nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#15751 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Daj nemoj zezati kakva policija.
Nego kakva je danas situacija bila ?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15752 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

zdruzdjo wrote:
tempuser wrote:........................ ali on mene nije skontao sve dok me nije zakacio retrovizorom po ruci.
Pa sto policiju ne zovnu????
Kresa po ruci i nije neki udes, nacekao bi se, a ostalo bi mi da ga prijavim da mi je uzeo prednost. S druge strane zima, klizavo morao pokupiti dijete iz vrtica.
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#15753 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: Kresa po ruci i nije neki udes, nacekao bi se, a ostalo bi mi da ga prijavim da mi je uzeo prednost. S druge strane zima, klizavo morao pokupiti dijete iz vrtica.
Paaaa siguran sam da bi se mali doooobro obradovao novo kupljenom setu star wars lego-a.
Sredstva za isti bi bila obezbjedjena od kupovine "sutnje" i smirivanja psihicke traume od strasnog udarca u ruku koju koristis za slikanje prelijepih ulja na platnu.
:evil: :evil: :evil:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15754 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

zdruzdjo wrote:
tempuser wrote: Kresa po ruci i nije neki udes, nacekao bi se, a ostalo bi mi da ga prijavim da mi je uzeo prednost. S druge strane zima, klizavo morao pokupiti dijete iz vrtica.
Paaaa siguran sam da bi se mali doooobro obradovao novo kupljenom setu star wars lego-a.
Sredstva za isti bi bila obezbjedjena od kupovine "sutnje" i smirivanja psihicke traume od strasnog udarca u ruku koju koristis za slikanje prelijepih ulja na platnu.
:evil: :evil: :evil:
Naravno moglo se i tako odigrati, ali nisam bio in the mood! :D
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#15755 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: Naravno moglo se i tako odigrati, ali nisam bio in the mood! :D

Nauciti "papka" nekim civilizovanim stvarima, neprocjenjivo.
Za sve ostalo tu je masercard.

Budi siguran da bi svaki sljedeci put kod prelaska raskrsnice dooobro gledao ima li neko na pjesackom.

Tamo negdje 2004/2005 sam na tramvajskoj stanici stajao na otoci kad je hamsa zakacila na pjesackom na mrtvo zeleno curicu od 12-13 sa mamom. Isla iz pravca merkura i skretala prema ilidzi. Stade autom otvara vrata i ne pita jeli mala dobro nego joj jos jeba mater sto je ne cuva i pljus po gasu. Na mobitel upisem registraciju. Zena se sjebala, mala place. Hoce zena odmah da je vodi u hitnu. Zglob djetetu otekao odmah. Nazva neko policiju, hitnu. Fakat se stvorise u 5 minuta. Ali nece niko da svjedok bude. Naravno dadnem policiji registraciju, kazem da cu biti svjedok ako trebadne, dadnem zeni broj telefona da me zove ako joj trebadnem. I razgulim.

Jednom jos me policajci zvali i dosli na adresu da dam izjavu. Nakon par mjeseci zove me zena na telefon: jeste kuci, jesam i kaze samo izadjite pred zgradu. Izadjem stoji mala i zena napolju. Zamotan poklon. Parfem i cokolada. Hvala sto ste bili spremni na svjedocenje i izjave. Oni uzeli advokata, on im isposlovao slucaj. Naravno hamsa popusila na sudu za prekrsaj. Advokat isposlovao vansudsku nagodbu da plati da ne bi isli dalje.
Jedna u nizu hamsa koja sigurno od tada pazi kad autom prelazi preko pjesackog kad su tu pjesaci.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#15756 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Auu sto volis imati posla s zenama , neprocjenjivo :D
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#15757 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

Sodom1 wrote:Auu sto volis imati posla s zenama , neprocjenjivo :D

Kvarnjak,
Muhe se kupe oko tebe koliko si kvarnjak....
:-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#15758 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

@zdruzdjo
Odakle ti ovaj naziv "hamsa" za pripadnice zenskog pola?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15759 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Ćuo u mahali
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#15760 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Danas buraz cekao na izlazu iz Bih 4 sata na granici , pa migranti manje cekaju ,
:lol: :lol: :lol:
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#15761 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

mahalas505 wrote:@zdruzdjo
Odakle ti ovaj naziv "hamsa" za pripadnice zenskog pola?
Ima velika razlika izmedju "hamse" i zene(djevojke).

Hamsa je tip zenske osobe koja je glupa ko noga, ali ona je nekako zavrsila srednju skolu(obicno neku uzaludnu koja joj je bila najbliza autobuskoj stanici na koju je dolazio njen autobus iz sela) i u svom selu se smatra za ucenu i pametnu. ona je toga svjesna pa kao ona sve najbolje zna, osim da je glupava. Zna se desiti da joj bog dadne da je lijepa pa se onda to unovci zavrsavanjem nekog fakulteta ili dobijanjem radnog mjesta na neki khmm khmm nacin.
Obicno je tu neki kompleks nedostatka muskog polnog organa jer bi ona kao musko bila tip koji zna udariti sakom o sto, a ovako najbolje sto bi prosla je da bi neko udario njenom glavom od sto kad bi ona udarila sakom od sto.
I u drustvu su uvijek glasne i vole da vode glavnu rijec. U vecini slucajeva sugovornici zakotrljaju ocima uz odmahivanje glavom na njene komentare i price. One su ultra urbane dok negdje ne zasvira neko kolo a onda proradi krkansko-seljacka klica pa poskoci i zacupka i tako.
Obicno se udaju za nekog ko je iz istog sela ili odmah tu susjednog, jer je ona ucena i "upitna u drustvu" i kao takva je dobra premija.
Pa onda u prici o njoj ide komentar: dobru je ozenio onaj Zilduzov srednji sin, onu Zaptijinu malu Zeldjanu iz Mrgavaca gornjih, znas ona je zavrsila skole u gradu, eeeeee.
Takvih je najvise na koridama. Naj su uredjenije na tim manifestacijama.
Takve su uber opasne za volanom, jer tu svoju pamet i vozacku dozvolu koju vecinom dobiju stelom, koriste na bas "Ja pa Ja" nacin.
Ima par prigradskih sarajevskih naselja za koja ponekad mislim da postoje farme hamsa gdje se uzgajaju, toliko ih odatle ima.
Eto slikovit prikaz


Obzirom da ti je nick Mahalas i ako si rodjen i odrastao u nekoj mahali, mislim da bi morao znati za takve i kako ih prepoznati.

P.S. na koridi sam jednom bio i napio se ko kugla da lakse provarim kulturni shok, ali ovakvih sam tu vidio more. Vide se na kilometre.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#15762 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

zdruzdjo wrote:
Ima velika razlika izmedju "hamse" i zene(djevojke).

Hamsa je tip zenske osobe koja je glupa ko noga, ali ona je nekako zavrsila srednju skolu(obicno neku uzaludnu koja joj je bila najbliza autobuskoj stanici na koju je dolazio njen autobus iz sela) i u svom selu se smatra za ucenu i pametnu. ona je toga svjesna pa kao ona sve najbolje zna, osim da je glupava. Zna se desiti da joj bog dadne da je lijepa pa se onda to unovci zavrsavanjem nekog fakulteta ili dobijanjem radnog mjesta na neki khmm khmm nacin.
Obicno je tu neki kompleks nedostatka muskog polnog organa jer bi ona kao musko bila tip koji zna udariti sakom o sto, a ovako najbolje sto bi prosla je da bi neko udario njenom glavom od sto kad bi ona udarila sakom od sto.
I u drustvu su uvijek glasne i vole da vode glavnu rijec. U vecini slucajeva sugovornici zakotrljaju ocima uz odmahivanje glavom na njene komentare i price. One su ultra urbane dok negdje ne zasvira neko kolo a onda proradi krkansko-seljacka klica pa poskoci i zacupka i tako.
Obicno se udaju za nekog ko je iz istog sela ili odmah tu susjednog, jer je ona ucena i "upitna u drustvu" i kao takva je dobra premija.
Pa onda u prici o njoj ide komentar: dobru je ozenio onaj Zilduzov srednji sin, onu Zaptijinu malu Zeldjanu iz Mrgavaca gornjih, znas ona je zavrsila skole u gradu, eeeeee.
Takvih je najvise na koridama. Naj su uredjenije na tim manifestacijama.
Takve su uber opasne za volanom, jer tu svoju pamet i vozacku dozvolu koju vecinom dobiju stelom, koriste na bas "Ja pa Ja" nacin.
Ima par prigradskih sarajevskih naselja za koja ponekad mislim da postoje farme hamsa gdje se uzgajaju, toliko ih odatle ima.
Eto slikovit prikaz


Obzirom da ti je nick Mahalas i ako si rodjen i odrastao u nekoj mahali, mislim da bi morao znati za takve i kako ih prepoznati.

P.S. na koridi sam jednom bio i napio se ko kugla da lakse provarim kulturni shok, ali ovakvih sam tu vidio more. Vide se na kilometre.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne mogu sebi doc hahaha,kakav opis papanki :thumbup: :kakoste:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#15763 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Alal mu cufta , :lol: :lol:
Nisam ni ja bio na toj koridi moracu otici da vidim to cudo. Cini mi se da je ulaz 5 marKI , ne znam hocu li moci to preboliti
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#15764 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by hopi »

jučer stojim na semfaoru, crveno, do mene neki merc. suvić-kupe, ne znam koji je to model, mat boja, njemačka registracija, i frajki valjda dosadilo čekati i hop ode on skroz crveno ubaci se, iako je bilo prometa, u sred bijela dana. Crveno je još bilo nekih 15 sekundi.
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#15765 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

hopi wrote:jučer stojim na semfaoru, crveno, do mene neki merc. suvić-kupe, ne znam koji je to model, mat boja, njemačka registracija, i frajki valjda dosadilo čekati i hop ode on skroz crveno ubaci se, iako je bilo prometa, u sred bijela dana. Crveno je još bilo nekih 15 sekundi.

To ne važi za Mercedese.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#15766 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

zdruzdjo wrote:Ma ne smeta mi iskreno.
Pusti bitangu, sto bi te trolao, samo znam da puno koristis taj izraz, pa reko da to pojasnis, posto te neki optuzuju da imas problema sa zenama.
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15767 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

mahalas505 wrote:
zdruzdjo wrote:Ma ne smeta mi iskreno.
Pusti bitangu, sto bi te trolao, samo znam da puno koristis taj izraz, pa reko da to pojasnis, posto te neki optuzuju da imas problema sa zenama.
Sa hamšama ima problem,.... nemoj pretjerivati. :mrgreen:
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#15768 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

konektovan wrote: Sa hamšama ima problem,.... nemoj pretjerivati. :mrgreen:

Pa normalno reci mu.


Samo postojanje hamša je problem.
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#15769 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Eto, ni ja nisam znao šta tačno termin -"hamša" znači. Naučio sam nešto novo. :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15770 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

gdje li vi zivite :roll: :roll:
User avatar
Laplace
Posts: 10412
Joined: 19/11/2012 18:37

#15771 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote:gdje li vi zivite :roll: :roll:
Ja u Brezi. Zašto? :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15772 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Laplace wrote:
Ja u Brezi. Zašto? :D
nikad nisi cuo izraz hamsa-papanka?
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#15773 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

Jel' bas iz breze ili iz zupce :thumbup:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15774 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Subota ujutro, bez upaljenih svjetala, bez davanja zmigavaca, tablica se ne vidi, naprijed ociscena samo puskarnica.

Image
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#15775 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by l33t »

jarane ima covjek senzore nazad i kameru vidis da je ociscena kamera
Post Reply