Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1451 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

shalla wrote: 29/09/2022 12:25 Edo Omanić je doktor za Loju, a i recimo Pandža ili Admir Prašović su sigurno 3x bolje rješenje od postojećeg...
Ne mozes staviti trenera koji nikad nije zene trenirao da sada odjednom zene trenira. Ne bi islo.... postaviti trenera koji ima iskustva sa zenskom kosarkom...
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#1452 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by laik1981 »

sukis wrote: 29/09/2022 17:14 Evo recimo danas je Srbija izgubila od USA 88:55 tako da realno nismo ni imali srece sa grupom Kina i USA, plus sto su otisle totalno nespremne sa neznalicom selektorom na celu.
Za nas je Srbija sto je za Srbiju USA.. Nas su dominantnije tukle portorikanke i koreanke.. Otisle turisticki i obrukale se..
funeral blues
Posts: 1765
Joined: 08/02/2011 11:15

#1453 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

@hrasno38 Jesi li mozda upratio gdje je sada D. Zubac?
Btw. treba reci Marici nek nagovori onu Milic iz Trebinja, kad vec ne moze igrati za Srbiju 🙂
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1454 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Priglavke wrote: 29/09/2022 17:16
shalla wrote: 29/09/2022 12:25 Edo Omanić je doktor za Loju, a i recimo Pandža ili Admir Prašović su sigurno 3x bolje rješenje od postojećeg...
Ne mozes staviti trenera koji nikad nije zene trenirao da sada odjednom zene trenira. Ne bi islo.... postaviti trenera koji ima iskustva sa zenskom kosarkom...
Jel se ti zajebavas ili stvarno too pises.......Omanic je vodio klubove u ženskoj Euroligi i igrao eliminacijsku fazu Eurolige i Eurokupa, stvorio je veliko ime u Poljskoj i bio kandidat za selektora tamošnje reprezentacije

Image
Image
Image

Vidima ja to bi da pises o kosarci ali tanko ti znanje i informacije.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1455 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

funeral blues wrote: 29/09/2022 18:46 @hrasno38 Jesi li mozda upratio gdje je sada D. Zubac?
Btw. treba reci Marici nek nagovori onu Milic iz Trebinja, kad vec ne moze igrati za Srbiju 🙂
Igra u Turskoj a evo malo pogledajte kako igra Dragana......



A evo i sestre

User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#1456 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by shalla »

hrasno38 wrote: 29/09/2022 19:10
Priglavke wrote: 29/09/2022 17:16

Ne mozes staviti trenera koji nikad nije zene trenirao da sada odjednom zene trenira. Ne bi islo.... postaviti trenera koji ima iskustva sa zenskom kosarkom...
Jel se ti zajebavas ili stvarno too pises.......Omanic je vodio klubove u ženskoj Euroligi i igrao eliminacijsku fazu Eurolige i Eurokupa, stvorio je veliko ime u Poljskoj i bio kandidat za selektora tamošnje reprezentacije

Image
Image
Image

Vidima ja to bi da pises o kosarci ali tanko ti znanje i informacije.
Rekao bih da ne misli na Edu ili Prašovića već na Pandžu...
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1457 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

laik1981 wrote: 29/09/2022 17:18
sukis wrote: 29/09/2022 17:14 Evo recimo danas je Srbija izgubila od USA 88:55 tako da realno nismo ni imali srece sa grupom Kina i USA, plus sto su otisle totalno nespremne sa neznalicom selektorom na celu.
Za nas je Srbija sto je za Srbiju USA.. Nas su dominantnije tukle portorikanke i koreanke.. Otisle turisticki i obrukale se..
Pa nije to bas tolika razlika. Mi kada bi sabrali sve najbolje sto imamo uz kvalitetnu struku mogli bi se nositi mozda i sa najboljim evropskim selekcijama.

hrasno38 a sta je problem sa sestrama Zubac sto ne igraju? Je li opet Lojo u pitanju ili nesto drugo?
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1458 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

sukis wrote: 29/09/2022 21:34
laik1981 wrote: 29/09/2022 17:18
Za nas je Srbija sto je za Srbiju USA.. Nas su dominantnije tukle portorikanke i koreanke.. Otisle turisticki i obrukale se..
Pa nije to bas tolika razlika. Mi kada bi sabrali sve najbolje sto imamo uz kvalitetnu struku mogli bi se nositi mozda i sa najboljim evropskim selekcijama.

hrasno38 a sta je problem sa sestrama Zubac sto ne igraju? Je li opet Lojo u pitanju ili nesto drugo?
Da u pitanju je Lojo...ne znam bas detalje ali znam sigurno da je on u pitanju jer su mi to rekli ljudi vrlo bliski ssavezu. Mi imamo igracice pogotovo ako je recimo tu Marica ne da se nosimo sa najboljim evropskim selekcijama nego da jurisamo na medalje. Na zadnjem evropskom prvenstvu da je onaj imbecil znao da sacuva Maricu i da je vise koristio Melisu garantujem da bi dosli najmanje do polufinala. Ako bi dosao recimo ozbiljan selektor kao Omanic ponovo bi se u reprezentaciju vratile igracice koje je ovaj rastjerao i jos dodatno sasvim sigurno bi pozvao aposlutno one sto zaista jesu najbolje ili u prevodu 12 igracica koje mu trebaju na terenu. Po meni Omanic je beton, a za omladinske selekcije obavezno Vesnu i Silvu, Raza nek radi sto radi jedino ne znam za Maru da li bi recimo pristala da Omanicu bude pomocni trener. To je ekkipa ko beton i gurati sve omladinske selkecije do u21 jer ta reprezentacija je ona koja nam daje u A selekciju igracice. Loju, Colana, Secera razrijesiti i zahvaliti se, Natasu Basovic isto ostaviti uz ekipu. I eto formule....ja vjrerujem da bi sa Omanicem uzeli medalju
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1459 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

@hrasno A sto se ti palis ko kutnjak.. À koju je Pandza zensku ekipu vodio?! Hajde njegove slike izbaci.

A sto se mog znanja, mozda drugi put.
Last edited by Priglavke on 29/09/2022 23:35, edited 1 time in total.
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1460 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

hrasno38 wrote: 29/09/2022 21:47
sukis wrote: 29/09/2022 21:34
Pa nije to bas tolika razlika. Mi kada bi sabrali sve najbolje sto imamo uz kvalitetnu struku mogli bi se nositi mozda i sa najboljim evropskim selekcijama.

hrasno38 a sta je problem sa sestrama Zubac sto ne igraju? Je li opet Lojo u pitanju ili nesto drugo?
Da u pitanju je Lojo...ne znam bas detalje ali znam sigurno da je on u pitanju jer su mi to rekli ljudi vrlo bliski ssavezu. Mi imamo igracice pogotovo ako je recimo tu Marica ne da se nosimo sa najboljim evropskim selekcijama nego da jurisamo na medalje. Na zadnjem evropskom prvenstvu da je onaj imbecil znao da sacuva Maricu i da je vise koristio Melisu garantujem da bi dosli najmanje do polufinala. Ako bi dosao recimo ozbiljan selektor kao Omanic ponovo bi se u reprezentaciju vratile igracice koje je ovaj rastjerao i jos dodatno sasvim sigurno bi pozvao aposlutno one sto zaista jesu najbolje ili u prevodu 12 igracica koje mu trebaju na terenu. Po meni Omanic je beton, a za omladinske selekcije obavezno Vesnu i Silvu, Raza nek radi sto radi jedino ne znam za Maru da li bi recimo pristala da Omanicu bude pomocni trener. To je ekkipa ko beton i gurati sve omladinske selkecije do u21 jer ta reprezentacija je ona koja nam daje u A selekciju igracice. Loju, Colana, Secera razrijesiti i zahvaliti se, Natasu Basovic isto ostaviti uz ekipu. I eto formule....ja vjrerujem da bi sa Omanicem uzeli medalju
Loji treba nogu u guzicu a ne zahvaljivati se, za ostale ne znam sta su i kako radili, za Raziju sam nekako siguran da je svoj posao odradila korektno koliko je mogla kraj kretena Loje.

Koliko se mozemo ukljuciti u borbu za medalje, to je bas tesko reci. Posebno znajuci cinjenicu koliko neke drzave ulazu u zensku kosarku i kosarku uopste i kakve baze igracica imaju, kakvu organizaciju i kakvu struku.

Vec postoje li ikakve informacije da li Lojo odlazi sa mjesta selektora posle ove sramote na SP? Da li se izjasnila JJ o svom daljem ostanku u reprezentaciji?
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1461 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

Kakva medalja :lol: :lol: :lol: Optimsticno. To moze samo na forumu. JJ kada ode nema nas ni na EP.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#1462 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by karanana »

mozda govori o medalji na balkanskim igrama.
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1463 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

karanana wrote: 29/09/2022 23:42 mozda govori o medalji na balkanskim igrama.
I tu imaju srpkinje i turkinje. Sa JJ mi dobili 6 na lotu, pa postali preambiciozni. Ja vec odavno hrasna smatram fanatikom, tako da me njegove izjave ne iznenadjuju...
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1464 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

Priglavke wrote: 29/09/2022 23:47
karanana wrote: 29/09/2022 23:42 mozda govori o medalji na balkanskim igrama.
I tu imaju srpkinje i turkinje. Sa JJ mi dobili 6 na lotu, pa postali preambiciozni. Ja vec odavno hrasna smatram fanatikom, tako da me njegove izjave ne iznenadjuju...
Turkinje trenutno nisu kvalitetnije od nas.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#1465 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by karanana »

turska srebro. znaci bila bi zestoka borba za bronzu izmedju nas, hrvatske i montenegra.
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1466 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

sukis wrote: 29/09/2022 23:58
Priglavke wrote: 29/09/2022 23:47

I tu imaju srpkinje i turkinje. Sa JJ mi dobili 6 na lotu, pa postali preambiciozni. Ja vec odavno hrasna smatram fanatikom, tako da me njegove izjave ne iznenadjuju...
Turkinje trenutno nisu kvalitetnije od nas.
Amerikanci ulazu u zensku kosarku miliarde,Turci,Spanjolci,Francuzi,Nijemci - milione! A onda nasi odu u Australiju i traze sadaku od diaspore. A mi govorimo o medalji. Dajte ljudi uozbiljte se! Nije dovoljno jednu igracicu imati,pa i najbolju, za dobar rezultat.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1467 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Priglavke wrote: 29/09/2022 23:31 @hrasno A sto se ti palis ko kutnjak.. À koju je Pandza zensku ekipu vodio?! Hajde njegove slike izbaci.

A sto se mog znanja, mozda drugi put.
Kakav bolan Pandza??? Ja sam Pandzu spominjao u kontekstu omladinskih muskih selekcija a ne zenskih. Ti si malo polupo loncice ocito
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1468 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Sa ekipom u kojoj bi bila JJ, Marica, sestre Zubac, Melisa, Dzinic, Kovacevic sa selektorom koji bi znao izvuci potencijal iz svake mi mozemo konkurisati za vrh evrope. Ponavljam da se Marica nije povrijedila na EP i tada bi otisli dalje nego sto smo otisli. Mi u ovom trenutku imamo za evropske okvire odlicne igracice i katastrovalnog selektora.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1469 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Priglavke wrote: 30/09/2022 08:52
sukis wrote: 29/09/2022 23:58

Turkinje trenutno nisu kvalitetnije od nas.
Amerikanci ulazu u zensku kosarku miliarde,Turci,Spanjolci,Francuzi,Nijemci - milione! A onda nasi odu u Australiju i traze sadaku od diaspore. A mi govorimo o medalji. Dajte ljudi uozbiljte se! Nije dovoljno jednu igracicu imati,pa i najbolju, za dobar rezultat.
Pa kad je tako kako onda dobismo dva puta petu reprezentaciju na svijetu i drugu evropsku i to hladno bez prevelikih problema. Kako dobismo Tursku na EP koja je cetvrta u Evropi, Kako dobismo Svedsku koja je 19-ta.....kako dobismo Japan koji je osmi na svijetu?? E sad zamisli da imas u ekipi one zaista najjace igracice i selektora kao sto je recimo Marina.......
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1470 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

hrasno38 wrote: 30/09/2022 11:16
Priglavke wrote: 30/09/2022 08:52

Amerikanci ulazu u zensku kosarku miliarde,Turci,Spanjolci,Francuzi,Nijemci - milione! A onda nasi odu u Australiju i traze sadaku od diaspore. A mi govorimo o medalji. Dajte ljudi uozbiljte se! Nije dovoljno jednu igracicu imati,pa i najbolju, za dobar rezultat.
Pa kad je tako kako onda dobismo dva puta petu reprezentaciju na svijetu i drugu evropsku i to hladno bez prevelikih problema. Kako dobismo Tursku na EP koja je cetvrta u Evropi, Kako dobismo Svedsku koja je 19-ta.....kako dobismo Japan koji je osmi na svijetu?? E sad zamisli da imas u ekipi one zaista najjace igracice i selektora kao sto je recimo Marina.......
Jesi li ti vidio rezultate sa ovog prvenstva?! A jesi li se zapitao zasto ovdje nikoga nismo uzeli?! Ili ti je za sve selektor kriv? Selektor odgovora za rezultat, ali sigurno nije jedini krivac. Zasto Colan prosi kod diaspore?

Uspjeh jedne reprezentacije gleda se dugorocno,a ne sporadicno. Da bi uspijeh bio dugoracan moras imati stabilan savez, novac i plan. Tek onda na red dolazi struka i kadar.Belgija,Turska to imaju,mi improviziramo. Ili bolje receno - nemamo.To je ta razlika. To sto smo mi njih uzeli,ne znaci puno.

Kod nas je politika usla u sve pore drustva,pa i u sport. Ocistiti sport od polkitike i krenuti na novo.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1471 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Priglavke wrote: 30/09/2022 12:04
hrasno38 wrote: 30/09/2022 11:16

Pa kad je tako kako onda dobismo dva puta petu reprezentaciju na svijetu i drugu evropsku i to hladno bez prevelikih problema. Kako dobismo Tursku na EP koja je cetvrta u Evropi, Kako dobismo Svedsku koja je 19-ta.....kako dobismo Japan koji je osmi na svijetu?? E sad zamisli da imas u ekipi one zaista najjace igracice i selektora kao sto je recimo Marina.......
Jesi li ti vidio rezultate sa ovog prvenstva?! A jesi li se zapitao zasto ovdje nikoga nismo uzeli?! Ili ti je za sve selektor kriv? Selektor odgovora za rezultat, ali sigurno nije jedini krivac. Zasto Colan prosi kod diaspore?

Uspjeh jedne reprezentacije gleda se dugorocno,a ne sporadicno. Da bi uspijeh bio dugoracan moras imati stabilan savez, novac i plan. Tek onda na red dolazi struka i kadar.Belgija,Turska to imaju,mi improviziramo. Ili bolje receno - nemamo.To je ta razlika. To sto smo mi njih uzeli,ne znaci puno.

Kod nas je politika usla u sve pore drustva,pa i u sport. Ocistiti sport od polkitike i krenuti na novo.
Pa zato covjece sto smo spali samo na JJ koja je dosla na prvenstvo polomljena ko dedin kauc i sto onaj kloc od selektora nije znao kako da je pokrije sa pauzama u toku utakmice. Umjesto da ju je odmarao tako sto je ubacivao umjesto nje dvije Ajle jok on je to radio sa postojecim kadrom i prosli smo kako smo prosli. Na EP kad je stalo JJ islo je Maricu i obratno, u kvalifikacijama kad nije bilo ni Marice ni JJ igrala je fenomenalno Melisa a sad je sve spalo na preumornu JJ jer konj nije za mjesec dana nista uigrao bez JJ.
Pusti bolan pricu o parama jer pare su se uvijek na kraju nasle i otisoa je kompletan savez u Australiju ali to nema veze jer su igracice i selektor imali sve uslove za pripreme prije SP koje nisu znali da iskoriste.
Evo ti procitaj sta kaze Silva Mirvic....ne znam jesam li postavio prije koja je jedna od majboljih kosarkasica BiH svih vremena.....pa svi ljudi koji se ozbiljno bave kosarkom kazu da je Lojo klasicni KLOC od selektora

https://ba.n1info.com/sport-klub/kosark ... ogrijesio/
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#1472 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

Priglavke wrote: 30/09/2022 12:04
hrasno38 wrote: 30/09/2022 11:16

Pa kad je tako kako onda dobismo dva puta petu reprezentaciju na svijetu i drugu evropsku i to hladno bez prevelikih problema. Kako dobismo Tursku na EP koja je cetvrta u Evropi, Kako dobismo Svedsku koja je 19-ta.....kako dobismo Japan koji je osmi na svijetu?? E sad zamisli da imas u ekipi one zaista najjace igracice i selektora kao sto je recimo Marina.......
Jesi li ti vidio rezultate sa ovog prvenstva?! A jesi li se zapitao zasto ovdje nikoga nismo uzeli?! Ili ti je za sve selektor kriv? Selektor odgovora za rezultat, ali sigurno nije jedini krivac. Zasto Colan prosi kod diaspore?

Uspjeh jedne reprezentacije gleda se dugorocno,a ne sporadicno. Da bi uspijeh bio dugoracan moras imati stabilan savez, novac i plan. Tek onda na red dolazi struka i kadar.Belgija,Turska to imaju,mi improviziramo. Ili bolje receno - nemamo.To je ta razlika. To sto smo mi njih uzeli,ne znaci puno.

Kod nas je politika usla u sve pore drustva,pa i u sport. Ocistiti sport od polkitike i krenuti na novo.
Il ti je Lojo rod ili si totalni slijepac. Branis ono sto je neodbranjivo.
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1473 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

dulekrele wrote: 30/09/2022 12:30
Priglavke wrote: 30/09/2022 12:04

Jesi li ti vidio rezultate sa ovog prvenstva?! A jesi li se zapitao zasto ovdje nikoga nismo uzeli?! Ili ti je za sve selektor kriv? Selektor odgovora za rezultat, ali sigurno nije jedini krivac. Zasto Colan prosi kod diaspore?

Uspjeh jedne reprezentacije gleda se dugorocno,a ne sporadicno. Da bi uspijeh bio dugoracan moras imati stabilan savez, novac i plan. Tek onda na red dolazi struka i kadar.Belgija,Turska to imaju,mi improviziramo. Ili bolje receno - nemamo.To je ta razlika. To sto smo mi njih uzeli,ne znaci puno.

Kod nas je politika usla u sve pore drustva,pa i u sport. Ocistiti sport od polkitike i krenuti na novo.
Il ti je Lojo rod ili si totalni slijepac. Branis ono sto je neodbranjivo.
Nisam ja slijepac,niti mi je ovaj rod,niti ga branim i nisam ga nikad u zivotu sreo.Nego, prilazim problemu direktno, ne sa boka... Probelm je u savezu! Tu je problem,tu treba kvalitetne ljude postaviti.Zatim naci novac; ako drzava nece, imaju sponzori.Napraviti plan za narednih 10-15god.
Lojo je nebitan u ovoj prici.Njega je lahko smjeniti i zasluzio je nakon ovakog SP.
Vidis, u muskoj kosarci sjaho Kurta,a uzjaho Murta. I tako se to radi godinama...
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1474 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Priglavke »

hrasno38 wrote: 30/09/2022 12:26
Priglavke wrote: 30/09/2022 12:04

Jesi li ti vidio rezultate sa ovog prvenstva?! A jesi li se zapitao zasto ovdje nikoga nismo uzeli?! Ili ti je za sve selektor kriv? Selektor odgovora za rezultat, ali sigurno nije jedini krivac. Zasto Colan prosi kod diaspore?

Uspjeh jedne reprezentacije gleda se dugorocno,a ne sporadicno. Da bi uspijeh bio dugoracan moras imati stabilan savez, novac i plan. Tek onda na red dolazi struka i kadar.Belgija,Turska to imaju,mi improviziramo. Ili bolje receno - nemamo.To je ta razlika. To sto smo mi njih uzeli,ne znaci puno.

Kod nas je politika usla u sve pore drustva,pa i u sport. Ocistiti sport od polkitike i krenuti na novo.
Pa zato covjece sto smo spali samo na JJ koja je dosla na prvenstvo polomljena ko dedin kauc i sto onaj kloc od selektora nije znao kako da je pokrije sa pauzama u toku utakmice. Umjesto da ju je odmarao tako sto je ubacivao umjesto nje dvije Ajle jok on je to radio sa postojecim kadrom i prosli smo kako smo prosli. Na EP kad je stalo JJ islo je Maricu i obratno, u kvalifikacijama kad nije bilo ni Marice ni JJ igrala je fenomenalno Melisa a sad je sve spalo na preumornu JJ jer konj nije za mjesec dana nista uigrao bez JJ.
Pusti bolan pricu o parama jer pare su se uvijek na kraju nasle i otisoa je kompletan savez u Australiju ali to nema veze jer su igracice i selektor imali sve uslove za pripreme prije SP koje nisu znali da iskoriste.
Evo ti procitaj sta kaze Silva Mirvic....ne znam jesam li postavio prije koja je jedna od majboljih kosarkasica BiH svih vremena.....pa svi ljudi koji se ozbiljno bave kosarkom kazu da je Lojo klasicni KLOC od selektora

https://ba.n1info.com/sport-klub/kosark ... ogrijesio/
Naravno da je "strucni" stab usro motku.Napisano je 100 puta na ovoj temi. Meni je to glupo vise ponavlajti...
Klasicna improvizacija... Bezidejno... Sta bog da... Zovi to kako hoces... Gledali smo cijelo ovo vrijeme,kako na SP,tako i na EP i kroz kvalifikacije.

Samo sto ja ne zelim da udaram po Loju, vec mene iritiraju ljudi koji bi trebali da se brinu o kosarci...A oni su u savezu.Oni su meni glavni krivci za sva ova desavanja. A to sto selektor ne zna je drugi par opanaka...

Zamisli Spanjolcima,Turcima,Francuzima kazes: "Pusti pare"...Pare ce se naci... Majstore, ne ide to tako...To je mozda nekad islo,ali danas to ne ide.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1475 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Priglavke wrote: 30/09/2022 13:49
hrasno38 wrote: 30/09/2022 12:26

Pa zato covjece sto smo spali samo na JJ koja je dosla na prvenstvo polomljena ko dedin kauc i sto onaj kloc od selektora nije znao kako da je pokrije sa pauzama u toku utakmice. Umjesto da ju je odmarao tako sto je ubacivao umjesto nje dvije Ajle jok on je to radio sa postojecim kadrom i prosli smo kako smo prosli. Na EP kad je stalo JJ islo je Maricu i obratno, u kvalifikacijama kad nije bilo ni Marice ni JJ igrala je fenomenalno Melisa a sad je sve spalo na preumornu JJ jer konj nije za mjesec dana nista uigrao bez JJ.
Pusti bolan pricu o parama jer pare su se uvijek na kraju nasle i otisoa je kompletan savez u Australiju ali to nema veze jer su igracice i selektor imali sve uslove za pripreme prije SP koje nisu znali da iskoriste.
Evo ti procitaj sta kaze Silva Mirvic....ne znam jesam li postavio prije koja je jedna od majboljih kosarkasica BiH svih vremena.....pa svi ljudi koji se ozbiljno bave kosarkom kazu da je Lojo klasicni KLOC od selektora

https://ba.n1info.com/sport-klub/kosark ... ogrijesio/
Naravno da je "strucni" stab usro motku.Napisano je 100 puta na ovoj temi. Meni je to glupo vise ponavlajti...
Klasicna improvizacija... Bezidejno... Sta bog da... Zovi to kako hoces... Gledali smo cijelo ovo vrijeme,kako na SP,tako i na EP i kroz kvalifikacije.

Samo sto ja ne zelim da udaram po Loju, vec mene iritiraju ljudi koji bi trebali da se brinu o kosarci...A oni su u savezu.Oni su meni glavni krivci za sva ova desavanja. A to sto selektor ne zna je drugi par opanaka...

Zamisli Spanjolcima,Turcima,Francuzima kazes: "Pusti pare"...Pare ce se naci... Majstore, ne ide to tako...To je mozda nekad islo,ali danas to ne ide.
Vidi majstore a sanjam dan kada ce ova garnitura SDA/SNSD/HDZ napustiti savez i to za sva vremena i kada ce se savez popuniti nasim kosarkasima i kosarkasicama ali isto tako moras prizanti da su aposlutno sve selkecije ove godine igrale i u muskoj i u zenskoj konkurenciji evropska prvenstva i za to su trebale pare koje su uspjeli da izganjaju. Nema veza kako ali su ih dobili. Dakle nije posao igraca i trenera da razmisljaju o parama nego da pripremaju timove i od svih selekcija jedino je A muska reprezentacija bila dostojanstvena i sa respektom jer ima od svih selekcija najjaceg trenera, koj e je em bio ozbiljan kosarkas em bi pomocnik Bosi Tanjevicu sto je vise nego dovoljno da bi izrastao u ozbiljnog trenera. na kraju krajeva kad Bosa kaze da je on ekstra trener onda to moras akceptirati. Ja ga jesam ruzio i ruzit cu svakog trenera na svjetu koji ne igra sa kompletnim rosterom kad je reprezentacija u pitanju ali sve ostalo je ok.
Post Reply