Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Locked
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#526 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Abu FEED el-Castro »

Izdrzi, Fatmire. Na izmaku je ovo, na izmaku su ovi ;)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#527 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by hAZNADAR »

al_uqaab wrote:Ukazivanje na fasizam nije fasizam.jeste mozda cetniku. ja bih volio cuti argumentirano sta je to fasisticki od strane autora u ovom tekstu? Pa da se vidi je li to Fatmir stvarno fasista ili neko nekoga pravi ludim jer ja nisam zaboravio price vecine mojih vrsnjaka o klanju balija i turaka i nosanja majica sa đeneralovim likom dok sam bio 5 osnovne za vrijeme rata u RS-u. "Konkretna djela" u vidu bacanja bombi na kucu sa djecom, mlacenja civila namrtvo, uriniranje po njima i druge perverzije i sl. necu ni spominjati. Ne treba mi Fatmir da mi to kaze jer sam to prozivio, a to je bila opca praksa u ratu na teritoriji RS-a danasnjeg. I sta je problem pisati tekst o tome?
Problem je zloupotreba toga. Namicanje politickih neistomisljenika i kriticara u Bosnjaka u isti kos sa cetnicima.

Vec oproban metod. Krenes malo o opsadi Sarajeva, spomenes Srebrenicu, logore, spomenes usput i danasnjicu i diskriminaciju u RS, sve te stvari koje nas kolektivno bole, peku i nerviraju,.. - i pazi fazona - kroz to sve spomenes "domace izdajnike". Logikom, ne mozemo se suprotstaviti cetnicima dok ne sredimo izdajnike u svojim redovima. A ti izdajnici su slucajno u ovom slucaju komunjare i crveni(na stranu sto niko nezna definisati komunizam), dodas malo tu i stereotipa kako mrze islam, peku krme za Bajram, stide se porijekla, branili bi haman islam i to rade koliko stignu i mogu,.. itd.
Gdje je tu pamet molim te i gdje je tu kultura, moral,.. kada znamo jako dobro da se ne mozes obracunati sa cetnicima u RS jer nemas legitimitet za prelazak linije i nametanje. Znaci, kroz ovaku satanizaciju i linc ce se samo ocistiti u Federaciji ono sto smeta Cericu, Radoncicu, doskora i Tihicu, Ajanovicu, Alispahicu,.. i danas sutra kada nebude vise izdajnika, islamofobicnih medija,.. - pricacete o demokratiji i prestanku komunistickog jednoumlja. :lol:

I da ti jos usput kazem jedno. Fatmir je zadnja osoba koja se moze hvaliti kako je bez dlake na jeziku, neustrasiv i hrabar, pise i kaze sto misli - nismo zaboravili kako je kritikovao Cerica u Walteru i povukao cijeli list iz prodaje - ocito je neciji telefon proradio. :lol: On je patriota desnicarskog tipa, lovi duse onih koji se pale na prostakluke, desnicare - sve to ima pravo - al za doktora nauke nije. Ne zbog nepodobnosti, politike - vec zbog toga sto je budala i to haza budala - a budale cak i kod nas ne mogu svugdje uci.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#528 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote:
al_uqaab wrote:Ukazivanje na fasizam nije fasizam.jeste mozda cetniku. ja bih volio cuti argumentirano sta je to fasisticki od strane autora u ovom tekstu? Pa da se vidi je li to Fatmir stvarno fasista ili neko nekoga pravi ludim jer ja nisam zaboravio price vecine mojih vrsnjaka o klanju balija i turaka i nosanja majica sa đeneralovim likom dok sam bio 5 osnovne za vrijeme rata u RS-u. "Konkretna djela" u vidu bacanja bombi na kucu sa djecom, mlacenja civila namrtvo, uriniranje po njima i druge perverzije i sl. necu ni spominjati. Ne treba mi Fatmir da mi to kaze jer sam to prozivio, a to je bila opca praksa u ratu na teritoriji RS-a danasnjeg. I sta je problem pisati tekst o tome?
Problem je zloupotreba toga. Namicanje politickih neistomisljenika i kriticara u Bosnjaka u isti kos sa cetnicima.

Vec oproban metod. Krenes malo o opsadi Sarajeva, spomenes Srebrenicu, logore, spomenes usput i danasnjicu i diskriminaciju u RS, sve te stvari koje nas kolektivno bole, peku i nerviraju,.. - i pazi fazona - kroz to sve spomenes "domace izdajnike". Logikom, ne mozemo se suprotstaviti cetnicima dok ne sredimo izdajnike u svojim redovima. A ti izdajnici su slucajno u ovom slucaju komunjare i crveni(na stranu sto niko nezna definisati komunizam), dodas malo tu i stereotipa kako mrze islam, peku krme za Bajram, stide se porijekla, branili bi haman islam i to rade koliko stignu i mogu,.. itd.
Gdje je tu pamet molim te i gdje je tu kultura, moral,.. kada znamo jako dobro da se ne mozes obracunati sa cetnicima u RS jer nemas legitimitet za prelazak linije i nametanje. Znaci, kroz ovaku satanizaciju i linc ce se samo ocistiti u Federaciji ono sto smeta Cericu, Radoncicu, doskora i Tihicu, Ajanovicu, Alispahicu,.. i danas sutra kada nebude vise izdajnika, islamofobicnih medija,.. - pricacete o demokratiji i prestanku komunistickog jednoumlja. :lol:

I da ti jos usput kazem jedno. Fatmir je zadnja osoba koja se moze hvaliti kako je bez dlake na jeziku, neustrasiv i hrabar, pise i kaze sto misli - nismo zaboravili kako je kritikovao Cerica u Walteru i povukao cijeli list iz prodaje - ocito je neciji telefon proradio. :lol: On je patriota desnicarskog tipa, lovi duse onih koji se pale na prostakluke, desnicare - sve to ima pravo - al za doktora nauke nije. Ne zbog nepodobnosti, politike - vec zbog toga sto je budala i to haza budala - a budale cak i kod nas ne mogu svugdje uci.
dzaba pricas. evo ovom sto si ga citirao su svi koji su rekli da je on fasista cetnici
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#529 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by iceman2010 »

Bodkin wrote:
dzaba pricas. evo ovom sto si ga citirao su svi koji su rekli da je on fasista cetnici
Zamjena teza. Upravo suprotno. Ja nijednom na ovoj temi nisam procitao da je neko ko je rekao da je on fasista cetnik, ali sam vise puta procitao da je onaj koji kaze da fatmir nije fasista, fasista.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#530 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Bodkin »

iceman2010 wrote:
Bodkin wrote:
dzaba pricas. evo ovom sto si ga citirao su svi koji su rekli da je on fasista cetnici
Zamjena teza. Upravo suprotno. Ja nijednom na ovoj temi nisam procitao da je neko ko je rekao da je on fasista cetnik, ali sam vise puta procitao da je onaj koji kaze da fatmir nije fasista, fasista.
nije zamjena teza, pogledaj post iznad koji je pisao aluqaab, prva recenica

sto se tice mene, ja ne kazem da onaj koji ne nazove fatmira fasistom, da je i sam fasista. ja kazem da je fasista onaj koji se SLAZE sa njegovim stavovima(odredjenim, glede naroda koji opisuje)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#531 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by plain vanilla »

kapetan.miki wrote:Fatmira za Predsjednika !! :bih: :bih:
fildzan drzave jedino
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#532 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by nemoguce vruce »

plain vanilla wrote:
kapetan.miki wrote:Fatmira za Predsjednika !! :bih: :bih:
fildzan drzave jedino
a kakva je sada? eto te za deset minuta u velikoj srbiji...
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#533 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by plain vanilla »

nemoguce vruce wrote:
plain vanilla wrote: fildzan drzave jedino
a kakva je sada? eto te za deset minuta u velikoj srbiji...
fildzan drzava ne oznacava velicinu drzave :wink:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#534 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by veljaca »

Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
User avatar
Morales
Posts: 519
Joined: 26/12/2011 10:51

#535 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Morales »

poznanik wrote:
poznanik wrote:Ima li neko informaciju o imenima 20 profesora koji su dali negativno mišljenje o Fatmirovoj disertaciji?
sandokann wrote:Ko su - da su? To je dvadeset GROMADA zbog kojih vrijedi zivjeti u ovome gradu i ovoj drzavi. Hvala im!
poznanik wrote:Znam za dio njih:
Enes Duraković, prof.dr. Redovni profesor
Munib Maglajlić, prof.dr. Redovni profesor
Fahrudin Rizvanbegović, prof.dr. Redovni profesor
Nihad Agić, prof.dr. Redovni profesor
Muhidin Džanko, prof.dr. Redovni profesor
Enver Kazaz, prof.dr. Vanredni profesor
Fatma Hasanbegović, prof.dr. Vanredni profesor
mihlebulesed wrote: to ti sigurno znas da su oni glasali protiv ili onako odokativno lupas i pominjes ih jer si eto samo onako cuo za njih :-)
U razgovoru za “Avaz” ...- Ovo je prvi put u historiji fakulteta da se takvo nešto dogodilo, da se govori o moralnoj podobnosti kandidata, a ne o temi. I dalje smatram da je tema dobra i da kandidat ispunjava sve uvjete – rekao je Rizvanbegović.
http://www.akos.ba/fatmir-alispahic-pro ... -doktorat/



Prof. Rizvanbegovića poznajem iz medija, ne osobno, iako su "Rizvanbegovići" poznati i već opisani kroz istoriju... S jednim profesorom sa spiska sam odrastao, i još uvijek sam iznimno blizak, drugog poznajem od rođenja, jer je oženio moju rodicu, s trećim - onim "lojavim" :D sam veliki prijatelj, tako da baš i ne lupam odokativno.

A i "Akos" je relevantna organizacija za ovu temu :lol: :lol:

Ja cu definitvno morati zastititi svoj patent izraz :D :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#536 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by hAZNADAR »

veljaca wrote:Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
Dali postoji pravna definicija budale - ne postoji. Nigdje u svijetu budale ne doktoriraju, pa nebi trebalo ni kod nas, ionako ih je previse tamo gdje nebi trebali biti.

Nema tu nikakve podobnosti ili nepodobnosti, Rizvanbegovic je ocito produkt starog sistema gdje se tako razmisljalo, pa drugacije okvire i nezna.

Fatmir nije ni podoban ni nepodoban,.. on jednostavno nije dovoljno strucan, ni pametan, ni racionalan, a ni pismen za doktora. On je budala, a bolesna sujeta od vremena Waltera kada je sebe spominjao redovno u nizu intelektualaca i doktora, i pisao kako mu boljsevici sputavaju pamet i postenje - je njegov problem. Nek zna gdje mu nije mjesto i nek se zadovolji uobicajenim prostackim lajanjem o boljsevicko-cetnickoj opasnosti sto mu do sada jedino dobro ide i u cemu jedino i moze imati titulu. Hebo ti zemlju gdje je jedan ovakav doktor, a narod koji si to dopusti i jeste za viceva.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#537 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by wewa »

veljaca wrote:Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
pa postoji, da nije bilo uporista, ne bi ga ni odbili kao kandidata.

sto to nisu uradili ranije, drugi je par opanaka...

za neke stvari ipak nikad nije kasno, srecom.
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#538 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by nemoguce vruce »

wewa wrote:
veljaca wrote:Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
pa postoji, da nije bilo uporista, ne bi ga ni odbili kao kandidata.

sto to nisu uradili ranije, drugi je par opanaka...

za neke stvari ipak nikad nije kasno, srecom.
nije tacno da postoji zakon.
cak sta vise, jasno je zabranjena diskriminacija zasnovana na rasi, boji koze, spolu, jeziku, religiji, vjerovanju, politickim ili drugim uvjerenjima, nacionalnom ili socijalnom porijeklu...
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#539 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by iceman2010 »

wewa wrote:
veljaca wrote:Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
pa postoji, da nije bilo uporista, ne bi ga ni odbili kao kandidata.

sto to nisu uradili ranije, drugi je par opanaka...

za neke stvari ipak nikad nije kasno, srecom.
Srecom ce ih covjek dobiti na sudu, pa ce mu pored doktorata jos morati platiti i jos ce mu zbog sve ove pompe porasti rejting.

P.S. Ako je budala nije trebao doci do doktorske disertacije. Ako je budala onda je bilo lako oboriti njegovu doktorsku disertaciju na strucnom polju, a ne zbog toga sto je neko sebi uzeo za pravo da onako odokativno ocjenjuje ko je podoban a ko nije. Ovo otvara vrata diskriminaciji pa ce neko sutra poceti da obara diplomske, magistarske i doktorske radove zato sto mu se nesto ne svidja kod kandidata.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#540 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by wewa »

nemoguce vruce wrote:
wewa wrote:
veljaca wrote:Da li neko zna, da li postoji nekakvo zakonsko uporiste da se nekom kao nepodobnom zabrani doktorat ?

Kako je onda takva osoba diplomirala i onda magistrirala ?
pa postoji, da nije bilo uporista, ne bi ga ni odbili kao kandidata.

sto to nisu uradili ranije, drugi je par opanaka...

za neke stvari ipak nikad nije kasno, srecom.
nije tacno da postoji zakon.
cak sta vise, jasno je zabranjena diskriminacija zasnovana na rasi, boji koze, spolu, jeziku, religiji, vjerovanju, politickim ili drugim uvjerenjima, nacionalnom ili socijalnom porijeklu...
Podsjetimo, Nastavno-naučno vijeće ima pravo i ovlaštenja,shodno Etičkom kodeksu Univerziteta, odbiti određenu doktorsku tezu ili kandidata, ako smatra da on svojim pisanjem i djelovanjem narušava Kodeks.
dakle, postoji uporiste, samo to uporiste nije zakon, vec Eticki kodeks Univerziteta.
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#541 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by nemoguce vruce »

plain vanilla wrote:
nemoguce vruce wrote:
plain vanilla wrote: fildzan drzave jedino
a kakva je sada? eto te za deset minuta u velikoj srbiji...
fildzan drzava ne oznacava velicinu drzave :wink:
za tebe vjerovatno ne, jer ti je lijepo u sarajevu...ima se, moze se...
ali sta je sa hiljadama prognanih ili onih povratnika sto svaki dan strepe hocel osvanuti u normalnim uslovima zivota...
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#542 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Chisum »

poznanik wrote:
Znam za dio njih:

Enes Duraković, prof.dr. Redovni profesor
Munib Maglajlić, prof.dr. Redovni profesor
Fahrudin Rizvanbegović, prof.dr. Redovni profesor
Nihad Agić, prof.dr. Redovni profesor
Muhidin Džanko, prof.dr. Redovni profesor
Enver Kazaz, prof.dr. Vanredni profesor
Fatma Hasanbegović, prof.dr. Vanredni profesor

Sve go cetnik, kosti li im jebem.... :run:




Inace, ne mogu da vjerujem da o jednom Fatmiru napisasmo ovoliko stranica... :lol:

Dobro neko uoci... evo, jebes mi sve ako ga dalabu ne sapuna ispod dekice citajuci ovo...

Ovakve sizoidne protuve, poput naseg ucviljenog Fatka, svoj ego hrane PRIJE SVEGA negativnim reakcijama okoline, negativnom kritikom i, cesto, zgrazavanjem.

Pohvaliti ga - znaci sjebati mu koncepciju. Tako je od jednog progresivnog omladinca, gotovo crvenog u nekim izjavama, zavrsio pisuci za polupismene vehabije i glumeci bosnjacki pandan onoj hrakotini, demobilisanom kmetu, Rajku Vasicu.

Zato ka'em - dajte mu doktorat!!! Mozda postane derpe. :lol:
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#543 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by iceman2010 »

wewa wrote:
Podsjetimo, Nastavno-naučno vijeće ima pravo i ovlaštenja,shodno Etičkom kodeksu Univerziteta, odbiti određenu doktorsku tezu ili kandidata, ako smatra da on svojim pisanjem i djelovanjem narušava Kodeks.
dakle, postoji uporiste, samo to uporiste nije zakon, vec Eticki kodeks Univerziteta.
Izvor? Neke novine? Daj taj clan etickog kodeksa da vidimo.
sandokann
Posts: 589
Joined: 16/02/2009 00:15

#544 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by sandokann »

iceman2010 wrote:
wewa wrote:
Podsjetimo, Nastavno-naučno vijeće ima pravo i ovlaštenja,shodno Etičkom kodeksu Univerziteta, odbiti određenu doktorsku tezu ili kandidata, ako smatra da on svojim pisanjem i djelovanjem narušava Kodeks.
dakle, postoji uporiste, samo to uporiste nije zakon, vec Eticki kodeks Univerziteta.
Izvor? Neke novine? Daj taj clan etickog kodeksa da vidimo.
Kao da bi to promjenilo tvoj stav o Fatmiru fasisti.
kada ti njegovi tekstovi mrznje ne znace nista, kodeksi ti trebaju. Predlozite ga za Nobelovu, ... vas on.
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#545 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Teea »

i bilo je krajnje vrijeme da se pocne sa sankcioniranjem fashista, treba postaviti granice ovima koji su izgubili kompas.Koplje se slomilo na ovog sa najperverznom mrznjo-huskackom retorikom,i nije slucajno.Sva podrska fakultetu,i da ne bude poslednji.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#546 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by iceman2010 »

sandokann wrote:
Kao da bi to promjenilo tvoj stav o Fatmiru fasisti.
kada ti njegovi tekstovi mrznje ne znace nista, kodeksi ti trebaju. Predlozite ga za Nobelovu, ... vas on.
Nisu bitni njegovi tekstovi i vase pausalne ocjene istih. Nije bitan ni moj stav o Fatmiru. Bitno je to da mu se nemoze zabraniti da doktorira na osnovu necijeg licnog stava o njegovim tekstovima.
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#547 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by avicena »

alibegoa wrote:
avicena wrote:
taxi_driver wrote:Djaba jovi, cedi, vikicu ...... Sto su se borili, kas je tebi opet blizi arap. Sto ti je nekad konzervu poslao.
Ko je ovo pokrenuo poslije pada kreditnog rejtinga BiH?

Sarajevo Business Forum pratit će 200 novinara iz 57 medijskih kuća

U glavni grad BiH 16. maja dolaze investitori iz 25 zemalja. Najavljene je dolazak velikih delegacija privrednika iz Turske, Saudijske Arabije, Ujedinjenih Arapaskih Emirata, Katara, Kine i Japana


http://bbibanka.com.ba/web/
A koliko je projekata sa foruma realizovano, koliko je para ušlo u BiH od investitora sa foruma? 0? Naši privrednici se već šprdaće da ovi investitori dolaze malo turistički u BiH.

Forum još nije ni počeo sa radom tako da su te priče naše poznato mahalanje.
Za treću međunarodnu investicijsku konferenciju Sarajevo Businesss Forum (SBF), koja će se od 16. do 18. maja održati u Sarajevu, prijavljeno je 137 projekata ukupne vrijednosti 8,5 milijardi eura.
Najviše prijavljenih projekata pristiglo je iz oblasti turizma (35), potom građevinarstva (25), i poljoprivrede (24).

http://www.klix.ba/biznis/news/za-sbf-p ... /120514121
A Fatko možda jeste fašista i nacionalista pa čak i terorista, ali nije klimoglavac i šu**k. :mrgreen:

User avatar
basicm
Posts: 10480
Joined: 16/01/2012 21:38

#548 Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by basicm »

iceman2010 wrote:
Bodkin wrote:
dzaba pricas. evo ovom sto si ga citirao su svi koji su rekli da je on fasista cetnici
Zamjena teza. Upravo suprotno. Ja nijednom na ovoj temi nisam procitao da je neko ko je rekao da je on fasista cetnik, ali sam vise puta procitao da je onaj koji kaze da fatmir nije fasista, fasista.
Hvala na konstataciji, jer su vrijedjanja postala cesta, ali ostacemo na nivou.
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#549 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by Teea »

avicena wrote:

A Fatko možda jeste fašista i nacionalista pa čak i terorista, ali nije klimoglavac i šu**k. :mrgreen:
ma mevlidolog, takvi poput njega i stvaraju hrabre mevlide
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#550 Re: Fatmir Alispahić proglašen nepodobnim za doktorat

Post by harač »

Fatmire spali se! Pokaži budalama četničko-komunističkim :x
Locked