Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#76 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by cranberries »

Ditu nije *beep* Sarajevo nego lokalni politicaru, uslje i skankovi koji su je prodali za male pare relativno dobrom poduzetniku koji je rizikovao i propao.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#77 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

F&N wrote:
karanana wrote:mislim da bi iracani na svom bagdad-x forumu trebali otvoriti temu "u bagdadu se radi a u tuzli se gradi".

selime, proglasi autonomiju, selime!
ahahahahahha fkt...

Lukavac se izgradio brate sav od Iraka i Afganistana, ocekujem slijedeci terorsticki napad u Lukavcu :mrgreen:
Salim se naravno, da mi i ovo ne bi pripisali kao da prizeljkujem nesto takvo.
Bar ne kradu od onih s kojima su ko fol u jednoj državi.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#78 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by dadoka84 »

Kako bih ja volio da je to tako kao što pričate, da ne radim ništa a uzimam 70% vašeg novca. Savršeno...
Vazda je bilo tog odvratnog animoziteta. Ako se i uzimaju pare te pare troše budžetski korisnici kojih je svakako previše. Garant su sve sarajlije na tim mjestima, a nema ih sa sokoca ,tuzle, zenice...

Neko spomenu liječenje u kantonu sarajevo. Uredno sam prijavljen i imam knjizicu. Prilikom prikupljanja nalaza za operaciju dom zdravlja me upucuje na UZ 7 mjeseci unaprijed. Naravno da sam morao privatno raditi. Toliko o tome.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#79 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by The 51st State »

[/quote]

kako sarajevo kupi kajmak? porezi i licni dohotci koliko radnika iz TE zavrsavaju kod nas? pojasni? mislis sa 16 miliona proslogodisnjeg profita, lol.[/quote]
lijepo. 52% ukupne struje se proizvede u termoelektrani u tuzli. sjediste elektroprivrede je u sarajevo, znaci, sva administracija, svi radnici su u sarajevu, porez na dobit elektroprivrede (kada ga ima :)) se placa u sarajevu. najveci broj rudnika uglja je u TK, sada su i oni pripojeni elektroprivredi tako da i od njih, dobit ima sarajevo.
pored proizvodnje struje, velikog broja rudnika, industrije u lukavcu..sjediste federalnog ministarstva industrije je u sarajevu. najlogicnije bi bilo da je u tuzli, i sa aspekta decentralizacije vlasti i sa aspekta ukupne industrijske proizvodnje. pa da i tuzlaci imaju priliku da se zaposle u nekom ministarstvu, od cistaca, sluzbenih vozaca pa do pomocnika ministara..

a jos da ne pricamo o zagadjenosti tuzle, i da elektroprivrede nikakve novce nije izdvajala za to (iako zakonski obavezna).[/quote]

ne sporim, samo objasni sta je sarajevo tu krivo? a ne recimo sdp i sda tuzlanskog kantona?
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#80 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by cranberries »

Nema tu nikakve krivice Sarajlija, njima i zavidim sto imaju spretnije politicare koji se bore za isti i sto "brze" uzimaju i ulagaju novac u Sarajevo.

Nespretnost politicara iz Tuzle je kriva sto se Tuzla nije razvijala uporedno sa Sarajevom poslije rata.

Tu su naravno i stranke, debilna i kriminalna SDA i lijena poslijeratna SDP.
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#81 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by crnoplavo »

Sutra ćeš ti, ili tvoje dijete doći u Sarajevo da studirate.
zasto? nije u sarajevu jedini univerzitet, ima Tuzla univerzitet, ima zenica, mostar.

A osim toga, u Mostaru je sjediste sve vise federalnih ministarstava, malo malo vlada tamo odrzava sjednice, vjerovatno ce i glavni grad federacije biti Mostar.
F&N
Posts: 3996
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#82 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by F&N »

zelenashica wrote:A što bih ja voljela da zoom dođe i vidi kako chatate temu besmislenih pričama.
To fkt teško držati temu s' temom?
Ili previše dira traženje pravde :-)
:-) :D
Ma svi vi trazite pravdu pljujuci po Sarajevu, a ziovte ste u njemu izgradili, vecina vas, i Boga mi ne vidim da vas se puno vratilo u rodna mjesta nakon zavrshenog fakulteta.

P.S. Vise me ne tangira to sto ste sve pozauzimali po ovom gradu, samo mi povuce zivac kada vidim kako pljujete po gradu vi koji ste mu malte ne i dohakali.
Vise me nekad boli ova poslijeratna agresija krkanluka i seljakluka, nepotizma, nego ona ratna.
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#83 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by cranberries »

Istina je da Sararajevu ide novac koji je zaradjen u svim ostalim gradovima federacije. Mislim da to niko ne spori ovdje. Ali opet, to je sposobnost jednih politicara i nesposobnost drugih.

Ne razumijem zasto se sada svadjati, bolje se okrenuti tome sta se moze uraditi da se i ostali gradovi pocnu razvijati. Mislim bar mozemo raspravljati a opet nista se nece uraditi na tome jer su nam politicari opcenito lijeni, gubavi, i stetocine za koje glasamo svako par godina.
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#84 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by SSemir »

The 51st State wrote:
kako sarajevo kupi kajmak? porezi i licni dohotci koliko radnika iz TE zavrsavaju kod nas? pojasni? mislis sa 16 miliona proslogodisnjeg profita, lol.[/quote]
lijepo. 52% ukupne struje se proizvede u termoelektrani u tuzli. sjediste elektroprivrede je u sarajevo, znaci, sva administracija, svi radnici su u sarajevu, porez na dobit elektroprivrede (kada ga ima :)) se placa u sarajevu. najveci broj rudnika uglja je u TK, sada su i oni pripojeni elektroprivredi tako da i od njih, dobit ima sarajevo.
pored proizvodnje struje, velikog broja rudnika, industrije u lukavcu..sjediste federalnog ministarstva industrije je u sarajevu. najlogicnije bi bilo da je u tuzli, i sa aspekta decentralizacije vlasti i sa aspekta ukupne industrijske proizvodnje. pa da i tuzlaci imaju priliku da se zaposle u nekom ministarstvu, od cistaca, sluzbenih vozaca pa do pomocnika ministara..

a jos da ne pricamo o zagadjenosti tuzle, i da elektroprivrede nikakve novce nije izdvajala za to (iako zakonski obavezna).[/quote]

ne sporim, samo objasni sta je sarajevo tu krivo? a ne recimo sdp i sda tuzlanskog kantona?[/quote]
niko ne pokusava da krivi sarajevo i stanovnike istog. nego se krivi zakonska nepravednost. i ovo sto pisemo je valjda nacin da gradjani iskazu svoje nezadovoljstvo time...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#85 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by Alfons Kauders »

karanana wrote:mislim da bi iracani na svom bagdad-x forumu trebali otvoriti temu "u bagdadu se radi a u tuzli se gradi".

selime, proglasi autonomiju, selime!
:lol:

prije ce bit kandahar-x, tamo sad ordniramo
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#86 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

F&N wrote:
zelenashica wrote:A što bih ja voljela da zoom dođe i vidi kako chatate temu besmislenih pričama.
To fkt teško držati temu s' temom?
Ili previše dira traženje pravde :-)
:-) :D
Ma svi vi trazite pravdu pljujuci po Sarajevu, a ziovte ste u njemu izgradili, vecina vas, i Boga mi ne vidim da vas se puno vratilo u rodna mjesta nakon zavrshenog fakulteta.

P.S. Vise me ne tangira to sto ste sve pozauzimali po ovom gradu, samo mi povuce zivac kada vidim kako pljujete po gradu vi koji ste mu malte ne i dohakali.
Vise me nekad boli ova poslijeratna agresija krkanluka i seljakluka, nepotizma, nego ona ratna.
Iskreno studirala sam na Tuzlanskom univerzitetu i u Sloveniji( i zaboga opet se vrnula u Tuzlu), Sarajevo nisam iskoristila ni po jednom segmentu.
Niti sam stanovnik Sarajeva bila, niti imam namjeru biti.
Tako da ovo ne pije vode, bar ne u mom slučaju.
Možda bi se "riješili došljaka" kada bi u njihovim gradovima isto tako dolazilo podjednako zajedničkog novca, ovako, dok samo Sarajevo i par ostalih kantona profitira na račun drugih, došljaci vam ne ginu.
Last edited by zelenashica on 21/03/2012 11:57, edited 1 time in total.
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#87 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by cranberries »

i opet, Tuzla je sama kriva sto ne trazi/tuzi TE zbog zagadjenosti zraka.

Tuzla je sama kriva sto ne koristi zakon o koncesiji dovoljno dobro.
Jay Gatsby
Posts: 1687
Joined: 06/03/2012 18:14

#88 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by Jay Gatsby »

Može li se kako neko iz SA zaposliti u kantonalnim organima u TK? Ili u nekoj školi, na univerzitetu? Čuo sam da biju ko neće - posebno ove iz Sarajeva.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#89 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by Ricken »

jaime contra wrote:Ma mislim da je tema za forum promasena jer odmah sijevaju uvrede i valjaju se gluposti, kao da ljudi zele pokazati manjak inteligencije. Ili anonimnost foruma ne obavezuje na smislenost!?
Rekoh poenta je da se mi moramo uzdati da cemo u buducnosti imati predstavnika koji ce artikulirati ono sto ljudi misle i povesti debatu o tome, na ozbiljan i argumentiran nacin. A ne kao Imamovic u predizborno vrijeme, a sada suti kada je ekipa iz njegove partije na vlasti, kako se vidi u navedenom clanku (ograda: komentar nije vezan za politicku opciju, niti me ona zanima, vec za odnos odredjenog politicara prema lokalnoj sredini)
A kad se ricken vec napenalio, da ga citiram: "Da ti pravi kažem nemam živaca ovo čitat i analizirati, mene interesuje koliki je porezni prihod KS, a koliki TK, drugim riječima koliko to u Sarajevo ode novca poreznih obveznika iz TK?
Fakat imam dosta poznanika iz TK, a pogotovo iz Zenice koji žive i rade u Sarajevu, tako da ne znam čemu priča o Sarajevskoj aroganciji ako pola Zenice i dobar dio TK radi i živi u SA."
O porezima i raspodijeli i govori, a to sto ti je mrsko citati brojke o kojima se i prica, zar ne govori o ignoranciji. A vjeruj mi da su TK, ZEDO i SA kanton puno vise od kruga tvojih poznanika (da se ne ponavljam o ignoranciji).
Pozdrav
Milion podataka koji meni ne znače ništa, koji nisu temelj dokaza da se Sarajevo finansira radom drugih kantona. Ako već govorimo da se Sarajevo gradi, a Tuzla radi, onda mene interesuje:
Broj radno sposobnih u KS i TK
Broj zaposlenih u KS
Broj zaposlenih u TK
Iznos uplačenih direktnih poreza u TK
Iznos uplačenih direktnih poreza u KS
Iznos poreza iz TK koje se prelijevaju u KS

Znači 5 cifara. Ja tebi mogu dati 5 miliona podataka koji neznače puno. Otprilike kao ovako prezentirani podaci.
Pa da onda pričamo o arganciji ignoranciji. I industrijski kapaciteti TK jesu stvarno ogromni, drugo je pitanje koliko je proces privatizacije pošteno proveden, a zato Vam opet nije Sarajevo krivo. Ili jest.
Možda je jeste TK puno više od kruga mojih poznanika, ali kako to da nema ljudi iz KS koji rade i žive u TK?
Ili je i to apsurd i ignorancija.
I pusti priču da je sjedište državnih kompanija u Sarajevu, porezi i doprinosi se plačaju prema mjestu prebivališta fizičkih lica pa skontaj šta je ignorancija, ne prihvatiti da imaš značajan dio radnog stanovništva iz tvog kantona koji imaju prebivalište u KS ili govoriti kako je ipak za sve krivo Sarajevo. I pustite priču da se porez na dobit plača u Sarajevu, porez na dobit se plača u FBiH, a ne u Sarajevu, a kako ona raspoređuje prihode, pa gospodo imate svoje predstavnike u parlamentu FBiH, to je vama njihova borba dala.
Last edited by Ricken on 21/03/2012 12:06, edited 2 times in total.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#90 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by oridjidji »

zelenashica wrote:
lajkujMe wrote:
Znaci Sarajevo se cini boljim ali samo zato sto je vise Sarajlija vani i pomaze familiji.
Mene ne zanima ko zivi bolje ili gore.
Zanima me PRAVDENA RASPODJELA PRIHODA!!!!!!!
Ako je pravedna, boli me briga da li Sarajevo ima ili nema, kao i vas za Tuzlom....onda svako svoje u kantonu će da trazi na raport.
Fkt ne kontam da ne znas smisao teme :?
Koja pravedna raspodjela? :)
De molim te Zelenashice, pogledaj reciprocitet prema broju stanovnika i onome šta je Sarajevski kanton za druge kantone, a šta su drugi kantoni i kakav je njihov doprinos u stvaranju boljih ekonomskih i privrednih prilika u BIH, pa ćeš vidjeti da Tuzla nije zaslužila ništa više od drugih da joj se da od ovoga koliko joj se sada da. Svi mahom krive Sarajevo, mnogi i Sarajlije. A niko nije svjestan da svaki bolji političar van Sarajeva gleda da se uhljebi u Sarajevu i da ni Sarajlije u svome gradu ne drže konce i da ih u svome gradu ima tek 17%. Čak nam ni Sarajlija nije gradonačelnik.

Čuj Tuzla radi, Sarajevo se gradi. Za loše stanje u TK-a trebate prevashodno kriviti svoje vlastodršce u kantonu koju nisu od pamtivjeka uspijeli da promjene stvari na bolje u Tuzli kao ni naši u Sarajevu (a ovi da bog da da su naši). To što se budžeti na nivou FBIH usvajaju u Sarajevu, sto je porezna uprava u Sarajevu na nivou FBIH, što su direkcije nekih krovnih državnih preduzeća u Sarajevu, to ne znači da Sarajevo hara Tuzlom. Previše spočitavate Sarajlijama krivicu za ono što vam se dešava...
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#91 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

Jay Gatsby wrote:Može li se kako neko iz SA zaposliti u kantonalnim organima u TK? Ili u nekoj školi, na univerzitetu? Čuo sam da biju ko neće - posebno ove iz Sarajeva.
Vala ja imam kolega i iz Sarajeva, Mostara, Doboja, Zenice...tako da :oops:
U pitanju je osnovna škola.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#92 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

oridjidji wrote: Koja pravedna raspodjela? :)
De molim te Zelenashice, pogledaj reciprocitet prema broju stanovnika i onome šta je Sarajevski kanton za druge kantone, a šta su drugi kantoni i kakav je njihov doprinos u stvaranju boljih ekonomskih i privrednih prilika u BIH, pa ćeš vidjeti da Tuzla nije zaslužila ništa više od drugih da joj se da od ovoga koliko joj se sada da. Svi mahom krive Sarajevo, mnogi i Sarajlije. A niko nije svjestan da svaki bolji političar van Sarajeva gleda da se uhljebi u Sarajevu i da ni Sarajlije u svome gradu ne drže konce i da ih u svome gradu ima tek 17%. Čak nam ni Sarajlija nije gradonačelnik.

Čuj Tuzla radi, Sarajevo se gradi. Za loše stanje u TK-a trebate prevashodno kriviti svoje vlastodršce u kantonu koju nisu od pamtivjeka uspijeli da promjene stvari na bolje u Tuzli kao ni naši u Sarajevu (a ovi da bog da da su naši). To što se budžeti na nivou FBIH usvajaju u Sarajevu, sto je porezna uprava u Sarajevu na nivou FBIH, što su direkcije nekih krovnih državnih preduzeća u Sarajevu, to ne znači da Sarajevo hara Tuzlom. Previše spočitavate Sarajlijama krivicu za ono što vam se dešava...
Ja dobro pogledala, ali ti nisi. :D
Ali jeste očito manje od Goraždanskog i drugih koji po stanovniku imaju više :-)
F&N
Posts: 3996
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#93 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by F&N »

zelenashica wrote: Iskreno studirala sam na Tuzlanskom univerzitetu i u Sloveniji, Sarajevo nisam iskoristila ni po jednom segmentu.
Niti sam stanovnik Sarajeva bila, niti imam namjeru biti.
Tako da ovo ne pije vode, bar ne u mom slučaju.
Možda bi se "riješili došljaka" kada bi u njihovim gradovima isto tako dolazilo podjednako zajedničkog novca, ovako, dok samo Sarajevo i par ostalih kantona profitira na račun drugih, došljaci vam ne ginu.
Vidi, da ja sad tebi neshto objasnim.
Znash mogu ti putem p.p.-a poslati imena i prezimena direktora banaka, osiguranja, drzavnih institucija, ljudi koji su rodjeni vani, dosli u Sarajevo, zaposlili se, i nakon toga pozapoljavali pola svoje familije naravno koja nije iz Sarajeva, neki su se cak time i hvalili.
Mogo bih ti cak za neke banke i porodicna stabla nacrtati.
I svi oni su dosli u ovaj grad rade, zaradjuju, sebe i svoje su smjestili.
Idila.
Hajd i neka su, mozes procitati moje postove sve vidi jesam li ikad igdje prije a bilo je dosta tema o sarajlijama i "dosljacima" napisao ista slicno.
Ali kada onda uzmete ti i takvi kao ti, da pljujete po gradu, ti koja mozda direktno ne zaradjujes od Sarajeva ali sigurno imas dosta familije koja ovdje zaradjuje za zivot, e tad mi pukne zivac.

Idi svom nacelniku opstine, kantona, mjesne zajednice, cega hoces, njemu se zali, ali nemoj molim te pljuvati po Sarajevu.
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#94 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by SSemir »

pa to sto iz mnogih drugih kantona dolaze u sarajevo da rade, i to je pokazatelj koliko su ostali kantoni osiromaseni zbog nepravedne raspodjele sredstava (ucenik u sarajevu vrijedi 2 puta vise od onog u tuzli). unistena je perspektiva sva.
Edin 24,5
Posts: 447
Joined: 31/08/2008 17:36

#95 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by Edin 24,5 »

Kod ovako bestidno srocenog, bombasticnog naslova teme, osjecam da je dovoljno da pomenem naziv jedne SARAJEVSKE institucije: OPCINSKI SUD U SARAJEVU.

Navedite mi naziv odgovarajuceg pandana na podrucju Tuzle. Upuceni znaju o cemu govorim.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#96 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by 6.april »

F&N wrote:
Idi svom nacelniku opstine, kantona, mjesne zajednice, cega hoces, njemu se zali, ali nemoj molim te pljuvati po Sarajevu.
Ili otvorite temu na Tuzla-x.com jer ovdje ona baš i nema smisla.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#97 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by thea »

zalosno, eto za kog ste glasali
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#98 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

F&N wrote:
zelenashica wrote: Iskreno studirala sam na Tuzlanskom univerzitetu i u Sloveniji, Sarajevo nisam iskoristila ni po jednom segmentu.
Niti sam stanovnik Sarajeva bila, niti imam namjeru biti.
Tako da ovo ne pije vode, bar ne u mom slučaju.
Možda bi se "riješili došljaka" kada bi u njihovim gradovima isto tako dolazilo podjednako zajedničkog novca, ovako, dok samo Sarajevo i par ostalih kantona profitira na račun drugih, došljaci vam ne ginu.
Vidi, da ja sad tebi neshto objasnim.
Znash mogu ti putem p.p.-a poslati imena i prezimena direktora banaka, osiguranja, drzavnih institucija, ljudi koji su rodjeni vani, dosli u Sarajevo, zaposlili se, i nakon toga pozapoljavali pola svoje familije naravno koja nije iz Sarajeva, neki su se cak time i hvalili.
Mogo bih ti cak za neke banke i porodicna stabla nacrtati.
I svi oni su dosli u ovaj grad rade, zaradjuju, sebe i svoje su smjestili.
Idila.
Hajd i neka su, mozes procitati moje postove sve vidi jesam li ikad igdje prije a bilo je dosta tema o sarajlijama i "dosljacima" napisao ista slicno.
Ali kada onda uzmete ti i takvi kao ti, da pljujete po gradu, ti koja mozda direktno ne zaradjujes od Sarajeva ali sigurno imas dosta familije koja ovdje zaradjuje za zivot, e tad mi pukne zivac.

Idi svom nacelniku opstine, kantona, mjesne zajednice, cega hoces, njemu se zali, ali nemoj molim te pljuvati po Sarajevu.
I tu te moram razočarati,....moja jedina veza sa Sarajevom je 1 osoba koja je tamo po naredbi partije još davne '60-te preseljena,jbg niste imalo profesora te struke:roll: . Tako da,..ako pokusas dotaci se geneze i rodbinskiv veza, moram ti reći da nema ni potomaka. :roll:
Helem, to što ti ravnomjernu raspodjelu shvatas kao pljuvanje po Sarajevu, je tvoj a ne moj problem!
Nemam se ja šta kome žaliti, ja samo uvidjela da sa ljudima poput tebe nije moguce voditi dijalog. A forum je valjda namijenjen za to ili..... :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#99 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by zelenashica »

SSemir wrote:pa to sto iz mnogih drugih kantona dolaze u sarajevo da rade, i to je pokazatelj koliko su ostali kantoni osiromaseni zbog nepravedne raspodjele sredstava (ucenik u sarajevu vrijedi 2 puta vise od onog u tuzli). unistena je perspektiva sva.
:thumbup:
F&N
Posts: 3996
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#100 Re: Tuzla radi, Sarajevo se gradi

Post by F&N »

6.april wrote:
F&N wrote:
Idi svom nacelniku opstine, kantona, mjesne zajednice, cega hoces, njemu se zali, ali nemoj molim te pljuvati po Sarajevu.
Ili otvorite temu na Tuzla-x.com jer ovdje ona baš i nema smisla.
ma jos nisu ni meso iza zuba iscackali, od cevapa sa carsije, a vec su poceli pljuvati po Sarajevu.

ccc
Locked