nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 10474
Joined: 16/01/2012 21:38

#19551 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Ja sam jucer dva auta pa onda kasnije i sljeper preko pune pretekao, spori bili. Sta sam ja, a sta oni?

Nemojte se umlacivati i fino se zabavljajte.
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#19552 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vindfaker »

Evolution_IV wrote: 30/11/2020 14:10 preletio sam i sa ovim par puta kad sam zurio :D

sreca imam korpu nazad,pa nem oze ispast nista :lol:

najgore su seronje sa poluraspalim autima i SUV-ima kad uspore na 2km/h,fol cuva nesto :run:
pa tebi ako se zuri i ako ti se ne cuva auto ti cetvrtom preko lezeceg i preskoci me, ja cu polahko..

p.s. nisam guslac, al preko lezeceg uvijek lagano idem
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19553 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Kakav mangup moras biti pa preci onaj lezeci prije unitrade-ove radnje, mislim da se pijacna zove ulica, s 30kmh.. ja ne znam sta je ono.. prelazim i ja ove vece vecom brzinom, gori su ovi mali.. Uz dalmatinsku, mali bijeli, odvaljuje :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#19554 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by un1ted »

Problem je što vozači prelaze istom brzinom na svakom od lezecih. Pa nije isti onaj sa 20cm i onaj s 2, al hajde, to je 10 sekundi, ko ih sisha :bih:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19555 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mirsek wrote: 30/11/2020 14:39
Koje na forumu, sto ti fino pedagoski objasnim da ne mozes ljudima direktno ili indirektno govoriti da su debili zato sto ti sve zivo smeta ? Jer, prvo, vjerovatno neces biti u pravu a drugo dosta ljudi nece da trpi tudje frustracije,na forumu a pogotovo uzivo, bez da mu barem uzvrati istom mjerom.
o đesi pedagože,ne prepoznah te .
dosta ljudi ne trpi istinu koju ja napisem i prepoznaju se u istoj pa im onda proradi ego i dobiju muda skriveni iza nicka pa onda pocnu pisati nebuloze .
nemam ja frustracija,meni samo smetaju oni sto mi onemogucavaju slobodno kretanje i trose moje vrijeme uzalud..cak nisam jedini u tome ,ima na forumu jos normalne raje kojima isto to smeta ,samo ne zele ulaziti u diskusiju s budalama...
mnogi su ćuneri meni online prijetili i svasta pisali pa kad me sretnu uzivo pokunje se ,valjda im nestane slova il nemaju tastature...zamisli samo nekoga ko je spreman sjesti u neku konzervu s kavezom i juriti 120-150 po okukama i onda zamisli da li je njega strah nekih nikogovica i cyber mangupa koji mu uzivo ne smiju prici da se pozdrave ,ali na forumu smiju napisati svasta... sto se tice tih uzivo mangupa bilo je i njih sto su mahali i izlazili iz auta da fol nesto prijete,pa su se brzo vratili .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19556 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

STARx wrote: 30/11/2020 15:18 Kakav mangup moras biti pa preci onaj lezeci prije unitrade-ove radnje, mislim da se pijacna zove ulica, s 30kmh.. ja ne znam sta je ono..
taj je jedan od jebenijih u gradu.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19557 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 15:22
STARx wrote: 30/11/2020 15:18 Kakav mangup moras biti pa preci onaj lezeci prije unitrade-ove radnje, mislim da se pijacna zove ulica, s 30kmh.. ja ne znam sta je ono..
taj je jedan od jebenijih u gradu.
Izlio ga je domacinski.. :-D
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#19558 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirsek »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 15:21
mirsek wrote: 30/11/2020 14:39
Koje na forumu, sto ti fino pedagoski objasnim da ne mozes ljudima direktno ili indirektno govoriti da su debili zato sto ti sve zivo smeta ? Jer, prvo, vjerovatno neces biti u pravu a drugo dosta ljudi nece da trpi tudje frustracije,na forumu a pogotovo uzivo, bez da mu barem uzvrati istom mjerom.
o đesi pedagože,ne prepoznah te .
dosta ljudi ne trpi istinu koju ja napisem i prepoznaju se u istoj pa im onda proradi ego i dobiju muda skriveni iza nicka pa onda pocnu pisati nebuloze .
nemam ja frustracija,meni samo smetaju oni sto mi onemogucavaju slobodno kretanje i trose moje vrijeme uzalud..cak nisam jedini u tome ,ima na forumu jos normalne raje kojima isto to smeta ,samo ne zele ulaziti u diskusiju s budalama...
mnogi su ćuneri meni online prijetili i svasta pisali pa kad me sretnu uzivo pokunje se ,valjda im nestane slova il nemaju tastature...zamisli samo nekoga ko je spreman sjesti u neku konzervu s kavezom i juriti 120-150 po okukama i onda zamisli da li je njega strah nekih nikogovica i cyber mangupa koji mu uzivo ne smiju prici da se pozdrave ,ali na forumu smiju napisati svasta... sto se tice tih uzivo mangupa bilo je i njih sto su mahali i izlazili iz auta da fol nesto prijete,pa su se brzo vratili .
Ne znam sto mi se opisujes, ne interesuje me uopste sta radis u stvarnosti, vec komentarisem tvoje ponasanje na forumu. Samo ti govorim da ti to ponasanje uzivo ne moze proci, to vjerovatno znas i sam pa ovdje po forumu vrijedjas i prosipas agresivu.
Ima stotine nacina da izneses svoje misljenje, ti to vecinom vremena radis kroz omalovazavanje ili vrijedjanje drugih vozaca, opet kazem, to nije u redu i ne znam sta hoces, da ti svako suti jer znas neke majstorije oko auta. I odakle ti pravo, pa eto i da govoris istinu, da nekog vrijedjas ? Koliko ti imas prekrsaja i kazni iza sebe, jesi li perfektno vozio i vozis od pocetka do dan danas, sve po PS-u ? Jesi malo morgen, nema takvog vozaca.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13254
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#19559 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Evolution_IV »

vindfaker wrote: 30/11/2020 14:56
Evolution_IV wrote: 30/11/2020 14:10 preletio sam i sa ovim par puta kad sam zurio :D

sreca imam korpu nazad,pa nem oze ispast nista :lol:

najgore su seronje sa poluraspalim autima i SUV-ima kad uspore na 2km/h,fol cuva nesto :run:
pa tebi ako se zuri i ako ti se ne cuva auto ti cetvrtom preko lezeceg i preskoci me, ja cu polahko..

p.s. nisam guslac, al preko lezeceg uvijek lagano idem
idem drugom preko svakog bez ili sa gasom...a stajanje,vjecno ubacivanje u prvu i gmizanje preko lezecih mi ide na qrc,kontas sad??

jebe mi se sto je neki cuner stavio 19" felgu i spustio auto do asfalta ili cuva poluraspali mercedes/audi/bmw(jer nema za lafete i slicno),necu da kocim bez potrebe :-)
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#19560 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vindfaker »

Evolution_IV wrote: 30/11/2020 15:46
vindfaker wrote: 30/11/2020 14:56
Evolution_IV wrote: 30/11/2020 14:10 preletio sam i sa ovim par puta kad sam zurio :D

sreca imam korpu nazad,pa nem oze ispast nista :lol:

najgore su seronje sa poluraspalim autima i SUV-ima kad uspore na 2km/h,fol cuva nesto :run:
pa tebi ako se zuri i ako ti se ne cuva auto ti cetvrtom preko lezeceg i preskoci me, ja cu polahko..

p.s. nisam guslac, al preko lezeceg uvijek lagano idem
idem drugom preko svakog bez ili sa gasom...a stajanje,vjecno ubacivanje u prvu i gmizanje preko lezecih mi ide na qrc,kontas sad??

jebe mi se sto je nik cuner stavio 19" felgu i spustio auto do asfalta,necu da kocim bez potrebe :-)
a pa dobro onda idem i ja drugom preko svakog al ne bas ni brzo
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13254
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#19561 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Evolution_IV »

vindfaker wrote: 30/11/2020 15:48


a pa dobro onda idem i ja drugom preko svakog al ne bas ni brzo
:thumbup:
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19562 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Evolution_IV wrote: 30/11/2020 15:46
vindfaker wrote: 30/11/2020 14:56
Evolution_IV wrote: 30/11/2020 14:10 preletio sam i sa ovim par puta kad sam zurio :D

sreca imam korpu nazad,pa nem oze ispast nista :lol:

najgore su seronje sa poluraspalim autima i SUV-ima kad uspore na 2km/h,fol cuva nesto :run:
pa tebi ako se zuri i ako ti se ne cuva auto ti cetvrtom preko lezeceg i preskoci me, ja cu polahko..

p.s. nisam guslac, al preko lezeceg uvijek lagano idem
idem drugom preko svakog bez ili sa gasom...a stajanje,vjecno ubacivanje u prvu i gmizanje preko lezecih mi ide na qrc,kontas sad??

jebe mi se sto je neki cuner stavio 19" felgu i spustio auto do asfalta ili cuva poluraspali mercedes/audi/bmw(jer nema za lafete i slicno),necu da kocim bez potrebe :-)
Moze ga preletit, pa lafeti nece biti nista.. Najvise trpe opruge, a zbog zamora materijala i korozije, znaju puknut.. Doduse, ne od lezeceg.. Nije mazda, pa da otpadne lafeta.. :D Pogotovo e, s, ml, gl, glk.. vise stete moze nanijeti ako udari u podvozje, ovjesu nista.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19563 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mirsek wrote: 30/11/2020 15:43
Ne znam sto mi se opisujes, ne interesuje me uopste sta radis u stvarnosti, vec komentarisem tvoje ponasanje na forumu. Samo ti govorim da ti to ponasanje uzivo ne moze proci, to vjerovatno znas i sam pa ovdje po forumu vrijedjas i prosipas agresivu.
Ima stotine nacina da izneses svoje misljenje, ti to vecinom vremena radis kroz omalovazavanje ili vrijedjanje drugih vozaca, opet kazem, to nije u redu i ne znam sta hoces, da ti svako suti jer znas neke majstorije oko auta. I odakle ti pravo, pa eto i da govoris istinu, da nekog vrijedjas ? Koliko ti imas prekrsaja i kazni iza sebe, jesi li perfektno vozio i vozis od pocetka do dan danas, sve po PS-u ? Jesi malo morgen, nema takvog vozaca.
istina nije vrijedjanje ...ja nigdje nisam napisao da sam ja uzoran vozac i da nemam kazni :roll:
imam 11 kazni za 25 godina voznje ,od toga jedno crveno 1996,jedan udes u kojem me opalila glupaca na parkingu u mostaru (ja stajao ona se zabila u mene i kao obostrana krivica).ostalo su mandatne kazne za parking,istekao pp aparat,prestrojavanje i 2 x radar za manje od 20 prekoracenja .zadnju kaznu sam platio 2017.upecao me jedan od ovih sto su uhapseni kod ine na stupu ,jurio sam 71 (a mozda i nisam jurio toliko) :shock: i htio da se dogovaramo ,ja mu rekao ko si ti da se ja s tobom dogovaram pisi nalog.

koliko ti imas kazni??
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#19564 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirsek »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 15:58
mirsek wrote: 30/11/2020 15:43
Ne znam sto mi se opisujes, ne interesuje me uopste sta radis u stvarnosti, vec komentarisem tvoje ponasanje na forumu. Samo ti govorim da ti to ponasanje uzivo ne moze proci, to vjerovatno znas i sam pa ovdje po forumu vrijedjas i prosipas agresivu.
Ima stotine nacina da izneses svoje misljenje, ti to vecinom vremena radis kroz omalovazavanje ili vrijedjanje drugih vozaca, opet kazem, to nije u redu i ne znam sta hoces, da ti svako suti jer znas neke majstorije oko auta. I odakle ti pravo, pa eto i da govoris istinu, da nekog vrijedjas ? Koliko ti imas prekrsaja i kazni iza sebe, jesi li perfektno vozio i vozis od pocetka do dan danas, sve po PS-u ? Jesi malo morgen, nema takvog vozaca.
istina nije vrijedjanje ...ja nigdje nisam napisao da sam ja uzoran vozac i da nemam kazni :roll:
imam 11 kazni za 25 godina voznje ,od toga jedno crveno 1996,jedan udes u kojem me opalila glupaca na parkingu u mostaru (ja stajao ona se zabila u mene i kao obostrana krivica).ostalo su mandatne kazne za parking,istekao pp aparat,prestrojavanje i 2 x radar za manje od 20 prekoracenja .zadnju kaznu sam platio 2017.upecao me jedan od ovih sto su uhapseni kod ine na stupu ,jurio sam 71 (a mozda i nisam jurio toliko) :shock: i htio da se dogovaramo ,ja mu rekao ko si ti da se ja s tobom dogovaram pisi nalog.

koliko ti imas kazni??
To je tvoja istina, nije svacija, to moras biti svjestan.
Ja isto imam dosta kazni,manje od 10 koliko se sjecam ali meni nisu debili svi koji se ne ponasaju kako sam ja zamislio, niko nije bezgresan niti sam ja uvijek u pravu.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19565 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mirsek wrote: 30/11/2020 16:14 meni nisu debili svi koji se ne ponasaju kako sam ja zamislio, niko nije bezgresan niti sam ja uvijek u pravu.
ja ne zamisljam kako ce se neko ponasati,niti sam igdje pisao da sam ja uvijek u pravu ,nadji to gdje sam ja tako pisao molim te, pa citiraj i ja vise necu slovo napisati ovdje na forumu .
debili/degenerici su svi koji se ponasaju protivno pravilima u saobracaju i koje boli qrac za ostale ucesnike u saobracaju
navescu opet najcesce primjere:
-voze 30-35 gdje je ogranicenje 60 rasporedjeni u sve 3 trake i stvaraju guzvu kad je nema,istovremeno prave rupu izmedju vozila ispred po 200m i onemogucavaju ostalim ucesnicima da ih zaobidju i voze tempom kojim se ne stvara guzva i ne ometa saobracaj.
-voze po magistali 50(gdje je ogranicenje 80) i stvaraju kolone,nervozu i opet onemogucavaju normalno odvijanje saobracaja i kretanje ostalih ucesnika.
-debili koji koce nicim izazvani na magistralnim cestama kad im nailazi auto iz suprotnog smjera ili da puste nekoga s makadama ili sporedne ceste da se ukljuci na MAGISTRALNU cestu pri tome jebavajuci iza sebe 2,5 ili 10 drugih vozila.
- idioti koji ostave auto na sred ceste ,upale sva 4 i odu da kupe cigare,novine ,lijek ,cevapa u mesnicu i slicno.
-degenerici koji voze sredinom ceste ili po tudjim trakama i sijeku krivine.
-ćuneri koji ne znaju kontrolisati vozilo i pri tome divljaju po cesti,nabijaju se drugima u guzicu,rade slalom izmedju auta,trkaju se po cesti.
ja ne radim nista od navedenog,a tebi i kome god ako su ove situacije normalno ponasanje niste ni za sta drugo nego da vam se presjece vozacka makazama...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13254
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#19566 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Evolution_IV »

STARx wrote: 30/11/2020 15:57
Moze ga preletit, pa lafeti nece biti nista.. Najvise trpe opruge, a zbog zamora materijala i korozije, znaju puknut.. Doduse, ne od lezeceg.. Nije mazda, pa da otpadne lafeta.. :D Pogotovo e, s, ml, gl, glk.. vise stete moze nanijeti ako udari u podvozje, ovjesu nista.
:D :D :thumbup:
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19567 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Saobracajno smo nepismeni u velikom procentu. Nervira i mene kad na ogranicenju 60kmh poredaju se tako da ne mozes ih zaobici, a voze 40-50kmh. Nervira me kad s glavne skrece, pa uzme luk tako da meni ulazi u traku, a idem 65-70kmh. Nervira me i kad sam sa suprotne strane, pa mi uleti u traku dok stojim pa se gledamo, kao da se vratim ne moze smotati.. Nervira me kad uleti kroz kruzni tok zamisljenom linijom. Nervira me kad cekam da skrenem, propustam suprotan smijer, a hadalj ne da zmigavac i ostanem ko posran. Nerviraju me levati koji izlivnom trakom prestizu kolonu pa se krenu uvalit, takvim ne dam uvalit se ni naprijed, a ni nazad :D Nervira me uvaljivanje supacki, ono ne vidi te.. Daj zmigavac, pogledaj, pustit cu te.. Nervira me nepropisno parkiranje, blokiranje. Nervira me ostavljanje auta na ulici uz sva 4. Nervira me kad se lijepi uz gepek, nerviraju me maglenke :-D
User avatar
basicm
Posts: 10474
Joined: 16/01/2012 21:38

#19568 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Ja usporim preko lezeceg, ne volim skakanje. Mali, veliki, ne interesuje me. Necu brzo, stavljeni su da uspore.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19569 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

I kad smo kod kazni.. @bitanga_sa_otesa slican slucaj za obostranu krivicu.. vozim uz brdo, vidim svjetlost da mi auto ide u susret, stanem.. vidi i on mene, koci, auto samo klizi :-D ostvarimo kontakt, meni se udubi tablica, njemu spadne karambolka :-D neki kedi vw, dostavno, policija dosla, obostrana kazna dogovorite se.. nakav normalan bi, vidi da je kriv, produzili samo dalje.. ne znam kako moze u takvim i slicnim situacijama bit obostrana, jedino da sam izletio da ga fizicki kocim..
User avatar
konektovan
Posts: 40591
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19570 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 15:22
STARx wrote: 30/11/2020 15:18 Kakav mangup moras biti pa preci onaj lezeci prije unitrade-ove radnje, mislim da se pijacna zove ulica, s 30kmh.. ja ne znam sta je ono..
taj je jedan od jebenijih u gradu.
Moze se slobodno reci najjebeniji.. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19572 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

STARx wrote: 30/11/2020 16:41 ne znam kako moze u takvim i slicnim situacijama bit obostrana, jedino da sam izletio da ga fizicki kocim..
ne znam... ja sam se zalio 5 puta na to,nije bila neka cifra ,mislim 115 maraka,ali nisam htio iz principa da platim jer nisam kriv uopste. stajao sam i cekao da se ukljucim na cestu ,a kobila je ulazila na parking i nije mogla smotat i zabila se u moj zadnji bok i produzila samo.sirina ulaza na taj parking je 9m,znaci imala je najmanje 6.5 m da smota .e sad zamisli koliki je to degenerik i antitalenat za voznju.sreca pa je tu bilo nas 10 koji su mi kasnije bili svjedoci i koji su mene sprijecili da je ne udavim jer mi je bas unistila auto,a vec sam posao da je iscupam za kosu iz auta ...
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19573 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 16:48
STARx wrote: 30/11/2020 16:41 ne znam kako moze u takvim i slicnim situacijama bit obostrana, jedino da sam izletio da ga fizicki kocim..
ne znam... ja sam se zalio 5 puta na to,nije bila neka cifra ,mislim 115 maraka,ali nisam htio iz principa da platim jer nisam kriv uopste. stajao sam i cekao da se ukljucim na cestu ,a kobila je ulazila na parking i nije mogla smotat i zabila se u moj zadnji bok i produzila samo.sirina ulaza na taj parking je 9m,znaci imala je najmanje 6.5 m da smota .e sad zamisli koliki je to degenerik i antitalenat za voznju.sreca pa je tu bilo nas 10 koji su mi kasnije bili svjedoci i koji su mene sprijecili da je ne udavim jer mi je bas unistila auto,a vec sam posao da je iscupam za kosu iz auta ...
Fatala idealnu putanju.. :-D Kontam pricu, nije stvar para nego te jebe na pravdi boga.. Zato sam i produzio, nema stete, a sudski ga dobio ne bih u ovoj septickoj jami nikad.. Nije ni do momka, cujem zivotom koci, auto klizi.. Suha cesta, ljetna noc.. :-D Radi ovih supaka sto iz branilaca sarajeva trakom koja vodi u mis irbina skrenu u radicevu, pa tako se pisa po tebi direktno jer ti levat stojis i cekas, a pri tom ti jos uskrati traku, ide bullbar i metalni branik makar svaki put placo kaznu za isti al cu ih dobroooo nagrdit
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19574 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

STARx wrote: 30/11/2020 16:56

Fatala idealnu putanju.. :-D Kontam pricu, nije stvar para nego te jebe na pravdi boga..
najbitinije da je navela u izjavi da je tezeg materijalnog stanja i da je samohrana majka ,a 2005 ,vozila auto 2001. godiste...usta joj se istovarim :twisted:
u svakoj zalbi sam pisao : odakle osobi tezeg materijalnog stanja automobil star 4 godine :lol:
Last edited by bitanga_sa_otesa on 30/11/2020 17:05, edited 1 time in total.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#19575 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/11/2020 17:03
STARx wrote: 30/11/2020 16:56

Fatala idealnu putanju.. :-D Kontam pricu, nije stvar para nego te jebe na pravdi boga..
najbitinije da je navela u izjavi da je tezeg materijalnog stanja i da je samohrana majka ,a 2005 ,vozila auto 2001. godiste...usta joj se istovarim :twisted:
Socijala prolazi, na to smo osjetljivi :lol:
Post Reply