
Ti baš iz glupsti u glupost...
Vidi se odavno ko ovdje mlati gluposti.

Na kraju klipa dobija policijsku pratnju da ide prema svome timu mehanicara na narednom brzincu. Nikakvo iskljucenje se nije desilo koje ti toliko potenciras.
Da li ti razumiješ šta Elena govori drotu? Editovao sam post iznad pa pročitaj,a i da ti napišem:
- Que tengo que hacer? No tiene ruelda, no tiene nada! - Šta treba da radim? Nema točka, nema ničega?
Baš onako sretno djeluje što ih drotovi zadržavaju! :lol: :lol: :lol: :lol:
I da ti ponovim, bilo im je ili isključenje ili pratnja jer ih nisu smjeli pustiti onako da nastave.
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije, a štetu na javnog rasvjeti itd ćemo regulisat preko zadruge?
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20641 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

tempuser wrote: 28/04/2021 22:18
Optimist wrote: 28/04/2021 22:10
tempuser wrote: 28/04/2021 22:06

Šta kažu na 1.05 pa nadalje, zbog čega na 1,25 Elena mlatara rukama i objašnjava da nemaju više točkova, od sreće...? :D
Ti baš iz glupsti u glupost...
Vidi se odavno ko ovdje mlati gluposti.

Na kraju klipa dobija policijsku pratnju da ide prema svome timu mehanicara na narednom brzincu. Nikakvo iskljucenje se nije desilo koje ti toliko potenciras.
Da li ti razumiješ šta Elena govori drotu? Editovao sam post iznad pa pročitaj,a i da ti napišem:
- Que tengo que hacer? No tiene ruelda, no tiene nada! - Šta treba da radim? Nema točka, nema ničega?
Baš onako sretno djeluje što ih drotovi zadržavaju! :lol: :lol: :lol: :lol:
I da ti ponovim, bilo im je ili isključenje ili pratnja jer ih nisu smjeli pustiti onako da nastave.
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije?
Ti si ovdje jedini dokazani strucnjak u editovanju.

I jesi li vidio na kraju kako se policija odnosi prema reli vozacu, prema jednom svjetskom takmicenju koje je doslo u njihovu zemlju??
Koji su ti mangupi policajci, mjesto da ga iskljuce kao neispravnog i zovnu slepu, oni mu jos dodijele pocasnu pratnju da vozi do svojih mehanicara, bez pola auta.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20642 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 22:24
tempuser wrote: 28/04/2021 22:18
Optimist wrote: 28/04/2021 22:10

Vidi se odavno ko ovdje mlati gluposti.

Na kraju klipa dobija policijsku pratnju da ide prema svome timu mehanicara na narednom brzincu. Nikakvo iskljucenje se nije desilo koje ti toliko potenciras.
Da li ti razumiješ šta Elena govori drotu? Editovao sam post iznad pa pročitaj,a i da ti napišem:
- Que tengo que hacer? No tiene ruelda, no tiene nada! - Šta treba da radim? Nema točka, nema ničega?
Baš onako sretno djeluje što ih drotovi zadržavaju! :lol: :lol: :lol: :lol:
I da ti ponovim, bilo im je ili isključenje ili pratnja jer ih nisu smjeli pustiti onako da nastave.
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije?
Ti si ovdje jedini dokazani strucnjak u editovanju.

I jesi li vidio na kraju kako se policija odnosi prema reli vozacu, prema jednom svjetskom takmicenju koje je doslo u njihovu zemlju??
Koji su ti mangupi policajci, mjesto da ga iskljuce kao neispravnog i zovnu slepu, oni mu jos dodijele pocasnu pratnju da vozi do svojih mehanicara, bez pola auta.
Vidio sam, ležerno priča na radiostanicu, dok ovaj vrišti i pjeni što gubi vrijeme, ali se ne junači da ne poštuje naredbu i da ode, jer bi mu tu bio i kraj!
Da ponovim:
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije, a štetu na javnog rasvjeti itd ćemo regulisat preko zadruge? :lol: :lol: :lol:
I onda vadiona, nemote vaditi iz konteksta... *ebo obdanište za ovo! :D
JCecotto
Posts: 246
Joined: 29/12/2020 23:35

#20643 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by JCecotto »

I sta bi na kraju ?
Ode li Loeb ili ih privedose ?
Znam da bi ih ti priveo, mozda bi ih i mariso, to nije upitno.
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20644 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

tempuser wrote: 28/04/2021 22:27
Optimist wrote: 28/04/2021 22:24
tempuser wrote: 28/04/2021 22:18

Da li ti razumiješ šta Elena govori drotu? Editovao sam post iznad pa pročitaj,a i da ti napišem:
- Que tengo que hacer? No tiene ruelda, no tiene nada! - Šta treba da radim? Nema točka, nema ničega?
Baš onako sretno djeluje što ih drotovi zadržavaju! :lol: :lol: :lol: :lol:
I da ti ponovim, bilo im je ili isključenje ili pratnja jer ih nisu smjeli pustiti onako da nastave.
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije?
Ti si ovdje jedini dokazani strucnjak u editovanju.

I jesi li vidio na kraju kako se policija odnosi prema reli vozacu, prema jednom svjetskom takmicenju koje je doslo u njihovu zemlju??
Koji su ti mangupi policajci, mjesto da ga iskljuce kao neispravnog i zovnu slepu, oni mu jos dodijele pocasnu pratnju da vozi do svojih mehanicara, bez pola auta.
Vidio sam, ležerno priča na radiostanicu, dok ovaj vrišti i pjeni što gubi vrijeme, ali se ne junači da ne poštuje naredbu i da ode, jer bi mu tu bio i kraj!
Da ponovim:
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije, a štetu na javnog rasvjeti itd ćemo regulisat preko zadruge? :lol: :lol: :lol:
I onda vadiona, nemote vaditi iz konteksta... *ebo obdanište za ovo! :D
I na kraju ode kao predsjednik pod policijskom pratnjom dalje.
To je ono sto ti nikad neces shvatiti jer je to izvan tvojih mogucnosti.
User avatar
Optimist
Posts: 13649
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20645 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

JCecotto wrote: 28/04/2021 22:32 I sta bi na kraju ?
Ode li Loeb ili ih privedose ?
Znam da bi ih ti priveo, mozda bi ih i mariso, to nije upitno.
Goran bi mu sve zabranio, a time vjerovatno i zatvorio vrata za dalje takmicenje jednog takvog prvenstva u zemlji.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20646 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

JCecotto wrote: 28/04/2021 22:32 I sta bi na kraju ?
Ode li Loeb ili ih privedose ?
Znam da bi ih ti priveo, mozda bi ih i mariso, to nije upitno.
Šta god da je bilo nije se niko qurčio pred drotovima.
MUP RH je ispao vrlo fer, pustili su ga da odveze reli do kraja. Za ono su mu mogli odmah uzeti MVD do okončanja postupka,a onda bi mogao qurcu svirati!
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20647 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Optimist wrote: 28/04/2021 22:34
tempuser wrote: 28/04/2021 22:27
Optimist wrote: 28/04/2021 22:24

Ti si ovdje jedini dokazani strucnjak u editovanju.

I jesi li vidio na kraju kako se policija odnosi prema reli vozacu, prema jednom svjetskom takmicenju koje je doslo u njihovu zemlju??
Koji su ti mangupi policajci, mjesto da ga iskljuce kao neispravnog i zovnu slepu, oni mu jos dodijele pocasnu pratnju da vozi do svojih mehanicara, bez pola auta.
Vidio sam, ležerno priča na radiostanicu, dok ovaj vrišti i pjeni što gubi vrijeme, ali se ne junači da ne poštuje naredbu i da ode, jer bi mu tu bio i kraj!
Da ponovim:
I šta kaže klixov stručnjak, dogovorio se Ogier sa likom iz BMW-a pa ne treba poštovati naredbe policije, a štetu na javnog rasvjeti itd ćemo regulisat preko zadruge? :lol: :lol: :lol:
I onda vadiona, nemote vaditi iz konteksta... *ebo obdanište za ovo! :D
I na kraju ode kao predsjednik pod policijskom pratnjom dalje.
To je ono sto ti nikad neces shvatiti jer je to izvan tvojih mogucnosti.
Jok, eto trebali su ih pustiti da sami nastave na 3 toočka i da jedan visi s prozora???? :lol: :lol: :lol:
Za tebe noćas sky is the limit! :D
Da još jednom ponovimo:
"by Optimist » 27/04/2021 08:35
Dogovorio se sa vozacem BMWa te su popunili evropski izvjestaj. Nakon toga je dosla policija.
I vozac BMWa tvrdi da su ga policajci bez potrebe htjeli zadrzati jer su se njih dvojica sve vec bili dogovorili."
Spuca mene lik i protjera kroz tuđu ogradu, dođe policija i ja kažem dogovorili smo se nas dvojica, nema te vi šta ovde da radie, a onaj nek ga puši za ogradu!
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#20648 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Svaka steta na javnoj povrsini, a i privatnoj, mora biti dokumentovana i nadoknadjena. Ne mozes tek tako otici s lica mjesta nesrece jer si se dogovorio s nekim. A za ovo guranje policajca s autom je za zatvora. Primjera radi sudaris se s vozilom i ostetite tramvajsko stajaliste. Boli nekoga kurac za stetom na vasem autu, a stanicu ces morati platiti!
JCecotto
Posts: 246
Joined: 29/12/2020 23:35

#20649 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by JCecotto »

@tempuser

Ja stvarno ne branim Ogiera, nego ti tamo negdje pokusah pribliziti okolnosti koje bas nisu crno - bijele.
Ponijelo ga jeste definitivno, a i pregonio je sto bi rekli papci, ali zanemarujete okolnosti, a i kolicinu adrenalina. On je ba ljudi na takmicenju i drago mi je da si pucanstvu pojasnio kako se i u kojim uslovima reli vozi.
Nije to nkakav saner, niti ulicni trkac po kojima svi pljujete / pljujemo i zaista ne pripada u ovu temu.
Pogrijesio je i eto fasovao.

Kod mene postoji neka subjektivna empatija koju od vas zaista ne ocekujem, jer vi jednostavno ne mozete shvatiti sta on radi i cime se bavi ta 3 dana.

On ne vozi djecu u obdaniste, pa da su mu razum i rezon ukljuceni na 140%, kao tebi ili meni, ili bilo kome ovdje, svako jutro.
Opet cete nesto nakalemiti na ovo, a ja ne znam fakat otkud mi motiv da i ovo pisem.

Zivili.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#20650 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

JCecotto wrote: 28/04/2021 22:48 @tempuser

Ja stvarno ne branim Ogiera, nego ti tamo negdje pokusah pribliziti okolnosti koje bas nisu crno - bijele.
Ponijelo ga jeste definitivno, a i pregonio je sto bi rekli papci, ali zanemarujete okolnosti, a i kolicinu adrenalina. On je ba ljudi na takmicenju i drago mi je da si pucanstvu pojasnio kako se i u kojim uslovima reli vozi.
Nije to nkakav saner niti ulicni trkac po kojima svi pljujete / pljujemo i zaista ne pripada u ovu temu.
Pogrijesio je i eto fasovao.

Kod mene postoji neka subjektivna empatija koju od vas zaista ne ocekujem, jer vi jednostavno ne mozete shvatiti sta on radi i cime se bavi ta 3 dana.

On ne vozi djecu u obdaniste, pa da su mu razum i rezon ukljuceni na 140%, kao meni ili tebi ili bilo kome ovdje svako jutro.
Opet cete nesto nakalemiti na ovo, a ja ne znam otud mi motiv da i ovo pisem.

Zivili.
Ako ga ne braniš čemu elaborat?
Čuj on na takmičenju, adrenalin?!?!?
I ja sam svaki dan na takmičenju, s posla - na posao, arenalin, hoću li stići na vrijeme il penali za kašnjenje, jel mogu i ja drota preko haube da prevrnem? Il da kažem, posl'o me Asim?
Aaaaaa, šta sve nećeš pročitati ovdje...!?!?!? :lol: :lol: :lol:
Nije šaner niti ulicni trkac, ali se ponio k'o da jest i to onaj najniže kategorije!
Ne znam ni ja, moraš biti baš posebno motivisan da ovakve stvari napišeš! :D :D :D :D
Last edited by tempuser on 28/04/2021 23:01, edited 1 time in total.
Post Reply