nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20568
Joined: 12/08/2013 12:51

#15576 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

Nisu ni iste tablice kao ona dva sa fejsa. Ovo je neki novopeceni rejser :roll:
Throttle
Posts: 13014
Joined: 10/06/2016 12:35

#15577 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Throttle »

Nemoj bit ljubomorni na čoeka sa najnilevn
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15578 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

insaneinthebrain wrote:Nisu ni iste tablice kao ona dva sa fejsa. Ovo je neki novopeceni rejser :roll:
mozda se mirzet ponovio
User avatar
nepass1
Posts: 9706
Joined: 06/07/2017 07:35

#15579 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nepass1 »

Sodom1 wrote:
zdruzdjo wrote:
nepass1 wrote:...................Vec sve zadrzati i popisati niko ne bi smio primirisati da parkira.
Pa to je kljuc. za sve moguce probleme.
Postavi 3 dana policajce na izlaze iz kruznog toka a jednog da snima I dojavljuje koga I sta pa da pucaju po dzepu. pa kad zakasnis na posao zato sto si cekao da ti ispise kaznu, djete koje si vozio na cas prvi I jos kaznu ti zveknu......eeee kako bi svi u dva dana naucili I zmigavac da daju I kako se prestrojava, ulazi I izlazi.


Kad neko kaze "svabo" kulturan nema to kod njega ili "sved" ili neki drugi iz neke razvijene zemlje.
Ma ima isto, samo sto ga je system naucio da ce dobiti po dzepu I imaju aparat da to sprovedu u djelo. I onda se svi fino civilizuju I budu fini. nije to nikakva kultura nego drustveni sistem vrijednosti koji je u nametnut a u skladu je sa zakonom.
Taj bi sistem onda trebao omoguciti nekakav parking da ljudi mogu da parkiraju , a polupati svugdje zabrane a nigdje regularnog parkinga :run:
E jebote ja parkiram kod interexa odem do ep, odem u unicredit kod hose komerca, vratim se nazad. I ja sad budala.
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#15580 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zomri »

I ako nisu ti, ne znači da problem sa takvom stranicom i uslugama ne postoji. Belaj u najavi.
azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#15581 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

zomri wrote:I ako nisu ti, ne znači da problem sa takvom stranicom i uslugama ne postoji. Belaj u najavi.
pa svugdje na svijetu mozes iznajmiti sportsko auto... mozes ti divljati i sa A6 iz eurpocara...
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#15582 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zomri »

azdralovic wrote:
zomri wrote:I ako nisu ti, ne znači da problem sa takvom stranicom i uslugama ne postoji. Belaj u najavi.
pa svugdje na svijetu mozes iznajmiti sportsko auto... mozes ti divljati i sa A6 iz eurpocara...
sumnjam da će neko iznajmiti poršea pa ga vozat po vratničkim mahalama. :-)

ako postoji u svijetu, ne znači da nije pogrešno. čisto sumnjam da je to tamo tako kako ti navodiš ali eto neka ti bude.
azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#15583 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

zomri wrote:
azdralovic wrote:
zomri wrote:I ako nisu ti, ne znači da problem sa takvom stranicom i uslugama ne postoji. Belaj u najavi.
pa svugdje na svijetu mozes iznajmiti sportsko auto... mozes ti divljati i sa A6 iz eurpocara...
sumnjam da će neko iznajmiti poršea pa ga vozat po vratničkim mahalama. :-)

ako postoji u svijetu, ne znači da nije pogrešno. čisto sumnjam da je to tamo tako kako ti navodiš ali eto neka ti bude.
Zadnji put kad sam bio u Amsterdamu, Hertz je u ponudi imao Shelby Mustanga, Maserati Ghibil, Jaguar F Type, Porsche Cayman novi, Porsche 911 itd...
Mi htjeli uzeti BMW i8 da se malo zezamo ali nije bilo vremena nazalost... slagat cu ali mislim da je bio 300€ dnevno na nekoj promociji bez ogranicenja...
Naravno, ne podrzavam da neko divlja sa njim po gradu u svakom slucaju... ali recimo ja bi rado uzeo neki takav auto napravio turu do Umoljana npr i nazad, slabo saobracaja, nema pjesaka a krivina ko' u prici :)
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#15584 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zomri »

Ne mora biti ni grad da dovedu građane u opasnost. Eno oni momci išli da Audiju "propušu dizne he he" na autoputu pa ga prepolovili, vlasnik poginuo, vozač preživio. Onaj izvodio manevar na mokrom autoputu - 3 cure poginule.

Isto se može i ovima desiti, zato i kažem belaj u najavi.
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#15585 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by BadBoy »

Sodom1 wrote:
zdruzdjo wrote:
nepass1 wrote:...................Vec sve zadrzati i popisati niko ne bi smio primirisati da parkira.
Pa to je kljuc. za sve moguce probleme.
Postavi 3 dana policajce na izlaze iz kruznog toka a jednog da snima I dojavljuje koga I sta pa da pucaju po dzepu. pa kad zakasnis na posao zato sto si cekao da ti ispise kaznu, djete koje si vozio na cas prvi I jos kaznu ti zveknu......eeee kako bi svi u dva dana naucili I zmigavac da daju I kako se prestrojava, ulazi I izlazi.


Kad neko kaze "svabo" kulturan nema to kod njega ili "sved" ili neki drugi iz neke razvijene zemlje.
Ma ima isto, samo sto ga je system naucio da ce dobiti po dzepu I imaju aparat da to sprovedu u djelo. I onda se svi fino civilizuju I budu fini. nije to nikakva kultura nego drustveni sistem vrijednosti koji je u nametnut a u skladu je sa zakonom.
Taj bi sistem onda trebao omoguciti nekakav parking da ljudi mogu da parkiraju , a polupati svugdje zabrane a nigdje regularnog parkinga :run:
Sistem omogućio parking na svakom koraku, ali puno Bošnjaku dati 2 KM za parking jer će biti samo "pet minuta".
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#15586 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »



:shock:
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#15587 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

Pohlepa je i upravitelja parkinga. ostanes 10 minuta, daj 2 marke.
Makar prvi sat bi trebali izdijeliti bar na dva dijela - pola sata marka. Vjerovatno bi manje bilo stealth parkiranja.
Poslije punog sata nek udaraju tarifom po satu.
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#15588 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by BadBoy »

drug_profi wrote:Pohlepa je i upravitelja parkinga. ostanes 10 minuta, daj 2 marke.
Makar prvi sat bi trebali izdijeliti bar na dva dijela - pola sata marka. Vjerovatno bi manje bilo stealth parkiranja.
Poslije punog sata nek udaraju tarifom po satu.
To jeste tačno...
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15589 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

drug_profi wrote:Pohlepa je i upravitelja parkinga. ostanes 10 minuta, daj 2 marke.
Makar prvi sat bi trebali izdijeliti bar na dva dijela - pola sata marka. Vjerovatno bi manje bilo stealth parkiranja.
Poslije punog sata nek udaraju tarifom po satu.
Vala ima i ovoga, u pravu si.
BadBoy wrote: Sistem omogućio parking na svakom koraku, ali puno Bošnjaku dati 2 KM za parking jer će biti samo "pet minuta".
Kad redovno moraš stajati na "5 minuta", onda se nakupi, 2 po 2 i brzo ode više cenera.
User avatar
nepass1
Posts: 9706
Joined: 06/07/2017 07:35

#15590 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nepass1 »

drug_profi wrote:Pohlepa je i upravitelja parkinga. ostanes 10 minuta, daj 2 marke.
Makar prvi sat bi trebali izdijeliti bar na dva dijela - pola sata marka. Vjerovatno bi manje bilo stealth parkiranja.
Poslije punog sata nek udaraju tarifom po satu.
Da je pola marke narodu mrsko prosetati
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#15591 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Znaci neuredjeno sve
User avatar
xamp
Posts: 1545
Joined: 31/03/2010 18:43

#15592 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by xamp »

U SCCu je bio besplatan prvi sat pa je opet bilo puno ispred sa stealth parkiranjem.
Sjecam se jednom na rano jutarnjoj kafi sjedim, likovi pored mene i pita jedan drugog: kako si dosao, gdje si parkirao?
A ovaj odgovara: "Ma evo vamo na ulici, ko ce ulazit zbog kafe"

Nece Bosnjo ni uz pokretne stepenice da se popenje, a pogotovo da prohoda ili okruzi...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15593 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Mene parkinzi po garazama trznih centara odbijaju samo zbog nesposobnjakovica koji naprave guzvu na rampi ili papaka u stealth modu. Neki da gledam, zbog nekog strucnjaka koji se bori sa rampom i karticom 9 auta u redu ceka da izadje iz Mercatora.
User avatar
xamp
Posts: 1545
Joined: 31/03/2010 18:43

#15594 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by xamp »

tempuser wrote:Mene parkinzi po garazama trznih centara odbijaju samo zbog nesposobnjakovica koji naprave guzvu na rampi ili papaka u stealth modu. Neki da gledam, zbog nekog strucnjaka koji se bori sa rampom i karticom 9 auta u redu ceka da izadje iz Mercatora.
Bil i ti kombi ostavio ispred da popijes kafu na miru?:)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#15595 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Ja ne vozim kombi, ja samo pisem sta me odbija od parkiranja u garaze. Ako ne parkiram u garazu, ne brini necu ga nabiti na prvi trotoar, parkiracu ga na neki drugi parking.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#15596 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

Trudim se koliko god mogu da ne parkiram tamo gdje cu smetati ikome ili na nedozvoljenom. Naravno ima mjesta gdje idem varijantom "kud svi turci tu i mali mujo".
Mada necu nikad parkirati negdje na cestu ako imam bilo gdje unutar 100 metara normalan parking.
Ne kontam nikad mentalni sklop i taj momentalni flash u glavi: "stacu ovdje na cestu da kupim zvake u trafici, pa nek cekaju ovi iza, samo cu minutu".

Za 22 godine vozackog staza bilo svakakvih kazni. Ali nikad ni jedna za parking.
axe22
Posts: 1811
Joined: 11/03/2013 21:21

#15597 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by axe22 »

tempuser wrote:Mene parkinzi po garazama trznih centara odbijaju samo zbog nesposobnjakovica koji naprave guzvu na rampi ili papaka u stealth modu. Neki da gledam, zbog nekog strucnjaka koji se bori sa rampom i karticom 9 auta u redu ceka da izadje iz Mercatora.
Ja imam osjecaj da ljudi manje paze kad parkiraju dali ce nekoga zakaciti u tim garaza parkinzima, jednostavno misle da ih niko nece vidjeti.

Dosta ljudi znam koji su fasovali u garazi parnicu ili ostecenje.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#15599 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Debil,treba da ide pod mac..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15600 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply