Jusuf Nurkić

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94332
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3301 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Logovan »

pametolog wrote:Napokon dobra partija, iako su opet izgubili. 17 poena, 9 skokova, dobra minutaza, 5 licnih.
Izdominirao. 8-) :thumbup:
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#3302 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Pismonosa »

Svaka čast za Jusufa :thumbup:

Samo neka tako nastavi..
User avatar
Thorgerson
Posts: 8528
Joined: 15/04/2015 11:26

#3303 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Thorgerson »

It_is_a_Leclerc wrote:
bingov buraz wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Postavljanjem slike onog krimosa Orića na svoju stranicu, Jusuf se danas ultimativno osramotio. Ne znam zašto to radi... Pa nije on neki srednjoškolac da se tako bruka po društvenim mrežama, već mlada košarkaška zvijezda. :roll:
Nisi ti to dobro vidio.
A možda i nije Orić, kad se čovjek zagleda. Mada je slika mala, pa bi i mogao biti.

To ne umanjuje činjenicu da se sinoć osramotio napisavši na twitteru - Link neko ?! (Valjda tražeći link da gleda utakmicu). Mislim da to ne priliči i treba malo stvari držati na nivou.
Ne da nije mozda Oric, nego nije 100% Oric. Pasa moj ti dioptriju trebas provjeriti, lik ne lici uopste na Orica, sekunde. A uostalom sta i da je postavio Orica?

Pa u cemu je problem sto trazi link? To samo dokazuje da je lik normala, da se nije digao u nebesa, valjda i on ima pravo na normalan zivot, ili mu mora svaki post bit cakum pakum...
User avatar
House
Posts: 46688
Joined: 17/03/2010 15:36

#3304 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by House »

odličan kraj sezone :thumbup: :bih:
__Phoenix__
Posts: 2676
Joined: 25/10/2013 20:44

#3305 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by __Phoenix__ »

Image
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3306 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mali_Vuk »

Pljuc.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3307 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by bingov buraz »

Jebo ga i Partizan i Zvezda sta se petlja gdje mu nije mjesto.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3308 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Diwan »

bingov buraz wrote:Jebo ga i Partizan i Zvezda sta se petlja gdje mu nije mjesto.
momak nije dobar u vugla
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3309 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by pirmin »

Samo za Jusufa-grobara



:D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3310 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by It_is_a_Leclerc »

O tome sam ja ovdje prvi pisao i prije ovih ispada sa Partizanom (ne vidim ništa problematično da neko navija za bilo koji klub). Momak ne zna da se koristi društvenim i masovnim medijima, pa to ti je. Od postavljanja pitanja - Ima l' neko link ?, preko komentiranja neke emisije na Prvoj TV, pa sve do ovog..

Zamislite kad bi Edin Džeko svako malo tražio link, svađao se sa Hordama, itd... :roll:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3311 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mali_Vuk »

A zamisli ti kakve bi reakcije bile kad bi Edin Džeko na svom profilu promovisao navijačke skupine koje slave i veličaju genocid u Srebrenici.

Evo, ja ne smijem ni zamisliti.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3312 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by It_is_a_Leclerc »

Mali_Vuk wrote:A zamisli ti kakve bi reakcije bile kad bi Edin Džeko na svom profilu promovisao navijačke skupine koje slave i veličaju genocid u Srebrenici.

Evo, ja ne smijem ni zamisliti.
A zamislite Nemanju Gordića koji je igrao za taj isti Partizan kad je igrao u reprezentaciji BiH ?! :cry:

Dajte okanite se toga. Šta Jusuf ima sa skandiranjem nekolicine radikalnih Grobara ?!
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3313 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mali_Vuk »

It_is_a_Leclerc wrote:
Mali_Vuk wrote:A zamisli ti kakve bi reakcije bile kad bi Edin Džeko na svom profilu promovisao navijačke skupine koje slave i veličaju genocid u Srebrenici.

Evo, ja ne smijem ni zamisliti.
A zamislite Nemanju Gordića koji je igrao za taj isti Partizan kad je igrao u reprezentaciji BiH ?! :cry:

Dajte okanite se toga. Šta Jusuf ima sa skandiranjem nekolicine radikalnih Grobara ?!
Ma ja. Manimo se mi grobara (nekolicine :cry: wtf :-) ) I Jusufove podrške istima.

Nemaš granice u provaljivanju i gubljenu obraza.

Fakat su te ostali forumaši dobro procjenili. Ko plastelin. Začas se prilagodiš i formatizuješ.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3314 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by It_is_a_Leclerc »

Mali_Vuk wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Mali_Vuk wrote:A zamisli ti kakve bi reakcije bile kad bi Edin Džeko na svom profilu promovisao navijačke skupine koje slave i veličaju genocid u Srebrenici.

Evo, ja ne smijem ni zamisliti.
A zamislite Nemanju Gordića koji je igrao za taj isti Partizan kad je igrao u reprezentaciji BiH ?! :cry:

Dajte okanite se toga. Šta Jusuf ima sa skandiranjem nekolicine radikalnih Grobara ?!
Ma ja. Manimo se mi grobara (nekolicine :cry: wtf :-) ) I Jusufove podrške istima.

Nemaš granice u provaljivanju i gubljenu obraza.

Fakat su te ostali forumaši dobro procjenili. Ko plastelin. Začas se prilagodiš i formatizuješ.
Nisam siguran da je ovo tema o meni, tako da bi bilo dobro da se uzdržite od tih kvalifikacija i ocjena "ostalih forumaša" koje me neopisivo ne zanimaju.
Ovo je ista ona diskusija o Senadu Luliću, navijanju za Lazio... Svi imaju pravo da navijaju za koga žele. Činjenica da se ne zamjera naprimjer Nemanji Gordiću koji je igrao za taj isti Partizan (i koji na Instagramu čestita pobjede bivšim saigračima) ili Elmedinu Kikanoviću koji je bio Zvezdaš (a znamo svi da su Grobari za Delije Helsinški komitet za ljudska prava), već samo Jusufu Nurkiću što se, budalasto doduše, izvaljuje javnom podrškom po twitteru, govori o prilog tome da imate nešto lično protiv momka.

Lijep pozdrav.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3315 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by hrastov žižak »

i šta je problem što navija za Partizan?
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3316 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mali_Vuk »

It_is_a_Leclerc wrote:
Nisam siguran da je ovo tema o meni, tako da bi bilo dobro da se uzdržite od tih kvalifikacija i ocjena "ostalih forumaša" koje me neopisivo ne zanimaju.
Ovo je ista ona diskusija o Senadu Luliću, navijanju za Lazio... Svi imaju pravo da navijaju za koga žele. Činjenica da se ne zamjera naprimjer Nemanji Gordiću koji je igrao za taj isti Partizan (i koji na Instagramu čestita pobjede bivšim saigračima) ili Elmedinu Kikanoviću koji je bio Zvezdaš (a znamo svi da su Grobari za Delije Helsinški komitet za ljudska prava), već samo Jusufu Nurkiću što se, budalasto doduše, izvaljuje javnom podrškom po twitteru, govori o prilog tome da imate nešto lično protiv momka.

Lijep pozdrav.

Ma ti si momak promašio cijeli fudbal.

Mada mi je to trebalo biti jasno još dok sam čitao tvoje nebuloze na temi o Džoniju. Al haj, nikad nije kasno.

Uživaj.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3317 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mali_Vuk »

hrastov žižak wrote:i šta je problem što navija za Partizan?
Kako kome. Tebi nije problem, nije doduše ni meni problem, al mi je ogavno.

Svakom svoje.
__Phoenix__
Posts: 2676
Joined: 25/10/2013 20:44

#3318 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by __Phoenix__ »

Pravi Bošnjak ne bi navijao za Partizan.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3319 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by hrastov žižak »

__Phoenix__ wrote:Pravi Bošnjak ne bi navijao za Partizan.
To mu ti vidio list sa popisa stanovništva? Možda je krivi Bošnjak, jebiga, nismo svi savršeni.
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#3320 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by thekupus »

oj tupave rasprave majko mila
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3321 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by relativno84 »

Jusuf grobar BiH repke :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#3322 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by vryzas »

pirmin wrote:Samo za Jusufa-grobara



:D


8)
__Phoenix__
Posts: 2676
Joined: 25/10/2013 20:44

#3323 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by __Phoenix__ »

hrastov žižak wrote:
__Phoenix__ wrote:Pravi Bošnjak ne bi navijao za Partizan.
To mu ti vidio list sa popisa stanovništva? Možda je krivi Bošnjak, jebiga, nismo svi savršeni.
Ti ne bi skontao zezanciju ni da ti se nacrta...
User avatar
Mustang1
Posts: 28742
Joined: 29/12/2010 17:31

#3324 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Mustang1 »

Mene vise nervira sto je nepismen nego to za koga navija :D Ali sa milionima moze biti i nepismen :D
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3325 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by hrastov žižak »

__Phoenix__ wrote:
hrastov žižak wrote:
__Phoenix__ wrote:Pravi Bošnjak ne bi navijao za Partizan.
To mu ti vidio list sa popisa stanovništva? Možda je krivi Bošnjak, jebiga, nismo svi savršeni.
Ti ne bi skontao zezanciju ni da ti se nacrta...
a kako sam ja mogao skontati zajebanciju kad 90% likova na forumu ovo što si ti napisao doslovno misli? nisam dužan pamtit tvoje ranije stavove, pa da mogu prosudit jel zajebancija il nije...al hajd, nek ti bude
Post Reply