Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Locked
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1726 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by PalaSa Marsa »

veseoko_kukulamovic wrote:
_Reuf_ wrote:Jel mi moze neko zaokruziti, gdje se nalazi konj? i taj x..
il to ide metodom da moram vjerovat svim svojim bicem u konja, pa ce mi se samo ukazati??
Reufe, nikakav si patriota, samo da znaš! :D
A ti, odnosno ti...nemoj mijenjat nickove, upravo si sebe kopirao, izgubices se, neces znati, skojim nickom valjas gluposti, a s'kojim nickom se nadovezujes na gluposti :D
Dobro vodi racuna, da se ne zeznes u komunikaciji sam sa sobom, s'ovom masom nickova :D
Kolega sa Alipasinog
Posts: 181
Joined: 07/03/2008 16:09

#1727 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Kolega sa Alipasinog »

PalaSa Marsa wrote:
veseoko_kukulamovic wrote:
_Reuf_ wrote:Jel mi moze neko zaokruziti, gdje se nalazi konj? i taj x..
il to ide metodom da moram vjerovat svim svojim bicem u konja, pa ce mi se samo ukazati??
Reufe, nikakav si patriota, samo da znaš! :D
A ti, odnosno ti...nemoj mijenjat nickove, upravo si sebe kopirao, izgubices se, neces znati, skojim nickom valjas gluposti, a s'kojim nickom se nadovezujes na gluposti :D
Dobro vodi racuna, da se ne zeznes u komunikaciji sam sa sobom, s'ovom masom nickova :D
Je li ovo ona ista Palasa koje je nekidan pominjala paranoju?
Palasa, pazi se, Veseoko je svuda oko vas!

--
"Funkcioniramo tako da mi Mario pošalje informacije, ja napišem saopštenje ili vijest, pošaljem njemu a on ga vrati na FENIN službeni mail pa onda izgleda kao da se Fondacija oglašava" - varalica iz FENE Sabina Alikadic' Manipulacijom-Do-Istine, u poruci Semiru Obmanagic'u.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1728 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by PalaSa Marsa »

Je li ovo ona ista Palasa koje je nekidan pominjala paranoju?
Palasa, pazi se, Veseoko je svuda oko vas!

@Kolega
"Funkcioniramo tako da mi Mario pošalje informacije, ja napišem saopštenje ili vijest, pošaljem njemu a on ga vrati na FENIN službeni mail pa onda izgleda kao da se Fondacija oglašava" - varalica iz FENE Sabina Alikadic' Manipulacijom-Do-Istine, u poruci Semiru Obmanagic'u.[/quote]

:D :shock: Dezurni, u redu je dezurni, ipak sam ja shvatila da je ovo tebi BOLEST :shock: , sta ces, ne daj se, bice bolje valjda, znam da ti je preslo ovo u opsesiju i da ne mozes da spavas od svega ovog', vidim spavas otvorenih ociju ovdje na ovoj stranici, nije to zdravo :-) nitis se lagano :-) ..Dok jos mozes tipkati, poduzmi nesto, olaksaj si, nije ti lako jbga.. :-)
Garant ce sad uci sa trecim nickom hahahaahah, cek', cek' sacemo vidjet'... :dance:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1729 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by PalaSa Marsa »

Rasimovski wrote:Što li nam ovo nema hrasnog, marsovke i kate?
Ostale bez teksta garant. Sad pretražuju spiskove criksuke fondacije kako bi pronašli bar jednog arheologa.
A jel' ti mislis da dajes vjerodostojne dokaze da nesto ne postoji, ako mislis da su ti ovi tvoji "dokazi" dokazi, onda se grdno varas, a MArsovka se boji samo Boga, a ti...ti si samo mala mrlja (vec sam ti to negdje napomenula) i tebe se ne boji niko..I mislim da se ti jedini bojis sam sebe ustvari, cim se ovako ponasas...
A kad meni das dokaz, ali VJERODOSTOJAN DOKAZ da Piramide ne postoje, onda se meni mozes obracat'.. u suprotnom, meni se ne obracaj, (i ovo sam negdje napomenula)
I nemoj mislit da padam na niskopotezne, ja i dalje Vjerujem da potoji/je PIRAMIDE u Visokom, i ti nemas ama bas nista s'tim...
I nemoj mijenjat' nickove, fakat' ti je to bezveze...Sam sebe podrzavas putem nickova... :shock: uzas..
Kolega sa Alipasinog
Posts: 181
Joined: 07/03/2008 16:09

#1730 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Kolega sa Alipasinog »

PalaSa Marsa wrote:
Rasimovski wrote:Što li nam ovo nema hrasnog, marsovke i kate?
Ostale bez teksta garant. Sad pretražuju spiskove criksuke fondacije kako bi pronašli bar jednog arheologa.
A jel' ti mislis da dajes vjerodostojne dokaze da nesto ne postoji, ako mislis da su ti ovi tvoji "dokazi" dokazi, onda se grdno varas, a MArsovka se boji samo Boga, a ti...ti si samo mala mrlja (vec sam ti to negdje napomenula) i tebe se ne boji niko..I mislim da se ti jedini bojis sam sebe ustvari, cim se ovako ponasas...
A kad meni das dokaz, ali VJERODOSTOJAN DOKAZ da Piramide ne postoje, onda se meni mozes obracat'.. u suprotnom, meni se ne obracaj, (i ovo sam negdje napomenula)
I nemoj mislit da padam na niskopotezne, ja i dalje Vjerujem da potoji/je PIRAMIDE u Visokom, i ti nemas ama bas nista s'tim...
I nemoj mijenjat' nickove, fakat' ti je to bezveze...Sam sebe podrzavas putem nickova... :shock: uzas..
Palasa, potpuno si u pravu. Kata se odavno slozila s tobom:

"Dalje, ako nema dokaza da [piramida] ne postoji, naravno da je za mene teorija da [piramida] postoji."
KatarinaKosaca, piramidiot s Foruma


--
"Sad sam bila na Piramidi Stranica, po neki put...", Palasa, piramidiot s Foruma
Rasimovski
Posts: 194
Joined: 09/08/2008 00:34

#1731 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Rasimovski »

Opa evo Marsovke. Jel to završila smjena, pa se kući došlo?

Samo te molim da budeš malo artikulisanija u pisanju, teško te brate razumit.
A kad meni das dokaz, ali VJERODOSTOJAN DOKAZ da Piramide ne postoje, onda se meni mozes obracat'.. u suprotnom, meni se ne obracaj, (i ovo sam negdje napomenula)

Ne, nisi razumjela. Poenta je da se dokaže da piramide postoje, a ne obratno. Ti k'o da si u pravu piramidiotsku školu išla. Izgleda da ti je najbolje išao predmet "Izokretanje teza".
_Reuf_
Posts: 42
Joined: 11/09/2007 15:51
Location: Sarajevo

#1732 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by _Reuf_ »

veseoko_kukulamovic wrote:
_Reuf_ wrote:Jel mi moze neko zaokruziti, gdje se nalazi konj? i taj x..
il to ide metodom da moram vjerovat svim svojim bicem u konja, pa ce mi se samo ukazati??
Reufe, nikakav si patriota, samo da znaš! :D

Image

:D :D :D :D
Rasimovski
Posts: 194
Joined: 09/08/2008 00:34

#1733 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Rasimovski »

_Reuf_ wrote:
veseoko_kukulamovic wrote:
_Reuf_ wrote:Jel mi moze neko zaokruziti, gdje se nalazi konj? i taj x..
il to ide metodom da moram vjerovat svim svojim bicem u konja, pa ce mi se samo ukazati??
Reufe, nikakav si patriota, samo da znaš! :D

Image

:D :D :D :D
Sad si se izvukao.
User avatar
veseoko_kukulamovic
Posts: 518
Joined: 08/08/2007 20:13

#1734 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by veseoko_kukulamovic »

Reufe, ovo ti je bilo za dlaku! :D :D :D :D

Marsovka, znaš li nam ti reć nešto što sam davno pit'o Fondacijine žbire ovdje na forumu pa mi niko nije odgovorio? Evo pitanja: kako Fondacija nastavlja radove, kad su im sve dozvole istekle davnih dana, a nismo nigdje vidjeli vijest da su im produžene?

Eto, izvini ako ti je ovo previše informacija za procesovat odjednom! :D

Zato ti prilažem i dokument na kojem piše do kad su važile dozvole:

Image
kadaj
Posts: 25
Joined: 19/02/2007 13:20

#1735 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by kadaj »

Ljudi, gdje je onaj artifak zvani bc_chupo? :lol:
Kolega sa Alipasinog
Posts: 181
Joined: 07/03/2008 16:09

#1736 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Kolega sa Alipasinog »

kadaj wrote:Ljudi, gdje je onaj artifak zvani bc_chupo? :lol:
Pitaj Palasu, ona zajedno s Chupom nije isla u skolu.

--
"Sad sam bila na Piramidi Stranica, po neki put...", Palasa, piramidiot s Foruma
"A kad meni das dokaz, ali VJERODOSTOJAN DOKAZ da Piramide ne postoje, onda se meni mozes obracat'.. u suprotnom, meni se ne obracaj", Palasa, piramidiot s Foruma
kadaj
Posts: 25
Joined: 19/02/2007 13:20

#1737 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by kadaj »

A da ne pitam za stojdragu :evil:
Rasimovski
Posts: 194
Joined: 09/08/2008 00:34

#1738 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Rasimovski »

kadaj wrote:A da ne pitam za stojdragu :evil:

Taj je vjerojatno zauzet igranjem po turnirima Dungeons&Dragons.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#1739 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by leo karan »

Rasimovski wrote:Nagradno pitanje za ove piramidtriote:

Kakav je to arheološki projekat bez i jednog (stalno zaposlenog) arheologa?

Odgovor: "Najveći!" :lol:
Samo jedna opaska,
igrom slucaja sam upoznao jednog arheologa koje je zaposlen u toj fondaciji, piva se koja popila. momak je legenda, Britanac, zavrsio arheologiju na Cambridgeu,
zivi u Visokom vise od godinu dana, ima platu 1200KM, al dzaba, njemu se svidja odusevljen je:)
User avatar
uozo
Posts: 1438
Joined: 20/05/2006 01:34

#1740 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by uozo »

leo karan wrote:
Rasimovski wrote:Nagradno pitanje za ove piramidtriote:

Kakav je to arheološki projekat bez i jednog (stalno zaposlenog) arheologa?

Odgovor: "Najveći!" :lol:
Samo jedna opaska,
igrom slucaja sam upoznao jednog arheologa koje je zaposlen u toj fondaciji, piva se koja popila. momak je legenda, Britanac, zavrsio arheologiju na Cambridgeu,
zivi u Visokom vise od godinu dana, ima platu 1200KM, al dzaba, njemu se svidja odusevljen je:)
:shock: :run:
Ovo je dosada najbolje! Arheolog sa Cambridge Uni, zaljubljenik u piramide!
Mozda uskoro pocne i kakav reality show!
:zoka:
Kolega sa Alipasinog
Posts: 181
Joined: 07/03/2008 16:09

#1741 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Kolega sa Alipasinog »

leo karan wrote:
Rasimovski wrote:Nagradno pitanje za ove piramidtriote:

Kakav je to arheološki projekat bez i jednog (stalno zaposlenog) arheologa?

Odgovor: "Najveći!" :lol:
Samo jedna opaska,
igrom slucaja sam upoznao jednog arheologa koje je zaposlen u toj fondaciji, piva se koja popila. momak je legenda, Britanac, zavrsio arheologiju na Cambridgeu,
zivi u Visokom vise od godinu dana, ima platu 1200KM, al dzaba, njemu se svidja odusevljen je:)
Taj covjek Andrew Lawler napustio je Fondaciju prije par mjeseci, zgadjen manipulacijama Semira Obmanagica i njegove prevarantske ekipe, bas kao i svaka druga osoba relevantne profesije prije njega.

--
"Funkcioniramo tako da mi Mario pošalje informacije, ja napišem saopštenje ili vijest, pošaljem njemu a on ga vrati na FENIN službeni mail pa onda izgleda kao da se Fondacija oglašava" - varalica iz FENE Sabina Alikadic' Manipulacijom-Do-Istine, u poruci Semiru Obmanagic'u.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#1742 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by leo karan »

uozo wrote:
leo karan wrote:
Rasimovski wrote:Nagradno pitanje za ove piramidtriote:

Kakav je to arheološki projekat bez i jednog (stalno zaposlenog) arheologa?

Odgovor: "Najveći!" :lol:
Samo jedna opaska,
igrom slucaja sam upoznao jednog arheologa koje je zaposlen u toj fondaciji, piva se koja popila. momak je legenda, Britanac, zavrsio arheologiju na Cambridgeu,
zivi u Visokom vise od godinu dana, ima platu 1200KM, al dzaba, njemu se svidja odusevljen je:)
:shock: :run:
Ovo je dosada najbolje! Arheolog sa Cambridge Uni, zaljubljenik u piramide!
Mozda uskoro pocne i kakav reality show!
:zoka:
halo mastika, jel to provaljujes ili si smijesan sam od sebe
dosadni ste vise s ovim pricama

ja sam samo sam rekao cinjenicu!
Rasimovski
Posts: 194
Joined: 09/08/2008 00:34

#1743 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Rasimovski »

A on je nama rekao činjenicu da mu fondacija nije isplatila 3 plaće i da je k'o frontalni kokuz jedva pobjegao iz BiH.

http://www.visoko.co.ba/index.php?subac ... m=&ucat=1&
Sramota za Visoko, sramota i za BiH, a bogami i velika sramota za Fondaciju koja je čovjeka koji je tri godine radio za istu tu Fondaciju ostavila na ulici.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#1744 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by leo karan »

Kolega sa Alipasinog wrote:
leo karan wrote:
Rasimovski wrote:Nagradno pitanje za ove piramidtriote:

Kakav je to arheološki projekat bez i jednog (stalno zaposlenog) arheologa?

Odgovor: "Najveći!" :lol:
Samo jedna opaska,
igrom slucaja sam upoznao jednog arheologa koje je zaposlen u toj fondaciji, piva se koja popila. momak je legenda, Britanac, zavrsio arheologiju na Cambridgeu,
zivi u Visokom vise od godinu dana, ima platu 1200KM, al dzaba, njemu se svidja odusevljen je:)
Taj covjek Andrew Lawler napustio je Fondaciju prije par mjeseci, zgadjen manipulacijama Semira Obmanagica i njegove prevarantske ekipe, bas kao i svaka druga osoba relevantne profesije prije njega.

--
"Funkcioniramo tako da mi Mario pošalje informacije, ja napišem saopštenje ili vijest, pošaljem njemu a on ga vrati na FENIN službeni mail pa onda izgleda kao da se Fondacija oglašava" - varalica iz FENE Sabina Alikadic' Manipulacijom-Do-Istine, u poruci Semiru Obmanagic'u.
inace je clan bhfanaticosa :D
Rasimovski
Posts: 194
Joined: 09/08/2008 00:34

#1745 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Rasimovski »

inace je clan bhfanaticosa :D
E to je ključna refereneca za naučno istraživanje.

Btw, ovdje se sad postavlja pitanje, koje kompetencije je imao, da li je imao potrebne dozvole za rad na teritoriju BiH, da li mu je uplacivano socijalnio, zdravstveno...
Ali to bi ipak trebala, a nadamo se da hoće provjeriti financijska inspekcija.
User avatar
uozo
Posts: 1438
Joined: 20/05/2006 01:34

#1746 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by uozo »

leo karan wrote: halo mastika, jel to provaljujes ili si smijesan sam od sebe
dosadni ste vise s ovim pricama

ja sam samo sam rekao cinjenicu!
Ma smjesan sam od sebe! :run:
Provaljivanje na ovoj temi je davno izgubilo smisao. Mozda od onog momenta, kada je kristalna lubanja postala dokaz ili kad su energetska polja pocela da sire svasta nesto sa piramidalnih tvorevina. :shock: :lol:
Koje su price dosadne? Te, da su brda, ustvari brda i da nisu piramuda :? Moze bit'. Iskreno i meni su dosadne, ali ne postoji mnogo prica u kojima se brda pokusavaju pretvoriti u piramide.
Ma super ste. :thumbup:
Piramida ili ne, par levata moze da pljuje po svima... :run:
User avatar
Kenan-Safvet
Posts: 126
Joined: 05/12/2006 21:39

#1747 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Kenan-Safvet »

uozo wrote:
leo karan wrote: halo mastika, jel to provaljujes ili si smijesan sam od sebe ili nisam smjesan uopste
dosadni ste vise s ovim pricama

ja sam samo sam rekao cinjenicu!
Ma smjesan sam od sebe ali i od tebe! :run:
Provaljivanje na ovoj temi je davno izgubilo smisao. Mozda od onog momenta, kada je kristalna lubanja postala dokaz ili kad su energetska polja pocela da sire svasta nesto sa piramidalnih umotvorina - piramuda. :shock: :lol:
Koje su price dosadne? Te, da su brda, ustvari brda i da nisu piramuda :? Moze bit'. Iskreno i meni su dosadne, fuj riga mi se ali ne postoji mnogo prica u kojima se zbrda-zdola.
Ma super je, hej. :thumbup:
Piramida ili ne, par levata moze da pljuje po svima... :run:
Kome sam smijesan i ko nam to pokusava prodati piramuda pod bubrege?
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1748 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by PalaSa Marsa »

Rasimovski wrote:Opa evo Marsovke. Jel to završila smjena, pa se kući došlo?

Samo te molim da budeš malo artikulisanija u pisanju, teško te brate razumit.
A kad meni das dokaz, ali VJERODOSTOJAN DOKAZ da Piramide ne postoje, onda se meni mozes obracat'.. u suprotnom, meni se ne obracaj, (i ovo sam negdje napomenula)

Ne, nisi razumjela. Poenta je da se dokaže da piramide postoje, a ne obratno. Ti k'o da si u pravu piramidiotsku školu išla. Izgleda da ti je najbolje išao predmet "Izokretanje teza".
Prvenstveno ti Raso ne znas sta su teze, i ne znas sta su pravi i kljucni dokazi da nesto postoji ili ne postoji, prema tome, bolje ti je poklopi se i suti..Jer sve ovo sto radis, nema veze ni s'cim, a ponajmanje sa navodnim dokazivanjem da Piramide u Visokom ne postoje... Da je sve kako tvrdis, iznosio bi prave dokaze, a ovo je samo jedno izivljavanje, jer si izgleda bas ti taj koji kaska, i to ne samo u nauci, nego na vise relacija...Bez obzira i ako si i isao u skolu, sve su prilike da si prosao kroz skolu, a da skola nije prosla kroz tebe... Ipak ti porazmisli o onom sto ti je rekao hrasno38, kupi si apaurina, jer ne ide ovo bas na tvoju ruku... Cuvaj se, sta drugo da ti kazem :D :run:
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1749 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by Piramidos »

Jebote pravi arheolozi malo lopatu zakopaju u zemlju nesto nadju, a ovaj nas Indiana hud satra se da pronadje nesto a nidje nista. Kopo-nekopo nidje pirhamide :P . A da se hoce i njemu malo posreciti pa da nadje nesto bar stomaraka na cesti ako nista
User avatar
veseoko_kukulamovic
Posts: 518
Joined: 08/08/2007 20:13

#1750 Re: Bosanska "piramida" Sunca, vol. 6

Post by veseoko_kukulamovic »

PalaSa Marsa wrote:Prvenstveno ti Raso ne znas sta su teze, i ne znas sta su pravi i kljucni dokazi da nesto postoji ili ne postoji, prema tome, bolje ti je poklopi se i suti..Jer sve ovo sto radis, nema veze ni s'cim, a ponajmanje sa navodnim dokazivanjem da Piramide u Visokom ne postoje... Da je sve kako tvrdis, iznosio bi prave dokaze, a ovo je samo jedno izivljavanje, jer si izgleda bas ti taj koji kaska, i to ne samo u nauci, nego na vise relacija...Bez obzira i ako si i isao u skolu, sve su prilike da si prosao kroz skolu, a da skola nije prosla kroz tebe... Ipak ti porazmisli o onom sto ti je rekao hrasno38, kupi si apaurina, jer ne ide ovo bas na tvoju ruku... Cuvaj se, sta drugo da ti kazem :D :run:
De ba Palasa, pusti levate nedobronamjerne oponente, nego da se ti i ja posvetimo pravim i ključnim dokazima!
Haj' ti meni reci, šta ti osjećaš da se ovdje vidi? :D

Image
Locked