Moj sin genijalac!

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#101

Post by senada »

zmijaIzmaj wrote:
ma ja bih se kladila da je senada hannanah :D :D
Zmijice, hvala na komplimentu.:)

@Ahmmede ti si meni BAN :oops: :-)
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#102 we

Post by Fiore »

Senada kako mu ide fizicko? Evo predlozio bih sebe kao instruktora ako nemas sta protiv :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#103

Post by Svemirski_Jebach »

jao likova...nista vi ne kontate senadu...a senada vam je k'o sahbaz :-) :-)

nego, treba zaci malo dublje medju redove...senada ima malo stil, na svoju ruku...a ne znam je li bas ona margareta...nekako je margareta bila malo hm..drugacija...

a hannanah nije garant...osjetila bi se ona...po damfu :roll:
Last edited by Svemirski_Jebach on 04/05/2007 16:04, edited 1 time in total.
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#104 Re: we

Post by senada »

Fiore wrote:Senada kako mu ide fizicko? Evo predlozio bih sebe kao instruktora ako nemas sta protiv :D
... Ne treba, hvala.... iz fizickog ima 3 (dobar) sasvim solidan rezultat... da si kojim slucajem ona... mozda bi pristao na dodatne casove ali on bas i nije "babin/tatin/guzonjin sin"... mada pored mene ima sve slobode ali ako vec hocete nastavak parodije na istinu, moze, samo ako ne moram, ne bih da vrijedjam nikoga.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#105

Post by Svemirski_Jebach »

ines.c wrote:Zaista citajuci ovaj text padne mi na pamet jedna prica iz moje okoline,ali zaista lijepa prica.Roditelji siromasni,i imaju dovoljno tek za neke osnovne zivotne potrebe.Bave se teskim fizickim poslom.Troje djece.Djecak radi i pomaze ocu koji mu ne pruza nikakvu ni materijalnu ni duhovnu podrsku za napredak i skolovanje.Otac ne vidi mogucnost da njegov sin uspije u zivotu jer mu ne moze ni na koji nacin pomoci.Medjutim djecak radi i uci,zavrsava osnovnu,srednju,fakultet ,magistrira,postaje dekan sa mnostvom izdanih knjiga.Citav zivot gleda potpuno isto na svu djecu,sa ljubavlju.Ne znam da li je Senada ozbiljna ili ne,ali ova prica je istina.
Da nije u pitanju Sefkija Cekic? :D :D :D

Il makar Ejup Ganic? :D
astr0naut
Posts: 35
Joined: 07/10/2003 00:00

#106

Post by astr0naut »

auuuu sada svi mozemo mirno da spavamo! imamo cudo u raji :-) nego slusaj.... senada!!! sta mislis da mi budes zirant? sta je to za tebe? imas sve.... mali ce da vrati....
gold'n'brown
Posts: 1615
Joined: 20/02/2007 16:20

#107

Post by gold'n'brown »

Pearl wrote:
zena wrote:
Pearl wrote: senada, pozdrav domovini....

ako mu je dobar instruktor vjeronauke, ne treba mu kvantna fizika...

pusti njih, vidis da ne razumiju sta znaci zeljeti najbolje svom djetetu... da se ne gura ko mama s jos dvoje ljudi u taxi :x .. nego da svog vozaca ima... i svog lakeja.. i licnog roba...

eeee... znam ja da tebi nije lako... jos kad pomislis na strane skole... i ja sam bila na visokodrzavnickoj poziciji, da djeci platim skolovanje vani (pa nece valjda OVE nase skole zavrsavati hahahahha) pa zaposlila i muza i svastiku da mi pomognu da zaradimo posteno jos vise... al dodje neka alapaca i uze nam sva mjesta... da to nisi bila ti senada, ha?? :x :x
:? ha?
pa kad se *ere, da se *ere sa stereotipima i neopisivim glupostima do kraja... nisi cula da se vjera i evolucija, i nauka uospte, negiraju... c c c c... gdje ti zivis, moja zeno :) vidi se da te dugo na forumu nije bilo, da se malo obrazujes ;)
Pozdravio te Abdu Selam, jesil cula za tog ciku?
gold'n'brown
Posts: 1615
Joined: 20/02/2007 16:20

#108

Post by gold'n'brown »

Pearl wrote:
zena wrote:
Pearl wrote: senada, pozdrav domovini....

ako mu je dobar instruktor vjeronauke, ne treba mu kvantna fizika...

pusti njih, vidis da ne razumiju sta znaci zeljeti najbolje svom djetetu... da se ne gura ko mama s jos dvoje ljudi u taxi :x .. nego da svog vozaca ima... i svog lakeja.. i licnog roba...

eeee... znam ja da tebi nije lako... jos kad pomislis na strane skole... i ja sam bila na visokodrzavnickoj poziciji, da djeci platim skolovanje vani (pa nece valjda OVE nase skole zavrsavati hahahahha) pa zaposlila i muza i svastiku da mi pomognu da zaradimo posteno jos vise... al dodje neka alapaca i uze nam sva mjesta... da to nisi bila ti senada, ha?? :x :x
:? ha?
pa kad se *ere, da se *ere sa stereotipima i neopisivim glupostima do kraja... nisi cula da se vjera i evolucija, i nauka uospte, negiraju... c c c c... gdje ti zivis, moja zeno :) vidi se da te dugo na forumu nije bilo, da se malo obrazujes ;)
Pozdravio te Abdu Selam. jesil cula za tog ciku?
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#109

Post by van Basten »

Meni sva ova priča izgleda kao:
1. pokušaj Senade da obori rekord u broju postova na jednoj temi u što kraćem vremenu
ili
2. neko profla Melihe Alić ili sl, okupirao je Senadin nick i sada ovdje palamudi :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#110

Post by senada »

astr0naut wrote:auuuu sada svi mozemo mirno da spavamo! imamo cudo u raji :-) nego slusaj.... senada!!! sta mislis da mi budes zirant? sta je to za tebe? imas sve.... mali ce da vrati....
Image

evo odmah....samo mu fali "ant"...:D

... dozrijeva u jesen 1. godine :-)
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#111

Post by _STOKA_OD_OKA »

Pearl wrote:koliko vremena treba da se ljudi naviknu da bar u okviru prve stranice prepoznaju trolla ? :)
:faraon1:
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#112

Post by _STOKA_OD_OKA »

amrino wrote:
senada wrote:
amrino wrote: Postigla si sta si htjela...
Konacno da se neko udostojio odati mi zasluzeno priznanje....:oops:

:kravata:

Zahvaljujem ... :) {na cemu :? :? :? }

Ti si nama idol :-)
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#113

Post by _STOKA_OD_OKA »

ma jeli to ovo ona senada sto bombe baca, blaga joj njenog.

htjeo bih samo reci da znate ubuduce da se neki tajni agenat potpisuje kao senada i da pokusava da zavara narod ali neka znajte ja sam vec pokrenuo postupak da se ova senada banuje 8)

samo da se zna ova izjava je najjaca:"...a mi mu redovno vec placamo druzenje sa osobama suprotnog spola...tako da ima prostora i za izduvne ventile po tim i svim drugim stvarima koje vole djeca i mladi... "

i neka vas ne uzbudzuje ali banovici samo sto nisu stigli 8) 8)

pozdrav
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#114

Post by _STOKA_OD_OKA »

malo sam kasno reagirao na ovu temu, nemojte mi zamjeriti, ali sto je neko bio ljut na ovu temu, a onaj ban jos stoji 8) 8)

ako bude jos ovakvih tema samo vas molim da ne bude pretjerivanja, neka bude malo realnije

inace pozdrav
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#115

Post by senada »

van Basten wrote:Meni sva ova priča izgleda kao:
1. pokušaj Senade da obori rekord u broju postova na jednoj temi u što kraćem vremenu
ili
2. neko profla Melihe Alić ili sl, okupirao je Senadin nick i sada ovdje palamudi :D
ni blizu opcija ni pod 1 ni pod 2.
....nisam ciljala temu sa zeljom da ljude prozivam po roditeljskoj odgovornosti.... svako treba prvo ispred svojih vrata ocistiti, urediti vlastiti skup a onda ok. ako moze pomoci.....ako ne tako, bolje nikako, barem ne prisjedati drugima na njihove jade,....pa bolje svakom svoja muka.....jer najlakse je biti savjestan kada je tudja savjest u pitanju....i dobar roditelj tudjoj djeci....... a iza i ispred same mene je dug, trnovit i tezak put...... covjek nikad ne zna i ne moze se zakleti da nece nikada biti u istoj kozi istih ili slicnih onih kojima dijeli savjete i kritike.... stoga se povlacim sa ove teme na svoje pokucanske terene jedne obicne, proste domacice.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#116

Post by taxi_driver »

pa na mamu je genijalac,luce mamino. :D :D
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#117 Re: Moj sin genijalac!

Post by chinese_water »

senada wrote:Ne mozete zamisliti sta znaci po cio dan biti izvan kuce, raditi sa svojim suprugom za dobrobit drzave i moga naroda, a pri tom imati sina sa inzvanrednim rezultatima u svim skolskim i izvan skolskim aktivnostima....

....on je moj ponos... kako je moj mali pametan....ide u sedmi osnovne skole...vjerovali ili ne njegov prosjek je od 1 evo do samog kraja 7 raz. postigao prosjek 5.0... medju prvima je na svim takmicenjima iz svih oblasti, od tehnicko naucnog stvaralastva preko stranih jezika, matematike i informatike do inzvanrednog maminog dbiltanta... pardon debatanta....
....kada se vratim sa posla, nikada se nije desio dan da mi se bilo ko od 21 instruktora i jedne kucanice pozalilo ni na njihov, ali posebno na njega, i na njegove vlastite rezultate,.. rodila majka genijalca... instruktori/ce se mijenjaju...tokom sedmice svaki dan njih troje po 3 h rade sa njim sa 1,5 satnim pauzama za slobodne aktivnosti u pratnji instruktora... ukljucujuci subtu i nedjelju sa radom na van nastavnim aktivnostima - kompjutersko educiranje, strani jezici, kulturu govora, pracenje modnih trendova, svakodnevno 1,5 satno izvodjenje na kosarkaske, fudbalske, teniske i sezonske sportske aktivnosti i naravno 3x sedmicno ima dodatnu vjersku natavu... svakog instruktora/icu pojedinacno platim bolje nego su im profesorske plate... a bome podmazem ja i profesore...... tako, sve u svemu moj mali je genijalac.... :)
Dokaz da djeca ne moraju da budu ista kao i njihovi roditelji... samo naprijed mali !!! :lol: :lol: :lol:
kaokakao
Posts: 396
Joined: 13/04/2007 11:43

#118

Post by kaokakao »

samo naprijed Senci, dokrajci malca. :-)
Post Reply