Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20401
Joined: 12/08/2013 12:51

#1351 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

loju ostaviti u australiji, da kengure trenira :thumbup:
User avatar
pepeljara
Posts: 6553
Joined: 22/08/2003 00:00

#1352 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by pepeljara »

Tako izgleda.
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1353 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

Ubi nas ova Kang ko mraz paprike.
Preko 60% procenat suta, to dovoljno govori kakvu katastrofalnu odbranu igramo.
funeral blues
Posts: 1763
Joined: 08/02/2011 11:15

#1354 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

sukis wrote: 24/09/2022 10:15
dragan53 wrote: 24/09/2022 08:23
Slažem se da su Srbija i Hrvatska kupili sve redom al od Hrvatske je BiH trenutno daleko bolja a i Srbiju može lako prestići jer je nekoliko najvažnijih igračica završilo karijeru i narednih par godina je BiH ima veliku šansu. Zato ne treba praviti negativnu atmosferu oko ove reprezentacije na Evropskom mogu napraviti čudo jer mogu svaku ekipu pobijediti.
Srbija i Hrvatska su itekako kupile i jos uvijek kupe sve sto zele, koliko god je to do nekog nacionalnog kljuca da zele da igraju za te drzave toliko je i do nase nesposobne drzave jer ne postoje uslovi za mladje selekcije. Ovo kada kazes da mozda prestignemo Srbiju jer je kod njih zavrsilo karijeru par bitnih igracica, ne znam da li si svjestan kakvu bazu igracica one imaju i kakav sistem, kako se radi sa mladim igracicama kod njih i koliko drzava ulaze sredstava, to su ogromne razlike i onda jos pokupe od nas vecinu toga. Lijepo je da postoji rivalitet ali tesko se mi mozemo nositi sa Srbijom i Hrvatskom, desilo se da je ova generacija bolja od Hrvatske i pitanje kada i koja ce opet biti bolja. Sto se tice Srbije, to je svjetlosnim godinama ispred nas i kvalitetom i rezultatima i organizacijom a takodje i strucnim kadrom koji je okupljen oko reprezentacije od same selektorke pa do ostalih. Ja ne mogu ni pobrojati koliko su medalja osvojile u zadnjih deset godina, pa uzele su EP Francuskinjama koje su tada bile nikad mocnije, uzele dva EP, medalja sa olimpijade, medalja sa SP, vjerovatno su najuspjesnija Evropska reprezentacija u zadnjih deset godina i mi sa njima ne mozemo da se poredimo, ali to nije toliko ni bitno jer trebamo gledati u nase dvoriste i pokusati u buducnosti sacuvati sve ono sto nam mogu uzeti, a to mozemo sacuvati tako da drzava konacno zaustavi odliv mozgova koji godinama imamo.
100%. Srbija i omladinska košarka i struka oko svega toga su na nivou na kojem sumnjam da je iko u Evropi.
laik1981
Posts: 12931
Joined: 05/12/2012 13:04

#1355 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by laik1981 »

Horor.. 3 tekme -104 kos razlika, a igrali protiv dva apsolutna outsidera.. Koreja i Portoriko sa nama odradile laksi trening i nabijale kos razliku.. Ovo nezapamceno brukanje i pisanje po grbu drzave neko treba objasniti..
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1356 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Kompletan savez je otisao u Australiju iako su se skupljale pare za smjestaj nase reprezentacije. U savezu je kljuc u bravi :( Najvece zlo saveza je Amer Colan i sreca je da im je u Novembru kraj mandata
User avatar
House
Posts: 46626
Joined: 17/03/2010 15:36

#1357 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by House »

bruka i sramota 😂
dragan53
Posts: 275
Joined: 29/12/2012 10:19

#1358 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dragan53 »

sukis wrote: 24/09/2022 10:15
dragan53 wrote: 24/09/2022 08:23
Slažem se da su Srbija i Hrvatska kupili sve redom al od Hrvatske je BiH trenutno daleko bolja a i Srbiju može lako prestići jer je nekoliko najvažnijih igračica završilo karijeru i narednih par godina je BiH ima veliku šansu. Zato ne treba praviti negativnu atmosferu oko ove reprezentacije na Evropskom mogu napraviti čudo jer mogu svaku ekipu pobijediti.
Srbija i Hrvatska su itekako kupile i jos uvijek kupe sve sto zele, koliko god je to do nekog nacionalnog kljuca da zele da igraju za te drzave toliko je i do nase nesposobne drzave jer ne postoje uslovi za mladje selekcije. Ovo kada kazes da mozda prestignemo Srbiju jer je kod njih zavrsilo karijeru par bitnih igracica, ne znam da li si svjestan kakvu bazu igracica one imaju i kakav sistem, kako se radi sa mladim igracicama kod njih i koliko drzava ulaze sredstava, to su ogromne razlike i onda jos pokupe od nas vecinu toga. Lijepo je da postoji rivalitet ali tesko se mi mozemo nositi sa Srbijom i Hrvatskom, desilo se da je ova generacija bolja od Hrvatske i pitanje kada i koja ce opet biti bolja. Sto se tice Srbije, to je svjetlosnim godinama ispred nas i kvalitetom i rezultatima i organizacijom a takodje i strucnim kadrom koji je okupljen oko reprezentacije od same selektorke pa do ostalih. Ja ne mogu ni pobrojati koliko su medalja osvojile u zadnjih deset godina, pa uzele su EP Francuskinjama koje su tada bile nikad mocnije, uzele dva EP, medalja sa olimpijade, medalja sa SP, vjerovatno su najuspjesnija Evropska reprezentacija u zadnjih deset godina i mi sa njima ne mozemo da se poredimo, ali to nije toliko ni bitno jer trebamo gledati u nase dvoriste i pokusati u buducnosti sacuvati sve ono sto nam mogu uzeti, a to mozemo sacuvati tako da drzava konacno zaustavi odliv mozgova koji godinama imamo.
Nema Srbija medalju na Svjetskom. Dva zlata i bronzu na Evropskom i bronzu na Olimpijadi 2016. To je sve ova generacija uradila Sonja Vasić i Bronx al one su otišle tako da trenutno nemaju taj kvalitet al slažem se sa svim što si napisao da imaju bolji sistem rada. Nama treba keša, rada i truda al od 2015. kad je formirana reprezentacija mislim da smo skočili 20 godina. Samo da se ne vratimo sad nazad.
svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#1359 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by svi u napad »

Prije svega reprezentacija je totalno fizicki nespremna. Lojo je mislio da ce JJ kao i ranije ubacivati izmedju 30 i 40 poena medjutim neznalica je zaboravio ili totalno fulio da je zena igrala zavrsnicu lige i dosla dan prije tekme u Austarliju. na njoj se vidi umor a Lojo jos zaboravlja vremensku razliku i potrebno vrijeme da se tijelo prilagodi novim uslovima. Ja se sad iskreno bojim da nas JJ ne napusti i onda ce sve otici do vraga. Imamo par solidnih igracica ali vecina je slaba. Ako ti dva tri puta promasis polaganje onda tu nema znanja. kao sto Hrasno rece totalno smo nespremni u svakom segmentu igre. Treba uraditi sve da JJ ostane jer sa njom cemo ici na prvenstva i na taj nacin raditi na popularizaciji kosarke medju curama a i svijet ce cuti za BiH. Tuzno da smo ovako zavrsili prvenstvo. Iskreno smo bolji od ovog sto smo pokazali. Zivjeli
User avatar
dulekrele
Posts: 3817
Joined: 10/04/2014 18:25

#1360 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

Haj Lojo pokupi prnje i gubi se. Ti si jedinj krivac sto su cure dosle nespremne na SP. Lojo tvoje neznanje je sramotno. Ovako da nas naguze jedna Koreja i Portoriko je za zatvora Lojo. Strah me sta ce nam uraditi amerikanke i belgijke. Masakr predvidam.
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1361 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

dragan53 wrote: 24/09/2022 11:48
sukis wrote: 24/09/2022 10:15
Srbija i Hrvatska su itekako kupile i jos uvijek kupe sve sto zele, koliko god je to do nekog nacionalnog kljuca da zele da igraju za te drzave toliko je i do nase nesposobne drzave jer ne postoje uslovi za mladje selekcije. Ovo kada kazes da mozda prestignemo Srbiju jer je kod njih zavrsilo karijeru par bitnih igracica, ne znam da li si svjestan kakvu bazu igracica one imaju i kakav sistem, kako se radi sa mladim igracicama kod njih i koliko drzava ulaze sredstava, to su ogromne razlike i onda jos pokupe od nas vecinu toga. Lijepo je da postoji rivalitet ali tesko se mi mozemo nositi sa Srbijom i Hrvatskom, desilo se da je ova generacija bolja od Hrvatske i pitanje kada i koja ce opet biti bolja. Sto se tice Srbije, to je svjetlosnim godinama ispred nas i kvalitetom i rezultatima i organizacijom a takodje i strucnim kadrom koji je okupljen oko reprezentacije od same selektorke pa do ostalih. Ja ne mogu ni pobrojati koliko su medalja osvojile u zadnjih deset godina, pa uzele su EP Francuskinjama koje su tada bile nikad mocnije, uzele dva EP, medalja sa olimpijade, medalja sa SP, vjerovatno su najuspjesnija Evropska reprezentacija u zadnjih deset godina i mi sa njima ne mozemo da se poredimo, ali to nije toliko ni bitno jer trebamo gledati u nase dvoriste i pokusati u buducnosti sacuvati sve ono sto nam mogu uzeti, a to mozemo sacuvati tako da drzava konacno zaustavi odliv mozgova koji godinama imamo.
Nema Srbija medalju na Svjetskom. Dva zlata i bronzu na Evropskom i bronzu na Olimpijadi 2016. To je sve ova generacija uradila Sonja Vasić i Bronx al one su otišle tako da trenutno nemaju taj kvalitet al slažem se sa svim što si napisao da imaju bolji sistem rada. Nama treba keša, rada i truda al od 2015. kad je formirana reprezentacija mislim da smo skočili 20 godina. Samo da se ne vratimo sad nazad.
Da, zamijenio sam evropsku bronzu za svjetsku. A, sve mi se cini da su igrale i polufinale SP u zadnjih 8 godina ali nisu stigle do medalje, sto je ogroman uspjeh. Oni imaju strasan sistem i organizaciju kada je muska kosarka u pitanju, to sve su samo prenijeli na zensku kosarku i napravili ogromnu bazu iz koje mogu nepresusno crpiti kvalitet, jos kada uzmu i od nas sta zele onda rezultati ne trebaju cuditi. Trenutno za niih iz BiH nastupaju dvije kosarkasice Tina Krajisnik i Sasa Cadjo i uvijek ce nam nazalost uzimati talenat jer je tako kako jeste i tesko promjenljivo.

Bojim se da posle ovog SP slijedi krah nase kosarkaske reprezentacije i da je pitanje kada ce neka nasa reprezentacija ponoviti uspjeh koji su ove djevojke napravile na EP i samim plasmanom na SP. Treba biti objektivan pa reci da je sam odlazak na SP ogroman uspjeh, pa jedna Spanija ne ucestvuje na prvenstvu a ko prati kosarku vrlo dobro zna kakvu mocnu reprezentaciju imaju.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#1362 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by TheWatcher »

dulekrele wrote: 24/09/2022 12:26 Haj Lojo pokupi prnje i gubi se. Ti si jedinj krivac sto su cure dosle nespremne na SP. Lojo tvoje neznanje je sramotno. Ovako da nas naguze jedna Koreja i Portoriko je za zatvora Lojo. Strah me sta ce nam uraditi amerikanke i belgijke. Masakr predvidam.
nije ni Lojo za sve kriv :-) previse se ocekivalo od Jones a djevojka je dosla umorna kao pas :thumbup: ljudima se tesko pomiriti da je to realnost pa najlakse udri po treneru :oops:
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#1363 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by galia95 »

Bolje da se nisu ni plasirale nego da gledamo ovaj debakl epskih razmjera :-)

Jonquel Jones hvala za sve, legendo :thumbup: :bih:
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1364 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by El_comadante »

Ma ovo je katastrofa, još kad protiv USA budemo igrali.
laik1981
Posts: 12931
Joined: 05/12/2012 13:04

#1365 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by laik1981 »

sukis wrote: 24/09/2022 13:51 Bojim se da posle ovog SP slijedi krah nase kosarkaske reprezentacije i da je pitanje kada ce neka nasa reprezentacija ponoviti uspjeh koji su ove djevojke napravile na EP i samim plasmanom na SP. Treba biti objektivan pa reci da je sam odlazak na SP ogroman uspjeh, pa jedna Spanija ne ucestvuje na prvenstvu a ko prati kosarku vrlo dobro zna kakvu mocnu reprezentaciju imaju.
Plasman nam je donijela JJ, bas kao i rezultat na tom EP.. Bez nje vjerovatno ne bi prosli ni kvalifikacije za EP.. Ona je donijela uspjeh.. Vidimo na kojem smo nivou kada JJ nije u maksimalnoj formi.. Ove njene kolegice neka joj se zahvale sto su dozivjele da igraju na dva velika takmicenja.. Nasa repka bez JJ je nivo za drugu diviziju evropsle kosarke..
elk
Posts: 2776
Joined: 14/08/2006 12:03

#1366 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by elk »

Mozda je ovo dio genijalnog plana da dobijemo amerikanke i belgiju :D
funeral blues
Posts: 1763
Joined: 08/02/2011 11:15

#1367 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

Gledajuci rezultat Belgija-Portoriko moze se zakljuciti da je Portoriko zajebana ekipa pravo. Meseman na 6 poena ostala, par poena odlucilo utakmicu. Nase jesu katastrofa, ali nije ni Portoriko bas kanta za nabijanje.
User avatar
dulekrele
Posts: 3817
Joined: 10/04/2014 18:25

#1368 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

TheWatcher wrote: 24/09/2022 13:57
dulekrele wrote: 24/09/2022 12:26 Haj Lojo pokupi prnje i gubi se. Ti si jedinj krivac sto su cure dosle nespremne na SP. Lojo tvoje neznanje je sramotno. Ovako da nas naguze jedna Koreja i Portoriko je za zatvora Lojo. Strah me sta ce nam uraditi amerikanke i belgijke. Masakr predvidam.
nije ni Lojo za sve kriv :-) previse se ocekivalo od Jones a djevojka je dosla umorna kao pas :thumbup: ljudima se tesko pomiriti da je to realnost pa najlakse udri po treneru :oops:
Sta pricas covjece. Morao je pripremiti cure za igry bez JJ. A ona ako dode dobro je. On to nije uradio. Ekipa je fizicki i takticki ne pripremljena. Ko je kriv? Lojo jedino. Amater teski. Da ne govorim o ne znanju koje je pokazao tokom sve 3 utakmice na SP.
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#1369 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by galia95 »

dulekrele wrote: 24/09/2022 15:23
TheWatcher wrote: 24/09/2022 13:57

nije ni Lojo za sve kriv :-) previse se ocekivalo od Jones a djevojka je dosla umorna kao pas :thumbup: ljudima se tesko pomiriti da je to realnost pa najlakse udri po treneru :oops:
Sta pricas covjece. Morao je pripremiti cure za igry bez JJ. A ona ako dode dobro je. On to nije uradio. Ekipa je fizicki i takticki ne pripremljena. Ko je kriv? Lojo jedino. Amater teski. Da ne govorim o ne znanju koje je pokazao tokom sve 3 utakmice na SP.
Pokazivao je on zabrinjavajuće neznanje i na Evropskom prvenstvu, ali eto, tada smo svi bili pomalo euforični zbog odličnih rezultata i velikog uspjeha, pa su njegovo (ne)znanje i stručnost tada bili u drugom planu.
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#1370 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Ludzak »

laik1981 wrote: 24/09/2022 14:33
sukis wrote: 24/09/2022 13:51 Bojim se da posle ovog SP slijedi krah nase kosarkaske reprezentacije i da je pitanje kada ce neka nasa reprezentacija ponoviti uspjeh koji su ove djevojke napravile na EP i samim plasmanom na SP. Treba biti objektivan pa reci da je sam odlazak na SP ogroman uspjeh, pa jedna Spanija ne ucestvuje na prvenstvu a ko prati kosarku vrlo dobro zna kakvu mocnu reprezentaciju imaju.
Plasman nam je donijela JJ, bas kao i rezultat na tom EP.. Bez nje vjerovatno ne bi prosli ni kvalifikacije za EP.. Ona je donijela uspjeh.. Vidimo na kojem smo nivou kada JJ nije u maksimalnoj formi.. Ove njene kolegice neka joj se zahvale sto su dozivjele da igraju na dva velika takmicenja.. Nasa repka bez JJ je nivo za drugu diviziju evropsle kosarke..
Bez JJ smo obična amaterska ekipa koja se viđa i na ulicama. Samo zahvaljujući njoj, tu smo gdje i jesmo. Bez nje, vidi se kako igraju. Nema to veze sa Lojom. Bez obzira da li je on neki kvalitet za trenera, ili ne. Ali sa ameterima je teško raditi pa makar ih i i Phil Jackson trenirao.
Nek ode Lojo, ode nam i JJ. Onda možemo gasiti žensku košarku.
User avatar
dulekrele
Posts: 3817
Joined: 10/04/2014 18:25

#1371 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

Ludzak wrote: 24/09/2022 17:12
laik1981 wrote: 24/09/2022 14:33
Plasman nam je donijela JJ, bas kao i rezultat na tom EP.. Bez nje vjerovatno ne bi prosli ni kvalifikacije za EP.. Ona je donijela uspjeh.. Vidimo na kojem smo nivou kada JJ nije u maksimalnoj formi.. Ove njene kolegice neka joj se zahvale sto su dozivjele da igraju na dva velika takmicenja.. Nasa repka bez JJ je nivo za drugu diviziju evropsle kosarke..
Bez JJ smo obična amaterska ekipa koja se viđa i na ulicama. Samo zahvaljujući njoj, tu smo gdje i jesmo. Bez nje, vidi se kako igraju. Nema to veze sa Lojom. Bez obzira da li je on neki kvalitet za trenera, ili ne. Ali sa ameterima je teško raditi pa makar ih i i Phil Jackson trenirao.
Nek ode Lojo, ode nam i JJ. Onda možemo gasiti žensku košarku.
Neka ode i JJ ako je njen uslov za ostankom Lojo. Ali odkud prica da ako on ode da ce i JJ otici.
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#1372 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Ludzak »

dulekrele wrote: 24/09/2022 18:48
Ludzak wrote: 24/09/2022 17:12

Bez JJ smo obična amaterska ekipa koja se viđa i na ulicama. Samo zahvaljujući njoj, tu smo gdje i jesmo. Bez nje, vidi se kako igraju. Nema to veze sa Lojom. Bez obzira da li je on neki kvalitet za trenera, ili ne. Ali sa ameterima je teško raditi pa makar ih i i Phil Jackson trenirao.
Nek ode Lojo, ode nam i JJ. Onda možemo gasiti žensku košarku.
Neka ode i JJ ako je njen uslov za ostankom Lojo. Ali odkud prica da ako on ode da ce i JJ otici.
Dobro i ako ode, ili ne ode. Zar misliš da će ona ostati i sa ili bez Loja?
dragan53
Posts: 275
Joined: 29/12/2012 10:19

#1373 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dragan53 »

sukis wrote: 24/09/2022 13:51 Da, zamijenio sam evropsku bronzu za svjetsku. A, sve mi se cini da su igrale i polufinale SP u zadnjih 8 godina ali nisu stigle do medalje, sto je ogroman uspjeh. Oni imaju strasan sistem i organizaciju kada je muska kosarka u pitanju, to sve su samo prenijeli na zensku kosarku i napravili ogromnu bazu iz koje mogu nepresusno crpiti kvalitet, jos kada uzmu i od nas sta zele onda rezultati ne trebaju cuditi. Trenutno za niih iz BiH nastupaju dvije kosarkasice Tina Krajisnik i Sasa Cadjo i uvijek ce nam nazalost uzimati talenat jer je tako kako jeste i tesko promjenljivo.

Bojim se da posle ovog SP slijedi krah nase kosarkaske reprezentacije i da je pitanje kada ce neka nasa reprezentacija ponoviti uspjeh koji su ove djevojke napravile na EP i samim plasmanom na SP. Treba biti objektivan pa reci da je sam odlazak na SP ogroman uspjeh, pa jedna Spanija ne ucestvuje na prvenstvu a ko prati kosarku vrlo dobro zna kakvu mocnu reprezentaciju imaju.
Ja nisam toliko skeptičan iz razloga što ovaj tim ima još bar dvije šanse da se pokaže - Evropsko i olimpijske igre. Isti ovaj tim sad u novembru ako dobro odigra ide na Evropsko mislim da to neće ispustiti. Ako se plasiraju i vrate formu mogu izboriti Olimpijadu. Nažalost Marica će vjerovatno propustiti i Evropsko al ako na tu poziciju vrate Melisu i Babić se vrati u formu to će biti druga priča.


Ovo sad je kombinacija niza malera i našeg seljačkog mentaliteta. Al jbg treba biti realan Italija i Španija imaju najjaču ligu u evropi pa nisu među 12 najboljih. Možemo se smijati ovim azijskim ekipama al evo sad će Japan i Kina otići dalje od bilo koje evropske ekipe.

Priču o odvođenu igračica u Srbiju i Hrvatsku ne bi preuveličavao.
Tina Krajišnik je odrasla u Srbiji, rođena je u Sarajevu odakle je otišla u ratu po toj logici i mi smo Deuru uzeli Hrvatskoj, njena porodica je protjerana iz Krajine . Čađo živi u Banjaluci i ona je za Srbiju otišla igrati kad Bih nije ni imala reprezentaciju. Realno nije neki bitan faktor te ekipe al BiH bi svakako dobro došla. Naravno da se to ne bi događalo treba ulagati ali da bi gradio žensku košarku zaista ne treba veliki novac. Mislim da svaki Kanton u ovom trenutku više plaća seoske klubove nego što u WNBA plaćaju JJ . Karikiram ali BIH se upravo treba fokusirati na ove sportove gdje nije velika konkurencija i gdje ne trebaju velike pare da se postigne rezultat. Mislim da je ovo šansa koju ne treba propustiti.
sikstinajn
Posts: 1428
Joined: 15/01/2017 19:21

#1374 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sikstinajn »

ako obratiš pažnju na izraz lica ovih košarkašica tokom izvođenja himne vidjećeš nezainteresovanost, odsustvo i truni želje i sportske strasti.
čak i ne gledaju u zastavu.

na licima pogotovo azijskih reprezentacija, vidjećeš vojničku posvećenost.

za ovu zemlju igraju samo zato jer ne mogu ni primirisati reprezentaciji države za koju bi željele igrati.

ovo što nas predstavlja na svjetskom prvenstvu je C reprezentacija Srbije.

tamnoputa žena je meni lično misterija i ne kontam otkud nje, onakva kakva jest'-super igračica, da igra za nas.
koliko je plaćaju?

možda obožava harija potera.

jadne su, očajne, nikakve i zalutale na svjetsko prvenstvo.

razjebat!
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#1375 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by drag_gost »

sikstinajn wrote: 24/09/2022 21:23 ako obratiš pažnju na izraz lica ovih košarkašica tokom izvođenja himne vidjećeš nezainteresovanost, odsustvo i truni želje i sportske strasti.
čak i ne gledaju u zastavu.

na licima pogotovo azijskih reprezentacija, vidjećeš vojničku posvećenost.

za ovu zemlju igraju samo zato jer ne mogu ni primirisati reprezentaciji države za koju bi željele igrati.

ovo što nas predstavlja na svjetskom prvenstvu je C reprezentacija Srbije.

tamnoputa žena je meni lično misterija i ne kontam otkud nje, onakva kakva jest'-super igračica, da igra za nas.
koliko je plaćaju?

možda obožava harija potera.

jadne su, očajne, nikakve i zalutale na svjetsko prvenstvo.

razjebat!
Po nekim pricama JJ je doveo Lojo, mada ja sumnjam u to. Mislim da je Razija tu bila kljuc, koja je istinska legenda. Nevjerovatno je slusati kako ove zvijezde iz USA repke pricaju o jednoj Raziji na podcastu prosle godine.
Post Reply