NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Comrad

Post by Comrad » 07/01/2008 10:37

sesalmir wrote:
Therapsid wrote:www.bt.davka.info http://www.sport-scene.net http://www.sportbit.org sve utakmice

Nego nadam se da se salio ko god je rekao da Denver ima bilo kakve sanse za naslov :)
Avdic onaj sa obn to rece, i meni je sega totalno al haj vidjet cemo. Nego znam i ja za http://www.bt.davka ali tamo nema ove tekme, a ovi ostali peglaju te nekakva registracija, haj to sam uradio sad mi nesta pise da sam bencher i mogu samo [FreeLeech] skidat. Pise za ovu tekmu ''You can not download this torrent because it is not freeleech or bonus leech!'' seronje totalne.
Comrad wrote:...no uspijevam kolko tolko pratiti Denver koji ove sezone osvaja prsten. :D :zzzz:
:D To Avdicu. Ne shvatam fakat zasto bi Denver bio toooooliko udaljen od prstena, pa prosle godine su nanijeli barem jedan poraz Spursima (za razliku od Cavsa), i to su bili neuigrani totalno, Melo i AI pola tekmi nisu odigrali zajedno. Mozda nisu neki favorit, ali u play off-u je sve moguce, a sadasnja ekipa Nuggetsa moze pobijediti bilo koju drugu u NBA. 8-)
p.s. AI nemilosrdan protiv svog nekadasnjeg kluba, 38pts. :zzzz:

lampard

Post by lampard » 07/01/2008 12:27

uh sinoc sam uzivao,jes da wade nije puno pokazao al lijepo ga brate vidjet na terenu s onim carapama na rukama,dobra utakmica,milicic malo igro,a onaj vilic jednom gay jednom gray,nikako se odlucit :D

jasko_ba

Post by jasko_ba » 07/01/2008 14:20

sesalmir wrote:
Therapsid wrote:www.bt.davka.info http://www.sport-scene.net http://www.sportbit.org sve utakmice

Nego nadam se da se salio ko god je rekao da Denver ima bilo kakve sanse za naslov :)
Avdic onaj sa obn to rece, i meni je sega totalno al haj vidjet cemo. Nego znam i ja za http://www.bt.davka ali tamo nema ove tekme, a ovi ostali peglaju te nekakva registracija, haj to sam uradio sad mi nesta pise da sam bencher i mogu samo [FreeLeech] skidat. Pise za ovu tekmu ''You can not download this torrent because it is not freeleech or bonus leech!'' seronje totalne.
ako nadjes link za torrent il bilo sta drugo, za utakmicu detroit - boston, javi na PM
pozz

admir karic

Post by admir karic » 07/01/2008 15:10

lyudi gledamo sociyalne tekme, maykemi!!!
pa samo fenyerase nam dayu, i utakmice protiv nyih, pa do finala (osim all star ) nemozemo gledat nist sto ye CEIF GLEDAT!!!
pa kad vec gledamo snimke, sto ne gledamo DENVER, PHONIX, DALLAS, ORLANDO, BOSTON... i to ne protiv "LEVATA"nego medyusobne duele!!!
pa zar bi nam LIGA PRVAKA (fudbal) bila toliko zanimyiva kad bi nas bombardovali sa : steua - slavia, olimpiakos- lazio....
YA

Neelix

Post by Neelix » 10/01/2008 15:22

a sto igra onaj boston :lol: :D

shadow

Post by shadow » 10/01/2008 19:26

Neelix wrote:a sto igra onaj boston :lol: :D
naravno, lakerse i kuci i u gostima pregazise :D

Umor cini svoje, sinoc su vala bili nikakvi, traljavi a ni Doc se nije potrudio da zove timeouts kad treba i vrsi zamjene u pravo vrijeme. To ne umanjuje pobjedu bobcatsa, svaka cast, pogotovo Richardsonu!

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 13/01/2008 16:06

Veceras napokon jedna upotrebljiva utakmica:

Houston - New Orleans

I to još uživo, kažu:)
Mislim da će biti laka pobjeda New Orleansa, trio Paul, Stojakovic, West je prejak za usamljenog Yao Minga, ali hajde možda bude iznenađenje zbog domaćeg terena Houstona..:)

sesalmir

Post by sesalmir » 13/01/2008 16:58

Nadam se da ekipa sa ljiljanima na dresu veceras pobjedjuje :)

limun_

Post by limun_ » 14/01/2008 03:31

vidje li iko kako CARON butler skrsi pedju :lol: ..e moj vilicu ( battier faul pravio)...kako 'no debil izgovara McGrady, :x MekgVejdi :?

dobar paul, dobaaar...

SilentWhisper

Post by SilentWhisper » 14/01/2008 10:56

uffff, lakersima se sinoc ozljedio bynum. moje saucesce svim jezerasima

piskerernest

Post by piskerernest » 14/01/2008 11:24

limun_ wrote:vidje li iko kako CARON butler skrsi pedju :lol: ..e moj vilicu ( battier faul pravio)...kako 'no debil izgovara McGrady, :x MekgVejdi :?

dobar paul, dobaaar...
nije caron nego rasual butler

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 14/01/2008 12:22

Mada nekad imaju greski , meni je onaj trojac ili dvojac bez Vilica, sa OBN-a najaci u pogledu kosarke i NBA...od svih televizija...Ljudi prate i vidi se da znaju o cemu pricaju a to sto nekad pogrijese i nije strasno...Za razliku od drugih komentatora sa drugih televizija , koji npr. prenose Euroligu , to je naprosto dosadno...Veze ti nemaju o cemu pricaju, a ovi sa OBN vidi se da znaju i daju neku car po ugledu na Americke komentatore, pa se trude da to bude na nivou NBA prenosa americkih kolega, brze , zustrije , dinamicno i temperamentno...Sto se tice komentarisanja kosarke barem su 100 godina ispred ostalih BH komentatora...Njima stvarno ne treba traziti "dlaku u jajetu" , sto se tice kosarke...

piskerernest

Post by piskerernest » 14/01/2008 12:46

DobroJutroKolumbo wrote:Mada nekad imaju greski , meni je onaj trojac ili dvojac bez Vilica, sa OBN-a najaci u pogledu kosarke i NBA...od svih televizija...Ljudi prate i vidi se da znaju o cemu pricaju a to sto nekad pogrijese i nije strasno...Za razliku od drugih komentatora sa drugih televizija , koji npr. prenose Euroligu , to je naprosto dosadno...Veze ti nemaju o cemu pricaju, a ovi sa OBN vidi se da znaju i daju neku car po ugledu na Americke komentatore, pa se trude da to bude na nivou NBA prenosa americkih kolega, brze , zustrije , dinamicno i temperamentno...Sto se tice komentarisanja kosarke barem su 100 godina ispred ostalih BH komentatora...Njima stvarno ne treba traziti "dlaku u jajetu" , sto se tice kosarke...
bez vilića su ok.ali on mi pokvari gledanje tekme.i na ftv-u vladislav majer je prilično kvalitetan kada prenosi euroligu.
na hrt slavko cvitković nedavno u prenosu cibona zvezda za igrača zvezde šljivačanina reče da je došao u zvezdu iz nekog kluba, "a tata mu je nedavno došao iz haaga",urnebes,to mi bilo pravo smiješno iako cvitković očiti nije kao nekada,ali volim kada upotrijebi onaj izraz samozatajan za igrača koji nije igrao baš najbolje.

limun_

Post by limun_ » 14/01/2008 16:39

piskerernest wrote:
limun_ wrote:vidje li iko kako CARON butler skrsi pedju :lol: ..e moj vilicu ( battier faul pravio)...kako 'no debil izgovara McGrady, :x MekgVejdi :?

dobar paul, dobaaar...
nije caron nego rasual butler
on je reko caron...onaj iz washingtona :shock:

limun_

Post by limun_ » 14/01/2008 16:40

limun_ wrote:
piskerernest wrote:

dobar paul, dobaaar...
nije Caron nego rasual butler
on je rek'o caron..onaj iz washingtona :shock:

Neelix

Post by Neelix » 15/01/2008 01:24

e u picku materinu

moram se ovako izrazit :x

bynum 2 mjeseca van parketa....povrijedio koljeno :x taman kad im SUPER ide, pola utakmice od vrha zapada :x

karanana

Post by karanana » 15/01/2008 12:21

E pokakim se ja na Boston Celticse

shadow

Post by shadow » 15/01/2008 13:55

karanana wrote:E pokakim se ja na Boston Celticse
opet si pao na kladari? :D igraj na one svoje, zar ti nisi bulls fan? :-D
Nadam se da ce Doc Rivers ubrzo biti nogiran, frajer ima dobru ekipu ali nema pojma sta radi, nema ideja. Definitivno nije trener za velike domete, zadnji porazi idu njemu na dusu. :x

karanana

Post by karanana » 15/01/2008 14:14

shadow wrote:
Nadam se da ce Doc Rivers ubrzo biti nogiran, frajer ima dobru ekipu ali nema pojma sta radi, nema ideja. Definitivno nije trener za velike domete, zadnji porazi idu njemu na dusu. :x
ja ove godine igram samo protiv mojih jer su karanane.
jebote 1,15 na celticse. naredo jedno 20 parova sa australian opena, sve ziceri, sve ih pogodio. stavim jos san antonio, boston, i utah i boston me povali.

arze

Post by arze » 15/01/2008 16:42

karanana wrote:
shadow wrote:
po cemu ti znas da doc nije dobar trener, covjek koji poznaje i europsku kosarku a kamoli americku....2 poraza za redom u nba nisu nista i oni su ljudi od krvi i mesa a omjer 30-6 je los pretpostavljam...new york sa 10-26 je dobar!
POGOTOVO SU SMJESNI OVI SO-CALLED FANS BOSTON ODJEDNOM POSTAO OMILJENI KLUB!!!SAD NIKO NE VOLI MIAMIA A PRIE 2 GOD SU BILI GOTIVA...MA OK RAJA TRAZI SHOW :razz:

arze

Post by arze » 15/01/2008 16:46

PO MENI TRENUTNO NAJBOLJIH PET EKIPA U NBA
1.BOSTON
2.DETROIT
3.WASHINGTON
4.PORTLAND
5.GSW

pa dobro..vi vjerovatno vidite na 1. 2. i 3. mjestu san antonio dallas itd...
al vjerujte dolazi vrijeme portlanda,bostona.....ove ekipe tipa dallas je pitanje samo kad ce dirk prestat bit to sto jest!

arze

Post by arze » 15/01/2008 16:51

piskerernest wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:Mada nekad imaju greski , meni je onaj trojac ili dvojac bez Vilica, sa OBN-a najaci u pogledu kosarke i NBA...od svih televizija...Ljudi prate i vidi se da znaju o cemu pricaju a to sto nekad pogrijese i nije strasno...Za razliku od drugih komentatora sa drugih televizija , koji npr. prenose Euroligu , to je naprosto dosadno...Veze ti nemaju o cemu pricaju, a ovi sa OBN vidi se da znaju i daju neku car po ugledu na Americke komentatore, pa se trude da to bude na nivou NBA prenosa americkih kolega, brze , zustrije , dinamicno i temperamentno...Sto se tice komentarisanja kosarke barem su 100 godina ispred ostalih BH komentatora...Njima stvarno ne treba traziti "dlaku u jajetu" , sto se tice kosarke...
bez vilića su ok.ali on mi pokvari gledanje tekme.i na ftv-u vladislav majer je prilično kvalitetan kada prenosi euroligu.
na hrt slavko cvitković nedavno u prenosu cibona zvezda za igrača zvezde šljivačanina reče da je došao u zvezdu iz nekog kluba, "a tata mu je nedavno došao iz haaga",urnebes,to mi bilo pravo smiješno iako cvitković očiti nije kao nekada,ali volim kada upotrijebi onaj izraz samozatajan za igrača koji nije igrao baš najbolje.
po cemu je majer dobar komentator?sto zaspes nakon 2.cetvrtine od njegove monotonosti...taj covjek sam zna rec: sjajan sut,ponovo pogada....i take gluposti bi svako mogo pricat...ima li on imalo podataka o ekipama,igracima...ma kaki...

opet oni s obn-a su nacitani ljudi...to jest citaju prije svake utakmice bas o te dvije ekipe a sad sto ih jebe sto se nerazumiju bas najbolje u taj sport...to ok!!!
joj kad oni pocnu one izraze:1.Marbury je u speedu(sta je speed u kosarci)
2.ceona linija(jebala vas ona,izgovore je 230 puta u jednoj cetvrtini)
3.posebna prica su floateri(svaki je sut floater)...ma bruka gluposti nemogu se jos trenutno sjetit al uglavnom.... :lol:

boston_c

Post by boston_c » 15/01/2008 17:19

Boston izgleda malo popušta, dobro ipak je omjer 29-3 bio malo nadrealan ( pogotovo jer je ovo prva sezona gdje zajedno igra ovoj igrački kadar) moralo se i to desiti. Ali Bostonov put može ići samo u jednom smjeru a to je prema gore, i ja iskreno očekujem da postanu nova NBA dinastija...

shadow

Post by shadow » 15/01/2008 19:18

arze wrote:
karanana wrote:
shadow wrote: opet si pao na kladari? :D igraj na one svoje, zar ti nisi bulls fan? :-D
po cemu ti znas da doc nije dobar trener, covjek koji poznaje i europsku kosarku a kamoli americku....2 poraza za redom u nba nisu nista i oni su ljudi od krvi i mesa a omjer 30-6 je los pretpostavljam...new york sa 10-26 je dobar!
POGOTOVO SU SMJESNI OVI SO-CALLED FANS BOSTON ODJEDNOM POSTAO OMILJENI KLUB!!!SAD NIKO NE VOLI MIAMIA A PRIE 2 GOD SU BILI GOTIVA...MA OK RAJA TRAZI SHOW :razz:
djecace dragi, ja zivim na relaciji Sarajevo-Boston vec 12 godina, dao sam hiljade dolara na karte Celticsa i nisam novopeceni celtics fan, odlicno znam ko je doc rivers kao i tim kojim raspolaze...zato :zzzz:

Neelix

Post by Neelix » 15/01/2008 19:48

celticsi ako ove ili sljedece godine ne osvoje titulu, nece nikad :zzzz: a cisto sumnjam da ce uspjeti i u tome.

lakersi nazalost, koliko god ja to zelio :D jos nemaju nikakve sanse za titulu. ja tipujem na san antonio i ove godine, a sa istoka detroit.

Post Reply