Pravni fakultet

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45227
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3476 Re: Pravni fakultet

Post by Chmoljo »

pa i Muminović nije tip koji traži da mu se bifla nego postavlja potpitanja koja su nekad užasno banalna, i takva znaju zbuniti čovjeka jer traži neki dublji odgovor.

samo što ovaj nije bahat, nego uvijek strpljiv, prijatan i ljubazan.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3477 Re: Pravni fakultet

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 30/03/2016 03:55, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3478 Re: Pravni fakultet

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 30/03/2016 03:55, edited 1 time in total.
User avatar
medvjed23
Posts: 26711
Joined: 16/07/2010 13:49

#3479 Re: Pravni fakultet

Post by medvjed23 »

nije tu situacija crno-bijela.. ima tu svega, pa i ljudi koji su bez jake štele napravili uspjeh u struci i nešto od života.. al ako ćemo se voditi većinskom slikom, pridružiću se gornjim mišljenjima..
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3480 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

_BataZiv_0809 wrote:
velikibrnjo wrote:
Batkice sta ti znas o meni? Koja krinka anonimnosti?

Na tvoju veliku zalost ja sam o meskicu govorio sa jednog drugog aspekta, to sto je on imao susret sa predsjednikom amerike ne mjenja stvari koje ja znam, a da je bio klasicni streber i da se izivljava na studentima

S druge strane moj bato batane i ja sam zavrsio becki univerzitet i to dvije godine prije zlatana meskica tako da nemam sta ja njega pljuvati, osim da je debil koji maltretira studente, jer su njega maltretirali posto nista nije mogao nauciti a da ne zaboravi pola sata nakon ispita i ima potrebu da se izivljava na ljudima da bi kao bio neki zajebani profesorcic

Cuj hladno imao susret sa americkim predsjednikom, evo kanu mi suza :-)
Znam o tebi ono sto vidim na forumu. Po tvom nacinu ophodjenja i komunikacije, ne bi se reklo da si zavrsio becki Univerzitet. Bez uvrede.

Meskic radi pomalo sizifovski posao, a to je da pokusava uvesti novi nacin razmisljanja na jedan ucmali sistem. Mislim ljudi kod nas zavrsavaju pravni fakultet, da maltene ne vide suda, a kamoli da ih se uci kako da primjene ono sto su naucili. Nego skrhaj lekcijski i hajmo.

Eh kad u takvo okruzenje dodje profesor koji ti da slucaj, pa da na njega primjenjues relevantno pravo, koristeci zakon i praksu Evropskog Suda, naravno da se to gleda kao izviljvanje nad studentima.

Da je sin vlasnika jake zenicke firme, nije tajna. Da je u SDA, takodjer nije tajna, svi na zenickom i ne samo na zenickom univerzitetu su njihovi kadrovi (daleko od toga da to opravdavam, naprotiv gadi mi se).

Ono sto mu ne mozes osporiti je znanje i elokvencija. Gard je takav kakav jeste, ali ne mogu se oteti utisku da imas nesto privatno protiv njega, mozda ti je kakvog picica skinuo, pa sad bljujes otrov.


A sta ti znas o njegovom znanju?
Jesi pravnik, jesi zavrsio pravo?

Ako cemo suditi po prepisci na forumu, sta bih ja trabao o tebi reci?
Trebam li zalijepiti svoju diplomu ovdje da bi jednog batu koji ne silazi s tema gdje se spominju zene seks i ostale stvari uvjerio da sam i ja magistar prava beckog univerziteta?


Kad govorimo o pravu posebno u bih i znanju iz istog, ja jedino ustajem ljudima koji su u onom sistemu bili profesori sudije advokati i slicno

Postoje profesori danas ( sa Sarajevskog ) koji kad podnesak predaju u pisarnu Opcinskog suda, ljudi im se valjaju od smijeha

Ja o meskicu (ponavljam) govorim na osnovu onoga sto znam, a to je njegov studij i znanje
On da je neki znalac ne bi se vratio u bih nego bi ga prepoznali ko muhameda mesica i ostao bi u austriji
I u sustini zaboli me neka stVAR ZA NJEG, ALI ako je dobio priliku da uci studente onda bi to trebao raditi onako kako su nas ucili u austriji
da bubnanje napamet i preseravanje profesora koji misli da je lik ako obori sve sto se moze oboriti

Na univerzitetima sirom Evrope slaba prolaznost studenata je rezultat loseg profesora a ne losih studenata
izgleda da je tu cinjenicu zaboravio, a na zenickom je bilo i boljih likova od njeg, koji su zavrsili u Minhenu pravo ali nisu SDA kadar

Nemam namjeru vise u ovoj prepisci ucestvovat posebno za nekoga za koga sumnjam da uopce ima veze sa pravom i pravnom naukom
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3481 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote: Postoje profesori danas ( sa Sarajevskog ) koji kad podnesak predaju u pisarnu Opcinskog suda, ljudi im se valjaju od smijeha
Pa ne moraju doktori nauka uopće poznavati naše pozitivno pravo, otkud ti to, moze covjek doktorirati na ustavno - pravnom razvoju NR Kine. NJegov značaj se ogleda u doprinosu nauci a ne u tome što on dobro zna kako se piše koji podnesak.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65617
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3482 Re: Pravni fakultet

Post by _BataZiv_0809 »

velikibrnjo wrote:

A sta ti znas o njegovom znanju?
Jesi pravnik, jesi zavrsio pravo?

Ako cemo suditi po prepisci na forumu, sta bih ja trabao o tebi reci?
Trebam li zalijepiti svoju diplomu ovdje da bi jednog batu koji ne silazi s tema gdje se spominju zene seks i ostale stvari uvjerio da sam i ja magistar prava beckog univerziteta?


Kad govorimo o pravu posebno u bih i znanju iz istog, ja jedino ustajem ljudima koji su u onom sistemu bili profesori sudije advokati i slicno

Postoje profesori danas ( sa Sarajevskog ) koji kad podnesak predaju u pisarnu Opcinskog suda, ljudi im se valjaju od smijeha

Ja o meskicu (ponavljam) govorim na osnovu onoga sto znam, a to je njegov studij i znanje
On da je neki znalac ne bi se vratio u bih nego bi ga prepoznali ko muhameda mesica i ostao bi u austriji
I u sustini zaboli me neka stVAR ZA NJEG, ALI ako je dobio priliku da uci studente onda bi to trebao raditi onako kako su nas ucili u austriji
da bubnanje napamet i preseravanje profesora koji misli da je lik ako obori sve sto se moze oboriti

Na univerzitetima sirom Evrope slaba prolaznost studenata je rezultat loseg profesora a ne losih studenata
izgleda da je tu cinjenicu zaboravio, a na zenickom je bilo i boljih likova od njeg, koji su zavrsili u Minhenu pravo ali nisu SDA kadar

Nemam namjeru vise u ovoj prepisci ucestvovat posebno za nekoga za koga sumnjam da uopce ima veze sa pravom i pravnom naukom
Znam i vise nego mislis.

I da jesam.

Ja ne govorim o sadrzaju tema na kojima ti ucestvujes nego o tvom nacinu ophodjenja. Nepristojan si i drzak, becki maniri alal vera bre.

Imas nesto licno protiv Meskica, to se vidi od prvog posta u kojem si ga etiketirao kao pedera. Pa kad smo te malo nacepili cinjenicama o doticnom, krenuo si sa uvredama i demagogijom :-)
Ti o Meskicevom nacinu rada znas samo po cuvenju, i to bogte pito' kakvom i od koga, tako da te to disreditira kao ozbiljnog sagovornika o njemu.

I nije svakome cilj ostati u tudjini. Otkud ti znas da mu nisu nudili? I ko si ti da procjenjujes ko valja, a ko ne valja :-)

Vratio se i Nedim Ademovic, mozda i o njemu imas nekih insajderskih informacija :lol: :-)

I bogat' jesu li tebe ostavili u Austriji ili se se i ti vratio :D
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3483 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Drinski wrote:
velikibrnjo wrote: Postoje profesori danas ( sa Sarajevskog ) koji kad podnesak predaju u pisarnu Opcinskog suda, ljudi im se valjaju od smijeha
Pa ne moraju doktori nauka uopće poznavati naše pozitivno pravo, otkud ti to, moze covjek doktorirati na ustavno - pravnom razvoju NR Kine. NJegov značaj se ogleda u doprinosu nauci a ne u tome što on dobro zna kako se piše koji podnesak.

:lol:

Blago nama :)
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3484 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

_BataZiv_0809 wrote:
velikibrnjo wrote:

A sta ti znas o njegovom znanju?
Jesi pravnik, jesi zavrsio pravo?

Ako cemo suditi po prepisci na forumu, sta bih ja trabao o tebi reci?
Trebam li zalijepiti svoju diplomu ovdje da bi jednog batu koji ne silazi s tema gdje se spominju zene seks i ostale stvari uvjerio da sam i ja magistar prava beckog univerziteta?


Kad govorimo o pravu posebno u bih i znanju iz istog, ja jedino ustajem ljudima koji su u onom sistemu bili profesori sudije advokati i slicno

Postoje profesori danas ( sa Sarajevskog ) koji kad podnesak predaju u pisarnu Opcinskog suda, ljudi im se valjaju od smijeha

Ja o meskicu (ponavljam) govorim na osnovu onoga sto znam, a to je njegov studij i znanje
On da je neki znalac ne bi se vratio u bih nego bi ga prepoznali ko muhameda mesica i ostao bi u austriji
I u sustini zaboli me neka stVAR ZA NJEG, ALI ako je dobio priliku da uci studente onda bi to trebao raditi onako kako su nas ucili u austriji
da bubnanje napamet i preseravanje profesora koji misli da je lik ako obori sve sto se moze oboriti

Na univerzitetima sirom Evrope slaba prolaznost studenata je rezultat loseg profesora a ne losih studenata
izgleda da je tu cinjenicu zaboravio, a na zenickom je bilo i boljih likova od njeg, koji su zavrsili u Minhenu pravo ali nisu SDA kadar

Nemam namjeru vise u ovoj prepisci ucestvovat posebno za nekoga za koga sumnjam da uopce ima veze sa pravom i pravnom naukom
Znam i vise nego mislis.

I da jesam.

Ja ne govorim o sadrzaju tema na kojima ti ucestvujes nego o tvom nacinu ophodjenja. Nepristojan si i drzak, becki maniri alal vera bre.

Imas nesto licno protiv Meskica, to se vidi od prvog posta u kojem si ga etiketirao kao pedera. Pa kad smo te malo nacepili cinjenicama o doticnom, krenuo si sa uvredama i demagogijom :-)
Ti o Meskicevom nacinu rada znas samo po cuvenju, i to bogte pito' kakvom i od koga, tako da te to disreditira kao ozbiljnog sagovornika o njemu.

I nije svakome cilj ostati u tudjini. Otkud ti znas da mu nisu nudili? I ko si ti da procjenjujes ko valja, a ko ne valja :-)

Vratio se i Nedim Ademovic, mozda i o njemu imas nekih insajderskih informacija :lol: :-)

I bogat' jesu li tebe ostavili u Austriji ili se se i ti vratio :D

Da si ziv i zdrav nemam namjeru da se hvalisem ovuda

ja protiv nesretnog meskica nema nista, osim da je postao isto ono sto je otajagic i slicni profesori sa zenickog fakulteta
a proveo je 4-5 godina uceci na drugaciji nacin
zalosno

Ja o meskicevom znanju dovoljno znam i uopce nije po cuvenju
Ti svasta napisa ali najjaci ti je argument da sam drzak i bezobrazan?
zato sto sam rekao da ides gledat slike treba?

Nedim Adamovic pise najbolje apelacije u drzavi 8-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65617
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3485 Re: Pravni fakultet

Post by _BataZiv_0809 »

velikibrnjo wrote:

Da si ziv i zdrav nemam namjeru da se hvalisem ovuda

ja protiv nesretnog meskica nema nista, osim da je postao isto ono sto je otajagic i slicni profesori sa zenickog fakulteta
a proveo je 4-5 godina uceci na drugaciji nacin
zalosno

Ja o meskicevom znanju dovoljno znam i uopce nije po cuvenju
Ti svasta napisa ali najjaci ti je argument da sam drzak i bezobrazan?
zato sto sam rekao da ides gledat slike treba?

Nedim Adamovic pise najbolje apelacije u drzavi 8-)
Cuj porediš ga sa Otajagićem "suska vlas't" Feridom :D

Okej, haj recimo da ti znas sve o Meskicu i da je on jadan flop, samo mi divljaci to ne znamo prepoznati, kako to da ga Hamericani pozvase da im predaje na fakultetu? Tu ti SDA ne moze pomoc :-)

P.S. Za nekog ko druge zove pederima, govore im da idu drkat, ne treba ti biti cudno kad ti se kaze da si drzak i bezobrazan :wink:
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3486 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

:lol:

tvoja argumentacija je zato na nivou :thumbup:

Ima li gdje to da su bas njega ameri zvali ili ugostili?
Prvi put cujem za to?


Nije on jedini koji je pozivan i ugoscavan a da je iz BiH i sa prezimenom ić i to ispred univerziteta u austriji ali to je drugi par rukavica
dakle nista nisam osporio osim nacina na koji ispituje i maltretira ljude a s druge strane znam kakvo je njegovo znanje
i stojim iza toga pa da je u krilu baraku obami sjedio

Imamo mi dvojicu efendica koji predaju na TU u Becu i u Lincu, ovaj u Lincu je inovator, ekspert, hodajuca institucija i njemu ne treba poziv i goscenje po americi ili da ga neki bosnjo iz zenice prepozna i sad bi ja kao trebao da se Zlatanu divim :-)
User avatar
Haris.ba
Posts: 24411
Joined: 08/09/2005 20:08

#3487 Re: Pravni fakultet

Post by Haris.ba »

_BataZiv_0809 wrote:Nisam shvatio pitanje :-?
Prenijelo me. Pitanje je zašto ga uspoređujete sa Misitom?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65617
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3488 Re: Pravni fakultet

Post by _BataZiv_0809 »

Haris.ba wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nisam shvatio pitanje :-?
Prenijelo me. Pitanje je zašto ga uspoređujete sa Misitom?
Ne bih znao odgovor, jer mi Misita nikad nije predavao :-?
didzej1602
Posts: 237
Joined: 20/09/2015 14:50

#3489 Re: Pravni fakultet

Post by didzej1602 »

velikibrnjo wrote::lol:

tvoja argumentacija je zato na nivou :thumbup:

Ima li gdje to da su bas njega ameri zvali ili ugostili?
Prvi put cujem za to?


Nije on jedini koji je pozivan i ugoscavan a da je iz BiH i sa prezimenom ić i to ispred univerziteta u austriji ali to je drugi par rukavica
dakle nista nisam osporio osim nacina na koji ispituje i maltretira ljude a s druge strane znam kakvo je njegovo znanje
i stojim iza toga pa da je u krilu baraku obami sjedio

Imamo mi dvojicu efendica koji predaju na TU u Becu i u Lincu, ovaj u Lincu je inovator, ekspert, hodajuca institucija i njemu ne treba poziv i goscenje po americi ili da ga neki bosnjo iz zenice prepozna i sad bi ja kao trebao da se Zlatanu divim :-)
http://law.pitt.edu/people/zlatan-meskic-0
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3490 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote:
Drinski wrote: Pa ne moraju doktori nauka uopće poznavati naše pozitivno pravo, otkud ti to, moze covjek doktorirati na ustavno - pravnom razvoju NR Kine. NJegov značaj se ogleda u doprinosu nauci a ne u tome što on dobro zna kako se piše koji podnesak.

:lol:

Blago nama :)
A jesi li ti uopće zavrsio fakultet?
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3491 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Drinski wrote:
velikibrnjo wrote:
Drinski wrote: Pa ne moraju doktori nauka uopće poznavati naše pozitivno pravo, otkud ti to, moze covjek doktorirati na ustavno - pravnom razvoju NR Kine. NJegov značaj se ogleda u doprinosu nauci a ne u tome što on dobro zna kako se piše koji podnesak.

:lol:

Blago nama :)
A jesi li ti uopće zavrsio fakultet?
žMa jok ba ja doso malo da vas zajebavam
:lol: :D
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3492 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote:
Drinski wrote:
A jesi li ti uopće zavrsio fakultet?
žMa jok ba ja doso malo da vas zajebavam
:lol: :D
pa vidi se :D
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3493 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Planiram upisati ovaj kraljevski u kaknju pa da mogu u diskusiji ucestvovat sa studentima i pravnicima
kojima su predavali golic, saltaga, durmisevic, lucic, duvnjak, otajagic i ostale profesorske gromade i enciklopedije znanja
Ovako mi se mogu svi nagovoriti da nemam pojma :D :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65617
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3494 Re: Pravni fakultet

Post by _BataZiv_0809 »

Ni ovako se ne vidi razlika. Ustedi pare.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3495 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote:Planiram upisati ovaj kraljevski u kaknju pa da mogu u diskusiji ucestvovat sa studentima i pravnicima
kojima su predavali golic, saltaga, durmisevic, lucic, duvnjak, otajagic i ostale profesorske gromade i enciklopedije znanja
Ovako mi se mogu svi nagovoriti da nemam pojma :D :lol:
aha?
a kakve ti imas reference?

pa kada to kazes, onda nam kazi zasto profesor sociologije (saltaga), ekonomije (golić), rimskog prava (lučić), upravnog ili ustavnog prava (duvnjak), ili napr. profesor filozofije prava ili potrošakog prava (meskić) ili evropskog prava (Misita) treba znati kako se piše neki podnesak u građanskom sudskom postupku? a mozes i kazati, jel dr nauka treba da u svojoj disertaciji da kakav doprinos nauci, da smisli sta novo ili da prica ono sto vec znaju prakticari... a do tad, haj razguli... :lol:
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3496 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Drinski wrote:
velikibrnjo wrote:Planiram upisati ovaj kraljevski u kaknju pa da mogu u diskusiji ucestvovat sa studentima i pravnicima
kojima su predavali golic, saltaga, durmisevic, lucic, duvnjak, otajagic i ostale profesorske gromade i enciklopedije znanja
Ovako mi se mogu svi nagovoriti da nemam pojma :D :lol:
aha?
a kakve ti imas reference?

pa kada to kazes, onda nam kazi zasto profesor sociologije (saltaga), ekonomije (golić), rimskog prava (lučić), upravnog ili ustavnog prava (duvnjak), ili napr. profesor filozofije prava ili potrošakog prava (meskić) ili evropskog prava (Misita) treba znati kako se piše neki podnesak u građanskom sudskom postupku? a mozes i kazati, jel dr nauka treba da u svojoj disertaciji da kakav doprinos nauci, da smisli sta novo ili da prica ono sto vec znaju prakticari... a do tad, haj razguli... :lol:

Ufff sto mi se nagovori

pa kako te sine nije stid, cuj pravnik ne treba znati napisati podnesak ako nije prakticar :lol:

Ako nista radi sebe sinko to trebas znati da se sutra ne brukas pred sudskim referentima s tri razreda trgovacke skole :lol: :D


Image

odoh ne mogu vise :pisnuo:
Last edited by velikibrnjo on 31/03/2016 14:50, edited 1 time in total.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3497 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote:
Drinski wrote:
velikibrnjo wrote:Planiram upisati ovaj kraljevski u kaknju pa da mogu u diskusiji ucestvovat sa studentima i pravnicima
kojima su predavali golic, saltaga, durmisevic, lucic, duvnjak, otajagic i ostale profesorske gromade i enciklopedije znanja
Ovako mi se mogu svi nagovoriti da nemam pojma :D :lol:
aha?
a kakve ti imas reference?

pa kada to kazes, onda nam kazi zasto profesor sociologije (saltaga), ekonomije (golić), rimskog prava (lučić), upravnog ili ustavnog prava (duvnjak), ili napr. profesor filozofije prava ili potrošakog prava (meskić) ili evropskog prava (Misita) treba znati kako se piše neki podnesak u građanskom sudskom postupku? a mozes i kazati, jel dr nauka treba da u svojoj disertaciji da kakav doprinos nauci, da smisli sta novo ili da prica ono sto vec znaju prakticari... a do tad, haj razguli... :lol:

Ufff sto mi se nagovori

pa kako te sine nije stid, cuj pravnik ne treba znati napisati podnesak ako nije prakticar :lol:

Ako nista radi sebe sinko to trebas znati da se sutra ne brukas pred sudskim referentima s tri razreda trgovacke skole :lol: :D
ooo, tebe je bas ovaj Meskic vise puta oborio na ispitu, ajd neka je, bar znas napisati podnesak.
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3498 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Drinski wrote:
ooo, tebe je bas ovaj Meskic vise puta oborio na ispitu, ajd neka je, bar znas napisati podnesak.

Meskic je dvije godine poslije mene pravo zavrsio braco :lol: :mrgreen:

ps
ne bih se ja nikad ponizavao da idem na fakultet na kojem predaje ferid otajagic
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#3499 Re: Pravni fakultet

Post by Drinski »

velikibrnjo wrote:
Drinski wrote:
ooo, tebe je bas ovaj Meskic vise puta oborio na ispitu, ajd neka je, bar znas napisati podnesak.

Meskic je dvije godine poslije mene pravo zavrsio braco :lol: :mrgreen:

ps
ne bih se ja nikad ponizavao da idem na fakultet na kojem predaje ferid otajagic
ma ja ba, ti si njemu bio profesor a ne on tebi, al velim opet, nema veze, bitno je da ti znas napisati podnesak.
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#3500 Re: Pravni fakultet

Post by velikibrnjo »

Sta ti znas ljubicice moja

Justinijanovu kodifikaciju? Hamurabijev zakonik :D
Post Reply