Forumasi zaposljavaju

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderators: ExNihilo, anex

alkalna_baterija

#1301 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by alkalna_baterija » 21/07/2014 02:40

Ma sve je to super, ko može obraz pod guzicu :D ljuudi krpe kraj s krajem, a ja da njemu uvaljujem n'akav saFun od 5 marki, i da mu vazim kako je to dobar sapun, a on qrcu ne valja, ni da ti ko plati da ga uzmeš, a ne tolike pare da daš... možeš kupit pakovanje od bar 10 sapuna koji su bolji od kvazi sapunčića...

Russki

#1302 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Russki » 21/07/2014 09:38

^ samo kabaš

Muuky

#1303 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Muuky » 23/07/2014 16:41

Grawe osiguranje , trebaju mi info o njima ? Jel ko išao nekad na razgovor il neko radi dole ?

azurna_obala

#1304 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by azurna_obala » 30/07/2014 11:05

DATUM: 30.07.2014.
http://yep.ba/vacancy-grant-writing-and ... h-officer/

Grant Writing and Research Officer is responsible for researching and preparing application materials for potential grants and other fundraising opportunities which “Žene za Žene International” in Sarajevo plans to implement independently and/or in cooperation with other organisations/institutions.
Grant Writing and Research Officer will liaise on a regular basis with Country Director in monitoring grant compliance on program implementation. S/he will work closely with program teams to ensure compliance with donor regulations and grant requirements.

Qualifications: At least Bachelor`s Degree in Social Sciences, Business or Public Administration or relevant work experience in the same or similar field Minimum of (3) years of relevant work experience, preferably in the in the INGO/NGO sector and familiarity with USAID/EC grant regulations, reporting, and compliance Demonstrated experience in program report writing to Donors is required

Skills: Excellent written and verbal communication skills Excellent interpersonal skills and the ability to work in a team and individually Excellent attention to details plus the ability to provide quality assurance on reports within strict deadlines is essential. Good organisation skills Analytical and problem solving skills Ability and willingness to learn and to continually show progress in work and development Openness to new knowledge and experiences Be able to present and articulate information and progress in English concisely, effectively, verbally and in writing. MUST be fluent in English language (reading, writing and speaking) Excellent computer skills including: Word, Excel, Power Point, Outlook B category driving licence

„Žene za Žene International“ in Sarajevo strongly encourage qualified applicants from all communities, regardless of their gender, ethnicity, language, religion or age.

A Curriculum Vitae with cover letter should be e-mailed to [email protected] or via application link below. Only those selected for interview will be contacted.

Contact person: Alma Budakovic, HR&Admin.Manager Žene za Žene International Dzemala Bijedica street 130, 71000 Sarajevo, B&H Phone ++387 33 77 00 15 Fax ++387 33 77 00 12 Title: Grant Writing and Research Officer Location: Sarajevo Number Needed: 1 Vacancy Notice issued: 24 July 2014 Deadline for Application: 23 August 2014 - See more at: http://www.mreza-mira.net/10289-vacancy ... fGQ4J.dpuf

Više informacija potražite na web stranici Projekta zapošljavanja mladih (YEP) koji podržava Švajcarska agencija za razvoj i saradnju (SDC), a implementira njemačka kompanija GOPA mbH: http://yep.ba/vacancy-grant-writing-and ... h-officer/

N.N.

#1305 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by N.N. » 31/07/2014 15:11

Ima li ko iz Zenice da prima kakvog pripravnika ili volontera ? :-D
Iako je Zavod za zaposljavanje izdao program, niko nista. Mrtav grad majke mi. Lazem, lopovski grad, jer kazu da bude konkursa, za koje znaju 2-3 osobe :D

ExNihilo
Nindža revizor

#1306 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ExNihilo » 31/07/2014 15:39

N.N. wrote:Ima li ko iz Zenice da prima kakvog pripravnika ili volontera ? :-D
Iako je Zavod za zaposljavanje izdao program, niko nista. Mrtav grad majke mi. Lazem, lopovski grad, jer kazu da bude konkursa, za koje znaju 2-3 osobe :D
Tipičan primjer hebena ZEDA. Konkurs koji nije konkurs, za odabrane.

ZES

#1307 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ZES » 31/07/2014 17:10

Ja imam neki posao koji nije plaćen ni blizu, da ne bacam sad socijalu, para uvijek i svima treba, pored ovog posla želim da radim, imam znanje i imam volju za radom. Ako neko ima firmu gdje će me bolje plaćati, bujrum. Do tad, ako neko ima nešto sa strane što treba uraditi a ja mogu uraditi, evo vam moje stvari koje znam pa ćemo se dogovarati.

-Položen vozački ispit B kategorije (iskustvo za volanom 1 godina)
-Aktivno znanje maternjeg i engleskog jezika (u govoru i pismu) i prevođenje svih vrsta tekstova sa engleskog na bosanski i obratno
-Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet i većina programa vezano za isti), razni softver za obradu audio, video i foto datoteka
-dvije godine radnog iskustva u mašinskoj struci (obrada metala i plastike CNC mašinama, priručnim mašinama i konvencionalnim strugovima, mjerenje, početna, linijska i završna kontrola, pakovanje i izvoz krajnjem kupcu), komunikacija sa kupcima i sa operantima te nalaženje novih kupaca za proizvode, uređenje i vođenje magacinskog prostora)
~dugo sam se bavio atletikom kao sportom profesionalno, te sam generalno o sportu i ishrani stekao ogromno znanje kroz trening i svoju ishranu, tako da znam dosta o anatomiji, mišićima, vježbanju na razne načine, ishranu i sve potrebno do određenog cilja (mršanje/nabijanje mišićne mase, itd)
Kuham sam sebi izvrsnu hranu već neko vrijeme tako da se slobodno može reći da znam i kuhati, prati, čistiti, usisavati i sve to što se može raditi nekome u kući, ispomoć u moleraju i kućnim poslovima (djecu ne čuvam jer nemam vremena toliko).
Usput, bavim se tuningom automobila (samo karoserija, a i oko motora imam ljude koji rade) pa ako kome šta treba i tu ga mogu savjetovati, da mu auto ne izgleda k'o ruglo.
Haman da se mogu udati :lol:
Eto forumaši, ako mislite da ima nešto što mogu za vas uraditi, jeftino skroz, a provjereno dobro, bujrum javite se. PM za podatke i dogovor.
Sretno meni i svima :)

vjesticanametli

#1308 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vjesticanametli » 01/08/2014 09:21

azurna_obala wrote:DATUM: 30.07.2014.
http://yep.ba/vacancy-grant-writing-and ... h-officer/

Grant Writing and Research Officer is responsible for researching and preparing application materials for potential grants and other fundraising opportunities which “Žene za Žene International” in Sarajevo plans to implement independently and/or in cooperation with other organisations/institutions.
Grant Writing and Research Officer will liaise on a regular basis with Country Director in monitoring grant compliance on program implementation. S/he will work closely with program teams to ensure compliance with donor regulations and grant requirements.

Qualifications: At least Bachelor`s Degree in Social Sciences, Business or Public Administration or relevant work experience in the same or similar field Minimum of (3) years of relevant work experience, preferably in the in the INGO/NGO sector and familiarity with USAID/EC grant regulations, reporting, and compliance Demonstrated experience in program report writing to Donors is required

Skills: Excellent written and verbal communication skills Excellent interpersonal skills and the ability to work in a team and individually Excellent attention to details plus the ability to provide quality assurance on reports within strict deadlines is essential. Good organisation skills Analytical and problem solving skills Ability and willingness to learn and to continually show progress in work and development Openness to new knowledge and experiences Be able to present and articulate information and progress in English concisely, effectively, verbally and in writing. MUST be fluent in English language (reading, writing and speaking) Excellent computer skills including: Word, Excel, Power Point, Outlook B category driving licence

„Žene za Žene International“ in Sarajevo strongly encourage qualified applicants from all communities, regardless of their gender, ethnicity, language, religion or age.

A Curriculum Vitae with cover letter should be e-mailed to [email protected] or via application link below. Only those selected for interview will be contacted.

Contact person: Alma Budakovic, HR&Admin.Manager Žene za Žene International Dzemala Bijedica street 130, 71000 Sarajevo, B&H Phone ++387 33 77 00 15 Fax ++387 33 77 00 12 Title: Grant Writing and Research Officer Location: Sarajevo Number Needed: 1 Vacancy Notice issued: 24 July 2014 Deadline for Application: 23 August 2014 - See more at: http://www.mreza-mira.net/10289-vacancy ... fGQ4J.dpuf

Više informacija potražite na web stranici Projekta zapošljavanja mladih (YEP) koji podržava Švajcarska agencija za razvoj i saradnju (SDC), a implementira njemačka kompanija GOPA mbH: http://yep.ba/vacancy-grant-writing-and ... h-officer/
od ovih zena i ublehe ove mogu samo odvratiti kandidate.....ako zelite raditi s frustriranim neudavacama i za male pare izvolite :run: finansirali su ih amerikanci i prestali jer su skontali ..........okanite se corava posla i trazite bolji posao

Sarah24

#1309 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Sarah24 » 01/08/2014 11:19

To sto su ih ameri prestali finansirati moze samo da znaci da su pocele da rade nesto kako treba.. u to kakve su kao osobe ne ulazim... :|

vjesticanametli

#1310 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vjesticanametli » 01/08/2014 11:44

pa ti izvoli i usreci se baveci se NGO glupostima, hr-icom i direktoricom :lol: :D

Pooll

#1311 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Pooll » 01/08/2014 11:51

ZES wrote:Ja imam neki posao koji nije plaćen ni blizu, da ne bacam sad socijalu, para uvijek i svima treba, pored ovog posla želim da radim, imam znanje i imam volju za radom. Ako neko ima firmu gdje će me bolje plaćati, bujrum. Do tad, ako neko ima nešto sa strane što treba uraditi a ja mogu uraditi, evo vam moje stvari koje znam pa ćemo se dogovarati.

-Aktivno znanje maternjeg i engleskog jezika (u govoru i pismu) i prevođenje svih vrsta tekstova sa engleskog na bosanski i obratno
-Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet i većina programa vezano za isti), razni softver za obradu audio, video i foto datoteka
-dvije godine radnog iskustva u mašinskoj struci (obrada metala i plastike CNC mašinama, priručnim mašinama i konvencionalnim strugovima, mjerenje, početna, linijska i završna kontrola, pakovanje i izvoz krajnjem kupcu), komunikacija sa kupcima i sa operantima te nalaženje novih kupaca za proizvode, uređenje i vođenje magacinskog prostora)
~dugo sam se bavio atletikom kao sportom profesionalno, te sam generalno o sportu i ishrani stekao ogromno znanje kroz trening i svoju ishranu, tako da znam dosta o anatomiji, mišićima, vježbanju na razne načine, ishranu i sve potrebno do određenog cilja (mršanje/nabijanje mišićne mase, itd)
Kuham sam sebi izvrsnu hranu već neko vrijeme tako da se slobodno može reći da znam i kuhati, prati, čistiti, usisavati i sve to što se može raditi nekome u kući, ispomoć u moleraju i kućnim poslovima (djecu ne čuvam jer nemam vremena toliko).
Usput, bavim se tuningom automobila (samo karoserija, a i oko motora imam ljude koji rade) pa ako kome šta treba i tu ga mogu savjetovati, da mu auto ne izgleda k'o ruglo.
Eto forumaši, ako mislite da ima nešto što mogu za vas uraditi, jeftino skroz, a provjereno dobro, bujrum javite se. PM za podatke i dogovor.
:thumbup: Sretno! Vidi se da si vrijedan i da svašta znaš i ne bojim se za takve :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ZES

#1312 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ZES » 01/08/2014 18:17

Pooll wrote:
ZES wrote:Ja imam neki posao koji nije plaćen ni blizu, da ne bacam sad socijalu, para uvijek i svima treba, pored ovog posla želim da radim, imam znanje i imam volju za radom. Ako neko ima firmu gdje će me bolje plaćati, bujrum. Do tad, ako neko ima nešto sa strane što treba uraditi a ja mogu uraditi, evo vam moje stvari koje znam pa ćemo se dogovarati.

:thumbup: Sretno! Vidi se da si vrijedan i da svašta znaš i ne bojim se za takve :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Znaš kako je jarane, meni je 21 godina, ratna generacija, malo me život zguza pogur'o pa sam dobar dio dosadašnjeg života proveo radeći svašta, i tako čovjek se svega i nagleda i naradi, i kroz to sve sam stekao dosta znanja i lijepog iskustva i radne navike, samo još da to sprovedem u djelo ako ima ko voljan da plaća. :)

zrakomlat

#1313 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zrakomlat » 01/08/2014 18:41

Muuky wrote:Grawe osiguranje , trebaju mi info o njima ? Jel ko išao nekad na razgovor il neko radi dole ?
Ako ti još uvijek treba info, reci šta te zanima, možda mogu pomoći.

Bullet Tooth Tony

#1314 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Bullet Tooth Tony » 02/08/2014 20:06

Pozdrav ljudi

Ovo je opet in , javio se momak preko foruma , rekao cijenu , ja pristao , on izradio pa trazimo druge kandidatie :

E ljudi,

Potreban je graficki dizajner (jaci po mogucnosti ... ne na sake, nego u svom poslu :D ) da odradi jedan poslic , izrada logotipa , ideja i koncept poznati , treba samo da on/ona svojim carobnim rukama to sve prebaci na masinu koju zovemo racunar :D

i da ... kao dokaz znanja mora poslati nesto sto je dosada uradio .

sve u pp

Ćus Ćus

semmy

#1315 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by semmy » 03/08/2014 22:15

prijatelju potreban frizer/ka. sve info preko pp

emir040

#1316 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by emir040 » 04/08/2014 13:25

Pozdrav trazim bilo kakav posao do pocetka studiranja tj do oktobra.Student sam ETF-a brzo ucim jako sam komunikativn i snalazljiv . Eto ako neko moze sta predoloziti ;-)

Ana Maria

#1317 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Ana Maria » 06/08/2014 12:05

Koliko se isplati prodavati knjige za jednu firmu, na procenat? :-)

i_ja_na_forumu

#1318 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by i_ja_na_forumu » 06/08/2014 17:24

Ana Maria wrote:Koliko se isplati prodavati knjige za jednu firmu, na procenat? :-)
Jel mladinska knjiga? :-P

Ana Maria

#1319 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Ana Maria » 06/08/2014 21:16

i_ja_na_forumu wrote:
Ana Maria wrote:Koliko se isplati prodavati knjige za jednu firmu, na procenat? :-)
Jel mladinska knjiga? :-P[/quote
Tako nekako :))

seoBIH

#1320 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by seoBIH » 06/08/2014 21:20

Robot socijalno, treci sprat neka radnja je dala konkurs za posao. Ne znam naziv. Radnja je odmah kraj stepenica, zenske stvari, torbice, sandale, stikle i sl.

JanuaryJones

#1321 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by JanuaryJones » 11/08/2014 00:39

Swatch i Villeroy Boch traže trgovca. Ferhadija/Titova.

zoran pavlovic

#1322 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zoran pavlovic » 11/08/2014 15:09

OGLAS - Pozicija u kompaniji:
KOMERCIJALISTA (m/ž)- Komercijalista prodaje betonski proizvoda
Poslodavac:
BINIS doo, 78000 Banja Luka, Jovana Bijelica bb, Kontakt mail: [email protected]
Kvalifikacije:
Minimum Viša ili Visoka stručna sprema
Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima prodaje
Potrebna znanja i ostali uslovi:
Radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- komunikativnost i bogato iskustvo u prodaji,
- dobro znanje engleskog jezika
- poznavanje rada na računaru - MS Office paket
- vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme i putovanja.
Od Vas očekujemo:
Sposobnos rada u timu,
- izražene komunikacijske i prezentacijske sposobnosti,
- sposobnost pregovaranja,
- profesionalan pristup poslu,
- usmjerenost ka postizanje rezultata.
Opis radnog mjesta:
Prodaja robe iz proizvodnog asortimana na području Banja Luke, regije i BiH
- obilazak i briga prema postojećim kupcima i rad na pospješenju prodaje sa istim
- pronalaženje novih potencijalnih kupaca
- vođenje brige o naplati i istraživanju tržišta i novih kupaca
- redovni obilasci terena sa unaprijed određenim sistemom obilaska mjesta
- izrada izvještaja i izvještavanje
- ozbiljan i profesionalan pristup poslu
Mi Vam nudimo:
- Stalni radni odnos, te
- rast primanja proporcionalno ostvarenim rezultatima
Potrebni dokumenti za prijavu:
- Dopis o razlozima prijave i očekivanjima
- Biografija (CV) sa ličnim podacima
- Fotokopija diplome
- Fotokopija radne knjižice
- Preporuka(e) prethodnog poslodavca

vuckovucko1984

#1323 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vuckovucko1984 » 12/08/2014 10:01

Pozdrav,

Vrlo stabilnoj i uspjesnoj firmi je potrebna osoba koja odlicno poznaje raditi u Microsoft Excel-u. Kolega/ica koju bi primili
bi radila analiticke poslove, zadatke sa brojevima, nazivima kupaca/objekata, tabelama, analiticke obrade raznih materijala...

Znaci, treba da odlicno vlada formulama, opcijama, mogucnostima ovog programa.
Osoba treba da bude proaktivna, precizna, odgovorna.
Isto tako pozeljno je da poznaje engleski. A vozacka moze biti samo plus iako nije potrebna za rad na poslu.
Nikad se ne zna kada moze zatrebati.

Godine: od 23 do 30
SSS-VŠS
Mjesto stanovanja: Sarajevo, Hadzici, Vogosca

Radno vrijeme od 8h do 16h, pon-petak (jedna subota mjesecno, skraceno)
Zakonska prijava radnika, redovna i ok primanja. Mogucnost napredovanja...

Zamolio bih zainteresirane da se jave u inbox.

Hvala.

thea

#1324 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by thea » 12/08/2014 13:43

Trazim vise slobodnih studentica za ciscenje stana u cetvrtak 14.08.2014 regija Dobrinja.
Trebaju mi vrijedne cure, minimalno 3. Ako imate nekog javite, placam vise no standardno jer su studentice.

lidijamala

#1325 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by lidijamala » 13/08/2014 13:30

Casual_boy wrote:Pozdrav

da li neko ima iskustva sa firmom veritas u sa ?

hvala :)

Post Reply