NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
TinNBANFL
Posts: 531
Joined: 29/12/2012 23:51

#11176 Re: NBA - National Basketball Association

Post by TinNBANFL »

sargon wrote:
izgrebano wrote:
King Kenny wrote:Melo igrač za šuplje utakmice? Čovjek je u sve tri utakmice koje je igrao razvalio Miami. Ne znam šta više očekuješ od njega.

Image
Vidjećemo u play offu, kad se odbrana odigra. Mislim, kad ga Lebron bude čuvo u pravoj utakmici koliko će poena iz koliko pokušaja dat. Ako se uopšte dovuku do finala Istoka.
Indijana mi je mnogo ozbiljnija ekipa.
Imaš nekada jednostavno ekipa koje ne leže nekom timu a izgleda da Miamiju ne ležie Knicksi... O kvalitetu Carmela ne bi više, nije ga "gosp. edin avdić" bezveze nazvao najboljim čistim šuterom u NBA... Sjetite se metle Wariorsa 2007. koju su spremili Dalasu kada je Dalas bio 1. i u "naponu snage"... Jednostavno Miamiju ne odgovarju Knicksi...
To si zakljucio iz one serije 4-1 prosle godine? Jedina ekipa koja ne lezi Miamiu je Indiana, ali Indiana nema dovoljno jak napad da dobije...
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#11177 Re: NBA - National Basketball Association

Post by hrastov žižak »

nemaju ljudi šanse protiv Majamija u plej ofu sa zdravom osovinom Džejms-Vejd-Boš
User avatar
jasko_ba
Posts: 7801
Joined: 13/11/2006 17:47

#11178 Re: NBA - National Basketball Association

Post by jasko_ba »

Majami po meni osvaja ove godine, bez obzira koliko zelio da to ostvare Sparsi. Da se igra serija na 2 ili 3 utakmice, mozda bi neko i mogao da ih uzme...ali 4 utakmice pobjediti, nema sanse.
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#11179 Re: NBA - National Basketball Association

Post by King Kenny »

izgrebano wrote:
King Kenny wrote:Melo igrač za šuplje utakmice? Čovjek je u sve tri utakmice koje je igrao razvalio Miami. Ne znam šta više očekuješ od njega.

Image
Vidjećemo u play offu, kad se odbrana odigra. Mislim, kad ga Lebron bude čuvo u pravoj utakmici koliko će poena iz koliko pokušaja dat. Ako se uopšte dovuku do finala Istoka.
Indijana mi je mnogo ozbiljnija ekipa.
Lebron njega nikako nije čuvao ove sezone iz ne znam kojeg razloga. Možda zato što nije dovoljno dobar da ga čuva ili se ne želi trošiti u odbrani, u to ne želim ulaziti. Battier je fantastičan defanzivac i Melo ga je svaki put uništio ove sezone. Stvar je kako će ostatak ekipe igrati, za Mela se ne brinem.
User avatar
TinNBANFL
Posts: 531
Joined: 29/12/2012 23:51

#11180 Re: NBA - National Basketball Association

Post by TinNBANFL »

King Kenny wrote:
izgrebano wrote:
King Kenny wrote:Melo igrač za šuplje utakmice? Čovjek je u sve tri utakmice koje je igrao razvalio Miami. Ne znam šta više očekuješ od njega.

Image
Vidjećemo u play offu, kad se odbrana odigra. Mislim, kad ga Lebron bude čuvo u pravoj utakmici koliko će poena iz koliko pokušaja dat. Ako se uopšte dovuku do finala Istoka.
Indijana mi je mnogo ozbiljnija ekipa.
Lebron njega nikako nije čuvao ove sezone iz ne znam kojeg razloga. Možda zato što nije dovoljno dobar da ga čuva ili se ne želi trošiti u odbrani, u to ne želim ulaziti. Battier je fantastičan defanzivac i Melo ga je svaki put uništio ove sezone. Stvar je kako će ostatak ekipe igrati, za Mela se ne brinem.
http://www.youtube.com/watch?v=hpNze8l-eT0

sto ce se trositi ako ne treba, on uvijek cuva najboljeg igraca makar to bio i centar, ako je ekipa u govnima :)
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#11181 Re: NBA - National Basketball Association

Post by King Kenny »

Šta ovaj klip pokazuje? Pasove Anthonyja i promašene šuteve Davisa, STATa i ostalih? Koliko se sjećam u drugoj, trećoj i četvrtoj utakmici ga nije čuvao.
User avatar
Layne
Posts: 5714
Joined: 24/04/2008 14:12

#11182 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Layne »

Dwight Howard je ove sezone promašio 332 slobodna bacanja, više nego Steve Nash u celoj svojoj karijeri (18 godina).
:D
Rob_Atl
Posts: 5319
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#11183 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Rob_Atl »

House wrote:


8-)
Naopako mu okrenuli dres kad su digli, mislim nije ali napisali su ime sa prednje strane umjesto nazad, pa ce novi da instaliraju u petak :-) :D
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#11184 Re: NBA - National Basketball Association

Post by just principe »

Rob_Atl wrote:
Naopako mu okrenuli dres kad su digli, mislim nije ali napisali su ime sa prednje strane umjesto nazad, pa ce novi da instaliraju u petak :-) :D

idealna mu prilika da taj gaf stavi u shaqtin a fool :D
RtrnOfSalisbury
Posts: 3563
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#11185 Re: NBA - National Basketball Association

Post by RtrnOfSalisbury »

dervencani dobise morone a mi sutra protiv memfisa igramo jos jednu odlucujucu u nizu. antonio poceo stimati poziciju pa more lako past na drugu sto nama ne odgovara ako unidjemo u razigravanje, ali su garantovane dvije tekme kuci. i to je nesto
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#11186 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Mustang1 »

Jebo NBA Dunk contest ovaj sto je pobjedio na ovom college natjecanju bi ih sve razbuco :D Kako zakuca u pm za pobjedu .. Kroz noge 360 iza ledja sve u jednom :lol: :lol:
User avatar
izgrebano
Posts: 297
Joined: 02/04/2013 02:09
Location: Šmirgl

#11187 Re: NBA - National Basketball Association

Post by izgrebano »

King Kenny wrote:
izgrebano wrote:
King Kenny wrote:Melo igrač za šuplje utakmice? Čovjek je u sve tri utakmice koje je igrao razvalio Miami. Ne znam šta više očekuješ od njega.

Image
Vidjećemo u play offu, kad se odbrana odigra. Mislim, kad ga Lebron bude čuvo u pravoj utakmici koliko će poena iz koliko pokušaja dat. Ako se uopšte dovuku do finala Istoka.
Indijana mi je mnogo ozbiljnija ekipa.
Lebron njega nikako nije čuvao ove sezone iz ne znam kojeg razloga. Možda zato što nije dovoljno dobar da ga čuva ili se ne želi trošiti u odbrani, u to ne želim ulaziti. Battier je fantastičan defanzivac i Melo ga je svaki put uništio ove sezone. Stvar je kako će ostatak ekipe igrati, za Mela se ne brinem.
Naravno da nije. Čuvaće ga samo ako bude bilo potrebno. I kad ga bude čuvao neće se vidjeti.
Ne trebaju o tome uopšte razmišljati, već o Indijani. Kad George bude čuvo Carmela, a ostatak ekipe Indijane je mnogo bolji od ostatka NY.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#11188 Re: NBA - National Basketball Association

Post by duminjo »

koja karina od ekipa ovaj bruklin. naidju na malo jacu odbranu i pr'nut ne mogu
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#11189 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Mustang1 »

User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#11190 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Artest »

R. Evans je totalni car. 34 min. 0 poena.

Siromah se nakon par utakmica umislio da je igrac, valjda niko od protivnika nije pomisljao da drvo moze zabit kos. Cim su ga dozivjeli kao kosarkasa, imamo ovu statistiku gore.


Kako ih je zavalio ovaj Wallaceov ugovor. Lik je totalni raspad. A gdje je tek Joe Johnson... :-)
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#11191 Re: NBA - National Basketball Association

Post by King Kenny »

Uz dužno poštovanje prema svim timovima. Ovo je prognoza "stručnjaka" ESPNa pred početak sezone za Atlantic diviziju:

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#11192 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

pa je l' moguće da niko nije glas'o za Knickse a toliko glasova za Boston ? :shock:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#11193 Re: NBA - National Basketball Association

Post by lerdi »

Pa dobro nisu mogli prognozirati da će imati ovoliko povreda. Da su bili kompletni bila bi puno drugačija priča. ;)
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#11194 Re: NBA - National Basketball Association

Post by hrastov žižak »

lerdi wrote:Pa dobro nisu mogli prognozirati da će imati ovoliko povreda. Da su bili kompletni bila bi puno drugačija priča. ;)
Upratil ti njihov omjer dok su bili kompletni? :roll:
Inače, prognoze su loše, ne zbog toga, nego zato što i djeca znaju da Boston ne igra sezonu na 100% nivou, nego se zbog starosti štede za plej of, a regularni dio igraju tek toliko da uđu u plej of.
User avatar
House
Posts: 46615
Joined: 17/03/2010 15:36

#11195 Re: NBA - National Basketball Association

Post by House »

OKC igra prejebeno :shock:
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#11196 Re: NBA - National Basketball Association

Post by EdinŠopović »

House wrote:OKC igra prejebeno :shock:
Povraća mi se od njihove igre.
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#11197 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Mustang1 »

Nemoj da upropastavas i ovu temu ..Dovoljno unistavas tenis
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#11198 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MaroonBrigade »

EdinŠopović wrote:
House wrote:OKC igra prejebeno :shock:
Povraća mi se od njihove igre.
:shock: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#11199 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#11200 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Mr. Brightside »

onom Denveru se baš baš ne da :-)
Post Reply