Moj sin genijalac!

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
ines.c
Posts: 281
Joined: 06/03/2007 18:35

#26

Post by ines.c »

Tema 0.Svako ima pravo da svoje dijete vaspita onako kako zeli.Ova parodija je bas neukusna.Svako djete bilo iz imucne ili ne porodice moze postici zavidne rezultate ako posjeduje odredjene kvalitete.
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#27 Re: Moj sin genijalac!

Post by Rania »

semmy wrote:
mislim da fakat pretjerujes sto mu uzimas najljepse godine zivota.....
ma samo te pali...


cudan izbor teme...totalno off the limit
*mima*

#28 Re: Moj sin genijalac!

Post by *mima* »

senada wrote:
semmy wrote: @senada pazi da ti dijete ne poludi od tolikog zlostavljanja nad njegovim djetinjstvom...imam i ja sina doduse njemu je tek 8 god, i znam o cemu ti pricam.....

@amrino u potpunosti se slazem s tobom....jadno ovo dijete
Bojim se da ce prije poluditi barem od zavisti sirotinjska, nenadarena djeca...... a mi mu redovno vec placamo druzenje sa osobama suprotnog spola...tako da ima prostora i za izduvne ventile po tim i svim drugim stvarima koje vole djeca i mladi...

@Karanana, nije ovo ono sto ti mislis da je.... a nije bas umjesno porediti genijalan auto sa genijalnim djetetom...:-)

...no, bilo je i stanovitih problema sa jednom instruktoricom koja se meni licno meni drznula izjaviti da moj sin nije sposoban savladati metaforu, tj. da je nadaren ko bukva!!! i jos se drznula traziti trostruko vecu platu..... a onda sta sam drugo mogla nego je s noge na nogu izbaciti s radnog mjesta. :x bezobraznica jedna... za mog genijalca izreci takvu gnusnu laz :x

Oprosti sto pitam..........Dali si Senada uopste normalna?
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#29

Post by senada »

ines.c wrote:Tema 0.Svako ima pravo da svoje dijete vaspita onako kako zeli.Ova parodija je bas neukusna.Svako djete bilo iz imucne ili ne porodice moze postici zavidne rezultate ako posjeduje odredjene kvalitete.
Tako je draga Inesice.

Ako ili kao nikad danas barem svako ima jednake uslove i jednaka prava da sam vaspita svoju djecu po vlastitom izboru.:)
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#30

Post by semmy »

@rania...osjetljiva sam na djecu..prvo sam kontala da je zajebancija...kad izgleda nije...ovo je fakat uzas...........

ps: iskreno se nadam da je ovo neka zajebancija
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#31

Post by amrino »

Ovdje se ne zna ko je gori.... :roll:
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#32

Post by sekretar »

Ja mislim da se senčy zeza. Ustvari nadam se, iskreno :)

Ako se ne zezza, ajjjiiiiiii kakvo čudo bi mogao postati taj malac :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#33 Re: Moj sin genijalac!

Post by senada »

mima wrote:
senada wrote:
semmy wrote: @senada pazi da ti dijete ne poludi od tolikog zlostavljanja nad njegovim djetinjstvom...imam i ja sina doduse njemu je tek 8 god, i znam o cemu ti pricam.....

@amrino u potpunosti se slazem s tobom....jadno ovo dijete
Bojim se da ce prije poluditi barem od zavisti sirotinjska, nenadarena djeca...... a mi mu redovno vec placamo druzenje sa osobama suprotnog spola...tako da ima prostora i za izduvne ventile po tim i svim drugim stvarima koje vole djeca i mladi...

@Karanana, nije ovo ono sto ti mislis da je.... a nije bas umjesno porediti genijalan auto sa genijalnim djetetom...:-)

...no, bilo je i stanovitih problema sa jednom instruktoricom koja se meni licno meni drznula izjaviti da moj sin nije sposoban savladati metaforu, tj. da je nadaren ko bukva!!! i jos se drznula traziti trostruko vecu platu..... a onda sta sam drugo mogla nego je s noge na nogu izbaciti s radnog mjesta. :x bezobraznica jedna... za mog genijalca izreci takvu gnusnu laz :x

Oprosti sto pitam..........Dali si Senada uopste normalna?
Necu si dopustiti da na provokativna pitanja odgovaram provokacijom, nego cu ti lijepo i dostojanstveno odgovoriti pitanjem na pitanje - da li bih mogla obnasati visoku drzavnu funkciju, pa ako hoces stititi i tvoje interese a pri tom biti nenormalna :?
*mima*

#34

Post by *mima* »

Ma kakve ti MOJE interese branis????????? Ti si opterecena zenska........hvalis se ovdje svohom VISOKOM funkcijom ..........O cemu ti pises???????? Pa ti uopste ne odgajas svoje dijete vec ti ga odgajaju instruktori.........Sta ti uopste znas o svom djetetu. o njegovim osjecajima, o njegovim zeljama??????? Sve mu to ti sama nameces........cak mu i placas kurve...............Ma daaaaaaaj :x :x :x :x :x
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#35

Post by DobroJutroKolumbo »

Jesi li ti ozbiljna @senada u vezi ovoga tvog teksta???
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#36 Re: Moj sin genijalac!

Post by amrino »

senada wrote:
mima wrote:
senada wrote: Bojim se da ce prije poluditi barem od zavisti sirotinjska, nenadarena djeca...... a mi mu redovno vec placamo druzenje sa osobama suprotnog spola...tako da ima prostora i za izduvne ventile po tim i svim drugim stvarima koje vole djeca i mladi...

@Karanana, nije ovo ono sto ti mislis da je.... a nije bas umjesno porediti genijalan auto sa genijalnim djetetom...:-)

...no, bilo je i stanovitih problema sa jednom instruktoricom koja se meni licno meni drznula izjaviti da moj sin nije sposoban savladati metaforu, tj. da je nadaren ko bukva!!! i jos se drznula traziti trostruko vecu platu..... a onda sta sam drugo mogla nego je s noge na nogu izbaciti s radnog mjesta. :x bezobraznica jedna... za mog genijalca izreci takvu gnusnu laz :x

Oprosti sto pitam..........Dali si Senada uopste normalna?
Necu si dopustiti da na provokativna pitanja odgovaram provokacijom, nego cu ti lijepo i dostojanstveno odgovoriti pitanjem na pitanje - da li bih mogla obnasati visoku drzavnu funkciju, pa ako hoces stititi i tvoje interese a pri tom ne biti nenormalna :?
Danas je sve moguce! :D
Nego nemoj dalje potpaljivat vatru- objasni fino ljudima da je ovo parodija! :D
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#37

Post by Rania »

ama ljudi, naravno da niej ozbiljna! Ali ne opravdavam izbor teme. Mozemo biti sarkasticni sa nekim drugim temama. Djecu treba ostaviti na miru.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#38

Post by amrino »

Rania wrote:ama ljudi, naravno da niej ozbiljna! Ali ne opravdavam izbor teme. Mozemo biti sarkasticni sa nekim drugim temama. Djecu treba ostaviti na miru.
Ne slazem se...meni je ovo gore zlostavljanje od klasicnog bosanskog s "kaisem"...Ne treba glavu okretati.
Ovo jeste zajebancija ali najtuznije od svega je to sto ovakvih roditelja imas kod nas kolko hoces. To bi trebalo zakonom zabraniti. Jer- ako je nemoralno isplehati dijete po guzi kada ne slusa kako se onda naziva ovo maltretiranje djetetovog mozga?!
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#39

Post by Rania »

amrino wrote:
Rania wrote:ama ljudi, naravno da niej ozbiljna! Ali ne opravdavam izbor teme. Mozemo biti sarkasticni sa nekim drugim temama. Djecu treba ostaviti na miru.
Ne slazem se...meni je ovo gore zlostavljanje od klasicnog bosanskog s "kaisem"...Ne treba glavu okretati.
Ovo jeste zajebancija ali najtuznije od svega je to sto ovakvih roditelja imas kod nas kolko hoces. To bi trebalo zakonom zabraniti. Jer- ako je nemoralno isplehati dijete po guzi kada ne slusa kako se onda naziva ovo maltretiranje djetetovog mozga?!
ma od cega glavu okrecem? od senadinog imaginarnog sina????

sad ja trebam ko da iznosim svoje "pametno" misljenje na temi bez smisla.
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#40

Post by senada »

Da mili moji, dok se ja borim za vas, nezahvalnike/ce, da svima vama bude bolje danas kao sto je bilo i jucer, i za jos bolje vase sutra, i za sigurnu, prosperitetnu, sretnu i perspektivnu buducnost vasih razmazenih derista koji skupa sa vama uzivaju u plodovima moga truda i rada,..... odricem se vremena koje bih da nije vasih potreba, provela sa svojim genijalcem, i vlastitim novcem grdne novce ostavljam za do sada 21 instruktora, tj. za mog sina genijalca, koji ce SUTRA biti nacionalno blago, ponos i koji ce znati odraditi vasu djecu u izgradnji i udaranju novih temelja, u presjecanju vrpci na putevima njihove sretne i prosperitetne buducnosti.

To mi je hvala.:(
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#41

Post by amrino »

Rania wrote:
amrino wrote:
Rania wrote:ama ljudi, naravno da niej ozbiljna! Ali ne opravdavam izbor teme. Mozemo biti sarkasticni sa nekim drugim temama. Djecu treba ostaviti na miru.
Ne slazem se...meni je ovo gore zlostavljanje od klasicnog bosanskog s "kaisem"...Ne treba glavu okretati.
Ovo jeste zajebancija ali najtuznije od svega je to sto ovakvih roditelja imas kod nas kolko hoces. To bi trebalo zakonom zabraniti. Jer- ako je nemoralno isplehati dijete po guzi kada ne slusa kako se onda naziva ovo maltretiranje djetetovog mozga?!
ma od cega glavu okrecem? od senadinog imaginarnog sina????

sad ja trebam ko da iznosim svoje "pametno" misljenje na temi bez smisla.
Joj eno sad ispade da su sve ostale teme na forumu smislene do bola...sto si se uopste javila na ovu temu- ne kontam :roll:
Jednostavno ne klikaj
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42

Post by hrasno38 »

Uopste nije bitno da li je prica vezana za Senadu ili je samo prepricana u iscekivanju nasih burnih reakcija. Puno je bitnije da takva vrsta pomodarstva i te kako postoji u nasoj najblizoj okolini i tu se vise uopste ne radi o pruzanju mogucnosti svom djetetu da bude sto napucaniji znanjem nego upravo je u pitanju utrka roditelja da bi mogli ispricati sto vise ovakvih prica ma gdje se nasli i ma sa kim bili. Medjutim sve te silne pomodarstine obicno od djeteta naprave kontra od ocekivanja roditelja a ona djeca ciji roditelji skruseno i dostojanstveno se bore za njihovu bolju buducnost po rezultatima budu daleko ispred. Bogatstvo daje mnoge prednosti ali i te kako zna da dovede do malo je reci tragedija. Sve sto dijete mora da radi mimo svoje volje je u stvari samo utrkivanje njegovih roditelja da bi mogli o necemu da se hvale pri ispijanju kafa.
Na zalost imamo masu sjajne, nadarene i pametne djece kojima svaki dan oci lutaju za jednom cokoladom ili cak i za koricom hljeba. To je ono sto treba da interesuje ovo drustvo a od ovako napucanih skolovanja slabo da je iko vidio fajde a od djeteta a kasnije odrasle osobe postane na zalost samo neko koga drustvo ignorise, izbjegava i mrzi jer rezultati njegovog ucenja ne daju nikakve rezultate u praksi. Ali naravno opet su tu bajni roditelji da poguraju. Zato i jesmo, tu, gdje smo.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#43

Post by amrino »

hrasno38 wrote:Uopste nije bitno da li je prica vezana za Senadu ili je samo prepricana u iscekivanju nasih burnih reakcija. Puno je bitnije da takva vrsta pomodarstva i te kako postoji u nasoj najblizoj okolini i tu se vise uopste ne radi o prozuanju mogucnosti svom djetetu da bude sto napucaniji znanjem nego upravo je u pitanju utrka roditelja da bi mogli ispricati sto vise ovakvih prica ma gdje se nasli i ma skim bili. Medjutim sve te silne pomodarstine obicno od djeteta naprave kontra od ocekivanja roditelja a ona djeca ciji roditelji skruseno i dostojanstveno se bore za njihovu bolju buducnost po rezultatima budu daleko ispred. Bogatstvo daje mnoge prednosti ali i te kako zna da dovede do malo je reci tragedija. Sve sto dijete mora da radi mimo svoje volje je u stvari samo utrkivanje njegovih roditelja da bi mogli o necemu da se hvale pri ispijanju kafa.
Na zalost imamo masu sjajne, nadarene i pametne djece kojima svaki dan oci lutaju za jednom cokoladom ili cak i za koricom hljeba. To je ono sto treba da interesuje ovo drustvo a od ovako napucanih skolovanja slabo da je iko vidio fajde a od djeteta a kasnije odrasle osobe postane na zalost samo neko koga drustvo ignorise, izbjegava i mrzi jer rezultati njegovog ucenja ne daju nikakve rezultate u praksi. Ali naravno opet su tu bajni roditelji da poguraju. Zato i jesmo, tu, gdje smo.
da se i s tobom jednom slozim. sa zadovoljstvom!

:D

Sacuvaj me Boze ove djece- pogotovo kad narastu- i postanu monstruozni ljudi... :roll:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#44

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

senada wrote:Da mili moji, dok se ja borim za vas, nezahvalnike/ce, da svima vama bude bolje danas kao sto je bilo i jucer, i za jos bolje vase sutra, i za sigurnu, prosperitetnu, sretnu i perspektivnu buducnost vasih razmazenih derista koji skupa sa vama uzivaju u plodovima moga truda i rada,..... odricem se vremena koje bih da nije vasih potreba, provela sa svojim genijalcem, i vlastitim novcem grdne novce ostavljam za do sada 21 instruktora, tj. za mog sina genijalca, koji ce SUTRA biti nacionalno blago, ponos i koji ce znati odraditi vasu djecu u izgradnji i udaranju novih temelja, u presjecanju vrpci na putevima njihove sretne i prosperitetne buducnosti.

To mi je hvala.:(
Tako ti blaga ne bori se za nas. :D Ja ipak mislim da se Senada samo pokusava dobro nasaliti. Gdje bas i zasto 21 instruktor? Moj mali ima samo jednog ali vrijednog instruktora - majstora rucnih vjestina Desanke Maksimovic. :lol: 8-) Pokoj joj dusi...
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 04/05/2007 10:34, edited 1 time in total.
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#45

Post by Rania »

amrino javila sam se jer mi je bilo zao gledati ljude koji nasjedaju :D

danas sam samaricanski raspolozena... :D

i mislim da je moj post u svakom slucaju promjenio smjer "teme"

:)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#46

Post by amrino »

Rania wrote:amrino javila sam se jer mi je bilo zao gledati ljude koji nasjedaju :D

danas sam samaricanski raspolozena... :D

i mislim da je moj post u svakom slucaju promjenio smjer "teme"

:)
zivila ti meni :D
ines.c
Posts: 281
Joined: 06/03/2007 18:35

#47

Post by ines.c »

Zaista citajuci ovaj text padne mi na pamet jedna prica iz moje okoline,ali zaista lijepa prica.Roditelji siromasni,i imaju dovoljno tek za neke osnovne zivotne potrebe.Bave se teskim fizickim poslom.Troje djece.Djecak radi i pomaze ocu koji mu ne pruza nikakvu ni materijalnu ni duhovnu podrsku za napredak i skolovanje.Otac ne vidi mogucnost da njegov sin uspije u zivotu jer mu ne moze ni na koji nacin pomoci.Medjutim djecak radi i uci,zavrsava osnovnu,srednju,fakultet ,magistrira,postaje dekan sa mnostvom izdanih knjiga.Citav zivot gleda potpuno isto na svu djecu,sa ljubavlju.Ne znam da li je Senada ozbiljna ili ne,ali ova prica je istina.
*mima*

#48

Post by *mima* »

Priznaj Senada da se zajebavas i da se smijes nasim komentarima........ :roll:
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#49

Post by Simply_Red »

blago sinu kad ima takvu majku da ga reklamira i hvali se. odvratno
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#50

Post by TheGodfather001 »

Dajte ljudi sta je vama?Mislite da je ovo istina...senada ja iskreno mislim da si ti imala neku traumu sa djetetom i sada nama pricas sta bi htijela da ti djete bude,ili ne znam sta se desilo,da si mozda imala abortus ili izgubila rodjeno dijete,pa da sada nama pricas sta i kako bi to bilo...Iskreno i da je sve ovo istina,to dijete ce biti tvoj rob,i rob knjige,antisocijalan,postace psihopata,duhovno zaostao.To je moje misljenje...pozz
Post Reply