NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#2876 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

van Basten wrote:jel' gotova snimka, da prokomentarišemo meč? :D
Nije još...suzdrži se od komentara sad zasad :-D :D
Stvarno ovo što radi OBN nema smisla definitivno...neki kretenski filmovi i playboy zečice za matore onaniste su prioritet nad NBA :x
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2877 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

Ovo kad god ja odigram lakerse na kladari padnem na njima :-) :x :x
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2878 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

:D :D Moji suns bez Steve Nash i Amare dobise te jake Lakers :D :D Kakva je to ekipa Suns sinoc u par navrata za 4 sekunde prenesu loptu i odrade izradjenu akciju i kos wow....Niko ne moze da prati ovaj tempo kad su u formi.... :D :D
User avatar
jasko_ba
Posts: 7806
Joined: 13/11/2006 17:47

#2879 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

odlična utakmica, šaković :dance: :dance:
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#2880 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by nikad_izvini »

sesalmir wrote:Ma igrao nash ne igrao nabit ce ih lakersi 20 razlike.
Mogu ti reći da si odličan prognozer. Imaš li još nekih zicera, čisto da znam :skoljka: :dance:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2881 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by arze »

Poceloo jee..kote se navijaci Phoenixa pomalo...al napredno...vec nas ima nekoliko na forumu :-D ...Sta ce tek nakon sto se plasiramo u play off akoBogda :-D

Salu na stranu..Barnes jedna trica,druga,ulaz,skok,asist,trica treca...booomm!! BArnes is back !!!!! YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

IHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...

Shaq ocitava lekciju ovim "nadolazecim"centrima..joj sto i Bynum nie bio u reketu..doduse Dj je ulazio HAHA...Dj iz Konga :-D :-D :-D :-D
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#2882 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

jasko_ba wrote:odlična utakmica, šaković :dance: :dance:

Zavisi kako gledas jer ,ako mislis napadacki dobra partija,onda da.
Medutim,ruku na srce,odbrane su bile ocajne.
Shaq dominantan.Kako je samo bacao onog ljigavog "Spanca". 8-)
Medutim,jel Shay izade problemi sa skokom,problemi sa zatvaranjem reketa i problemi u ofanzivi.
Suns-ima svaka cast jer su sinoc pobijedili bez kluppe,mislim,klupa im je sinoc bila za sjest i plakat,ali treba ipak napomenuti izostanak Nash-a i Amare-a,tako da moze biti svasta ove godine na Zapadu.

Blago receno,ne volim LAL,tako da ih necu ni komentarisati.

Nuggetsi izgubise od Indiane, :x :x :x

Amundson-u uhvati loptu,nije vruc krompir.

Ja i Barnes je bio pravo arogantan,sto jest jest :wink:
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2883 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Meni je pravo smijesno kad neko kaze joj Kobe dao 49 poena a covjek opucao 38 puta i dao 18..Pa i ovcina bi dao od 38 puta barem 10 :D :D Fakad ga gotivim i mislim da je poslije MJ jedan od najboljih ali sili ga bas ga sili.. :roll: :roll:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2884 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by arze »

I mean, Shaq came in the league and immediately started abusing his elders. Not stiffs, like Benoit Benjamin, but real dudes. What Shaq used to do to Ewing and Robinson was kinda disrespectful when you look back at it. My Pops used to marvel at how this young 23- or 24-year-old was manhandling men. At some point, defenders literally gave up. I've seen a few -- Dikembe Mutombo comes to mind -- that would actually look up, as if they're asking God for help. ("Help me God, for this angry, behemoth man is shattering me.") Teenagers saw that and probably thought, "I can't cope with that ... I better get an 18-footer."

No player will ever admit this. KG -- no less capable of playing center than Robinson -- would never reveal, "Man, I probably should've been a center, but that was Shaq's position and I ain't Shaq." GMs won't either. And, perhaps, maybe they don't even realize it. Maybe it's one of those shameful admissions that folks want to keep to themselves.

When I talked to an Orlando Magic insider a couple days ago, he said they had to "fool" Dwight into playing center. Curiously, and perhaps advantageously, this was right around the time Diesel started slowing down from older age and nagging injuries. I know you think it seems natural that Dwight and Andrew Bynum and Greg Oden and Hasheem Thabeet are centers but, trust me, they'd have found a way to fashion themselves as power forwards 10 years ago. Shaq was so intimidating and punishing that he scared away rivals.


Super clanak ..realan...u potpunosti se slazem.. Hakeem mi je uvijek bio no.1 centar al ovo je nesto...bijesno :zjev:
Pise i o tome kako su lozili Howarda da igra centra, u vrijeme dok je Shaq vukao povrede..a projicirano je bilo da zapocne na poziciji 4 i mnogi so called centri su odjednom postajli pozicja 4.."Power forward"


That's going to be Shaq's legacy. Unlike Wilt, he dominated in an era of dominant big men. He dominated so much that he made some change position, others just "quit and complain." It's what he did.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2885 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Meni je pravo smijesno kad neko kaze joj Kobe dao 49 poena a covjek opucao 38 puta i dao 18..Pa i ovcina bi dao od 38 puta barem 10 :D :D Fakad ga gotivim i mislim da je poslije MJ jedan od najboljih ali sili ga bas ga sili.. :roll: :roll:
18 od 38 je sut od 47% sto je fantasticno za beka sutera.
Ohran
Posts: 118
Joined: 30/11/2008 19:46

#2886 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Ohran »

Neelix wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Meni je pravo smijesno kad neko kaze joj Kobe dao 49 poena a covjek opucao 38 puta i dao 18..Pa i ovcina bi dao od 38 puta barem 10 :D :D Fakad ga gotivim i mislim da je poslije MJ jedan od najboljih ali sili ga bas ga sili.. :roll: :roll:
18 od 38 je sut od 47% sto je fantasticno za beka sutera.
Da, taj procenat je jako dobar, narocito kad je neko Kobi i kad je paznja protivnickih igraca povecana i kad se zna da u procenat ulazi i nekoliko trica. Ovcinu bi vjerovatno ostavili samog pa je moguce da bi potrefio 10 od 38. Inace se za beka i krilo tipa Novickog (uglavnom za one koji pucaju sa prilicne distance) smatra da je i oko 40% tu negdje, a 50 i preko je sto ti rece fantasticno (Kobiju je trebala samo jos jedna da udje). Samo su Novicki i Lari Bird u NBA istoriji imali preko 50% ukupnog suta preko 90% sa linije slobodnih bacanje i preko 40% trica dvije sezone.
Hare_ze
Posts: 292
Joined: 13/06/2008 12:38
Location: Zenica
Contact:

#2887 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Hare_ze »

Cini mi se da je i Nash imao te brojke kao i Bird i Nowitzki. Nebitno, statistika me nikada nije previse zanimala.

Drew Gooden u SA, otkupio svoj ugovor od Kingsa i potpisao za Spurse...fino pojacanje...
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2888 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

Al je sinoc na pocetku meca shaq zalijepio bananu howardu :thumbup: Pokazao ko je jos uvijek gazda u ligi na poziciji centra
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2889 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Neelix wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Meni je pravo smijesno kad neko kaze joj Kobe dao 49 poena a covjek opucao 38 puta i dao 18..Pa i ovcina bi dao od 38 puta barem 10 :D :D Fakad ga gotivim i mislim da je poslije MJ jedan od najboljih ali sili ga bas ga sili.. :roll: :roll:
18 od 38 je sut od 47% sto je fantasticno za beka sutera.
da dobro je to kad bi tako svaku noc bilo a dvije noci prije toga je pucao 10 od 31 i kostao ih poraza...Hocu da kazem da kobi uzima teske suteve nekad ne moguce..Bruku puta ga udvoje i nema asistencije nego suta i dalje ...Kobi da ima ulaz pod kos kao Mj bio bi strava ali nema i zato se uglavnom svodi na silovanje i sutanje...On nema po 3 ili 4 asistencije po utakmici a ima sansu da to svaki put bude po 10..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2890 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

mensecini da ti govoris o bryantu od prije 10 godina. kad si ga zadnji put gledao? :)
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2891 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Neelix wrote:mensecini da ti govoris o bryantu od prije 10 godina. kad si ga zadnji put gledao? :)

druze nemoj me pogresno svatiti sad ali ja sam kobe vise puta gledao nego sto si ti gledao ukupno nba utakmica sigurno..Slusaj sta ti edin avdic govori o njemu cijelo vrijeme isto sto i ja....Protiv Bostona u finalu se vidjelo koliko je silio i kad ga je sut stao sta je bilo sa njim.....Pogledaj lebron svaku noc skoro blizu triple double i svaku noc preko 7 ili 8 asistencija.. Pricam ti ovo i ako vise gotovim KOBETA
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2892 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

edin avdic je najpristrasniji komentator poslije sase vugdalica :D na ovim prostorima. a ne voli lakerse nimalo.

i svaku noc mu isto toliko koseva zabije protivnik kojeg cuva, a kobe je svake godine u prvoj defanzivnoj petorci lige.

pusti se statistika i medijskog hypea, gledaj malo utakmice, citaj malo vise :)

statistike su bitne ako igras fantasy basketball, (prikljuci nam se sljedece sezone :) ), u suprotnom ce ti vrlo malo reci.

90% svjetskih statistika je laz :D :D

da zakljucim,

kobeTu je ovo najbolja sezona u karijeri. a statisticki je imao puno boljih :)
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#2893 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

Kakav Kobe ,to je jedan klošar obican...nema on petlje ni arogancije...nekad je to fin momak bio i cijenio sam ga sve dok se nije istetovirao...e kad je nabacio oni ofirnu tetovažu tad je pao u mojim ocima :razz: ...loše društvo ga iskvarilo.
Sad ozbiljno...covjek je stroj za koševe,a ono što je meni bilo veoma cudno pokazao se kao najveci americki patriota :-) :shock: :shock: u reprezentaciji USA na OI...cudno od egomanijaka Kobea ali eto i to se desi.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2894 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

nista ja nisam drugo o edinu rekao, zna svasta o kosarci, puno vise nego ti i ja, ali brate uvijek navija za jednu ekipu, i uvijek sudijske odluke tumaci u njenu korist.

naravno lsd, barnes ima aroganciju :D inace taj "egomanijak" kako pocasti najboljeg kosarkasa danasnjice, je trenutno i mvp. a kad neko rijeci "egomanijak" i "mvp", u istu recenicu, ja nemam sta o kosarci pricat s nim vise :-)
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#2895 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

Pa bio mu je i vakat više da bude MVP...poceo bi plakati ko mala curica da nije dobio tu titulu.
Nego,jesi li to zaljubljen u tog holivudskog šminkera koji proganja malodobnice po hotelima :mrgreen: :-D
Ološ je to,vjeruj meni ;-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2896 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

sto bih vjerovao, jel to i tebe ganjao :D i jesil to ljubomoran :D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2897 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

volili ga ili ne, kobe je daleko najbolji igrac danasnjice. a po mom objektivnom sudu i svih vremena.


fala & prijatno :kravata:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2898 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by burek_in_space »

rado_vidjen wrote:volili ga ili ne, kobe je daleko najbolji igrac danasnjice. a po mom objektivnom sudu i svih vremena.


fala & prijatno :kravata:
Kume,necemo se tako igrati,no no... :mrgreen:
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#2899 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Layne »

burek_in_space wrote:
rado_vidjen wrote:volili ga ili ne, kobe je daleko najbolji igrac danasnjice. a po mom objektivnom sudu i svih vremena.


fala & prijatno :kravata:
Kume,necemo se tako igrati,no no... :mrgreen:
Šta je čovjek pogrešno rek'o :? :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2900 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by burek_in_space »

Layne wrote: Šta je čovjek pogrešno rek'o :? :mrgreen:
Ti shto samo sokice "cugash",tishina tamo! :oops: :mrgreen:

Nemojte se zayebavati ljudi,svaka chast KobeTU :mrgreen: ,ali MJ je TITO! :dance:
Post Reply