nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18076 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drndalo »

artur morgan wrote: 02/06/2020 16:57 Neko deset minuta izgubi a neko vozacku mjesec :twisted: :-D

I ja sam u subotu vidio kako im malo fali do havarija. Jedan trkac leti ukljucnom trakom sve pretice, drugi vozac se pogresno ukljucuje na cestu s pravom prvenstva a treci ide normalno ima pravo prvenstva tom drugom cestom. Milimetri su djelile ih od havarije i ko zna cega jos.
Ma nadam se da je i ovaj barem ostao bez vozacke, ali sa tim prosipanjem sile vrlo je jeboupitno i sto ga zaustavise ikako... :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17243
Joined: 31/03/2019 14:56

#18077 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Pokupio je vjerovatno ovu sadaku sto je spala sa njega...haha
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#18078 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

Ovaj sa kombijem ako je stajao nema šanse da je onako brzo krenuo. Golf je prošao na prvu sekundu crvenog, valjda. Na toj raskrsnici se stalno dešavaju neka sranja. Obicno zbog niskog leta.
User avatar
nivla
Posts: 4283
Joined: 12/01/2008 23:44

#18079 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nivla »

Bakir1 wrote: 02/06/2020 17:12 https://youtu.be/c8D2JWAGRnk
Ovakvu kontrolu nad vozilom i minimalnu stetu moze imati samo golf 2 i njen vozač :mrgreen:
der golf, das auto :run:
da je bio neki mladji francuz sasvim bi druga prica bila :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#18080 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

drndalo wrote: 02/06/2020 07:46 Jos niste skontali da se zajebava? I meni je dugo trebalo...
Još je upitno da li trolla ili je klasičan VW sektaš. Uglavnom je onaj falschwagenski "Bog pa ja" tip. Takve, kad počnu da pričaju, možeš da trpiš samo ako si dobro pijan pa ti je sve ravno do mora.
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#18081 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Juče golf petica iz krajnje desne (na semaforu kod mosta u Visokom) presjekao put i pravo lijevo na most, milimetar falio da bude sudar. I odmah stao i zablokirao raskrsnicu da neko uđe ili izađe, ili se htio svađati sa čovjekom koji je regularno krenuo na zeleno ispravnom putanjom. To je ono falschwagenovski "golf uvijek ima prednost, u svim situacijama". Gori su od vozača BMW-a.

Danas sam opet morao (po ko zna koji put) da kočim da me golf dvojka ne bi udario. To niti gleda niti pazi, samo gazi. Spašavaj se ko može.

VW caddy parkirao ispred škole i zablokirao vozilo direktora, ono "ko te šiša, čekaj da ja završim svoj posao".

Jutros ispred na ograničenju 60 neki mali pickup vozi 30-tak, ja iza njega (puna linija), iza mene audi A4 i on nas na kratkom pravcu zaobilazi i uklapa se ispred pickupa (a sa suprotne strane nailazi policijsko vozilo). Policija se okrenu i za njim. Ne znam da li su ga stigli (prošao je pored skladišta INA-e, odakle je mogao desno ka Visokom ili lijevo ka Podlugovima, ne znam da li su policajci vidjeli gdje je skrenuo). Ako su ga stigli, vozačka ide na skladištenje.
suit_up
Posts: 730
Joined: 31/12/2019 11:25

#18082 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by suit_up »

@Laplace Je li slučajno A4 Allroad sive boje? Mene neki dan lik pretiče u Lješevu i čim me zaobišao daje lijevi žmigavac da skrene, mislim da mu ni samom nije bio jasan potez koji je napravio :D
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#18083 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kabal1337 »

Ovi sa SLO tablicama pariraju domacim seljacinama ( znam da su i oni domaci) samo me zanima da li tako voze kroz gradove slovenije.
I ovi idioti sa njemackim tablicama 30-40
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#18084 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

suit_up wrote: 03/06/2020 07:09 @Laplace Je li slučajno A4 Allroad sive boje? Mene neki dan lik pretiče u Lješevu i čim me zaobišao daje lijevi žmigavac da skrene, mislim da mu ni samom nije bio jasan potez koji je napravio :D
Ovaj je bijele boje (isti takav ima kolegica, možda je ona ili njen sin).
artur morgan
Posts: 2839
Joined: 30/04/2020 19:47

#18085 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by artur morgan »

I nas svjet kad ode tamo njima sa autom u De i dr. drzave, ima svojih momenata. Slabo se snalaze u vecim gradovima zbog nepoznavanja grada i puno saobracaja ili na vecim cvoristima na autoputevima, jos bosanski obicaji u voznji da se ne gledaju saobracajni znakovi i putokazi, zabava zagarantovana ... kako dobri vozaci padaju na testu i pocnu se znojiti od nervoze... :-D
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#18086 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

JavierBosnia wrote: 02/06/2020 12:21

I ovih mi je preko qurca kad se krenu gurati, izlijetati u traku, naglo mijenjati pravce kretanja. Svi kao trebamo paziti na njih, al oni jok na sebe
Hhaha a posebna su prica tahto i tahtici
Image

To guzva od bazena prema otoci i navno kotrljam se desnom inace najbrzom trakom nekih tridesetak centimetara od srednje trake da mi ne prelazi retrovizor kako bih izbjegavao rupe i sahtove malo muzika pojacana i laganini ne gledam srednji niti lijevi retrovizor zbog opisane situacije negdje preko puta doma zdravlja primijetim da se gospodin police officer pati da se provuce niti rotacije niti policijske sirene i spustam prozor i prolazi strumpf kaze sta si se rasirio pa nisi autobus ja ga odmah namotah udesno i poceh mu blicati i trubiti izvini izvini izvini
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#18087 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Jutros na ograničenju 40 vozim za nijansu ispod 50, i jedan falschwagenovski sektaš sa tabutom pete generacije me pretičem kao da negdje gori, provlači se kroz makazice (umalo da pri tome udari vozilo iz suprotnog smjera, vjerovatno je čovjek kočio koliko je mogao) i nastavlja ispred mene na nekih 50~60 metara odstojanja. Kasnije sam ga stigao a da nigdje nisam prekoračio dozvoljenu brzinu.

Bukvalno ne prođe ni jedno jutro a da me neki falschwagen ne pretekne kroz makazice (iako ne vozim ispod ograničenja) a onda nastavlja istom brzinom kojom sam ja vozio. Samo je pitanje kad će nekoga udariti.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#18088 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Romeo 80 »

Laplace wrote: 04/06/2020 08:31 Jutros na ograničenju 40 vozim za nijansu ispod 50, i jedan falschwagenovski sektaš sa tabutom pete generacije me pretičem kao da negdje gori, provlači se kroz makazice (umalo da pri tome udari vozilo iz suprotnog smjera, vjerovatno je čovjek kočio koliko je mogao) i nastavlja ispred mene na nekih 50~60 metara odstojanja. Kasnije sam ga stigao a da nigdje nisam prekoračio dozvoljenu brzinu.

Bukvalno ne prođe ni jedno jutro a da me neki falschwagen ne pretekne kroz makazice (iako ne vozim ispod ograničenja) a onda nastavlja istom brzinom kojom sam ja vozio. Samo je pitanje kad će nekoga udariti.
To su isti oni koji dodaju gas kad ih se pretice. Marva seljacka, kompleksaska, romboidoglava...
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#18089 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

Laplace wrote: 04/06/2020 08:31 Jutros na ograničenju 40 vozim za nijansu ispod 50, i jedan falschwagenovski sektaš sa tabutom pete generacije me pretičem kao da negdje gori, provlači se kroz makazice (umalo da pri tome udari vozilo iz suprotnog smjera, vjerovatno je čovjek kočio koliko je mogao) i nastavlja ispred mene na nekih 50~60 metara odstojanja. Kasnije sam ga stigao a da nigdje nisam prekoračio dozvoljenu brzinu.

Bukvalno ne prođe ni jedno jutro a da me neki falschwagen ne pretekne kroz makazice (iako ne vozim ispod ograničenja) a onda nastavlja istom brzinom kojom sam ja vozio. Samo je pitanje kad će nekoga udariti.
Ko ce normalan staviti ogranicenje na tranzitu 40km/h kome se zuri neka pretice
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3543
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#18090 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by JavierBosnia »

Laplace wrote: 04/06/2020 08:31 Jutros na ograničenju 40 vozim za nijansu ispod 50, i jedan falschwagenovski sektaš sa tabutom pete generacije me pretičem kao da negdje gori, provlači se kroz makazice (umalo da pri tome udari vozilo iz suprotnog smjera, vjerovatno je čovjek kočio koliko je mogao) i nastavlja ispred mene na nekih 50~60 metara odstojanja. Kasnije sam ga stigao a da nigdje nisam prekoračio dozvoljenu brzinu.

Bukvalno ne prođe ni jedno jutro a da me neki falschwagen ne pretekne kroz makazice (iako ne vozim ispod ograničenja) a onda nastavlja istom brzinom kojom sam ja vozio. Samo je pitanje kad će nekoga udariti.
Hajvan vozi auto, ne auto hajvana :D
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#18091 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Melo15 »

Romeo 80 wrote: 04/06/2020 08:56
Laplace wrote: 04/06/2020 08:31 Jutros na ograničenju 40 vozim za nijansu ispod 50, i jedan falschwagenovski sektaš sa tabutom pete generacije me pretičem kao da negdje gori, provlači se kroz makazice (umalo da pri tome udari vozilo iz suprotnog smjera, vjerovatno je čovjek kočio koliko je mogao) i nastavlja ispred mene na nekih 50~60 metara odstojanja. Kasnije sam ga stigao a da nigdje nisam prekoračio dozvoljenu brzinu.

Bukvalno ne prođe ni jedno jutro a da me neki falschwagen ne pretekne kroz makazice (iako ne vozim ispod ograničenja) a onda nastavlja istom brzinom kojom sam ja vozio. Samo je pitanje kad će nekoga udariti.
To su isti oni koji dodaju gas kad ih se pretice. Marva seljacka, kompleksaska, romboidoglava...
Pogleda te i....

User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#18092 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ing-ecc »

hajd sto ovi domaci drajvaju i slalomaju :bih: al sto ga je splićo iskrivudo lijevo desno od stupa do m.dvora :mrgreen:
Bar je po tablicama splićo :-)
Image
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#18093 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kabal1337 »

ing-ecc wrote: 10/06/2020 18:38 hajd sto ovi domaci drajvaju i slalomaju :bih: al sto ga je splićo iskrivudo lijevo desno od stupa do m.dvora :mrgreen:
Bar je po tablicama splićo :-)
Image
Našmrka se
zigson
Posts: 3027
Joined: 04/04/2015 22:17

#18094 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zigson »

ing-ecc wrote: 10/06/2020 18:38 hajd sto ovi domaci drajvaju i slalomaju :bih: al sto ga je splićo iskrivudo lijevo desno od stupa do m.dvora :mrgreen:
Bar je po tablicama splićo :-)
Image
Pa trzni i ti njega koji put, osvjetlaj nam obraz jbt :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 13654
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#18095 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Danas lik sa bijelim X6 ide iz pravca Sipa, zaobilazi kolonu i skrece desno kroz crveno na semaforu prema Kobiljoj glavi.

Poslije toga invalid bez noge na stakama "pretrcava" cestu ispod stupske petlje.

Jel mi se cinilo ili je danas bila veca guzva nego inace?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18096 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

ma svaki dan je isti,samo se smjenjuju degenerici...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3543
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#18097 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by JavierBosnia »

Image

Image

Jel to samo na ovom potezu dozvoljeno slikati bijele pasate Gledaj moj @Entropio sto im se dive :D
User avatar
Optimist
Posts: 13654
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#18098 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

A sta ovaj na motoru pokazuje desnom rukom?
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#18099 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

JavierBosnia wrote: 11/06/2020 23:23 Image

Image

Jel to samo na ovom potezu dozvoljeno slikati bijele pasate Gledaj moj @Entropio sto im se dive :D
Ih kod teve je noviji bolji massat
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#18100 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

vratila nam se dijaspora Bogu hvala.
cuvajte se "brata" sa pokrivenom majkom u volvu xc90 svedski tabli nesta COA .
ne jebe cojk dunjalucke zakone, ali samo u bosni.
Post Reply