Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
madesa
Posts: 4190
Joined: 26/07/2013 02:37

#7601 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:37
madesa wrote: 28/10/2021 14:28 ovi sto im je ovo normalno ovdje ispred zgrade da se rostilja, gori su nego ovi sto rostiljaju.
Ti su najgori. :thumbup:
A FGR hipsteraj i kravataši na romobilima su najbolji, čaša vina, livanjski iz maslinovog, škampičiči, laptopčići sa nagriženom jabukom...
Fina raja i komšije, za poželjeti.
:thumbup:
bolje i to nego sa ovakvima se druziti . Jel te to nisu zvali na rostilj danas pa se ufatio foruma
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#7602 Re: Cijene stanova All about

Post by Blitz1 »

Svašta :-)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#7603 Re: Cijene stanova All about

Post by un1ted »

Boli te qrac krasni ko šta oblači i šta radi, sve dok te ne ugrožava. Koja rasprava jbte
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7604 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

madesa wrote: 28/10/2021 14:41
Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:37

Ti su najgori. :thumbup:
A FGR hipsteraj i kravataši na romobilima su najbolji, čaša vina, livanjski iz maslinovog, škampičiči, laptopčići sa nagriženom jabukom...
Fina raja i komšije, za poželjeti.
:thumbup:
bolje i to nego sa ovakvima se druziti . Jel te to nisu zvali na rostilj danas pa se ufatio foruma
Vidiš kako ti razmišljaš...
Ako je tebi bolje družiti se sa hipsterajem i kravatašima, ne znači da je svakome bolje. :thumbup:
Ali, džaba je palamuditi...
Nisu me zvali na roštilj, ne družim se sa njima, ne znam ni kako se zovu, klimnem im glavomu prolazu i to je to. Nikada nikakvih belaja, niti koga diraju, niti ih ko dira.
Da se razumijemo, svugdje ima debila. Eto, brat od ovog jednog je u hapsani jer je pljačkao lokalne granape, on i žena mu u njega meščini, nosali sjekiru. Debili.
Uglavnom, kod mene je za ručak grah. Jedva čekam da dođem kući, da narežem luka, žena ispekla domaći hljeb, pa da se nakrkam.
Ima da se isprdim iako ga svaki put drži u vodi preko noći, a i onu prvu vodu baci. Džaba, evo i sada, pri samoj pomisli na grah - meni se prdi.
Navika, jbga.
:gunjastajl:
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7605 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

un1ted wrote: 28/10/2021 14:48 Boli te qrac krasni ko šta oblači i šta radi, sve dok te ne ugrožava. Koja rasprava jbte
:lol:
:thumbup:
splinter
Posts: 7345
Joined: 08/10/2011 12:28

#7606 Re: Cijene stanova All about

Post by splinter »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:51
madesa wrote: 28/10/2021 14:41

bolje i to nego sa ovakvima se druziti . Jel te to nisu zvali na rostilj danas pa se ufatio foruma
Vidiš kako ti razmišljaš...
Ako je tebi bolje družiti se sa hipsterajem i kravatašima, ne znači da je svakome bolje. :thumbup:
Ali, džaba je palamuditi...
Nisu me zvali na roštilj, ne družim se sa njima, ne znam ni kako se zovu, klimnem im glavomu prolazu i to je to. Nikada nikakvih belaja, niti koga diraju, niti ih ko dira.
Da se razumijemo, svugdje ima debila. Eto, brat od ovog jednog je u hapsani jer je pljačkao lokalne granape, on i žena mu u njega meščini, nosali sjekiru. Debili.
Uglavnom, kod mene je za ručak grah. Jedva čekam da dođem kući, da narežem luka, žena ispekla domaći hljeb, pa da se nakrkam.
Ima da se isprdim iako ga svaki put drži u vodi preko noći, a i onu prvu vodu baci. Džaba, evo i sada, pri samoj pomisli na grah - meni se prdi.
Navika, jbga.
:gunjastajl:
To ti je zato što se hraniš nezdravo i ne družiš sa pozitivnim ljudima.
Ubuduće malo više roštilja i čevapčića i čašica razgovora sa pravim komšijama.
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7607 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

Blitz1 wrote: 28/10/2021 14:31 Sve neki FGRovci i FGRovke, a da ih ovi protagonisti pozovu na roštilj, objesili bi jezike do poda i potrčali ko ker za kujom u tjeranju.
Isto k'o što se svi gnušaju Cece i Šabana, ali čim pređu 0.5 promila sve se promijeni.
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7608 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

splinter wrote: 28/10/2021 14:55
Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:51

Vidiš kako ti razmišljaš...
Ako je tebi bolje družiti se sa hipsterajem i kravatašima, ne znači da je svakome bolje. :thumbup:
Ali, džaba je palamuditi...
Nisu me zvali na roštilj, ne družim se sa njima, ne znam ni kako se zovu, klimnem im glavomu prolazu i to je to. Nikada nikakvih belaja, niti koga diraju, niti ih ko dira.
Da se razumijemo, svugdje ima debila. Eto, brat od ovog jednog je u hapsani jer je pljačkao lokalne granape, on i žena mu u njega meščini, nosali sjekiru. Debili.
Uglavnom, kod mene je za ručak grah. Jedva čekam da dođem kući, da narežem luka, žena ispekla domaći hljeb, pa da se nakrkam.
Ima da se isprdim iako ga svaki put drži u vodi preko noći, a i onu prvu vodu baci. Džaba, evo i sada, pri samoj pomisli na grah - meni se prdi.
Navika, jbga.
:gunjastajl:
To ti je zato što se hraniš nezdravo i ne družiš sa pozitivnim ljudima.
Ubuduće malo više roštilja i čevapčića i čašica razgovora sa pravim komšijama.
tugy plaky
Kada malo bolje razmislim, možda je do luka?
Luk u ćevapima, luk sa grahom...
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7609 Re: Cijene stanova All about

Post by Hajvan »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:30 Rat je bio i mnogi od tih ljudi sa snimka i ljudi iz njihovog okruženja su najebali.
Uostalom, kao i većina nas, neko manje, neko više, ali valjda je jasno o čemu govorim.
Puno vremena je prošlo od rata, ali nije baš ispravo reći - rat se završio prije 25 godina, ko ih jebe.
Nekima od nas su se karte posložile, a neko baš i nije imao te sreće. Ili pameti.
Ja sam samo protiv grupnog osuđivanja i pljuvanja po ljudima koji možda i nisu birali da budu tu gdje jesu (a možda i jesu, oni to najbolje znaju), da roštiljaju i pivu piju "izazgrade" u B-Fazi, i da nađu malo iskrene sreće u tim sitnim stvarima.
Nije mjesto, slažem se. Ovaj što je zavrn'o majicu? Pa šta jbte, ne hoda Ferhadijom ili SFF crvenim tepihom, pretjerujete u tome.
Uostalom, niko ne zna šta sutra nosi nama i našoj djeci. I ovi ljudi su nekada bili nečija djeca, nečija nada, imali su nade i planove za budućnost.
Većina nas ima djecu, a kada imaš djecu mnoge stvari posmatraš drugačije i malo si oprezniji na jeziku i ne znaš šta sutra nosi. Možeš se nadati, učiti, ulagati, ali se sve to može promijeniti u roku od 24 sata.
Zato samo kažem, nemojte pretjerivati jer možda za koju godinu neko od vas bude željan onog ćevapa i pive.
:thumbup:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#7610 Re: Cijene stanova All about

Post by hadzinicasa »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:51
madesa wrote: 28/10/2021 14:41

bolje i to nego sa ovakvima se druziti . Jel te to nisu zvali na rostilj danas pa se ufatio foruma
Vidiš kako ti razmišljaš...
Ako je tebi bolje družiti se sa hipsterajem i kravatašima, ne znači da je svakome bolje. :thumbup:
Ali, džaba je palamuditi...
Nisu me zvali na roštilj, ne družim se sa njima, ne znam ni kako se zovu, klimnem im glavomu prolazu i to je to. Nikada nikakvih belaja, niti koga diraju, niti ih ko dira.
Da se razumijemo, svugdje ima debila. Eto, brat od ovog jednog je u hapsani jer je pljačkao lokalne granape, on i žena mu u njega meščini, nosali sjekiru. Debili.
Uglavnom, kod mene je za ručak grah. Jedva čekam da dođem kući, da narežem luka, žena ispekla domaći hljeb, pa da se nakrkam.
Ima da se isprdim iako ga svaki put drži u vodi preko noći, a i onu prvu vodu baci. Džaba, evo i sada, pri samoj pomisli na grah - meni se prdi.
Navika, jbga.
:gunjastajl:
I kod mene je :) tri dana cu ga jesti (kako se grah i jede, jel‘ :D)

Image

Ne znam samo sta to dokazuje? Da igramo „za raju“?
mogu jesti grah a da mi je i dalje ovo neprimjereno. ne znam sto jedno iskljucuje drugo. mene ucilo da sve ima svoje mjesto, vrijeme i nacin.
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7611 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

hadzinicasa wrote: 28/10/2021 15:02
Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:51

Vidiš kako ti razmišljaš...
Ako je tebi bolje družiti se sa hipsterajem i kravatašima, ne znači da je svakome bolje. :thumbup:
Ali, džaba je palamuditi...
Nisu me zvali na roštilj, ne družim se sa njima, ne znam ni kako se zovu, klimnem im glavomu prolazu i to je to. Nikada nikakvih belaja, niti koga diraju, niti ih ko dira.
Da se razumijemo, svugdje ima debila. Eto, brat od ovog jednog je u hapsani jer je pljačkao lokalne granape, on i žena mu u njega meščini, nosali sjekiru. Debili.
Uglavnom, kod mene je za ručak grah. Jedva čekam da dođem kući, da narežem luka, žena ispekla domaći hljeb, pa da se nakrkam.
Ima da se isprdim iako ga svaki put drži u vodi preko noći, a i onu prvu vodu baci. Džaba, evo i sada, pri samoj pomisli na grah - meni se prdi.
Navika, jbga.
:gunjastajl:
I kod mene je :) tri dana cu ga jesti (kako se grah i jede, jel‘ :D)

Image
Ne znam samo sta to dokazuje? Da igramo „za raju“?
Image
:thumbup:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#7612 Re: Cijene stanova All about

Post by daddy-kool »

ja ne vidim problem, i u po pariza postoje slicna naselja. zato i postoji klasno raslojavanje
User avatar
madesa
Posts: 4190
Joined: 26/07/2013 02:37

#7613 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:30 Rat je bio i mnogi od tih ljudi sa snimka i ljudi iz njihovog okruženja su najebali.
Uostalom, kao i većina nas, neko manje, neko više, ali valjda je jasno o čemu govorim.
Puno vremena je prošlo od rata, ali nije baš ispravo reći - rat se završio prije 25 godina, ko ih jebe.
Nekima od nas su se karte posložile, a neko baš i nije imao te sreće. Ili pameti.
Ja sam samo protiv grupnog osuđivanja i pljuvanja po ljudima koji možda i nisu birali da budu tu gdje jesu (a možda i jesu, oni to najbolje znaju), da roštiljaju i pivu piju "izazgrade" u B-Fazi, i da nađu malo iskrene sreće u tim sitnim stvarima.
Nije mjesto, slažem se. Ovaj što je zavrn'o majicu? Pa šta jbte, ne hoda Ferhadijom ili SFF crvenim tepihom, pretjerujete u tome.
Uostalom, niko ne zna šta sutra nosi nama i našoj djeci. I ovi ljudi su nekada bili nečija djeca, nečija nada, imali su nade i planove za budućnost.
Većina nas ima djecu, a kada imaš djecu mnoge stvari posmatraš drugačije i malo si oprezniji na jeziku i ne znaš šta sutra nosi. Možeš se nadati, učiti, ulagati, ali se sve to može promijeniti u roku od 24 sata.
Zato samo kažem, nemojte pretjerivati jer možda za koju godinu neko od vas bude željan onog ćevapa i pive.
meni je zao i tebe i tvoje zene , kad imate takav zivot
Naslovnica
Posts: 27642
Joined: 20/03/2013 15:38

#7614 Re: Cijene stanova All about

Post by Naslovnica »

madesa wrote: 28/10/2021 15:07
Naslovnica wrote: 28/10/2021 14:30 Rat je bio i mnogi od tih ljudi sa snimka i ljudi iz njihovog okruženja su najebali.
Uostalom, kao i većina nas, neko manje, neko više, ali valjda je jasno o čemu govorim.
Puno vremena je prošlo od rata, ali nije baš ispravo reći - rat se završio prije 25 godina, ko ih jebe.
Nekima od nas su se karte posložile, a neko baš i nije imao te sreće. Ili pameti.
Ja sam samo protiv grupnog osuđivanja i pljuvanja po ljudima koji možda i nisu birali da budu tu gdje jesu (a možda i jesu, oni to najbolje znaju), da roštiljaju i pivu piju "izazgrade" u B-Fazi, i da nađu malo iskrene sreće u tim sitnim stvarima.
Nije mjesto, slažem se. Ovaj što je zavrn'o majicu? Pa šta jbte, ne hoda Ferhadijom ili SFF crvenim tepihom, pretjerujete u tome.
Uostalom, niko ne zna šta sutra nosi nama i našoj djeci. I ovi ljudi su nekada bili nečija djeca, nečija nada, imali su nade i planove za budućnost.
Većina nas ima djecu, a kada imaš djecu mnoge stvari posmatraš drugačije i malo si oprezniji na jeziku i ne znaš šta sutra nosi. Možeš se nadati, učiti, ulagati, ali se sve to može promijeniti u roku od 24 sata.
Zato samo kažem, nemojte pretjerivati jer možda za koju godinu neko od vas bude željan onog ćevapa i pive.
meni je zao i tebe i tvoje zene , kad imate takav zivot
Mani se ti mahalanja i žaljenja za tuđim životima, gledaj u svoju avliju i gledaj svoja posla, bolje za tebe.
Niti me poznaješ, niti poznaješ moju ženu, tako da nemaš šta da nas žališ.
Apsolutno mi je nebitno tvoje patetično sažaljevanje, bezze trošiš energiju obraćajući mi se.
Hvala, doviđenja i prijatno.
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81186
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7615 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

Naslovnica wrote: 28/10/2021 11:48
Black swan wrote: 28/10/2021 11:47

šta je ovo pleme mu jbm
ako sam išta mrzio to je okupljanje muške ekipe pred zgradama :roll:
Priznaj da si mrzio ta okupljanja zato što te nikada nisu zvali da im se pridružiš?
:lol:
ima i tog
al ne bih ni otišao da zovu
što bi reko moj jaran iz amerike ne želim biti član skupine koja želi mene za člana :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65579
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7616 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

MMM1977 wrote: 28/10/2021 00:34
Za Ilijaš geografski da ali mi tamo ne odgovaraju druge stvari o kojima radije ne bih pisao, mislim da se može naslutiti
Stanovnistvo.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#7617 Re: Cijene stanova All about

Post by Guadalajara »

Ovi što roštiljaju bolje da su kao kod starog na Dobrinji otišli na krov zgrade pa nek roštilju ako im je mrsko hodati. Ovdje je jedino problematično i malo nekulturno što ljudi i stanari prolaze. A vala k'o da se ne može otići negdje u stan pa sjediti na balkonu i u kuhinji prziti cevape. :-)

Druga stvar. Kao da je problem ponijeti resetku za rostilj i malo cumura u ruksak i otici u prirodu. Eno Mojmila, padinskih dijelova Sarajeva, Barica, Grdonja...Par km platiti kartu za bus i uziva se u prirodi. Usput se malo i voca nabere jabuka, krušaka, šljiva, tresanja, trava za caja. Ljepota. Sto bi dao par desetina km za voce, usput jos kuci djeci donese.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7618 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Samo ako pishe da je dozvoljeno rostiljati... zgrada. je vlasnistvo stanara.. i svi se pitaju. kako koristiti zajednicke prostorije. kao i krov.... kao i balkon....
MMM1977
Posts: 4410
Joined: 15/07/2009 12:56

#7619 Re: Cijene stanova All about

Post by MMM1977 »

_BataZiv_0809 wrote: 28/10/2021 15:35
MMM1977 wrote: 28/10/2021 00:34
Za Ilijaš geografski da ali mi tamo ne odgovaraju druge stvari o kojima radije ne bih pisao, mislim da se može naslutiti
Stanovnistvo.
Hazime, imamo bingo :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45203
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7620 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

madesa wrote: 28/10/2021 11:43
Naslovnica wrote: 28/10/2021 11:41

Ja sam tu rođen i odrastao, šta impliciraš?
:gunjastajl:

btw, gdje si ti rođena i odrasla?
pa ovakvi su svi dole kao ovi sa klipa. ja , lijepi Mejtas :bih:
Samo da se referiram na ovo.

Moze biti i da si ispala iz matere na plocnik u centru Beca, opet ces biti sitna dusa koja cijeni ljude po tome gdje su matere ispadali.

Debeli celavi bukvalno pola glave nema, i samo je cudo kako je ostao ziv, dok je obavljao patriotsku duznost. Onu duznost koju su stanovnici uglavnom "elitnih" naselja obavljali po dijaspori.

Drazi mi je on takav, nego nabijedjeno govno koje misli da je bolji covjek pukom slucajnoscu.

Cijela ova rasprava je ustvari nastala iz ovog odvratnog, potcjenjivackog stava, vrlo svojstveno protuhama koji zivotne zajebe vole prisivati drugima.

Krkanska logika koja se ovdje upotrijebila bila bi identicna tome da kazem: lijepo vam je sada na Mejtasu kada zbog Holokausta nema ko da trazi svoje.

Pishanje po trideset hiljada ostalih ljudi, samo zato sto eto, neko se snimio razdrljen i napijen daje mi do znanja da je sagovornik taj koji se u stvari nalazi u getu: vlastitog uma gdje je mjesto, ili bolje receno ulica, rodjenja stvar prestiza.

Pri tome govorimo o gradu koji jos uvijek nema jasne granice naselja bogatih i naselja siromasnih.

Koji ego trip jebote.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#7621 Re: Cijene stanova All about

Post by DaffyDuck »

Auu.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2579
Joined: 16/05/2015 12:49

#7622 Re: Cijene stanova All about

Post by SpecialOffer »

Mozete pisati sta hocete ali ono i dalje nije normalno ponasanje i ne moze ili ne bi trebalo biti normalno.

I ne znam odakle potreba da se neko nadje prozvanim i zasto uopste krece rasprava "FGR" i "ostali" kad je to u Sarajevu sve izmjesano.

I eto na kraju standardno doslo se do rata i do socijalne price a udjite na profil doticnog koji je objavio video pa cete vidjeti da nije bas socijala kako ovdje predstavljate.

Moze covjek imati glavu, imati pola glave ili je nemati nikako ali i dalje stoji isto da ono ne moze biti normalno za jednu urbanu sredinu. On mozda ne zna za bolje, sto je u neku ruku ok, ali isto tako treba jasno reci, ako se vec diskutuje, da to jednostavno nije uredu iz xy razloga.
Sid the sloth
Posts: 2704
Joined: 30/01/2013 15:56

#7623 Re: Cijene stanova All about

Post by Sid the sloth »

Chmoljo wrote: 28/10/2021 16:14
madesa wrote: 28/10/2021 11:43

pa ovakvi su svi dole kao ovi sa klipa. ja , lijepi Mejtas :bih:
Samo da se referiram na ovo.

Moze biti i da si ispala iz matere na plocnik u centru Beca, opet ces biti sitna dusa koja cijeni ljude po tome gdje su matere ispadali.

Debeli celavi bukvalno pola glave nema, i samo je cudo kako je ostao ziv, dok je obavljao patriotsku duznost. Onu duznost koju su stanovnici uglavnom "elitnih" naselja obavljali po dijaspori.

Drazi mi je on takav, nego nabijedjeno govno koje misli da je bolji covjek pukom slucajnoscu.

Cijela ova rasprava je ustvari nastala iz ovog odvratnog, potcjenjivackog stava, vrlo svojstveno protuhama koji zivotne zajebe vole prisivati drugima.

Krkanska logika koja se ovdje upotrijebila bila bi identicna tome da kazem: lijepo vam je sada na Mejtasu kada zbog Holokausta nema ko da trazi svoje.

Pishanje po trideset hiljada ostalih ljudi, samo zato sto eto, neko se snimio razdrljen i napijen daje mi do znanja da je sagovornik taj koji se u stvari nalazi u getu: vlastitog uma gdje je mjesto, ili bolje receno ulica, rodjenja stvar prestiza.

Pri tome govorimo o gradu koji jos uvijek nema jasne granice naselja bogatih i naselja siromasnih.

Koji ego trip jebote.
Po napisanom ispada da je i tebi ok da se onakve stvari rade ispred zgrada gdje stanuju hiljade drugih ljudi koji se s onim ne slazu? I gdje pise da je ono uopste dozvoljeno?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45203
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7624 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

Sid the sloth wrote: 28/10/2021 16:47
Chmoljo wrote: 28/10/2021 16:14

Samo da se referiram na ovo.

Moze biti i da si ispala iz matere na plocnik u centru Beca, opet ces biti sitna dusa koja cijeni ljude po tome gdje su matere ispadali.

Debeli celavi bukvalno pola glave nema, i samo je cudo kako je ostao ziv, dok je obavljao patriotsku duznost. Onu duznost koju su stanovnici uglavnom "elitnih" naselja obavljali po dijaspori.

Drazi mi je on takav, nego nabijedjeno govno koje misli da je bolji covjek pukom slucajnoscu.

Cijela ova rasprava je ustvari nastala iz ovog odvratnog, potcjenjivackog stava, vrlo svojstveno protuhama koji zivotne zajebe vole prisivati drugima.

Krkanska logika koja se ovdje upotrijebila bila bi identicna tome da kazem: lijepo vam je sada na Mejtasu kada zbog Holokausta nema ko da trazi svoje.

Pishanje po trideset hiljada ostalih ljudi, samo zato sto eto, neko se snimio razdrljen i napijen daje mi do znanja da je sagovornik taj koji se u stvari nalazi u getu: vlastitog uma gdje je mjesto, ili bolje receno ulica, rodjenja stvar prestiza.

Pri tome govorimo o gradu koji jos uvijek nema jasne granice naselja bogatih i naselja siromasnih.

Koji ego trip jebote.
Po napisanom ispada da je i tebi ok da se onakve stvari rade ispred zgrada gdje stanuju hiljade drugih ljudi koji se s onim ne slazu? I gdje pise da je ono uopste dozvoljeno?
Po meni ispada da treba procitati pa pisati. Npr da sam u vise navrata rekao da ono nije ok. Ali nije ni ogledalo ostalih ljidi koji dole zive, niti je toliko dramaticno.

Pitajte nekog policajca gdje je najgore raditi, pa bi se mogli iznenaditi. Ili da sad krenemo pricati kako su se usrani i upisani kulturni radnici mogu naci "uradjeni" po haustorima i bogtepitaj stajos... Ali jebiga, ne snimi ih niko...

Taj mentalni sklop "dobar sam jer sam tu rodjen" mi je ogavan i uglavnom argument u nedostatku drugih kvaliteta koje se inace nose iz kuce.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24381
Joined: 08/09/2005 20:08

#7625 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

Ja samo znam da su Zisko sa jagnjetom pored Titove i oni na mostu Pozuri polahko zadali zadacu. :bih: :run:
Post Reply