Seljaklook u saobracaju

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
Brdar

#1 Seljaklook u saobracaju

Post by Brdar » 22/08/2012 17:28

Narode, evo ja napravio i ovu temu pod nazivom ''seljaklook u saobracaju'', da podijelimo iskustva o bh vozacima (pozeljno bi bilo imati i sliku :D ) vi uslikate, blam zagarantovan :D , i da napisete svoja (citaj. seljacka) licna iskustva u saobracaju, to podrazumijeva:
- prestrojavanje iz trake u traku bez zmigavca,
- naglo kocenje bez ikakvog razloga,
- psovanje, sjedanje na sirenu, j..... od matere do strine :D zbog zagradjivanja na parkingu,
- k....nje s fabion SDI, pokusava 3 slepera u cugu preteci uz ivan s 5 putnika i punim gepekom (ON klima) bez garancije da ce preteci,
-istresanje pepeljare na magistrali,
-od ove teme nisu izostavljeni ni pjesaci, ni biciklisti ni kamiondzije,,,,,
itd. znaci sve sto vi smatrate pod ''seljakllook u saobracaju'',

[img] http://svetmajmuna.com/fb/5834/img]

testovi

#2 Re: Seljaklook u saobracaju

Post by testovi » 22/08/2012 18:09

ne svatam pjesake bilo da idem pjeske ili biciklom drzim se pravila desne strane kao i da se vozim autom ili zavisi ako sam se tek popeo na trotoar kao pjesak ili biciklista a iz suprotnog pravca ide pjesak mojoj desnom stranom hajde ono on je vec duze vremena na trotoaru pa cu ja prec lijevo
to mislim da je u redu

ovo ispod svima se sigurno desilo
ali ako hodam ili vozim biciklo a iz suprotnog smjera njih se 3-4-5 rasiri i onda ocekuju da se ja jedan sklonim njima mozda van trotoara na cestu ili travu e takvi mi ljudi nisu jasni
inace ne sklonim se samo stanem bilo da sam pjeske ili biciklom stanem u mjestu pa nek me zaobilaze
nekultura nacili su tako na selima staza siroka pa se rasire
kako prepoznati seljake
obicno se krecu u grupama i zauzimaju citav trotoar

ja1977

#3 Re: Seljaklook u saobracaju

Post by ja1977 » 23/08/2012 10:46

Brdar wrote:Narode, evo ja napravio i ovu temu pod nazivom ''seljaklook u saobracaju'', da podijelimo iskustva o bh vozacima (pozeljno bi bilo imati i sliku :D ) vi uslikate, blam zagarantovan :D , i da napisete svoja (citaj. seljacka) licna iskustva u saobracaju, to podrazumijeva:
- prestrojavanje iz trake u traku bez zmigavca,
- naglo kocenje bez ikakvog razloga,
- psovanje, sjedanje na sirenu, j..... od matere do strine :D zbog zagradjivanja na parkingu,
- k....nje s fabion SDI, pokusava 3 slepera u cugu preteci uz ivan s 5 putnika i punim gepekom (ON klima) bez garancije da ce preteci,
-istresanje pepeljare na magistrali,
-od ove teme nisu izostavljeni ni pjesaci, ni biciklisti ni kamiondzije,,,,,
itd. znaci sve sto vi smatrate pod ''seljakllook u saobracaju'',

[img] http://svetmajmuna.com/fb/5834/img]
Koji covjek mora biti papak da zagradi nekoga na parkingu, da se parkira pred garazu....

karanana
Has thanked: 8 times
Been thanked: 33 times

#4 Re: Seljaklook u saobracaju

Post by karanana » 23/08/2012 10:51

ja stvarno.
ko je tu papak? ovaj sto je zagradio ili ovaj sto psuje sto je zagradjen?

Post Reply