nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#6726 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Sto sad pizdite protiv drzave?????
Ko nas *ebe, prije 2 sedmice smo potvrdili da hocemo bas ovo! Treba svaki dan sve vise da nas gine...
Last edited by tempuser on 11/10/2016 21:43, edited 1 time in total.
User avatar
mk ultra
Posts: 19522
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#6727 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Moj Sandžaku mjesto moje drago
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#6728 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Sve je ovo pokazatelj koliko nam je sredina zaostala i zatucana. Da su ljudi vise obrazovani, da imaju kucni odgoj, normalne porodice, normalne poslove, da nas ove ublehe od politicara ne jebu dvadeset godina, da imamo pravu drzavu, policiju, sudstvo, ....drugacije bi bilo. Ulica je odavno postala opasno mjesto. Droga, alkohol, kretenluk, tuce, razbojnistva,nesrece pa do kad vise. Sto rece drug @konektovan ma sve ih na bandere. Izgleda da je doslo do toga da nema drugog nacina. Ovo je stravican zlocin sto se desio sinoc u Sarajevu. Ne mogu sklepati jednog divljaka i ubicu, pa trebali su do sad pretrest cjeli grad, hebes takvu muriju. Koga ona stite i gdje uvode red? Ovo je najbolji pokazatelj da su nesposobni. Koliko imamo policije u Sarajevu? Kantonalnu, federalnu, sipu, osu, kurce palce...
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#6729 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sema911s »

Bakir1 wrote:@golfista
Ja sam stalno na cesti i pocesto zaustavljen od 500 zaustavljanja zadnjih 5 godina 10 je bilo kako ti opisujes, od 40 naloga 3 je bilo da se dogovorimo sto sam odbio ostalo fino polako dobar dan itd. Jednom smo do unutrasnje kontrole dogurali jer su mene pravog zdravog skinuli a gazdu sa x5 ispred mene pustili..
Sta hocu da kazem da svi trebamo krenuti od sebe prvo, sta mi mislimo o policiji takva ce nam i biti.
Kako je Policija mogla sprijeciti ovo sinoc?
Nikako....

Vrlo jednostavno, ti si stariji sjecas se one "milicija tretira strogocu"

Vratimo se ovdje gdje zivim, cuo si za ono okupljanje vw vortrese... Murje ima ali ne toliko svi se kurce slajdraju, policija te uslika sibne ti sliku sa uplatnicom, te najhrabrije pred svim trebama uhapsi kola oduzme jer su nelegalna, natovari ti kazni novcanih (ne zatvor) da ti unuci nemogu otplatit.

Ptilaz na nordschelife znas gdje je to murjaka zglavee nema svi voze 60km/h ko predje slikica pa plati 3takve za god... Hhaj misko na hladjenje, 30preko granice mjesec se hladis instant... Kazna 100€ imas pravo par komada i vozdra djecaci nije vazno ko si.... Ako te ko prijavi da divljas u zonama skola i to tada si najebao ne od policije vec od okoline...


A u Bosni nije policija, zakoni, drzava kriva.. Nije vam to lose

U Bosni je narad kriv,obicni gradjanjin , vi nista ne postujete, svi su vam za sve krivi svi habate sve samo vi najbolji....
El bake ova zadnja nije za tebe ti si bog iz visokog
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#6730 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Kreten presao jutros granicni prijelaz sasvim normalno, pokazao pasos rekao granicnom policajcu dobro jutro, i otisao u Srbiju. Kordinacija izmedju policijskih struktura nula. Lik bjezi, ubio dvije djevojke na ulici, a niko se ne sjeti iz policije KS obavjestit Granicnu policiju o identitetu ubice niti se ovi sjete da pitaju, tesko tamo nekom uhljebu uzet telefon pa nazvat kolegu u policiji KS i pitat, ej kako se zove kreten koji je ubio djevojke ako bi se pojavio na granici posto bjezi da ga uhapsimo? Znaci, nula bodova. Tako je kad je sve na stelu u drzavi, pa i posao u policiji i tuzilastvu.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#6731 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

zrakomlat wrote:
amar1994 wrote:
Tomahawk11 wrote:Nije problem sto je na motoru, sto se slika, sto ima puno lajkova, problem je sto se ponasa ko idiot na ulicama grada, idi na neku pistu i trkaj se, popusti obicni svijet da normalno zivi, samo kretenima je zanimljivo to sto se trkas po gradu i sto si prijetnja ostalima svakog momenta.
zato i kazem, toliko debila lajka sliku :-) :roll: , i sto hoce da im dadne :lol: :lol:
:lol:
:mrgreen: :mrgreen:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#6732 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by MAN-lion's coach »

....
Last edited by MAN-lion's coach on 12/01/2017 00:58, edited 1 time in total.
User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#6733 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ranger »

MAN-lion's coach wrote:
ranger wrote:Lik pobjego jutros u 6:30 hahahah kralj te jebo... Kurcine i drzave
Liku nije mnogo trebalo niti je bilo to komplikovano za izvesti. Bitna je brzina.
Frajer je pobjegao sa lica mjesta , policija je kasnije pronašla vozilo. Bilo je skoro 1h ujutro kad su landarali po Grbavici.
Od je čak od momenta bijega do 1h mogao da nestane , pod uslovom da je nekoga brzo našao za lovu da ga trzne.
A nije ni teško bilo preko RS-a to je časak posla kad imaš buđelar.
A nije isključeno ni da je nekoga potplatio na GP jer su skloni takvim radnjama.
ja i?
i dalje je kurcina i drzava...
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#6735 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

tempuser wrote:Sto sad pizdite protiv drzave?????
Ko nas *ebe, prije 2 sedmice smo potvrdili da hocemo bas ovo! Treba svaki dan sve vise da nas gine...
Nismo svi glasali za pobjedničku opciju...jbg.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6736 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by MOSALJOZE »

Ali opet koliko je teško obavijestiti GP o potencijalnom bjeguncu :-) zajebi procedure i zakone u ovom slučaju to ne važi,on nije smjeo izaći iz države kraj.
Lolobrigida
Posts: 323
Joined: 08/11/2012 15:07

#6737 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Lolobrigida »

Mene mnogo ne zabrinjava što je ovo govance šmugnulo preko granice, jer kad-tad će ga "iskopati" i isporučiti nazad. Ubijeđen sam u to. Čak i da ga nikad ne nađu, to opet nije najveći problem sa kojim se mi suočavamo. Ono što mene brine i nervira su radnje koje će se desiti nakon njegovog hvatanja i isporučivanja. Brine me što će ga ubrzo nakon hapšenja pustiti da se sa slobode brani, pa ćemo ga kao i Rastodera viđati po kafanama kako se opušteno opija dok čeka svoju malu kaznu za ono što je uradio (doduše, možda se ovo i neće desiti, jer je odlučio da bježi umjesto da se odmah preda). Brine me sramotno mala kazna koju će dobiti za dvostruko ubistvo. Brinu me slabi zakoni i njihovo još slabije provođenje, brine me nesposobnost i korumpiranost policije koja jako dobro zna šta se navečer dešava i opet razni trkači opušteno divljaju u kasne sate...

Ovdje nije najveći problem Sanjin Sefić, jer je on samo prirodna posljedica usranog sistema u kojem živimo. Ok, ukloniti ćemo trajno ili privremeno jednog Sefića sa ulica, ali problem je što se tim ulicama i dalje opušteno vozaju razni drugi Sefići, Rastoderi, Brkići...koji će nekad u budućnosti počiniti isto sranje. Ovog puta su bile ove dvije nesretne cure, a ostaje nam da vidimo koga će zgaziti neki novi Sefić. I tako sve dok budemo imali ovakvu državu. To je glavni problem i ono što nas treba najviše brinuti.
Last edited by Lolobrigida on 12/10/2016 02:40, edited 1 time in total.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#6738 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Kataklinger »

Za ovekivati je da ce ubica pokusat pobjeci iz drzave nakon zlocina. Trebao bi u ovoj jebenoj drzavi postojat protokol po kojem se granicni prijelazi momentalno obavijeste o potencijalnom bjeguncu. Ali u skladu s tim da je sve naopako u ovom Kurčinistanu, tako je i ovo. Umjesto da MUP ili ko vec javi granicnoj, ovdje je obrnuto, granicna javlja MUPu da je govno preslo granicu kod njih.

Medjutim ovdje je nakon ovakvih desavanja za ocekivati da ce sve ici po jebenom Murphyevom zakonu. Jebem li ti zemlju i drzavu!!!!!

Jos onaj muflon Mulabdic izjavljuje da je Sarajevo siguran grad, a vec odavno je gori nego Favele...

Broken city, nista drugo...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#6739 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Sto je najtuznije, cim je vijest objavljena na klixu neko je napisao ime ubice. Znaci lik preko komentara odradio nesto sto je njima trebalo 12h, smijurija.
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#6740 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Doda37 »

mirzet87sa wrote:Sto je najtuznije, cim je vijest objavljena na klixu neko je napisao ime ubice. Znaci lik preko komentara odradio nesto sto je njima trebalo 12h, smijurija.
Da, cak je par puta napisao
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#6741 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

530i wrote:
tempuser wrote:Sto sad pizdite protiv drzave?????
Ko nas *ebe, prije 2 sedmice smo potvrdili da hocemo bas ovo! Treba svaki dan sve vise da nas gine...
Nismo svi glasali za pobjedničku opciju...jbg.
Neko, a to je vecina, jest... :run:
Kod nas je na repertoaru klasicna ubleha. Cvilimo kako nema drzave, kako sudstvo ne radi, kako policija ne valja, kako su ljekari korumpirani, kukamo protiv lopova na vlasti, a kad dodju izbori zaokruzimo svoje nema veze sto su lopovi jer ce i oni zaokruziti njihove, a 7 dana poslije opet nastavljamo sa kuknjavom! Kazem ti, nama je jos super sta smo zasluzili!
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#6743 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

tempuser wrote:
Neko, a to je vecina, jest... :run:
Kod nas je na repertoaru klasicna ubleha. Cvilimo kako nema drzave, kako sudstvo ne radi, kako policija ne valja, kako su ljekari korumpirani, kukamo protiv lopova na vlasti, a kad dodju izbori zaokruzimo svoje nema veze sto su lopovi jer ce i oni zaokruziti njihove, a 7 dana poslije opet nastavljamo sa kuknjavom! Kazem ti, nama je jos super sta smo zasluzili!
Sa druge teme svoj post da prekopiram i ovdje jer je u tome i suština ovog zla i smrada u kojem se nalazimo:
drugi profil wrote:
drugi profil wrote:A svake druge godine u oktobru ljudi vecinom kazu da im je super ovdje.
Doduse ima ih 50% kojima je toliko super da im je potpuno svejedno.
I samo da se nadovezem na svoj post: pametan narod mijenja vlast na svakim izborima, ne da im da puste korijenje vec da zaziru od toga sta ce nasljednici iskopati protiv njih. Nema veze sto su svi isto nesposobni i pokvareni, zazirace jedni od drugih, pa ce prisilno biti vrijedni i posteni koliko je to moguce. Kao da su politicari sa zapada neka bolja i plemenitija stoka? Nisu, smradovi su ko i nasi, samo ih hvata prpa od izbora i opozicije koja ce iskoristitii pogresno parkiranje.
DonieBrasco
Posts: 15516
Joined: 31/08/2016 16:09

#6744 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by DonieBrasco »

I sta sada rade, jesu li izdali potjernicu, konaktrili MUP Srbije ?

Mene vise interesuje jesu li mu roditelje kontaktrirali, rodbinu, prijatelje ? Ako iko zna gdje onda su to roditelji i prijatelji !
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#6745 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drugtito2011 »

Ubica je imao dobrog učitelja, od 1:05 do 2:35

https://www.youtube.com/watch?v=fRE3uZpdIeU
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#6746 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

normalno :-)



vako, nek svi vide "velike" vozace :) :thumbup:
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#6747 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

Lolobrigida wrote:Mene mnogo ne zabrinjava što je ovo govance šmugnulo preko granice, jer kad-tad će ga "iskopati" i isporučiti nazad. Ubijeđen sam u to. Čak i da ga nikad ne nađu, to opet nije najveći problem sa kojim se mi suočavamo. Ono što mene brine i nervira su radnje koje će se desiti nakon njegovog hvatanja i isporučivanja. Brine me što će ga ubrzo nakon hapšenja pustiti da se sa slobode brani, pa ćemo ga kao i Rastodera viđati po kafanama kako se opušteno opija dok čeka svoju malu kaznu za ono što je uradio (doduše, možda se ovo i neće desiti, jer je odlučio da bježi umjesto da se odmah preda). Brine me sramotno mala kazna koju će dobiti za dvostruko ubistvo. Brinu me slabi zakoni i njihovo još slabije provođenje, brine me nesposobnost i korumpiranost policije koja jako dobro zna šta se navečer dešava i opet razni trkači opušteno divljaju u kasne sate...

Ovdje nije najveći problem Sanjin Sefić, jer je on samo prirodna posljedica usranog sistema u kojem živimo. Ok, ukloniti ćemo trajno ili privremeno jednog Sefića sa ulica, ali problem je što se tim ulicama i dalje opušteno vozaju razni drugi Sefići, Rastoderi, Brkići...koji će nekad u budućnosti počiniti isto sranje. Ovog puta su bile ove dvije nesretne cure, a ostaje nam da vidimo koga će zgaziti neki novi Sefić. I tako sve dok budemo imali ovakvu državu. To je glavni problem i ono što nas treba najviše brinuti.
Bravo, najveći je problem u sistemu. Jer, u čemu je razlika da govance kazniš 5 ili 40 godina, mrtve cure ne možeš vratiti nazad. Stvar je u tome da se ovaj usrani sistem popravi !
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#6748 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

The BEN10 wrote: Bravo, najveći je problem u sistemu. Jer, u čemu je razlika da govance kazniš 5 ili 40 godina, mrtve cure ne možeš vratiti nazad. Stvar je u tome da se ovaj usrani sistem popravi !
Imali ste priliku 02.10.2016. da ga pokusate popraviti, sad ne prdite da vam sistem ne valja - sto ste trazili to ste i dobili!
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6749 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

tempuser wrote:
The BEN10 wrote: Bravo, najveći je problem u sistemu. Jer, u čemu je razlika da govance kazniš 5 ili 40 godina, mrtve cure ne možeš vratiti nazad. Stvar je u tome da se ovaj usrani sistem popravi !
Imali ste priliku 02.10.2016. da ga pokusate popraviti, sad ne prdite da vam sistem ne valja - sto ste trazili to ste i dobili!
Zašto generalizuješ?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#6750 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

tempuser wrote:
The BEN10 wrote: Bravo, najveći je problem u sistemu. Jer, u čemu je razlika da govance kazniš 5 ili 40 godina, mrtve cure ne možeš vratiti nazad. Stvar je u tome da se ovaj usrani sistem popravi !
Imali ste priliku 02.10.2016. da ga pokusate popraviti, sad ne prdite da vam sistem ne valja - sto ste trazili to ste i dobili!
ma cega bolan, ja evo otvoreno kazem , glasao za : nasu stranku(ali kolicina papaka koji su stajali iza i ispred mene je nevjerovatna :shock: ) , 90% tih je glasalo za zelenase , ne moze , svi su dosli u SA :izet: , tako da je sad vecinsko stanovnistvo papak :D i otuda proizilazi pobjeda sdooo , kao i opce poznato ponasanje ljudi kako na cesti i u saobracaju, tako i u skolama, fakultetima, kafanama itd, al to je za druge teme :run:
Bolan kad zine, ja znam ko je i sta je , ne treba mi se predstavljat :wink: :izet:
nOOOOrOOd znOOOO :bih: :thumbup:
Last edited by amar1994 on 12/10/2016 15:25, edited 2 times in total.
Post Reply