NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9826 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Jasta ce, nisu ludi da to urade. Grizliji su mogli jos traziti i Rubia za Gaya :-)

Chalmers 10 trica :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9827 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote:Jasta ce, nisu ludi da to urade. Grizliji su mogli jos traziti i Rubia za Gaya :-)

Chalmers 10 trica :-)



d. west triple double
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9828 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Tomahawk11 wrote:Jasta ce, nisu ludi da to urade. Grizliji su mogli jos traziti i Rubia za Gaya :-)

Chalmers 10 trica :-)



d. west triple double
Uhh, da, i to prvi u karijeri :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9831 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

hypko_nurko wrote:
:lol: :-)

greška :mrgreen:
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#9833 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Spliff.Master »

Tomahawk11 wrote:
King Kenny wrote:
Tomahawk11 wrote:Samo sto ja ne gumo onog Griffina, prenapuhan je do bola. Ona njegova prenemaganja kad mu sudci nesto sviraju, ko kad djetetu uzmes igracku.
Ako ćeš iskreno i realno, svi ovi neki superstarovi se bune bez obzira jesu li upravu ili ne.
Ja zbog čega poštujem Griffina je to što se ne udara šakama u prsa ko Tarzan ili da se dere ko majmun kada zakuca preko nekoga, treba to poštovati :D
Sekunda mu fali da se preobrati u Tarzana. OK je da se buni, al on to radi kao sto sam opisao, neke grimase ucviljenog djeteta, a grmalj samo takav. Moze se izivljavati na istraumiranom Gasolu, e pa mojne mi djecijeg posla :) Znaci, zaboravi neke bolecive face, razmahivanja rukama, uradi to sa stilom.
Dobar je dunker, ali nek malo smanji dozivljaj, da ga gdje tabla ne zalijepi :mrgreen:
I, ako cemo iskreno, ne moze (a i nece nikad moci) sa zvijezdama tipa Kobea, Carmela, Jamesa, Duranta, jbg, ipak su oni tehnicki bolji igraci is punim pravom nose tu titulu.
Joj Tomahawk, fakat se brukas!
Cuj nece NIKAD biti na nivou kao Kobe, Carmelo, LeBron, Durant.. HaHaHa
Kao prvo, igracei koje si nabrojao su SVI krilni igraci! tj SG i SF.. a Griffin? PF!
Kobe , i ako ga mrzim do bola, uz Jordana, NAJBOLJI igrac u istoriji NBA.
Mozda ce cak i vrijeme pokazati svoje, pa za jedno 15 godina, mozda cemo svi govoriti kako je LeBron ili mozda Durantula najbolji ikad..
ali mora biti razlike izmedju igraca koje spominjes. ako se dobrim tehnickim igracem smatra samo neko ko zna pucati trice, predriblati, onda grdno grijesis. nije samo to tehnika. tehnika zavisi od igraca do igraca, od pozicije do pozicije. Ono sto se smatra tehnikom za centra, nije isto kao za pleja..nebo i zemlja..
A Carmelo, sto se njega tice, NEMA POJMA o odbrani.. ;-)
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#9834 Re: NBA - National Basketball Association

Post by King Kenny »

Spliff.Master wrote:.
A Carmelo, sto se njega tice, NEMA POJMA o odbrani.. ;-)
Hahahahah
Pogledaj koju utakmicu Knicksa, Melo je ove sezone jedan od najboljih odbrambenih igraca tima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9835 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

King Kenny wrote:
Spliff.Master wrote:.
A Carmelo, sto se njega tice, NEMA POJMA o odbrani.. ;-)
Hahahahah
Pogledaj koju utakmicu Knicksa, Melo je ove sezone jedan od najboljih odbrambenih igraca tima.
A onda meni kaze nemam pojma 8-)
Melo je Jordan za Griffina :)
Evo malo materijala za poredjenje, kad vec spominje i PF, mada i Melo zna odigrati na toj poziciju:
Dirk, Love, Garnett, moze i James i on nekad igra cetvorku 8-)
Nisam znao da igrac treba igrati neku poziciju da bi bio superstar. Sad ispade Shaq truba, a znamo kakva je zvijer od centra bio. Griffin je presirov za superstara, dobar je igrac, ali jednostran, sirov, sila je njegovo glavno oruzje.
I da, trebale bi sudije da mu pocnu svirati faulove na zakucavanjima, cesto pravi faul u napadu.
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#9836 Re: NBA - National Basketball Association

Post by King Kenny »

Tomahawk11 wrote:
King Kenny wrote:
Spliff.Master wrote:.
A Carmelo, sto se njega tice, NEMA POJMA o odbrani.. ;-)
Hahahahah
Pogledaj koju utakmicu Knicksa, Melo je ove sezone jedan od najboljih odbrambenih igraca tima.
A onda meni kaze nemam pojma 8-)
Melo je Jordan za Griffina :)
Evo malo materijala za poredjenje, kad vec spominje i PF, mada i Melo zna odigrati na toj poziciju:
Dirk, Love, Garnett, moze i James i on nekad igra cetvorku 8-)
Nisam znao da igrac treba igrati neku poziciju da bi bio superstar. Sad ispade Shaq truba, a znamo kakva je zvijer od centra bio. Griffin je presirov za superstara, dobar je igrac, ali jednostran, sirov, sila je njegovo glavno oruzje.
I da, trebale bi sudije da mu pocnu svirati faulove na zakucavanjima, cesto pravi faul u napadu.
Melo ove sezone i igra PFa, dakle drugi dio prošle sezone i od početka ove sezone igra tu poziciju.
Griffin mora raditi na slobodnim i šutu da bi bio kompletan igrač.
User avatar
n;hill
Posts: 1198
Joined: 15/03/2008 22:30

#9837 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

Šta čujem glasine da su Lakersi dobili? :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9838 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

n;hill wrote:Šta čujem glasine da su Lakersi dobili? :run:
Jesu, izjednacili na 1-1 sa Cavsima ove sezone.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#9839 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Artest »

Mirza po starom. Ulazi samo u slucaju kad se razbole konkurenti i kad Evans ili Humphries ne mogu nista da pogode. Nebitan igrac; i tako ce i ostati sve do trejda.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9840 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

http://nbacro.com/nba/portland-trail-bl ... mici-16584



niđe veze ako on bude pored paula,bryanta,hardena,parkera,westbrooka
Rob_Atl
Posts: 5329
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#9841 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Rob_Atl »

Nece biti prije Paula i Bryanta, jer njih je raja skoro pa izglasala za startere, e sad ne znam ko klupu bira :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9842 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote:
King Kenny wrote:
Tomahawk11 wrote:Samo sto ja ne gumo onog Griffina, prenapuhan je do bola. Ona njegova prenemaganja kad mu sudci nesto sviraju, ko kad djetetu uzmes igracku.
Ako ćeš iskreno i realno, svi ovi neki superstarovi se bune bez obzira jesu li upravu ili ne.
Ja zbog čega poštujem Griffina je to što se ne udara šakama u prsa ko Tarzan ili da se dere ko majmun kada zakuca preko nekoga, treba to poštovati :D
Sekunda mu fali da se preobrati u Tarzana. OK je da se buni, al on to radi kao sto sam opisao, neke grimase ucviljenog djeteta, a grmalj samo takav. Moze se izivljavati na istraumiranom Gasolu, e pa mojne mi djecijeg posla :) Znaci, zaboravi neke bolecive face, razmahivanja rukama, uradi to sa stilom.
Dobar je dunker, ali nek malo smanji dozivljaj, da ga gdje tabla ne zalijepi :mrgreen:
I, ako cemo iskreno, ne moze (a i nece nikad moci) sa zvijezdama tipa Kobea, Carmela, Jamesa, Duranta, jbg, ipak su oni tehnicki bolji igraci is punim pravom nose tu titulu.
Joj Tomahawk, fakat se brukas!
Cuj nece NIKAD biti na nivou kao Kobe, Carmelo, LeBron, Durant.. HaHaHa
Kao prvo, igracei koje si nabrojao su SVI krilni igraci! tj SG i SF.. a Griffin? PF!
Kobe , i ako ga mrzim do bola, uz Jordana, NAJBOLJI igrac u istoriji NBA.
Mozda ce cak i vrijeme pokazati svoje, pa za jedno 15 godina, mozda cemo svi govoriti kako je LeBron ili mozda Durantula najbolji ikad..
ali mora biti razlike izmedju igraca koje spominjes. ako se dobrim tehnickim igracem smatra samo neko ko zna pucati trice, predriblati, onda grdno grijesis. nije samo to tehnika. tehnika zavisi od igraca do igraca, od pozicije do pozicije. Ono sto se smatra tehnikom za centra, nije isto kao za pleja..nebo i zemlja..
A Carmelo, sto se njega tice, NEMA POJMA o odbrani.. ;-)[/quote]



SG baš i nije krilni igrač
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9843 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Rob_Atl wrote:Nece biti prije Paula i Bryanta, jer njih je raja skoro pa izglasala za startere, e sad ne znam ko klupu bira :D


treneri valjda
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#9844 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Layne »

Ko bi rek'o da će Clippersi i Grizzliesi igrati derbi NBA lige? :D
User avatar
n;hill
Posts: 1198
Joined: 15/03/2008 22:30

#9845 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

Celticsi 6 zaredom pobjeda..konačno jedan pobjednički niz ove sezone, pošto su slijedeći na redu Pelikani) možda se i nastavi...go green :mrgreen:
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#9846 Re: NBA - National Basketball Association

Post by hypko_nurko »

zar je ovo dozvoljeno u kosarci :-)

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9847 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Artest wrote:Mirza po starom. Ulazi samo u slucaju kad se razbole konkurenti i kad Evans ili Humphries ne mogu nista da pogode. Nebitan igrac; i tako ce i ostati sve do trejda.
Evo nocas je igrao najvise do sad. Nit je bio garbage time, nit se ko trebao razboljeti. Izgleda sve dolazi polahko na svoje.
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#9849 Re: NBA - National Basketball Association

Post by irfan2 »

sa nba.com
Image
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#9850 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Verocious »

MasaCHusaC wrote:Image
Akcija Netsa koja je zapocela Teletovom blokadom je na prvom mjestu nba.com Top plays :thumbup:

U pitanju je ova akcija

:dance: 8-)
Post Reply