Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
denny84
Posts: 158
Joined: 22/09/2006 00:53
Location: U šumarku skrivenom

#276

Post by denny84 »

LSD wrote:Ako nema Neno uticaja na igru nase reprezentacije onda imam ja :D :D Pa zasto onda sjedi na klupi ako nema uticaja nikakvog...Jel to glumi ikebanu :? Zasto je placen od KS ako nece imati nikakvog uticaja :? Pa pojednostavim-njegov je POSAO DA IMA UTICAJA NA NASU REPREZENTACIJU (za to je placen),a ako ne moze da ima uticaj onda brate noga.Izgleda da je KK Bosna to skontala prije KS BiH.Nenada Markovica sam volio i postovao maximalno kao igraca,i dok sam ziv necu zaboraviti sta je sve dao za nasu reprezentaciju.Treba mu dati orden,kucu kupiti,zahvaljivati mu se ako treba svake godine :D )i to sve kao igracu koji davao sve od sebe za BiH ,ALI NEMOJ DA NAM ON BUDE VISE SELEKTOR NI DANA!! PLEASE!!
:thumbup:
kajman
Posts: 75
Joined: 11/08/2005 01:50
Location: donja sadasnjica

#277

Post by kajman »

denny84 wrote:
LSD wrote:Ako nema Neno uticaja na igru nase reprezentacije onda imam ja :D :D Pa zasto onda sjedi na klupi ako nema uticaja nikakvog...Jel to glumi ikebanu :? Zasto je placen od KS ako nece imati nikakvog uticaja :? Pa pojednostavim-njegov je POSAO DA IMA UTICAJA NA NASU REPREZENTACIJU (za to je placen),a ako ne moze da ima uticaj onda brate noga.Izgleda da je KK Bosna to skontala prije KS BiH.Nenada Markovica sam volio i postovao maximalno kao igraca,i dok sam ziv necu zaboraviti sta je sve dao za nasu reprezentaciju.Treba mu dati orden,kucu kupiti,zahvaljivati mu se ako treba svake godine :D )i to sve kao igracu koji davao sve od sebe za BiH ,ALI NEMOJ DA NAM ON BUDE VISE SELEKTOR NI DANA!! PLEASE!!
:thumbup:
potpisujem.
Neno Markovic je vjerovatno najbolji kosarkas koji je igrao za BH reprezantaciju i njen zasigurno do sada najgori trener. Dovoljno je pogledati prijasnje rezultate i igracki potencijal te sadasnji igracki potencijal i rezultate...Vjerujem da imamo puno vise individualnog potencijala od Makedonije, ali...veceras smo sve vidjeli...pocevsi od katastrofalnog izbora igraca prve postave do gomile nelogicnih poteza, nepostojanja uigranih akcija..Neno Markovic treba dobro ispeci trenerski zanat pa se tek onda prihvatiti tako odgovornog posla.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#278

Post by uvjek dobar gost »

kajman wrote:
denny84 wrote:
LSD wrote:Ako nema Neno uticaja na igru nase reprezentacije onda imam ja :D :D Pa zasto onda sjedi na klupi ako nema uticaja nikakvog...Jel to glumi ikebanu :? Zasto je placen od KS ako nece imati nikakvog uticaja :? Pa pojednostavim-njegov je POSAO DA IMA UTICAJA NA NASU REPREZENTACIJU (za to je placen),a ako ne moze da ima uticaj onda brate noga.Izgleda da je KK Bosna to skontala prije KS BiH.Nenada Markovica sam volio i postovao maximalno kao igraca,i dok sam ziv necu zaboraviti sta je sve dao za nasu reprezentaciju.Treba mu dati orden,kucu kupiti,zahvaljivati mu se ako treba svake godine :D )i to sve kao igracu koji davao sve od sebe za BiH ,ALI NEMOJ DA NAM ON BUDE VISE SELEKTOR NI DANA!! PLEASE!!
:thumbup:
potpisujem.
Neno Markovic je vjerovatno najbolji kosarkas koji je igrao za BH reprezantaciju i njen zasigurno do sada najgori trener. Dovoljno je pogledati prijasnje rezultate i igracki potencijal te sadasnji igracki potencijal i rezultate...Vjerujem da imamo puno vise individualnog potencijala od Makedonije, ali...veceras smo sve vidjeli...pocevsi od katastrofalnog izbora igraca prve postave do gomile nelogicnih poteza, nepostojanja uigranih akcija..Neno Markovic treba dobro ispeci trenerski zanat pa se tek onda prihvatiti tako odgovornog posla.
Bruka i sramota......
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#279

Post by hrasno38 »

Mene i dalje strasno interesuje zasto Kikanovic nije odigrao pa ni Djedovic niti jedne sekunde????????
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#280

Post by noviprimitivac »

sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#281

Post by BHG »

dugo sam bio na neninoj strani ali vrijeme je da se nesto promjeni...il cemo cekati da udarimo od dno...
neno snosi veliki dio krivice...i trebao bi uzeti npr. vogoscu i tamo poceti uciti kako biti trener ako mu je vec to zelja da se bavi poslije vise nego uspjesne igracke karijere...
i dalje bi bio na neninoj strani da je sinoc data sansa i solidna minutaza djedovicu, kikanovicu, jer zaboga zbog toga se i zakacio sa mrsicem...ovako nit je mrsic igrao, nit je djedovic igrao, i jos smo izgubili od prosjecne makedonije 10 razlike....wtf????....stvarno mi je pun qrac price o podmladjivanju ekipe kako u bosni tako i u reprezentaciji...dovedu mlade igrace koji sjede na klupi a igraju oni standardni prosjeci od igraca (cast izuzecima)...
ni neno kao ni jedan drugi selektor nisu zadovoljili jer ako je nama utjeha da smo se prije barem plasirali na prvenstva onda ni to prvenstvo nije za nas....ipak trebamo teziti da budemo puno bolji od samog plasiranja na prvenstva...s onakvom igrom i vodjenjem ekipe nismo nidje prispjeli a kamoli na neko prvenstvo....

a ako neno nema nikakve kontrole nad ekipom koju vodi zbog ko zna kojih razloga...nek fino izadje u javnost s tim razlozima pa da znaju svi...
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#282

Post by djulba »

noviprimitivac wrote:sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
NE ZABORAVI HRVATSKU, LITVANIJU ITD. JESTE ZADNJE DVIJE TRI GOD LOŠIJI BIO ALI JE I OSTARIO TO JE NORMALNO.

A KAO TRENER JE STVARNO KATASTROFA PA MI NEMAMO NI JEDNE UIGRANE AKCIJE, PA NE IDU LJUDI ĐABA U ŠKOLU DA POSTANU TRENERI!! :dance: :dance:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#283

Post by cyprus »

noviprimitivac wrote:sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
Pa de mi ti reci koji je to bolji naš igrač od Nene? :shock:
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#284

Post by ragib »

BHG wrote:dugo sam bio na neninoj strani ali vrijeme je da se nesto promjeni...il cemo cekati da udarimo od dno...
neno snosi veliki dio krivice...i trebao bi uzeti npr. vogoscu i tamo poceti uciti kako biti trener ako mu je vec to zelja da se bavi poslije vise nego uspjesne igracke karijere...
i dalje bi bio na neninoj strani da je sinoc data sansa i solidna minutaza djedovicu, kikanovicu, jer zaboga zbog toga se i zakacio sa mrsicem...ovako nit je mrsic igrao, nit je djedovic igrao, i jos smo izgubili od prosjecne makedonije 10 razlike....wtf????....stvarno mi je pun qrac price o podmladjivanju ekipe kako u bosni tako i u reprezentaciji...dovedu mlade igrace koji sjede na klupi a igraju oni standardni prosjeci od igraca (cast izuzecima)...
ni neno kao ni jedan drugi selektor nisu zadovoljili jer ako je nama utjeha da smo se prije barem plasirali na prvenstva onda ni to prvenstvo nije za nas....ipak trebamo teziti da budemo puno bolji od samog plasiranja na prvenstva...s onakvom igrom i vodjenjem ekipe nismo nidje prispjeli a kamoli na neko prvenstvo....

a ako neno nema nikakve kontrole nad ekipom koju vodi zbog ko zna kojih razloga...nek fino izadje u javnost s tim razlozima pa da znaju svi...
ma ne mozemo mi vise od kvalifikacija to nam je realnost. Sta fali izgubiti na EP sve tri utakmice bitno je da se kvalifikujemo. Kad ne mogu rukometasi, fudbaleri, odbojkasi moraju i mogu kosarkasi jer su to do sada pokazali(u posljednih(14 god)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#285

Post by van Basten »

Ja bih samo želio da čestitam Neni i igračima na sjajnom otporu koji su pružili super jakim makedoncima :oops:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#286

Post by BHG »

ragib wrote:
BHG wrote:dugo sam bio na neninoj strani ali vrijeme je da se nesto promjeni...il cemo cekati da udarimo od dno...
neno snosi veliki dio krivice...i trebao bi uzeti npr. vogoscu i tamo poceti uciti kako biti trener ako mu je vec to zelja da se bavi poslije vise nego uspjesne igracke karijere...
i dalje bi bio na neninoj strani da je sinoc data sansa i solidna minutaza djedovicu, kikanovicu, jer zaboga zbog toga se i zakacio sa mrsicem...ovako nit je mrsic igrao, nit je djedovic igrao, i jos smo izgubili od prosjecne makedonije 10 razlike....wtf????....stvarno mi je pun qrac price o podmladjivanju ekipe kako u bosni tako i u reprezentaciji...dovedu mlade igrace koji sjede na klupi a igraju oni standardni prosjeci od igraca (cast izuzecima)...
ni neno kao ni jedan drugi selektor nisu zadovoljili jer ako je nama utjeha da smo se prije barem plasirali na prvenstva onda ni to prvenstvo nije za nas....ipak trebamo teziti da budemo puno bolji od samog plasiranja na prvenstva...s onakvom igrom i vodjenjem ekipe nismo nidje prispjeli a kamoli na neko prvenstvo....

a ako neno nema nikakve kontrole nad ekipom koju vodi zbog ko zna kojih razloga...nek fino izadje u javnost s tim razlozima pa da znaju svi...
ma ne mozemo mi vise od kvalifikacija to nam je realnost. Sta fali izgubiti na EP sve tri utakmice bitno je da se kvalifikujemo. Kad ne mogu rukometasi, fudbaleri, odbojkasi moraju i mogu kosarkasi jer su to do sada pokazali(u posljednih(14 god)
ma sve to stoji i slazem se sa tobom...ali sve dok kolektivno razmisljamo na nacin tipa "ma samo da se plasiramo", necemo daleko dogurat....trebali bi biti malo vise ambiciozniji...malo vise vise.....
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#287

Post by Comrad »

hrasno38 wrote:Mene i dalje strasno interesuje zasto Kikanovic nije odigrao pa ni Djedovic niti jedne sekunde????????
I mene takodjer. Kikanovic koji je odlicno odigrao kvalifikacije i Djedovic koji je veoma dobar i ubojit bek su imali mjesta za igru u ovoj tekmi - ova dvojka je dokazala da nisu djeca i da mogu uci u igru kad se lomi rezultat. Dalje, Neno drzi Krupaliju cijelu hebenu tekmu na klupi i ubaca ga kao kakvog jokera na kraju, pa nije fudbal. Kojadinovic ne moze jezera da pogodi. I sto je najgore Castle-a kao jednog od najboljih igraca on stavlja na klupu, pa koji si ga qrac zvao, hebote covjek ti dodje na okupljanje a i ne mora, niti je njegova drzava, niti mu treba para...ccc...Hukic takodjer katastrofa, on bi trebao biti kao vodja ekipe, a ne moze da konstantno spoji 3 dobre tekme, a Bajramovic i njegove trojke :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#288

Post by hrasno38 »

cyprus wrote:
noviprimitivac wrote:sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
Pa de mi ti reci koji je to bolji naš igrač od Nene? :shock:
Prvo idu oni koji su prave legende: Delibasic, Varajic i Radovanovic
a zatiim Svi ostali igraci iz iz Bosne koji su bili prvaci Evrope te nakon toga: Primorac, Mutapcic, Vucevic, Mitrovic, Radulovic, Alihodzic, Avdic....te onda dolazi Markovic.
foucault
Posts: 242
Joined: 24/06/2005 16:42

#289

Post by foucault »

Mislim da nije toliko problem u neigranju Kikanovica i Djedovica koliko u nasoj igri u napadu koja je, kao sto je neko vec primijetio ista vec 5 godina. Mi tako trosimo lopte na ispucavanje trica da je to nevjerovatno i apsolutno nedopustivo. Postavka igre sa tri pleja i dva krila je neodrziva i nemoguce je imati ekipu u kojoj je jedini klasicni centar Jazvin. Gurati Teletovica pod kos je rjesenje za 5 minuta, a Bavcic je jucer solidno odigrao osobito odbranu, ali to nisu prava rjesenja za centarsku poziciju.

Mada kad se sjetim Ovcine i njegove potrebe da bar dvaputa puca tricu i ispuni svoju kvotu pokusaja...mozda je ovo i bolje
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#290

Post by Referent za ONO i DSZ »

Neno volimo te srcem i dusom i zato te lijepo molimo napusti selektorsku poziciju i ucini jedini ispravan potez nakon tvoje superiorne igracke karijere.

svi dalji osvrti na koncepciju i igru su nevazni...sada.
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#291

Post by noviprimitivac »

cyprus wrote:
noviprimitivac wrote:sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
Pa de mi ti reci koji je to bolji naš igrač od Nene? :shock:

pa ti si mlad dečko očigledno čim takvo pitanje postavljaš
kajman
Posts: 75
Joined: 11/08/2005 01:50
Location: donja sadasnjica

#292

Post by kajman »

Moram reci da nam je reprezentacija u sinocnoj utakmici protiv Makedonije pocesto djelovala izgubljeno a u vise navrata i smijesno. Gledam jos jedan "napad" u kojem ucestvuje jedan igrac - onaj koji vodi loptu...Najcesce je to Castle ili Sasa Vasiljevic koji pokusava razigravati, ali se lopta uvijek vraca njemu jer nasi jadnici ne znaju sta bi sa njom..Sasa onda pokusava sam uci pod kos i naravno ne uspijeva te prolazi ispod kosa..(moram priznati da je moja ekipa u srednjoj skoli imala puno bolje i uigranije akcije).
Naravno tu su i "akcije" kada se lopta doda Bajramovicu koji pokusava nesto uraditi ledjima prema kosu, onda osuta, fuli i to je to...
Da ne spominjem postavljanje bloka u napadu, pa to ljudi djeluje smijesno i degenerativno.
Uprkos svemu, mislim da imamo mnogo dobrih igraca te da ova reprezentacija definitivno ima buducnost. Hvala Bogu.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#293

Post by cyprus »

hrasno38 wrote:
cyprus wrote:
noviprimitivac wrote:sve mi je jasno već odavno(pisao sam na vrijeme o tome već) ali mi nije još uvijek to da je neno bio top,fantastičan,fenomenalan,super igrač kao što mnogi ovde spominju pa ljudi moji on je bio jedan prosječan igrač
Pa de mi ti reci koji je to bolji naš igrač od Nene? :shock:
Prvo idu oni koji su prave legende: Delibasic, Varajic i Radovanovic
a zatiim Svi ostali igraci iz iz Bosne koji su bili prvaci Evrope te nakon toga: Primorac, Mutapcic, Vucevic, Mitrovic, Radulovic, Alihodzic, Avdic....te onda dolazi Markovic.
Mislio sam na igrače koji su igrali za reprezentaciju BiH. :-) :-)
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#294

Post by babanovac »

Ja bi Jazvina i Bajramovica jedino mog`o gledat u ringu zajedno...
Bajramovic je sve losiji iz godine u godinu,umjesto obrnuto.
Na pocetku 3 slobodna masi,da bi zatim pokusao i sa linije za 3.
Hoda po parketu ko da je masivniji od Sabonisa.
Jazvin - kecer.Jel on moze obruc dodirnut? Znam da kucat ne moze.
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#295

Post by babanovac »

Moja pocetna petorka za veceras bi bila:
Castle,Djedovic,Hukic,Teletovic,Kikanovic.
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#296

Post by babanovac »

Stalno kukamo na centarske pozicije.
Gdje mu je onaj Radojevic?Nije ga zvao ni na kvalifikacije,niti ga je Bajramovic vodio u Beograd na EP.
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#297

Post by hrasno38 »

cyprus wrote:
hrasno38 wrote:
cyprus wrote: Pa de mi ti reci koji je to bolji naš igrač od Nene? :shock:
Prvo idu oni koji su prave legende: Delibasic, Varajic i Radovanovic
a zatiim Svi ostali igraci iz iz Bosne koji su bili prvaci Evrope te nakon toga: Primorac, Mutapcic, Vucevic, Mitrovic, Radulovic, Alihodzic, Avdic....te onda dolazi Markovic.
Mislio sam na igrače koji su igrali za reprezentaciju BiH. :-) :-)
Mutapcic, Bilalovic, Primorac, Avdic, Firic. Moras znati da Markovic nije igrao na EP 1993 godine u reprezentaciji, 95 nismo ucestvovali i tek je prvi put za BiH zaigrao 97 godine.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#298

Post by cyprus »

hrasno38 wrote:Mutapcic, Bilalovic, Primorac, Avdic, Firic. Moras znati da Markovic nije igrao na EP 1993 godine u reprezentaciji, 95 nismo ucestvovali i tek je prvi put za BiH zaigrao 97 godine.
Avdić i Firić prema onome što sam ja gledao u reprezentaciji nisu nikako bolji od Markovića. Morebitno da su prije rata bili bolji. A za ovu prvu trojicu halali, mlad sam, pa ih nikad nisam gledao. :D
User avatar
niskoprofilni
Posts: 344
Joined: 17/12/2006 04:12
Location: Canada

#299

Post by niskoprofilni »

Mario Primorac cini mi se. Solidan kosarkas bio. Reprenzentativac SFR Jugoslavije, ne starter ali dobra alternacija. :D
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#300

Post by galaxtics »

_dreamer_ wrote:
galaxtics wrote:
Better Man wrote:Ljudi su nas oderali! Neno je definitivno dokazao da nema pojma o trenerskom poslu! Nije mi jasno kako je moguće da jedan čovjek koji je bio odličan igrač bude ovako katastrofalan kaop trener? Bajramović, Hukić i ostali su nula od igrača i zvijezda i zato će uvijek igrati u nižerazrednim klubovima, a ne u vrhunskim evropskim klubovima!

Morate jednom vec skontat da nakon odlaska mujezinovica nasa repka nije ni blizu sto je bila,mada smo i sa njjim imali poraza al' ovakve blamaze nismo dozivljavali....eh sad do koga je to?'''''''''''''''''
Ako imalo se razumijete u kosarku(odnosi se na vas sve sa foruma)primijetio sam da svi prvo neno trener,ovo ono....al' jeste li se ikaada zapitali zasto mi vec 5 godina igramo isti stil igre...spustanje lopte na bajramovica,on se izvlaci na tricu i to je to....cudno,bas!
sta mi zapravo pokusavamo postici sa nasom igrom?zanimljivo je i kad igramo sa 2 playa a nismo u stanju istrcati ni jednu jebenu kontru...eh to je bas zanimljivo...sljedece pitanje:zastoo bas nikakvu nemamo igru pood kosem?pa to je naravno i do izbora igraca...non stop se zovu isti igraci umjesto da se pruzi prilika i nekome drugom pa makar i rezultata ne bude al bice ih kasnijeeee akoBogda..i sad da vas nesto pitam:da li Nenad"Neno"Markovic ima uticaja na ovo....pa fakat da nema ali vi to nekontate!!!!!sta smo napravili kad nas je vodio prodanovic,mensur bajramovic...ma dajte ljudi lupate praznu slamu...i nemogu zaista vise komentarisat ove vase glupe komentare..za nadat se je da cemo jednog dana promjenit stil igre i ne igrati pooput kakvih rekreativaca!
da ti nesto objasnimi... prvo ne postoji u reprezentaciji akcija u kojoj se gradi pozicija bajramovicu za tricu niti bosna forsira nekakvih 5 godina tu igru jer bajramovic nije suter kod nas.. to sto je on forsirao sut je plod njegove gluposti i nesposobnosti da racionalno razmislja i procijeni situaciju.. to sto pricas za kontru, pa jesil ti corav, znas li ti koliko smo mi poena naspram makedonije dali iz kontre, minimalno duplo vise u ovoj utakmici jer su castle i sasa dobro krali lopte i onda je islo lagano polaganje...

sto se tice igre pod kosem... na koje ti igrace mislis care??? ovi bolji nece da se odazovu, otkazala su tri ili cetiri centra pa ti sad gledaj... a koje ti to "talente" kontas zovnut? centre nikad nismo imali tako da nema potrebe tu nesto pricat... da su tu ovcina i leric bilo bi drugacije ali nema ih i sta sad...

markovic je kriv sto je pod broj jedan mislio da arogantnoscu moze izgraditi autoritet, tako je izgubio jedinog kvalitetnog sutera, u sukobu je sa kapitenom repke, sto se tice vodjenja utakmica, totalni je promasaj u poredjenju s mensurom, ljudi gore su dovoljno nabrojali njegovih gresaka, pocevsi od jazvina koji pojma o zivotu nema pa krupalije i bajramovica u ovoj utakmici... castlea koji je najbolji vadi u prelamanju tekme i onda nam onaj mali supak stefanov razbija ekipu.. za to je on kriv i samo on!

ne moras ga porediti sa ostalim trenerima, oni su svi izborili plasman na EP i samim time su bolji od nene a da ne spominjem sto nismo nikad dosad gubili od repki ranga portugal i madjarska i to cak na domacem terenu...
vidi se iz tvoje price da si cisti "pratilac"kosarke preko tv i to je to.Moras malo istrcat na teren i osjetit to buraz ba!
A sto pricas za centre pa tebi su ovcina i leric dobri bili igraci!tri puta gori i od bajramovica i od krupalije-iako je od ovog debila tesko bit gori...onda govoris za nekakve akcije bajramovica...pa to je zato sto nemamo nikakve druge akcije i onda se lafo spusta lopta na naseg"centra"koji sa svojih 110kg nije u stanju izgurati blakneya iz bugarske(180 cm),vjerovatno ste gledali u kvalifikacijama i sta tu ima vise govorit!!!!!onda da ti reknem za kontre malo gledaj djecu od 15 god. kako trce kontre i gledaj ove nase debile kakav stil igre igraju sa petorkom u kojoj nijedan igrac nije visi od 205 cm pa se malo zapitaj strucnjace :zzzz:
Post Reply