Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12551 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

sime_cipol wrote: 03/02/2023 23:05 Rondo Lux se bukvalno nalazi u ulici Rosulje :D
Veliki Bingo udaljen 250m. Jedino treba vidjeti raspored da li mu odgovara. U centru Vogosce je za 10min hoda.
Mislim ponavlja se kao i za sve drugo na svijetu, za sta god izrazis interesovanje uvijek ali uvijek ce neko naci neku manu. Ni sam nisam idealan, i ja tako mozda drugima...ali dok mi nalazimo mane ljudi se useljavaju i zive a mi se potucamo po podstanarima...
Meni lokacija isto nije strasna, kao i svi ovdje pratim sve zive oglase ali nesto smisleno, relativno novo, relativno opremljeno, relativno dobro naselje, relativno dobar sprat...hajde nadji negdje u sa a da kosta ispod 200k?

Protezemo se koliko nam je jorgan dug...
sahbazzz
Posts: 329
Joined: 19/07/2020 12:27

#12552 Re: Cijene stanova All about

Post by sahbazzz »

Sve zavisi od potreba, mozda je covjek sam sa zenom/djevojkom pa im nije ni bitno koliko je vrtic daleko, iako mislim da ima negdje gore vrtic, pa i trgovina bi trebala biti jer je i Rondo Lux dio ili odmah do naselja Rosulje. Dom zdravlja je 10 minuta pjeske, blizu je i veliki Bingo, centar Vogosce isto blizu Rekao bih stanovi kao i na drugim mjestima, moze se vjerovatno naci nesto za svakoga, npr ne vjerujem da je Avenija ista specijalno bolja. S obzirom na cijene ostalih dijelova grada onda Rondo Lux i Nova Vogosca izgledaju najprihvatljivije.

Lokacija i pogled bi mogli sigurno biti bolji, ali ono, jbg sta ces i gdje ces drugo uzeti a da se usput "normalno" zaduzis.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12553 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

Concord wrote: 03/02/2023 22:53
betametazon wrote: 03/02/2023 21:07 Sutra idemo da pogledmo Rondo lux. Dosli smo do nekih para koji ce nam malo olaksati situaciju ali ne dramaticno. Cilj nam je kredit do 700KM/mjesecno na sljedecih 20 godina jer ne zelimo da zarobljavamo preveliki iznos plata u fiksni izdatak kredita a ostattak u kesu. Pa mozda se ponovimo sta...ali za nase mogucnosti trenutno je vogosca najbolji izbor.
Otidji slobodno i pogledaj kad si naumio, ali ja ti ne preporucujem. Ta zgrada doslovno nije u Vogosci i sadrzaj oko zgrade je katastrofalan, gledas na kruzni i Energopetrol pumpu iza koje imas mali Konzum koji je kao veci granap. Ispod zgrade prolazi teretni voz za Pretis a iza zgrade je pravoslavno groblje. Ako imas slobodnog vremena pokusaj otici pjeske u Vogoscu do najblize skole, vrtica ili poste/doma zdravlja da steknes osjecaj gdje je Rondo Lux ustvari.
U kvalitet gradnje i raspored stana ne bih ulazio jer ne znam, samo sam vidjeo da stan od 50 tak kvadrata reklamiraju kao trosoban i to mi je vec red flag. Ako vec hoces Vogoscu ja bi ti preporucio nesto u bas u Vogosci, centar ili Rosulje ako nista.
Nekako po tom modelu mana se moze naci bilo cemu. Mozda lokacija nije idealna ali nije ni zabit, Bingo je blizu, centar vogosce takodjer a zgrada je ipak nova. Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.

U principu idemo upravo da vidimo uzivo dispoziciju tih stanova od pedesetak i koji kvadrat a koji su kao trosobni (odnosno dvoiposobni, ne sjecam se kad sam na oglasima vidio cisti trosobni stan), da vidimo kako to izgleda u stvarnosti i mozemo li se zamisliti tu.

Minus je sto navodno uslovljavaju sa kupovinom vanjskog parking mjesta od 5k ali vidjecemo...
Concord
Posts: 952
Joined: 14/12/2017 15:51

#12554 Re: Cijene stanova All about

Post by Concord »

Ja samo dao svoje misljenje. Sve 5, tebi ako odgovara sretno sa kupovinom :thumbup:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12555 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

Concord wrote: 03/02/2023 23:17 Ja samo dao svoje misljenje. Sve 5, tebi ako odgovara sretno sa kupovinom :thumbup:
Hvala, naci cemo nesto. Naravno, cijenimo ukazivanje na drugaciju perspektivu. Ako budes imao prijedloga koji su izrazito bolji cjenili bismo i to.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12556 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

sahbazzz wrote: 03/02/2023 23:13 Sve zavisi od potreba, mozda je covjek sam sa zenom/djevojkom pa im nije ni bitno koliko je vrtic daleko, iako mislim da ima negdje gore vrtic, pa i trgovina bi trebala biti jer je i Rondo Lux dio ili odmah do naselja Rosulje. Dom zdravlja je 10 minuta pjeske, blizu je i veliki Bingo, centar Vogosce isto blizu Rekao bih stanovi kao i na drugim mjestima, moze se vjerovatno naci nesto za svakoga, npr ne vjerujem da je Avenija ista specijalno bolja. S obzirom na cijene ostalih dijelova grada onda Rondo Lux i Nova Vogosca izgledaju najprihvatljivije.

Lokacija i pogled bi mogli sigurno biti bolji, ali ono, jbg sta ces i gdje ces drugo uzeti a da se usput "normalno" zaduzis.
Svi nasi prijatelji i rodbina takodjer smatraju da je to sasvim ok lokacija. Bih li i ja volio neku drugu - da. Hoce li mi zivot proci u cekanju da se te lokacije uklope u moje mogucnosti - hoce.
User avatar
Didier
Posts: 2205
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#12557 Re: Cijene stanova All about

Post by Didier »

betametazon wrote: 03/02/2023 23:16 Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.
To su najbolje komšije, nikad nemaš problema s njima.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12558 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

Didier wrote: 04/02/2023 00:05
betametazon wrote: 03/02/2023 23:16 Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.
To su najbolje komšije, nikad nemaš problema s njima.
Da, ali izadjes na balkon i ucrnjacis se svaki put, vjecito podsjecanje na prolaznost zivota :mrgreen:
User avatar
Didier
Posts: 2205
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#12559 Re: Cijene stanova All about

Post by Didier »

betametazon wrote: 04/02/2023 00:08
Didier wrote: 04/02/2023 00:05

To su najbolje komšije, nikad nemaš problema s njima.
Da, ali izadjes na balkon i ucrnjacis se svaki put, vjecito podsjecanje na prolaznost zivota :mrgreen:
To ti je otrežnjenje. Uzmeš pivu i progovoriš koju s njima.
citroen xm
Posts: 18119
Joined: 17/04/2012 22:57

#12560 Re: Cijene stanova All about

Post by citroen xm »

betametazon wrote: 03/02/2023 23:16
Nekako po tom modelu mana se moze naci bilo cemu. Mozda lokacija nije idealna ali nije ni zabit, Bingo je blizu, centar vogosce takodjer a zgrada je ipak nova. Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.

U principu idemo upravo da vidimo uzivo dispoziciju tih stanova od pedesetak i koji kvadrat a koji su kao trosobni (odnosno dvoiposobni, ne sjecam se kad sam na oglasima vidio cisti trosobni stan), da vidimo kako to izgleda u stvarnosti i mozemo li se zamisliti tu.

Minus je sto navodno uslovljavaju sa kupovinom vanjskog parking mjesta od 5k ali vidjecemo...
Za sve što pitaš na bilo kom forumu na svijetu, dobićeš X negativnih kritika. Otiđi vidi, ako zadovoljava vaše potrebe kupite. Meni je smiješno kakve se sve mane nalaze. Šta fali ako do nečega moraš prohodati 10 minuta, i onako smo svi iz stanova većinom neaktivni. A ako je mrsko hodati nekada, danas svi imaju auto. Problem je dijete prilikom odlaska i dolaska sa posla odbaciti do vrtića? Najbolje da sve bude nabacano na izlazu iz haustora. :-)

I slobodno pogledaj te male trosobne stanove ma šta ti neko pričao. Imam isti takav i ako je raspored dobar stan je super. Opremiš ga manjim stvarima po mjeri, ostane ti dovoljno prostora. Male režije, mala rata kredita, uživaš u ostalim stvarima koje ti život pruža. Ovamo svi kukaju na cijenu kvadrata, a niko ne bi ništa ispod 90 m2. :skoljka:
tuitamo
Posts: 389
Joined: 14/04/2013 00:35

#12561 Re: Cijene stanova All about

Post by tuitamo »

betametazon wrote: 03/02/2023 23:28
sahbazzz wrote: 03/02/2023 23:13 Sve zavisi od potreba, mozda je covjek sam sa zenom/djevojkom pa im nije ni bitno koliko je vrtic daleko, iako mislim da ima negdje gore vrtic, pa i trgovina bi trebala biti jer je i Rondo Lux dio ili odmah do naselja Rosulje. Dom zdravlja je 10 minuta pjeske, blizu je i veliki Bingo, centar Vogosce isto blizu Rekao bih stanovi kao i na drugim mjestima, moze se vjerovatno naci nesto za svakoga, npr ne vjerujem da je Avenija ista specijalno bolja. S obzirom na cijene ostalih dijelova grada onda Rondo Lux i Nova Vogosca izgledaju najprihvatljivije.

Lokacija i pogled bi mogli sigurno biti bolji, ali ono, jbg sta ces i gdje ces drugo uzeti a da se usput "normalno" zaduzis.
Svi nasi prijatelji i rodbina takodjer smatraju da je to sasvim ok lokacija. Bih li i ja volio neku drugu - da. Hoce li mi zivot proci u cekanju da se te lokacije uklope u moje mogucnosti - hoce.
Lokacija je sasvim u redu. Zgrada je dovoljno udaljena od saobracajnice i veoma je osuncana. Istok gleda na ind. zonu, jug na cestu a zapad na novu vogoscu (plave zgrade). Pruga ce biti izmjestena a prilaz je sa dvije strane.
Cijena je fantasticna u poredjenju sa trenutnim npr. na Sipu koji je udaljen 5min. Po meni ce sve dobiti na tezini kada dodje I transferzala. Do tada ce i kredit biti otplacen. Sretno
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12562 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

5 minuta je udaljen u 4 ujutru i ako vozis Ferrari
tuitamo
Posts: 389
Joined: 14/04/2013 00:35

#12563 Re: Cijene stanova All about

Post by tuitamo »

_BataZiv_0809 wrote: 04/02/2023 09:02 5 minuta je udaljen u 4 ujutru i ako vozis Ferrari
Cesto prolazim. Naravno da je situacija drugacija u vrijeme kada svi idu na ili sa posla. Tako je svugdje u gradu.

A evo i trenutno, subota 9h ujutro
Image


Udaljenost izmedju dvije novogradnje, jedna 2500KM/m2 a druga 4000KM/m2.
Kod prve cijena mjesta u podzemnoj garazi 15000KM a kod druge 30000KM.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12564 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Didier wrote: 02/02/2023 19:33
citroen xm wrote: 02/02/2023 18:06

Skup je stan, ali nije skup telefon od 2000, nije skupo auto od 30000....

Slažem se, nije lako kupiti stan, ali poginusmo kukajući a time se ništa ne rješava. U moru nerealnih cijena, nađe se itekako realnih ponuda koje su lako priuštive nekome ko radi i ima normalan posao. Jbg, nečega se u životu moraš i odreći.
Meni su najbolji ti pametolozi, koji u svemu vide nešto negativno.

Imam prijatelje koji su bez djece, kasno su se upoznali i nisu uspjeli, ali to im daje fantastičnu podlogu da finansijski mogu raditi šta god žele.

Žive od njegove plate, koja je veća nego moja i ženina zajedno. Ona povremeno tu i tamo nešto zaradi. Mogu dići kredit kakav god hoće.

Međutim, kad smo mi kupili stan u inostranstvu gdje smo živjeli, hiljadu jezika je bilo, pa to je rizik, pa nemojte da banka zarađuje na vama, bla bla bla. Kad smo ga prodali za dva i po puta više, rekli su nam da smo suhi kapitalisti, i napravili ljubomoran komentar u šali, pa privali.

Kad smo kupili stanove u Sarajevu, potpuno su odignorisali tu informaciju, sve dok nisu došli u Sarajevo, i tad više nisu mogli šutjeti. Svih tih deset godina otkako se intenzivno družimo, žive u unamjljenom socijalnom stanu koji su dobili kao izbjeglice, i sad je kirija narasla na čak 800 eura, i više se uopšte ne isplati jer je u pitanju rupčaga.

Kupili bitcoine, kad su porasli, nisu htjeli prodati, kažu čekaće. Kad su pali, hiljadu jezika, "jooooj to je nestabilno". A mogli milion eura uzeti.

Traže kuću na moru, svakoj nađu manu. Ali svakoj.

Ja im kažem kupite u Promu montažnu, samo nađite zemlju, sad ne mogu naći ni zemlju. Obišli cijelu Dalmaciju i Crnu Goru, nema ništa da im se sviđa. Pa koji kurac jebote?

Dali dosad Boga oca na unajmljivanje.

Prijeratni stanovi u Sarajevu oboma propali jer nisu imali stanarsko pravo kad se otkupljivalo. Lijeno im bilo doći 1997. godine. Sad drvlje i kamenje na državu kako nisu mogli otkupiti stan, i otišao im ispred nosa, kupili tetka i sestra koje su tu bile prijavljene.

Elem, nikad nije do njih, uvijek nešto drugo.
Zive u socijalnom stanu na Zapadu a kupuju kucu u Dalmaciji? E golemo.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24850
Joined: 08/09/2005 20:08

#12565 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

Vogosca sa prvom transferzalom ce biti ok. Mozda nekada konacno i trolu zavrse. Samo, ima razlog sto je Sip sa vecom cijenom. Imam jarana, radi u Ferhadiji. Kad je lijepo vrijeme pjehe ode na posao.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12566 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Za Prvu cemo se nacekati. A Ship jedino sto je vecinom novogradnja, ali naselje ko naselje je totalno bezlicno.

Istocno Sarajevo je Šanz Elize za ono.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24850
Joined: 08/09/2005 20:08

#12567 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

_BataZiv_0809 wrote: 04/02/2023 09:22 Za Prvu cemo se nacekati. A Ship jedino sto je vecinom novogradnja, ali naselje ko naselje je totalno bezlicno.

Istocno Sarajevo je Šanz Elize za ono.
A sta treba da naselje ima da nije bezlicno? Naselje ko naselje. Spavaona sa nekim radnjicama, skolom, vrticem. Narod to voli.
Ne mozes svugdje praviti bulevare, setnice. Prosao taj vakat.

Ovdje se samo radi o lokaciji. Za neka manje bezlicna naselja, mora se potegnuti u druge dijelove grada gdje su cijene poludile.
Last edited by Haris.ba on 04/02/2023 09:28, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12568 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Haris.ba wrote: 04/02/2023 09:26
_BataZiv_0809 wrote: 04/02/2023 09:22 Za Prvu cemo se nacekati. A Ship jedino sto je vecinom novogradnja, ali naselje ko naselje je totalno bezlicno.

Istocno Sarajevo je Šanz Elize za ono.
A sta treba da naselje ima da nije bezlicno? Naselje ko naselje. Spavaona sa nekim radnjicama, skolom, vrticem. Narod to voli.
Vazda ti sa nekim svojim okretanjem testere naopako :kiss:
tuitamo
Posts: 389
Joined: 14/04/2013 00:35

#12569 Re: Cijene stanova All about

Post by tuitamo »

Sip platis zato sto je Sarajevo. I to je opravdano. Platis skupo.
Stan 60m2 sa garazom:

Rosulje 165.000KM
Sip pod Kobiljom Glavom 270.000KM

Meni je za ovu malu udaljenost budalastina.
NediM17
Posts: 21684
Joined: 05/11/2009 11:49

#12570 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

betametazon wrote: 03/02/2023 23:16
Concord wrote: 03/02/2023 22:53

Otidji slobodno i pogledaj kad si naumio, ali ja ti ne preporucujem. Ta zgrada doslovno nije u Vogosci i sadrzaj oko zgrade je katastrofalan, gledas na kruzni i Energopetrol pumpu iza koje imas mali Konzum koji je kao veci granap. Ispod zgrade prolazi teretni voz za Pretis a iza zgrade je pravoslavno groblje. Ako imas slobodnog vremena pokusaj otici pjeske u Vogoscu do najblize skole, vrtica ili poste/doma zdravlja da steknes osjecaj gdje je Rondo Lux ustvari.
U kvalitet gradnje i raspored stana ne bih ulazio jer ne znam, samo sam vidjeo da stan od 50 tak kvadrata reklamiraju kao trosoban i to mi je vec red flag. Ako vec hoces Vogoscu ja bi ti preporucio nesto u bas u Vogosci, centar ili Rosulje ako nista.
Nekako po tom modelu mana se moze naci bilo cemu. Mozda lokacija nije idealna ali nije ni zabit, Bingo je blizu, centar vogosce takodjer a zgrada je ipak nova. Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.

U principu idemo upravo da vidimo uzivo dispoziciju tih stanova od pedesetak i koji kvadrat a koji su kao trosobni (odnosno dvoiposobni, ne sjecam se kad sam na oglasima vidio cisti trosobni stan), da vidimo kako to izgleda u stvarnosti i mozemo li se zamisliti tu.

Minus je sto navodno uslovljavaju sa kupovinom vanjskog parking mjesta od 5k ali vidjecemo...
Naprotiv, po meni je ta mogućnost kupovine parking mjesta odlična stvar, da ne kažem garaže.
Razumijem da se u trenutku čini mnogo i da je kap preko pune čaše, ali nema većeg rahatluka kad znaš da te čeka tvoje parking mjesto.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12571 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

citroen xm wrote: 04/02/2023 08:32
betametazon wrote: 03/02/2023 23:16
Nekako po tom modelu mana se moze naci bilo cemu. Mozda lokacija nije idealna ali nije ni zabit, Bingo je blizu, centar vogosce takodjer a zgrada je ipak nova. Jedino ne bih ni ja pogled na groblje.

U principu idemo upravo da vidimo uzivo dispoziciju tih stanova od pedesetak i koji kvadrat a koji su kao trosobni (odnosno dvoiposobni, ne sjecam se kad sam na oglasima vidio cisti trosobni stan), da vidimo kako to izgleda u stvarnosti i mozemo li se zamisliti tu.

Minus je sto navodno uslovljavaju sa kupovinom vanjskog parking mjesta od 5k ali vidjecemo...
Za sve što pitaš na bilo kom forumu na svijetu, dobićeš X negativnih kritika. Otiđi vidi, ako zadovoljava vaše potrebe kupite. Meni je smiješno kakve se sve mane nalaze. Šta fali ako do nečega moraš prohodati 10 minuta, i onako smo svi iz stanova većinom neaktivni. A ako je mrsko hodati nekada, danas svi imaju auto. Problem je dijete prilikom odlaska i dolaska sa posla odbaciti do vrtića? Najbolje da sve bude nabacano na izlazu iz haustora. :-)

I slobodno pogledaj te male trosobne stanove ma šta ti neko pričao. Imam isti takav i ako je raspored dobar stan je super. Opremiš ga manjim stvarima po mjeri, ostane ti dovoljno prostora. Male režije, mala rata kredita, uživaš u ostalim stvarima koje ti život pruža. Ovamo svi kukaju na cijenu kvadrata, a niko ne bi ništa ispod 90 m2. :skoljka:
Taj mi se pristup svidja, pozitivisticki pa makar ne bilo sve idealno :-D

Kad se sjetim kad sam kupovao auto...majko mila, hoces reno megana dje ces renoa, to je krs...hoces suzuki s4, povoljan bio jedan - dje ces suzuki, hoces peugeot - ma ne valja to...znaci nista pod milim Bogom ne valja. A sad mi zao svakog tog auta kojeg sam propustio...a i tad sam se uklapao u budzet i mogucnosti, kupio bih ja majbaha da imam para kao radoncic....
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12572 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

tuitamo wrote: 04/02/2023 09:28 Sip platis zato sto je Sarajevo. I to je opravdano. Platis skupo.
Stan 60m2 sa garazom:

Rosulje 165.000KM
Sip pod Kobiljom Glavom 270.000KM

Meni je za ovu malu udaljenost budalastina.
Sip je "preskup" za nekog prosjecnog kupca, ja sam trenutno na sipu kao podstanar...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24850
Joined: 08/09/2005 20:08

#12573 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

tuitamo wrote: 04/02/2023 09:28 Sip platis zato sto je Sarajevo. I to je opravdano. Platis skupo.
Stan 60m2 sa garazom:

Rosulje 165.000KM
Sip pod Kobiljom Glavom 270.000KM

Meni je za ovu malu udaljenost budalastina.
Nova Vogosca je zracne do Sipa 4km, do Skenderije 7km.
Od Skenderije nizvodno 7 kilometara je Stupska petlja, a 4 km je Nova Otoka.

To ti dodje ko izbor izmedju Bulevara i Nove Otoke.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#12574 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

tuitamo wrote: 04/02/2023 08:50
betametazon wrote: 03/02/2023 23:28

Svi nasi prijatelji i rodbina takodjer smatraju da je to sasvim ok lokacija. Bih li i ja volio neku drugu - da. Hoce li mi zivot proci u cekanju da se te lokacije uklope u moje mogucnosti - hoce.
Lokacija je sasvim u redu. Zgrada je dovoljno udaljena od saobracajnice i veoma je osuncana. Istok gleda na ind. zonu, jug na cestu a zapad na novu vogoscu (plave zgrade). Pruga ce biti izmjestena a prilaz je sa dvije strane.
Cijena je fantasticna u poredjenju sa trenutnim npr. na Sipu koji je udaljen 5min. Po meni ce sve dobiti na tezini kada dodje I transferzala. Do tada ce i kredit biti otplacen. Sretno
Kad smo kod te pruge - pa ja koliko znam voz uopste ne prolazi tuda, nema ni rampe ni nicega, stalno prolazim tom cestom...mislim to je za potrebe tasa bilo, ko ce i sta voziti tom prugom?
tuitamo
Posts: 389
Joined: 14/04/2013 00:35

#12575 Re: Cijene stanova All about

Post by tuitamo »

betametazon wrote: 04/02/2023 09:40
tuitamo wrote: 04/02/2023 08:50

Lokacija je sasvim u redu. Zgrada je dovoljno udaljena od saobracajnice i veoma je osuncana. Istok gleda na ind. zonu, jug na cestu a zapad na novu vogoscu (plave zgrade). Pruga ce biti izmjestena a prilaz je sa dvije strane.
Cijena je fantasticna u poredjenju sa trenutnim npr. na Sipu koji je udaljen 5min. Po meni ce sve dobiti na tezini kada dodje I transferzala. Do tada ce i kredit biti otplacen. Sretno
Kad smo kod te pruge - pa ja koliko znam voz uopste ne prolazi tuda, nema ni rampe ni nicega, stalno prolazim tom cestom...mislim to je za potrebe tasa bilo, ko ce i sta voziti tom prugom?
Od nekoga sam cuo da ce biti izmjesteno. A da sam nekad vidio voz- nisam.
Mozda ue ista bitna zbog razvoja ind.zone.
Ali sigurno nije neki kontra argument kupovini stana ovdje. Nebitna stvar.
Post Reply