Paypal u Bosni i Hercegovini

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2326 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dinooh »

Mehemed wrote:Aaah, još ništa u mene. Provjeravao sam da se nije iskljucio automatski transfer, ali nije, uključeno je.
gdje je ta opcija, ako moze screenshot pa da nadem na svom accountu. Kod mene stoji 3,9 dolara ima vec 2-3 godine
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#2327 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Sajo---: »

Huuhhh, i sam se zabrinuh, al' vidim isti problemi nas muče. Poslah i ja mail, ali očito bespotrebno ako već piše da treba ponekad i tri dana..
dorkcic
Posts: 753
Joined: 19/12/2008 20:26

#2328 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dorkcic »

dinooh wrote:
Mehemed wrote:Aaah, još ništa u mene. Provjeravao sam da se nije iskljucio automatski transfer, ali nije, uključeno je.
gdje je ta opcija, ako moze screenshot pa da nadem na svom accountu. Kod mene stoji 3,9 dolara ima vec 2-3 godine
Moraš ih kontaktirat da ti oni uključe taj automatski transfer... Pošalji im e-mail, dobićeš automatski odgovor i onda odgovori na taj e-mail, meni su sredili u roku pola dana.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2329 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by vjesticanametli »

pa uvijek je bilo automatski kako sad odjednom doĐŽe do promjene..........uostalom pokusala sam povuci lovu uz ono placanje od 5 dolara i kaze problemi u komunikaciji i pokusajte opet :-)
Saka
Posts: 2595
Joined: 25/02/2011 11:49

#2330 Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Saka »

Da bog da da nije delay zbog crne liste. Pa opet glasajte za iste.

Btw, meni je prebaceno. :)
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#2331 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Mehemed »

dinooh wrote:
Mehemed wrote:Aaah, još ništa u mene. Provjeravao sam da se nije iskljucio automatski transfer, ali nije, uključeno je.
gdje je ta opcija, ako moze screenshot pa da nadem na svom accountu. Kod mene stoji 3,9 dolara ima vec 2-3 godine
Ideš profile pa onda Add/Edit Credit card i ako ti piše "Automatic transfers" onda je uključeno

Ja još uvijek čekam da se prebaci :?: :!:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2332 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by vjesticanametli »

ukljuceno da ide automatski i nema jos nista :roll: kakva ba crna lista o cemu vi
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2333 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dinooh »

Mehemed wrote:
dinooh wrote:
Mehemed wrote:Aaah, još ništa u mene. Provjeravao sam da se nije iskljucio automatski transfer, ali nije, uključeno je.
gdje je ta opcija, ako moze screenshot pa da nadem na svom accountu. Kod mene stoji 3,9 dolara ima vec 2-3 godine
Ideš profile pa onda Add/Edit Credit card i ako ti piše "Automatic transfers" onda je uključeno

Ja još uvijek čekam da se prebaci :?: :!:
izgleda da nema u mene to.
Image
Kako omoguciti?
User avatar
pajero
Posts: 597
Joined: 04/11/2009 15:31

#2334 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by pajero »

Saka wrote:Da bog da da nije delay zbog crne liste. Pa opet glasajte za iste.

Btw, meni je prebaceno. :)
Izgleda da si ti i moj drug glasali za prave i njemu prebaceno...hahahahahahaaaa
Neko nam pregleda glasacke listice *ebo mater svooojuuu... :-D
Saka
Posts: 2595
Joined: 25/02/2011 11:49

#2335 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Saka »

I ja sam glasao za ove debile na vlasti, nažalost. :) Da mi hoće neka stranka u kampanji reći da zna šta je PayPal odmah bi za njih glasao.
Saka
Posts: 2595
Joined: 25/02/2011 11:49

#2336 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Saka »

vjesticanametli wrote:kakva ba crna lista o cemu vi
O ovome: http://www.klix.ba/vijesti/bih/danijela ... /140623079
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#2337 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by tagomago »

SanskiBiser wrote:Kasni li još nekome automatski transfer danas ili je samo kod mene? Obično do 2 sata popodne prebace a danas evo već 7 i ništa :shock: :roll:
dešava se.
povrat ti je gori; on kasni kolko hoš - ja sam čekala u povratu jedno par hefti, psovala sam sve živo koreji a na kraju bijaše do banke.
User avatar
pajero
Posts: 597
Joined: 04/11/2009 15:31

#2338 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by pajero »

Saka wrote:I ja sam glasao za ove debile na vlasti, nažalost. :) Da mi hoće neka stranka u kampanji reći da zna šta je PayPal odmah bi za njih glasao.
Druze onda ti neces izaci na izbore do 2214. Ja prije par godina 7 dana kampirao u banci dok nije dosao jedan sluzbenik koji je nekad negdje procitao da postoji paypal i da se moze povuci pare na Visa karticu... :evil:
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#2339 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by Mehemed »

dinooh wrote: izgleda da nema u mene to.
Image
Kako omoguciti?
U mene bas ispod "primary" pise "automatic money transfer"
Ne znam gdje se stima, u mene je bilo automatski nastimano, vidi tamo na edit imal' šta
greyscale
Posts: 21
Joined: 25/06/2014 23:06

#2340 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by greyscale »

Ja danas u Unicredit kaze ona na salteru da ne daju racune bez indeksa, samo studenski paket, i ja fino pored u raiffeisen za 10 minuta zavrsio kaze za 7 dana ce bit gotova, al jbg ima naknada ona od 2 KM mjesecno
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2341 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dinooh »

Mehemed wrote:
dinooh wrote: izgleda da nema u mene to.
Image
Kako omoguciti?
U mene bas ispod "primary" pise "automatic money transfer"
Ne znam gdje se stima, u mene je bilo automatski nastimano, vidi tamo na edit imal' šta
nema tamo nista. Samo se podaci o kartici mogu mijenjati. Mozda 3,9$ nije dovoljno, mozda postoji minimalni iznos koji je otreban da bi se ova funkcija aktivirala.
edit. Nasao sam. U Request money nije bila ukljucena funkcija da mogu primati novac. Sada sam ukljucio i izgleda da su opet skinuli neku svotu novca pa ce poslati onaj kod sa 4 broja. Nakon toga ce mi vratiti te pare.
Image
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2342 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dinooh »

Sad pise automatic transfer
hali gali halid
Posts: 2379
Joined: 08/10/2007 22:45

#2343 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by hali gali halid »

A što mi piše PayPal balance: $1.95 USD? Zar mi nisu vratili to?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2344 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by dinooh »

hali gali halid wrote:A što mi piše PayPal balance: $1.95 USD? Zar mi nisu vratili to?
odgovor 4 posta iznad
User avatar
pajero
Posts: 597
Joined: 04/11/2009 15:31

#2345 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by pajero »

Meni su sada poslali odgovor. Sa mojim automatskim transferom se desila neka "tehnicka greska" koju ce rijesiti u narednih 48 sati i onda da manuelno zatrazim novac a fee ce mi vratiti na balans... Haj da i to probam...
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#2346 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by SanskiBiser »

pajero wrote:Meni su sada poslali odgovor. Sa mojim automatskim transferom se desila neka "tehnicka greska" koju ce rijesiti u narednih 48 sati i onda da manuelno zatrazim novac a fee ce mi vratiti na balans... Haj da i to probam...
E kaze mi prijatelj da je pokušao svoje pare Manuelno da povuče oko podne danas i nije moglo javilo mu tako nešto da je neka greška/problem... :roll:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2347 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by vjesticanametli »

pokusala sam i ja to i ne moze :-? kaze greska
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#2348 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by shiljak »

Meni neko poslao pare ali nema onog dugmeta "confirm".. jesu ga to ukinuli sad ili je možda poslato na drugi način, izgleda kao da mi je platio za neku robu, možda je do tog?
free_too
Posts: 373
Joined: 02/07/2014 19:23

#2349 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by free_too »

joj dobro je, i ja kontao nesto do mog accounta pa nije povukao automatski transfer, svaki mjesec bude izmedju 12 i 2 poslijepodne i gledam juce nema, gledam jutros nema. Poslao sam i ja mail pa cekam odgovor. Sigurno hrpa nas poslala mailove :D Nadam se stvarno da su neki technicki problemi i da nije nista vezano za onu crnu listu. De nek neko mustuluk zatrazi ako mu uspije automatic transfer ili dobije neke nove informacije. :bih:
free_too
Posts: 373
Joined: 02/07/2014 19:23

#2350 Re: Paypal poceo sa radom u Bosni i Hercegovini

Post by free_too »

shiljak wrote:Meni neko poslao pare ali nema onog dugmeta "confirm".. jesu ga to ukinuli sad ili je možda poslato na drugi način, izgleda kao da mi je platio za neku robu, možda je do tog?

hmm, dugme se pojavi poslije nekoliko minuta nakon transakcije, (nisam nikad slao ali mi tako kazu ljudi koji posalju). Nadam se da nisu i to sad zeznuli i da radi kako treba, jos mi fali da novac bude pending 20 dana :skoljka:
Post Reply